Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

To był niestabilny kwartał

To był niestabilny kwartał

Money.pl / 2007-03-30 17:55
Komentarze do wiadomości: To był niestabilny kwartał.
Wyświetlaj:
samuraj jack / 2007-04-01 17:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Wróciłem z rodzinnego wyjazdu do pobliskiego zamku w Kórniku i sąsiedniego arboretum;
wspaniała sprawa i pogoda piękna
fuks2000 / 2007-04-01 18:29 / Tysiącznik na forum
samuraj z Poznania jesteś? pewnie jeszcze na kwitnące rododendrony za wcześnie ale i tak arboretum piękne jest. i to słoneczko.. ja dziś kwitłem na giełdzie.. samochodowej. ludzi kupa ale oglądają tylko, kupujacych mało. znaczy się byki w mniejszości :)
samuraj jack / 2007-04-01 19:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
rododendrony jeszcze nie zakwitły, choć wielość tam gatunków...
człowiek znikąd / 2007-04-01 19:55 / portfel / "Trillium"
witaj samuraju
daj znac jak beda blisko kwitnienia
wybralbym sie chetnie do arboretum koło Łodzi.
A może juz sa blisko kwitnienia?
samuraj jack / 2007-04-01 20:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
witaj
jeszcze trochę - pączków kwiatów jeszcze nie widać
fuks2000 / 2007-04-01 20:17 / Tysiącznik na forum
sprawdziłem zdjęcia z mojej ostatniej wizyty w Kórniku - 2 lata temu rododendrony (różaneczniki) kwitły w maju. Ja byłem 26 maja, ale pamiętam, że to był ostatni dzień święta różaneczników, więc pewnie od połowy maja to już można śmiało jechać.
samuraj jack / 2007-04-01 20:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
mieszkam pod Poznaniem
fuks2000 / 2007-04-01 20:32 / Tysiącznik na forum
no to prawie po sąsiedzku :) ja Poznań-Winogrady. Pozdrawiam :)
samuraj jack / 2007-04-01 20:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
pozdrawiam
piciu / 2007-04-01 18:34 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
co masz do sprzedania
fuks2000 / 2007-04-01 18:38 / Tysiącznik na forum
renault clio
szymon / 2007-04-01 15:55 / Uznany Gracz Giełdowy
witam,
dokladnie przeanalizowalem syt stx, rozmawialem z ludzmi ktorzy znaja sie na rzeczy. Nie bede sie rozpisywal, ale napisze istote zaczerpnietych informacji i porad. NFOS nie ma szans na wygranie sprawy(rozmawialem z dobrym prawnikiem), pozew zlozyli bo zarzuciliby im biernosc w sprawie a nie chcieli sie na to narazac. Autostrade wejdzie, to ze zapisali sie na te akcje to raczej pewne(ale nie ma potwierdzenia) i to jest istotniejsze niz ten pozew. Grube ryby na pewno spodziewaly sie pozwu, a jednak akcji nie wywalali.
wedlug mnie jutro znajda sie "panikarze" i rano moze byc nieciekawie, ale to indywidualni beda sprzedawac. Takie info zapewne obnizy kurs, ale to bedzie okazja by kupic taniej. Ktos to zapewne zbierze, i zalezy mu zeby cena byla jak najnizsza (moze wlosi zaczna skupowac z rynku?). Ale jak bedzie to zobaczymy, nie ma co panikowac, jest dobrze
Big Lebowski / 2007-04-01 16:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dorzucil bym od siebie ze wszystkie transakcje jakie wykonuje zarzad musza byc meldowane publicznie w ostatnich tygodniach nie czytalem zeby ktokolwiek z zarzadu STX sprzedawal akcje..zarowno akcjonariusze zarzadzajcy wiekszymi pakietami nie zmniejszali zaangazowania..STX tak chodzi ze w momencie kiedy wiekszosc traci cierpliwosc - nastepuje wybicie..
_wookash_ / 2007-04-01 17:18 / Bywalec forum
a mógłbyś coś poviedzieć nt. procesu zapisyvania się vłochóv na akcje.. ? viem że był varunek sprzedaży STX Trade.. są jakieś terminy?
czy gdyby NFOŚ uczestniczył v głosovaniu to mógłby zablokovac uchvałę o emisji ?
Pozdraviam
Big Lebowski / 2007-04-01 17:27 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
moim zdaniem NFOS zgadza sie na emisje dla wlochow - ma pretensje co do ceny .. dlatego kurs STX pomimo wzrostow w ostanich miesiacach uwazam ze jest duszony zeby nie nastapilo wieksze wybicie - interes ma w tym najwiekszy akcjonariusz chcac wytracic argument - wycena rynkowa - wycena nowej emisji .. jak wiadomo sztuczne zanizanie kursu mozna utrzymywac do pewnego momentu - kiedys nastapi uwolnienie kursu .. zbyt wielkie pieniadza sa tam zaangazowane zeby teraz to zniweczyc..
_wookash_ / 2007-04-01 18:29 / Bywalec forum
hmm.. te duże pieniądze, to v dużej częsci virtualne.. tzn długi, które vyglądały na nie do odzyskania.. no ale bdązmy dobrej myśli..
mogę się przedstavić jako śvierżutki investor stx, a takich pevnie sporo, patrząc na obroty ostatnimi czasy ..
kupiłem, obstaviając, że vzrost kursu od początku stycznia vyprzedza pozytyvne infa ze spółki.. czy się nie pomyliłem, zobaczymy:) bo przecierz z punktu vidzenia tych, co byli załadovani v spółkę cały czas, albo postanovili zainvezstovac v nią svój czas i pieniądze jak kosztovała złotóvkę to, samo stvorzenie perspektyv i poprovadzenie kursu do obecnego poziomu było grą vartą śvieczki (białej;).
nauka jaka dla mnie płynie z całego zamieszania: dyversyfikacja portvela, cieszę się ze nie uległem pokusie, żeby się załadovac v spółę bardziej niz to zrobiłem..
potencjał vzrostu.. bardzo duży.. 'jesli vszystko pójdzie tak.. jak zakłada plan:].. tego nie viemy.. gdybysmy to viedzieli akcja kosztovałaby przynajmniej 15 -20 zł.. i na takim poziomie będą v nią vchodzić fundusze i łovcy dyvidend. vspółczuję, jeśli są tacy, co się załadovali na maxa .
sam.. nie zamierzam sprzedavac, obstaviam że pevnie będzie spadek v tym tygodniu.. ale to będzie ząbek na vykresie kursu, nic vięcej..
a v poniedziałek bardziej mnie interesują notovania eurofaka i 14 nfi..:) i paru innych spółek..
dobrze kombinuję, Big ?:)
Big Lebowski / 2007-04-01 18:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jak kombinujesz czas zweryfikuje .. moim zdaniem spolka nie jest ulubiencem drobnych akcjonariuszy i spekulacji.. jezeli dojdzie do spadku to akcjonariat jeszcze bardziej sie oczysci - dobra wrozba na przyszlosc..
_wookash_ / 2007-04-01 18:44 / Bywalec forum
i tego vłaśnie zyczę Tobie, sobie i innym załadovanym..:)
tzn, przede vszystkim to inf kontratakujących v najbliższym czasie.
pzdr.
Big Lebowski / 2007-04-01 18:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
pozdrawiam...
rezoon / 2007-04-01 15:56 / "Strategos"
znasz treść pełnomocnictwa NFOS?
szymon / 2007-04-01 16:34 / Uznany Gracz Giełdowy
nie znam, ale przeciez reguluje to KC i KSH, a wszyscy wiemy jak bylo.
chris / 2007-04-01 17:21 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ciekawe ile ta sprawa potrwa
rezoon / 2007-04-01 15:52 / "Strategos"
Witajcie, od pół roku prowadzimy dochodzenie w sprawie nadużyć jakich mogli dokonać na rynku papierów wartościowych stali bywalcy tego forum. Poprzez stosowanie wyrafinowanych technik manipulacyjnych powodują, że czytelnicy tego forum postępują zgodnie z ich intencjami. Podejrzewa się, że metody manipulacji należą do najbardziej strzeżonych tajemnic największych służb wywiadowczych na świecie. Do tej pory zidentyfikowaliśmy dwie metody:
- pierwsza polega na zastosowaniu ciągu liczb Fibbonacciego w generowaniu sygnałów podprogowych. Czytelnik forum odczytujący zdania podejrzanego nawet nie zdaje sobie sprawy, że kolejne numery litery (w ciągu Fibbonacciego) tworzą polecenia. Ostatnio zidentyfikowane polecenia: kup zdzisia, sprzedaj lube, kup stx, kup msz, bedzie hossa, chwal Biga, zrób 10 pompek.
- druga metoda polega na wykorzystaniu metod Carolana. Udowodniono, że ludzie są szczególnie podatni na sugestie w ostatnich 15 minutach miesiąca syndronicznego. Wszelkie informacje przyswajane w tym momencie stają się uciążliwe i nachalne. W skrajnych przypadkach może prowadzić to do najcięższych stanów depresyjnych.
Niniejszym ujawniamy dotychczas zidentyfikowanych tzw. stałych uczestników tego forum:
warren buffet - Leszek Czarnecki
modliszka - Emil Wąsacz
Big Lebowski - Roman Karkosik
slaw - Carly Fiorina
brydzia - Angelina Jolie

identyfikacja w toku. Zalecamy natychmiastowe opuszczenie forum. Poszkodowanych prosimy o kontakt z CBA
Big Lebowski / 2007-04-01 17:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
ja tylko moge dodac od siebie ze obiecuje ze osobiscie zajme sie kursem Midasa - ktory ostatnio zaniedbalem ( restrukteryzacja ) i w przyszlym tygodniu wracam do korzeni - wydalem stosowne polecenia ( pompowac )..
warren buffet / 2007-04-01 17:38 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nooo. ale tak na 300 zł :)
Big Lebowski / 2007-04-01 17:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
gornego pulapu nie ustalilem jeszcze ...
Jarg / 2007-04-01 18:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zawsze podejrzewałem, że jesteś Romanem Karkosikiem, Big.
Big Lebowski / 2007-04-01 18:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
jak widzisz nic sie nie da ukryc .. wczesniej czy pozniej karty zostaja odkryte...
warren buffet / 2007-04-01 17:28 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ejjjj. ja chce byc karkosikiem :((( to nie fer :((
Big Lebowski / 2007-04-01 17:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
przykro mi panie Leszku ..
Big Lebowski / 2007-04-01 17:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
no mam pytanie do Slawa - czy ustawil kiedys mecz ..
charmag / 2007-04-01 16:48 / Bywalec forum
nic sie nie ukryje ...
orzeł / 2007-04-01 16:18 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
DOSKONAŁE BRAWO:):):)
Krzych / 2007-04-01 16:37 / Płoteczka na forum
lepiej zdradz swoją toższamość , przyznanie się będzie traktowane ulgownie.
ja przyznaje że powrót do lubej nastąpi w najbliższym czasie.
Krzych / 2007-04-01 16:12 / Płoteczka na forum
witam.
ja jestem K.Moska.
Big Lebowski / 2007-04-01 16:06 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dobre he he, dobre...
Nyarlathotep / 2007-04-01 21:24 / Bywalec forum
My name is Buffett, Warren Buffett! ;o)
Mr Czarnecki, you stole my name!!!
lechu1976 / 62.29.134.* / 2007-04-01 15:47
Radzę przeanalizować poniższe dwa komunikaty ze spółki Eurofaktor. Pada tam na końcu magiczne stwierdzenie "działalność developerska".

22.03.2007 26/2007 Zawarcie warunkowej umowy znaczącej dot. zakupu nieruchomości.

Zarząd Eurofaktor S.A. w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 16/2007 informuje, że w dniu 22 marca 2007 roku spółka akcyjna Eurofaktor (Kupujący ) zawarła z Katowickim Holdingiem Węglowym S.A. ( Sprzedający) warunkową umowę sprzedaży prawa użytkowania wieczystego nieruchomości o pow. łącznej 103.940 m2, położonej w Katowicach przy ul. Ceglanej.

10.02.2007 06/2007 Złożenie rezygnacji przez osoby zarządzające Eurofaktor S.A.

Powodem złożenia rezygnacji przez Wiceprezesa Zarządu jest powołanie Pana Mirosława Nowickiego w najbliższych dniach do Zarządu Spółki kapitałowej, która nie będąc podmiotem grupy kapitałowej Eurofaktor S.A. zamierza ściśle współpracować z Eurofaktor S.A. w zakresie prowadzenia działalności developerskiej.
superman / 2007-04-01 15:45 / Tysiącznik na forum
Firmy uciekają na Wschód!
Produkcję w Rosji chce rozwijać Grajewo, Forte, Bioton i Bella. Na Ukrainie budowąć będą m.in. Cersanit i Koło.
itd.
http://biznes.onet.pl/0,1512187,wiadomosci.html
Zieleniutka / 87.205.235.* / 2007-04-01 14:27
Mam pytanie do posiadaczy hygeniki, do ilu trzymamy?już trochę zarobiłam ale nie chce żeby było mi żal jak polnorda sprzedanego po 23.50, nie chciałabym sprzedać za wcześnie.
LBas / 2007-04-01 15:36 / Bywalec forum
Witam ! Jak niechcesz stracić to ustaw stopa
zieleniuka / 87.205.235.* / 2007-04-01 16:51
Dzięki ale ja do stopów nie mam szczescia zawsze cena odbija jak wyrzuci moje akcje:):):)
piciu / 2007-04-01 13:37 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
W radiu mówili, że w Tatrach budzą się pierwsze niedźwiedzie.
PedroGonzalez / 2007-04-01 14:07 / Uznany Gracz Giełdowy
no podobno w tym roku przez te anomalie pogodowe powstanie nowy gatunek..tzw. zbyczaly-niedziwedz :-)))
maju / 2007-04-01 14:01 / portfel / Bywalec forum
na pradze przed katedrą juz sie misiek przechadza....choć wyglada na takiego porannego bez kawy
valjean / 2007-04-01 13:18 / Galernik
#1 Modliszko- jeżeli nie widzisz nic złego w takiej ustawie to nie bardzo mamy o czym rozmawiać bo może być wykorzystana do dławienia demokratycznych sprzeciwów TEŻ a może robiona jest przede wszystkim po to. (rozbijanie blokad, przejmowanie strajkujących szpitali itd)
#2 Samuraju- nie ma w tej chwili partii z którą byłoby mi po drodze więc w najbliższych wyborach będę kalkulował kto najmniejszysz szkód narobi. obecnie wolałbym PO (choć mam jej wiele do zarzucenia) ale kto wie, być może będzie to LiD (ciemne karty historii itp. itd) nie zaprzeczam. Jednego jestem pewien - nie będzie to PiS LPR i Samoobrona (PSL raczej też)

Pozdrawiam i dalej weekenduje....
samuraj jack / 2007-04-01 17:32 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
ad. #2
pół żartem, pół serio można chyba będzie mówić o koalicji PO-LiD

ad #1
Modliszką nie jestem, ale jeżeli mogę od siebie powiedzieć:
1. wszystko może być wykorzystane - wszystko zależy od tego, kto ma w ręku narzędzia wladzy, jednak poza wszystkim:
1A. mówienie o tym, że Kaczyńscy mogą dławić siłą demokratyczne sprzeciwy to czystej wody absurd
1B. to prawo będzie przydatne w sytuacjach kryzysowych; może to mieć też związek z możlwą rozróbą w Iranie
2. "rozbijanie blokad, przejmowanie strajkujących szpitali" jak najbardziej mieści się w standardach demokratycznego prawa
- blokada to przecież zabór drogi, z której nie mogą korzystać kierowcy
- strajkujący szpital - to też zabór majątku nie będącego własnością strajkujących

pozdrawiam
Kilgore / 2007-04-01 12:31 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam wszystkich :)
Jak sądzicie, jakiej siły są infa z Biotka z dzisiejszego ranka? Wydaje się że nic nie jest w stanie ruszyć mojego ulubionego muła - już nawet zastanawiać mi się nie chce...
kijek78 / 2007-04-01 13:38 / portfel / Bywalec forum
Biotek jest rownież i moim ulubionym papierkiem - choć czasem mam na niego nerwy że tak muli - myśle że tu jednak trzeba dłuuugo czekac az on mocniej ruszy - myśle ze to spolka na trzymanie rok moze nawet dwa lata
slaw / 2007-04-01 12:43 / Uznany Gracz Giełdowy
niewielkie chyba poza tym że sprzedaz w Rosji jakos tam idzie i ze przejęcie Biopartners stało sie faktem
Jarg / 2007-04-01 13:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wzrost o 1 grosz macie jak w banku.
Kilgore / 2007-04-01 13:56 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Szczerze mówiąc liczyłem na 2x tyle ;) Stawiam 2-3 grosze najmarniej a jak będzie odpał to nawet 4gr!!!
slaw / 2007-04-01 12:26 / Uznany Gracz Giełdowy
Sawryyyyyyyyyyyyyymoooooooowwwwwwwiiiiczzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!

Och jak pieknie płynął
littlephobos / 2007-04-01 12:29 / Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
tak, przyłączam się do podziwu! Świetnie sie oglądało.
2wb / 2007-04-01 12:02 / Tysiącznik na forum
super pomysl na Gazeta.pl: LPR proponuje zeby zmienic pesele ludnosci na takie ktore zawieraja date poczecia a nie urodzin - ale sie usmialem a na interii pisza ze wchodzi ustawa dekomunizacyjna polska motoryzacje i bedzie zakaz poruszania sie samochodami wyprodukowanymi w czasach komuny...
no i jeszcze pisza ze Kaczor rozwiazuje sejm bo zmadrzal i nie chce samogwaltow i talibow z lpr w rzadzie ale to tylko takie pobozne zyczenie narodu
kapi / 2007-04-01 12:40 / Bywalec forum
Widzę,ze jest zwyczaj podawania porfeli.To się dołącze.W akcjach 119%.
Od największej do najmniejszej pozycji:
msz
tin
fam
ibs
ats
stx
swd
ddd / 2007-04-01 11:49 / Bywalec forum
dziś 1 kwiecień-pamiętajcie
gollum / 2007-04-01 11:32 / Uznany Gracz Giełdowy
Warren jesteś?
Chodź na gadulca na chwilę
risky-rainmaker / 2007-04-01 11:11 / Ostatni Optymista
Widze, że na żarty wam się zebrało...ja po małym kopaniu piłki już....:))) Życzę miłej niedzieli...
rotux_nielogo / 83.29.48.* / 2007-04-01 13:00
nono, może będzie z tego moneyLiga
prawy napastnik zgłasza się ;)
warren buffet / 2007-04-01 11:13 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
oo pilkarz :) tez ide o 13 30 :)
de havik / 2007-04-01 14:08 / portfel / "Tysiącznik na forum"
ja o 18.30 :)
naprzyjemniejsze wydarzenie tygodnia
Jarg / 2007-04-01 11:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
TVN24: Samoobrona wchodzi na giełdę. Będzie to pierwsza partia notowana na GPW.
PedroGonzalez / 2007-04-01 12:51 / Uznany Gracz Giełdowy
kiedy zapisy i po ile akcje ? :-))
Jarg / 2007-04-01 13:33 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jeszcze nie wiadomo. Ale Andrzej Lepper na konf. prasowej zapowiedział, że pieniadze uzyskane z emisji zostaną przeznaczone na rozwój i popularyzację hodowli bizonów, z którą już od dawna eksperymentuje jego syn. Analitycy przewidują redukcję w transzach na poziomie 99,9%.
PedroGonzalez / 2007-04-01 14:33 / Uznany Gracz Giełdowy
eee jak bizony to nie wchodze...myslalem ze bedzie budowal rafinerie Biopaliw :-))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy