Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

To był tydzień walki na GPW

To był tydzień walki na GPW

Money.pl / 2008-07-18 17:59
Komentarze do wiadomości: To był tydzień walki na GPW.
Wyświetlaj:
Amigo11 / 2008-07-19 12:53 / SAMA PRAWDA
http://4x4life.files.wordpress.com/2007/09/a-traders-mind.jpg

Stany umysłu tradera
flugo / 2008-07-19 12:45 / portfel / Dziecko hossy
co możesz powiedzieć o ifirma.pl
ma to jakieś szanse rozwoju i pozyskania 20tys. użytkowników?
HolderSor_ / 195.225.68.* / 2008-07-19 15:04
Trudno powiedzieć...
Bo gdzie korzyść z e-księgowosci
i dla jakich klientów...

"Wystarczy przez około godzinę w miesiącu (dokładny czas zależy od liczby księgowanych dokumentów) mieć dostęp do internetu i drukarki, żeby załatwić wszystkie formalności księgowe - przy pomocy dowolnego komputera z dowolnym systemem operacyjnym, z dowolnego miejsca na Ziemi."

Dla tych, którzy wszystkie dokumenty w mcu
mogą wprowadzić w godzinę... czyli niewielkich,
i jednak trzeba coś własnoręcznie robić,
ale z drugiej strony
"opłata za zaksięgowanie jednego miesiąca nie przekracza 1/8 ceny za obsługę w warszawskim biurze rachunkowym."
"kontrola nad swoją firmą"

Małe firmy przyzwyczajone są do biur rachunkowych,
większe chcą mieć księgowość u siebie...
a niektórzy mali przedsiębiorcy nie mają czasu
i spokojnej głowy (np z branży budowlanej... ciągle
muszą tworzyć oferty do przetargów, kosztorysy,
nadzór...zaświadczenia o niezaleganiu)

raczej dla młodego pokolenia przedsiębiorców
raczej dla ludzi młodszych, którzy teraz zakładają firmę
lub niedawno założyli... starsi przyzwyczajeni do biur
rachunkowych, własnej księgowości
ale z czasem tych młodszych będzie więcej...

a e-księgowość może być także alternatywa dla
programów instalowanych w komputerze
i może z nich korzystać księgowa w małych firmach
... znam wiele takich firm
...jedna księgowa na firmę
...przy czym to jednak starsze pokolenie
...ale będzie coraz więcej młodszych
(zresztą już korzysta się z takich programów...
wszystkie "programy bankowe" obsługujące przelewy
to programy tego typu... dane firmy są w zewnętrznym
serwerze, pomoc on-line)
Tak więc przyszłość przed takimi rozwiązaniami,
ale jak ?daleka przyszłość...
przyszłość i młodość...
HolderSor_ / 195.225.68.* / 2008-07-19 16:02
młodość...
ja już raczej nie jestem młody...
i czym jestem starszy, tym bardziej wracam do
swoich prawdziwych zainteresowań
(literatura, filozofia typu Nietzsche, Kierkegaard, muzyka poważna...
bardzo lubię p.nożną... teraz rower... grało się całe dnie..
a teraz młodzież... cieniasy... wiem bo gram z
synem i jego kolegami... pograją trochę i już nóżka ich boli)
choć przez całe życie zajmowałem się bzdetami
wpierw technika, później ekonometria i statystyka,
później i teraz programowanie
ale powiedziałem sobie dość...
(nie jestem entuzjastą informatyki...
choć mój program mnie interesuje, ale tylko mój program
aby było z czego zyć...)
ciągnę dalej... ale obserwuję giełdę i trochę się uczę
bo to "bezpośredni" dostęp do kasy, choć niebezpieczny
i myślę że nie teraz

dlatego też nie chcę uchodzić za eksperta od informatyki,
bo ta cała informatyka (także ekonomia) śmieszy mnie...
dziś jest to, jutro będzie co innego
a np. Nietzsche pozostanie wieczny itp itd

a giełda... tez mnie śmieszy...
ale to "bezpośredni" choć niebezpieczny dostęp do kasy...
obserwuję by nie przegapić hossy...
ale jestem sceptykiem... jednak trzeba być czujny
HolderSor_ / 195.225.68.* / 2008-07-19 16:07
i to by było na tyle
i tak za dużo napisałem,
ale jaki ze mnie, kurna, informatyk...
proszę mnie nie denerwować
KLIKA ;) / 83.25.216.* / 2008-07-19 11:28
przecieły się dwie linie dla was niewidzialne ..czas na zakupy jeszcze troche zjada ale niewiele ...można w20 KUPOWAĆ KUPOWAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!POZDRAWIAM ALEKSANDER KWAS
HolderSor / 195.225.68.* / 2008-07-19 11:48
Wyjdź na ulicę...
bo tutaj mało kto cię słyszy (a zwłaszcza tzw. ulica)
i krzycz

przecieły się dwie linie dla was niewidzialne


KUPOWAĆ KUPOWAĆ

to prawdopodobnie zamkną cię w psychiatryku,
albo dzieci będą miały niezły ubaw
HolderSor / 195.225.68.* / 2008-07-19 11:27
"Mocny złoty już boli"
http://www.wp.pl/r/Mw312

Spowolnienie gospodarki
Problemem jest export, zwłaszcza tam gdzie
zawarte są długoterminowe kontrakty i nie można się,
pomimo strat, z nich wycofać

"To już pewne - gospodarka dostaje zadyszki"
http://tnij.org/bi8i
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,5471580,Gospodarka_dostaje_zadyszki.html

Dylemat ma Rada Polityki Pieniężnej. Musi znaleźć sposób, jak walczyć z inflacją, by nie zaszkodzić wzrostowi gospodarczemu. Rada musi brać pod uwagę, że od przyszłego roku ceny energii dla gospodarstw domowych zostaną uwolnione. A to kolejny czynnik mogący spowodować wzrost cen.

Z komentarza jednego z członków Rady Andrzeja Sławińskiego udzielonego TVN CNBC wynika, że RPP nie będzie skłonna spieszyć się z podwyżkami, dopóki złoty pozostanie rekordowo mocny. Silna waluta jest bowiem pomocnikiem Rady w ograniczaniu inflacji.

Analitycy rynkowi spodziewają się, że na kolejne podwyżki stóp poczekamy do jesieni - września lub października. Dziś podstawowa stopa NBP wynosi 6 proc.
HolderSor / 195.225.68.* / 2008-07-19 10:59
Bonita podał skład...
Dziękiewicz nie jedzie na IO...
HolderSor / 195.225.68.* / 2008-07-19 11:01
Bonitta
Bonitttttta
HolderSor / 195.225.68.* / 2008-07-19 10:54
http://tnij.org/bi72
http://ft.onet.pl/11,12523,postep_na_rynkach_wschodzacych_jest_zagrozony,artykul.html

W Indiach pojawiają się już głosy o narzuconym politycznie masowym umarzaniu pożyczek, co w przeszłości już nieraz rujnowało kulturę kredytową.

Kultura kredytowa?
Inne kryteria dla Indii, tam nie można umarzać pożyczek
Inne dla USA... tutaj rozdawnictwo pustego pieniądza jest pochwalane
i jest powodem do wzrostów
Kultura kredytowa w USA... kredyt hipoteczny na 30 lat dla 80latka
HolderSor / 195.225.68.* / 2008-07-19 10:45
http://tnij.org/bi70
http://ft.onet.pl/11,12516,9_4_miliarda_dolarow_straty_merrill_lynch,artykul.html

Thain w wywiadzie stwierdził, że nie widzi na razie końca kryzysu kredytowego. - Wciąż przechodzimy trudny okres. Spadają ceny domów. Rosną ceny energii, żywności i poziom bezrobocia. Wszystkie te czynniki wpływają negatywnie na gospodarkę, a to nie jest dobre dla biznesu lub cen aktywów - powiedział.
HolderSor / 195.225.68.* / 2008-07-19 10:37
"Citi: wzrasta liczba niespłaconych kredytów (FT)"
http://www.onet.pl/3b0-48819ea7

Akcje rosły o 7% bo straty były niższe od prognoz
a takie prognozy to delikatnie mówiąc można wyrzucić do kosza

We worek w najniższym punkcie indeks banków komercyjnych KBW był 61,6 procent poniżej najwyższej wartości, jaką osiągnął na początku zeszłego roku. Ale odbił się o 37 procent pod koniec tygodnia, ponieważ urzędy nadzoru ograniczyły możliwości korzystania ze strategii „short-selling” (sprzedaż papieru wartościowego, którego się nie posiada, lecz wypożycza od kogoś innego, by zarobić na spadku jego notowań) na giełdach, a w bankach takich jak Wells Fargo i JPMorgan Chase doniesiono o dobrych wynikach.
yayurek / 2008-07-19 10:44 / Kompulsywny looser na forum
jak na razie zawiesili nagie szorty, na największe banki do 29 lipca, z możliwością przedłużenia na następne 30 dni
http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601087&sid=afxaSkqIStoM&refer=home
flugo / 2008-07-19 09:14 / portfel / Dziecko hossy
1. 18.7.Warszawa (PAP) - Jutrzenka SA potwierdza plan akwizycji na rynku krajowym. Spółka chce rozszerzać grupę o nowe segmenty rynku spożywczego, inne niż słodycze, napoje i przyprawy - powiedział w wywiadzie dla PAP prezes Jutrzenki Jan Kolański."Strategia spółki w zakresie przejęć jest nadal realizowana. Nie wykluczamy rozwoju przez akwizycje, jednak ekspansja zagraniczna została odłożona w czasie z uwagi na rezygnację z przeprowadzenia emisji akcji serii D. Obecnie nasze działania skupiają się na rodzimym rynku" - powiedział Kolański.Akwizycje mogą być jednym ze sposobów na wejście w nowe segmenty rynku spożywczego."W planach jest rozszerzenie działalności grupy w innych niż słodycze, napoje i przyprawy segmentach rynku spożywczego. Będą to produkty uzupełniające naszą ofertę, wykorzystujące nasze bardzo dobrze znane marki np. Akuku, gdzie z powodzeniem można wprowadzać nowe produkty w ramach tej samej linii" - powiedział Kolański.
Obecnie Jutrzenka produkuje słodycze pod takimi markami jak np. Goplana, Jerzyki, Grześki, napoje pod marką Hellena oraz przyprawy Appetita.Spółka kupiła w 2007 roku majątek po upadłej Hellenie."Obecnie mamy umowy handlowe z większością znaczących dystrybutorów w kraju, co pozwala nam na sprzedaż na zadowalającym poziomie" - ocenił prezes.Jutrzenka produkuje obecnie napoje gazowane Hellena, miedzy innymi o smaku cola, grejpfrut, pomarańcza, limonka oraz oranżadę Hellena.

2.18.7.Warszawa (PAP) - Producent słodyczy Jutrzenka spodziewa się, że na jesieni uzyska decyzję Ministerstwa Gospodarki co do ewentualnego utworzenia strefy ekonomicznej na terenie Opatówka. Spółka chce tam wybudować nowy zakład."Do budowy zakładu produkcyjnego w Opatówku przystąpimy po pozytywnym rozpatrzeniu naszego wniosku o stworzeniu na naszym terenie podstrefy Łódzkiej Strefy Ekonomicznej. Ogłoszenia decyzji spodziewamy się jesienią tego roku" - powiedział w wywiadzie dla PAP prezes Jutrzenki Jan Kolański.
Prezes nie ujawnił, jakie nakłady spółka planuje na budowę nowego zakładu."Do szacowania nakładów inwestycyjnych przystąpimy po otrzymaniu decyzji Ministerstwa Gospodarki o utworzeniu strefy. Warunkiem uzyskania pozwolenia na działalność w strefie jest utworzenie 250 miejsc pracy lub inwestycja kapitałowa o wysokości około 45 mln euro" - powiedział Kolański.
W tym tygodniu Jutrzenka informowała, iż skonsolidowała działalność operacyjną w segmencie produkcji słodyczy i napojów.Obecnie działalność tą prowadzi spółka Jutrzenka Colian, czyli dawna Kaliszanka. Siedziba spółki znajduje się w Opatówku. W tym mieście siedzibę ma również Jutrzenka SA, która docelowo zostanie przekształcona w Jutrzenka Holding SA i nie będzie prowadzić działalności operacyjnej, ale zostanie centrum zarządzania dla całej grupy kapitałowej.W grupie Jutrzenki znajduje się także Ziołopex Sp. z o.o. z siedzibą w Wykrotach, Celmar Trading S.R.L. i Kolański Trade - Ukraina.

3.18.7.Warszawa (PAP) - Producent słodyczy Jutrzenka kończy obecnie budowę centrum logistycznego w Kostrzynie i chce jeszcze w 2008 roku rozpocząć wysyłki towaru z nowego centrum. Na tę inwestycję,a także na rozbudowę zakładu w Bydgoszczy, która potrwa 3 lata,
spółka wyda 100 mln zł."Do końca lipca zakończone zostaną prace w części magazynowejcentrum logistycznego w Kostrzynie. Następnie kończone będą pracew części administracyjnej. Planujemy realizację pierwszych dostawtowaru z nowego centrum logistycznego jeszcze w tym roku" -powiedział w wywiadzie dla PAP prezes Jutrzenki Jan Kolański.Spółka rozpoczyna rozbudowę zakładu w Bydgoszczy na Osowej Górze.
Inwestycja ma na celu zwiększenie mocy o 30 proc.
"Otrzymaliśmy już stosowne pozwolenia na budowę i spodziewamy sięzakończyć inwestycję w ciągu 3 lat. Zakład w Bydgoszczy ma miećnowe linie do produkcji między innymi wafli i Jeżyków oraz nowetechnologie, o których jeszcze za wcześnie mówić" - powiedziałprezes.
Jutrzenka spodziewa się, dzięki nowemu centrum logistycznemu,poprawy szybkości i terminowości realizacji zamówień, a takżezwiększenia wolumenu obrotów z odbiorcami.W sumie na dokończenie tych dwóch inwestycji Jutrzenka potrzebujeokoło 100 mln zł. Początkowo spółka planowała sfinansowaćinwestycje z emisji 1,4 mln akcji serii D, z której chciałapozyskać około 200 mln zł. Po rezygnacji z emisji, inwestycje tezostaną sfinansowane z własnych środków i kredytu.
"Na dokończenie inwestycji w rozwój organiczny spółki, w zakresiebudowy centrum logistycznego w Kostrzynie i rozbudowy zakładu wBydgoszczy, planowaliśmy nasze potrzeby kapitałowe na około 100mln zł" - powiedział Kolański."Centrum logistyczne zostanie sfinansowane środkami własnymi,natomiast rozbudowa zakładu w Bydgoszczy z kredytu inwestycyjnego,z uzyskaniem którego nie będziemy mieć problemu ze względu bardzo
bezpieczny poziom zadłużenia w spółce" - dodał.
Prezes zapowiada, że pomysł emisji akcji jest na razie całkiem zarzucony."Wobec obecnej sytuacji na rynku kapitałowym o powrocie do pomysłu emisji trudno jest racjonalnie mówić" - powiedział Kolański.

no to longterm 3-5 lat mam
anonim_03 / 2008-07-19 09:26 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dobrowolny czy przymusowy ??
barakuda / 2008-07-19 09:48 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
Witaj Anonimie
Jedno małe pytanko przed śniadaniem: dlaczego raczyłeś mnie sflekować pod moim wieczornym postem?
Ja ironią odpowiedziałem na wcześniejszą (ewidentną )agresję.
Czyżbyś odmawiał mi prawa do takiej reakcji???
anonim_03 / 2008-07-19 13:34 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
nie za bardzo wiem o osochodzi.
jeśli chodzi o NŚK (Eneśka) to nawiązałem do pewnej wypowiedzi znanego dziennikarza o znanym polityku (i generale). Tam było doś poważne podwójne znaczenie.

NIe odmawam nikomu prawa reakcji a źe NŚK solidnie ostatnio przegina to inna sprawa.
warren buffet / 2008-07-19 09:40 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
a jak ktos kupil kghm po 12 zł i taki kaprys mial ze nie sprzedal. zle zrobil czy nie
max303 / 2008-07-19 09:30 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
zgadnij(:-)
flugo / 2008-07-19 09:42 / portfel / Dziecko hossy
same złośniki na tym forum!
yayurek / 2008-07-19 09:47 / Kompulsywny looser na forum
o mnie zapomniałeś, ja złośnikiem nie jestem, sympatyczny jestem.... poczekaj aż trzyliterowy w robocie się zjawi, a zobaczysz co znaczy złośnik
flugo / 2008-07-19 09:52 / portfel / Dziecko hossy
to zależy który
ale ostatnio z potworem z głębin daliście im do wiwatu i trochę jakby spokornieli?

Max- pewnie,że będzie przyjemnie- ale połowę zysków zeżre inflacja, 2 połowę mocna zeta i tyle, no, ale niech to będzie inwestycja w polskie korpo-ideologiczna:))
max303 / 2008-07-19 09:55 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
po pierwszej obniżce stóp,pęknie bańka na złotówie
yayurek / 2008-07-19 10:04 / Kompulsywny looser na forum
no nie wiem, tak przyjrzałem się obligacjom, jakby już mieli obniżać, a jeszcze jakby realne było wprowadzenie euro, to trza chyba kupować obligacje złotówkowe na jak najdłuższy termin, te samo oprocentowanie pozostanie w euro, trudno będzie spotkać eurowe obligacje, oprocentowane na tym poziomie (właściwie to niemożliwe)... oczywiście to jako dodatek do akcji... taki malutki... malusieńki
barakuda / 2008-07-19 10:10 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację

te
samo oprocentowanie pozostanie w euro,

czy to pewne???
masz jakieś źródło tej info?
yayurek / 2008-07-19 10:16 / Kompulsywny looser na forum
a jakim prawem mieliby obniżyć, podpisałeś i tyle masz dostać... w mordę.... kurde
barakuda / 2008-07-19 10:21 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
a nie pomyślałeś , że w dniu wprowadzenia euro właściciel obligów otrzyma pisemko-aneks do umowy , w którym przeczyta np. o ujednoliceniu stóp oprocentowania do poziomów wyznaczonych przez ECB lub inne bleble...?
yayurek / 2008-07-19 10:40 / Kompulsywny looser na forum
to ich zbluzgam na Forum, a ktoś do sądu poda... trzeba by zobaczyć jak w przeróżnych Słoweniach to rozwiązali
barakuda / 2008-07-19 10:46 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację

to ich zbluzgam na Forum,

:-)))
w tym to i ja Ci pomogę, ale w skutek nie wierzę...:-(

zobaczyć jak w przeróżnych Słoweniach to rozwiązali

to wydaje mi się sensowniejsze....
max303 / 2008-07-19 09:45 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
ale będzie przyjemnie patrzeć jak znów poleci na szczyty(:-)
Mieczyslaw / 2008-07-19 08:48 / Uznany Gracz Giełdowy
coraz klarowniejsza sytuacja, w USA nie jest tak zle jak co niektorym sie wydawalo, City nie zbankrutuje, pewnie sypna dolarami arabowie, rynek na GPW wyprzedany, ludzie chca zarabiac, nie beda trzymac pieniedzy w tapczanie, czeka nas fala bardzo silnych wzrostow , wiem ze do niektorych to nie dociera, ale to juz ich problem.

Juz niedlugo i wyniki naszych spolek , w ktorych nic istotnego sie nie wydarzylo ( w wiekszosci) , wiec beda dobre a nawet bardzo dobre , Banki znow pokaza rekordowe zyski , Lotosy Orleny pochwala sie rewelacyjnymi wynikami , Kolastyna tez zrobi mila niespodzianke.

pozdrawiam i milego weekendu zycze :)

Buziaki dla Brydzi , cmok cmok
Qńcargoola / 2008-07-19 08:54
już po korekcie a Ty ledwie wstałeś już leszczy gonisz, sobota rano na spacer idz z psem albo do supermarketu;-)
Mieczyslaw / 2008-07-19 08:58 / Uznany Gracz Giełdowy
jeszcze sie nie polozylem :) , piesek sam sobie po ogrodzie pobiega nie trzeba go nigdzie prowadzac, w supermarketach nie bywam :)
ohyes / 2008-07-19 07:18 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ale jest silna jak nigdy i to nie koniec.

CHF/PLN 1:1 1.9943 1.9974 1.9820 1.9838 -0.55% 18 Lip, 19:01



EUR/PLN (1:1) 3.2231 3.2287 3.2083 3.2111 -0.40% 18 Lip, 19:01



USD/PLN (1:1) 2.0312 2.0365 2.0253 2.0265 -0.28% 18 Lip, 19:00



W ten sposob Polska zaczyna wypelniac kryteria z Maastricht i WRESZCIE,krok po kroku,zblizac sie do przyjecia euro,ktore przeciez juz od stycznia bedziemy mieli przy 2-ch juz granicach.

Co to sa kryteria z Maastricht?

-------------------------------------

Jak wypełnić kryteria z Maastricht ?


Strategicznym celem gospodarki Polskiej jest spełnienie nominalnych kryteriów konwergencji Traktatu z Maastricht , a w następstwie przystąpienie do strefy euro.

Pięć kryteriów z Maastricht to: inflacja na poziomie nie wyższym niż o 1,5 proc. niż przeciętna dla trzech krajów EMU o najniższej inflacji, długofalowe stopy procentowe nie przekraczające 2,0 proc. przeciętnej dla trzech krajów EMU o najniższej inflacji, deficyt fiskalny nie wyższy niż 3,0 proc. PKB, dług sektora publicznego poniżej 60 proc. PKB oraz stabilny kurs wymiany narodowych walut wymagający dwuletniego podwiązania ich pod euro w przedziale wahań +/- 15,0 proc.
menel_Z_rynstocka / 2008-07-19 02:30
a ja to wsszystko p********,wlasnie wrocilem z klubu{u find me in the club
}trend jest znany ale obecnie malo doceniany,na koncu zostana najlepsi i pocaluja sie z reszta ktora bedzie gonic kupujac akcje mocno juz p*********..hm ide spac,i tak mnie nikt nie zrozumie
menel_Z_rynstocka / 2008-07-19 02:33
zastanawiam sie cz"emu przyjalem cenzure na slowie"przecenione"
jehbac to dobranoc:)))))))))))))))
menel_Z_rynstocka / 2008-07-19 02:44
c ya rano,bez wasni,jak zlamas ze zlamasem,pzdr losers
kuzynx / 2008-07-19 00:55 / Tysiącznik na forum
w Kuwejcie : 0.3$ za litr (ropa)

TVP3
kuzynx / 2008-07-19 01:11 / Tysiącznik na forum
jak ktos lubi liczyc elliotta, jedna z alternatyw - jestesmy tylko w korekcie - 'plaskiej nieregularnej' ABC i lecimy do piekla.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b6ac5325fc9a9cad.html

oczywiscie dlugotrwale spadki, negatywny sentyment - az sie prosi o odbicie,
ale.... nigdy nie wiadomo
adepcik2403 / 2008-07-19 11:45 / Bywalec forum
niezle oznaczona korekta - wlasciwie wczesniej brakowalo mi tego ruchu "A" i "B" , uwazajac ze 5 z 1 powinna byla zatrzymac sie na 2468, a tu bum - zjechalismy do 2408 (stacja dla "B" byla na 2394). teraz wszytko jasne. pozdrawiam
kuzynx / 2008-07-19 13:52 / Tysiącznik na forum
to jest wersje niedzwiadzia, bycza zaklada, ze od 2408 zaczelismy odbicie - nowy impuls, w piatek zakonczylismy 1. i skorekcimy sie na 2. by pozniej mocna poleciec 3. do gory na pln. zobaczymy po niedzieli.
warren buffet / 2008-07-18 23:53 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
mowicie tu o kasie, znam osoby z 480 zł emerytury. zyją. nie pisza tu na forum i nie kozaczą. zyją poprostu. tak. da sie.
kuzynx / 2008-07-18 23:55 / Tysiącznik na forum
moja mama - pomostowka 580 zl. , jeszcze przez 2 lata

p.s. zwolniona przymusowo
warren buffet / 2008-07-19 00:01 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
takich ludzi jest wiecej. a ja nigdy sie w tych warunkach rynkowych nie zgodze ponizej 2000 netto. nie ? to caluje w rączke i szukam w trylionie innych ofert innej pracy... proste.
warren buffet / 2008-07-19 00:05 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ps. jak przyjdzie hossa to dzisiejsza magna czy bytom beda chlebem powszednim =) SIE ZAROBI :)
kuzynx / 2008-07-19 00:10 / Tysiącznik na forum

hossa

nie znam, ale chetnie poznam :)
warren buffet / 2008-07-19 00:13 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nie znasz ? powaznie ? ( ja juz nie kojarze nickow )

jesli nie znasz, popelnisz mnostwo bledow.... powaznie. takze nauka przed toba =) bo ja juz w 2004 myslalem ze hossa za nami :)
warren buffet / 2008-07-19 00:14 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
podstawa to przezyc hosse i besse. a ktos kto ja przezyl 2x i 2x czyli 2 cykle - ZAZDROSZCZE
kuzynx / 2008-07-19 00:25 / Tysiącznik na forum
dolaczylem - wrzesien `07 i odrazu zawalczylem z trendem - wiec twarzowe zaplacilem :)

spoznilem sie pare miesiecy, ogladam wykresy z euforii - piekna rzecz...
warren buffet / 2008-07-19 00:31 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nic straconego. jesli nie masz 85 lat, spokojnie mozesz a inaczej - masz szanse zrobic fortune =)
kuzynx / 2008-07-19 00:35 / Tysiącznik na forum
jutro w 'RP' o milionerach, spora czesc dzieki ostatniej hossie.

wiec czekamy ;)
warren buffet / 2008-07-19 00:37 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
nastepna pogoni obecnych, zobaczysz
kuzynx / 2008-07-19 00:44 / Tysiącznik na forum
zachlannosc ?
warren buffet / 2008-07-19 00:47 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
zobaczysz..... popatrz na bytom, magne. to co ujrzysz to 1\ milionowa hossy..........

bo hossa \ bessa to ducj. to misja. to strategia. to nie jest sterowane. to nastawienie. a narazie mamy besse. ludzi nie przekonasz. to musi samo nastapic.
warren buffet / 2008-07-19 00:48 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ducj to duch, errata
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy