Forum Polityka, aktualnościGospodarka

To jego będziemy nienawidzić w tym tygodniu

To jego będziemy nienawidzić w tym tygodniu

Money.pl / 2013-01-07 08:06
Komentarze do wiadomości: To jego będziemy nienawidzić w tym tygodniu.
Wyświetlaj:
pola989930 / 178.183.222.* / 2013-01-08 04:38
To,co zrobił Owsiak,jest ewenementem na skalę światową.Ustawiczna mobilizacja młodzieży wokół humanitarnych idei.Panie Jurku,jeśli złapie pan "doła".proszę pomyśleć,że gdzieś tam są ludzie,którzy kochają i są szczęśliwi,bo podarował im Pan życie i zdrowie.
(@) / 89.70.214.* / 2013-01-08 05:56

To,co zrobił Owsiak,jest ewenementem na skalę światową.

A co zrobił ?
Bożydar / 79.185.134.* / 2013-01-08 04:29

Wszystko po słowach Owsiaka: A najbardziej (boję się) dysfunkcji, o których człowiek nie wie, jak demencja, alzheimer. Te choroby dotykają nie tylko seniora, ale wszystkie osoby, które żyją w jego otoczeniu, często wręcz degradują całe rodziny. W takich momentach pojawia się ostrożnie podejmowany u nas temat eutanazji. Ja bym się nie bał rozpocząć dyskusji na ten temat. Osobiście dopuszczam taki sposób pomocy, bo ja to tak rozumiem - eutanazja to dla mnie pomoc starszym w cierpieniach.

W ekonomii neomarksistowskiej i liberalnej liczy się efekt materialny podobnie jak dla Judasza dlatego eutanazja starego człowieka wspierana przez środowisko Owsiaka - to więcej tlenu dla pozostałych młodszych. W ekonomi prawdy i miłości Jezusa liczy się każdy człowiek.
Jeśli zlecenie tego artykułu nastąpiło ze strony np. ministra cyfryzacji Boniego, można domniemać szykującego się do objęcia posady w planowanej policji politycznej, być może na gruzach ABW kosztem bezpieczeństwa obywateli – to jest to rodzaj nacisku na pracownika – żal mi Pana Redaktora.
kuca / 178.36.133.* / 2013-01-07 18:16
Co za groch z kapustą?

Widać mocno boli napisanie czegoś sensownego
eM.O / 178.42.100.* / 2013-01-07 13:21
a śniegu jak nie było, tak nie ma :/
Banalnie / 2013-01-07 14:07
Tylko należy się zastanwoic jak przeciętny Polak nie ma czuć się sfrustrowany w sytuacji kiedy pracuje osiem godzin dziennie i to nierzadko w naprawdę kiepskiej pracy ( bo wszak bezrobocie w nazym kraju wynosi jedyne 14 procent), po czym nei stać go nawet na utrzymanie domu... oby tak dalej!! Cieszcie się z rządów , demokratycznie wybranego rządu.
adrianna malicka / 2013-01-07 14:16 / Bywalec forum
a uważasz, ze jakbyśmy wybrali inaczej, a też byłby to demokratycznie wybrany rząd, to sytuacja tak bardzo by sie różniła od obecnej?
(@) / 89.70.214.* / 2013-01-07 15:17
Polacy raz już wybrali swojego prezydenta, ale niestety, jego samolot roztrzaskał się o pancerną brzozę grubości 40 centymetrów. Ale co Ty możesz o tym wiedzieć....?
PPOOIIUU / 178.252.18.* / 2013-01-07 11:26
Polacy nienawidzą wszystkich, no cóż może pan tak, ale ja nie, proszę ważyć słowa, po za tym nasi Politycy niech pan zobaczy ich zachowanie, i co widzi pan czy tylko udaje, przecież to jest dopiero nienawiść i pogarda, a przecież ich ludzie wybierają, więc niech pan tutaj nie piszę w obłokach, bo Statystyczny Polak musi z********** od 8 do 12 czasami nawet w Sobotę i Niedzielę, by utrzymać Rodzinę albo spłacić Kredyt i szczerze nie wiele ma czasu na oglądanie telewizji czy internetu.
A co do Epoki Komunizmu jak panu się podoba tamta epoka, to proszę pojechać do Korei Północnej tam jest dopiero wspaniale, jeśli chodzi o SLD to dziwne, że pan nie pamięta tych kilku głośnych afer oraz bezrobocia na poziomie 20%, PiS który pan wspomniał zniszczyli nie ludzie a telewizja, a PO które też pan wspomniał jest przecież w telewizji najlepszą partią na świecie, mimo że najgorzej rządzą, więc niech pan nie udaje głupca, bo Polacy proszę pana gdyby naprawdę nienawidzili, to ta Post-Komuna i Republika Okrągłego Stołu od razu by padła, bo rządzący jedynie co nam oferują to właśnie nienawiść i pogardę.
PPOOIIUU / 178.252.18.* / 2013-01-07 11:29
od 8 do 12 miało być godzin :D
MN4 / 212.109.148.* / 2013-01-07 11:11
Patologia 1. Bo za komuny to było lepiej.
Patologia 2. Bo, gdybym to ja był przy władzy, to zrobiłbym to o wiele lepiej.

Na szczęście komuna nie wróci, a nieudacznicy nie nabroili zbytnio.
jeremy43 / 83.24.132.* / 2013-01-07 11:03
Straszny bełkot. Jeśli ktoś kogoś nie lubi, nie ceni, omija, gardzi nim to już od razu nienawidzi?. Co ty wiesz o nienawiści, chciałoby się powiedzieć... gówniarzu. Widziałeś ubeka albo zomowca w akcji, człowieka przystawiającego pistolet do głowy za to ten jest Żydem albo Polakiem albo kimś tam z czystej nienawiści nie rozkazu, gwałcone kobiety? Nie rzucaj słów na wiatr, nie bełkocz, wróć do szkoły, czytaj - tylko nie bzdury, i spójrz czasami w lustro czy zostałeś już sapiens czy cały czas aspirujesz do niego w pozycji wyprostowanej.
(@) / 89.70.214.* / 2013-01-07 11:44
Zgadzam się z Tobą całkowicie lecz nie aprobuję formy sprowadzania Maćka na ziemię, bo widać gołym okiem,że ten młody fanatyk Eurolandu, jest całkowicie wyalienowany z rzeczywistości w której żyje. Sam pisze o Polakach że: cyt: muszą kogoś ciągle opluwać k.cyt, a nas Polaków opluwa potokiem bełkotu z pianą furiata na ustach i nawet tego nie zauważa. Tego rodzaju postawa młodych ludzi to norma. Niestety ale nie ma się co dziwić, skoro premier Rządu Donald Tusk pragnie pogwałcić konstytucje RP, przyjmując pakt fiskalny, który praktycznie likwiduje Państwo Polskie i jego niepodległość. To nie dziwmy się młodym Polakom, że nie mając własnej niepodległej ojczyzny, szukają na świecie oparcia w innych państwach. W przypadku Pana Macieja Rynkiewicza, sądzę że jego ojczyzną jest aktualnie "Zjednoczona Europa"
qedqweqeedq / 83.12.121.* / 2013-01-07 14:04
nie ma czegoś takiego jak zjednoczona europa i nie bedzie. każdy kraj i kazdy polityk z tego tworu pt. Unia Europejska usiłuje dla swojego kraju wyciagnąć jak najwięcej. poł roku temu money publikował wyniki ankiety dot. europejskiego stylu zycia i wyszło na to że ani niemcy ani francuzi nie wiedza co to jest i nie chcą czegos takiego. Tylko redaktorzy Money wiedzą co to jest
(@) / 89.70.214.* / 2013-01-07 15:23

Tylko redaktorzy Money wiedzą co to jest

Dokładnie, wychodzi na to że w tym tygodniu "kolekcjonerzy nienawiści" będą trenować nienawiść na Panu Macieju Rynkiewiczu......ha,ha ,ha
MN4 / 212.109.148.* / 2013-01-07 11:15
Jazgot nienawiści czy tylko jazgot pogardy?
adam2819 / 217.153.34.* / 2013-01-07 10:54
Co poniektórzy w każdym razie wyraźnie nienawidzą Polaków . . .
Grzechu comeback / 83.17.233.* / 2013-01-07 09:32
"Bo tak naprawdę nienawidzimy wszystkich i za wszystko. "
Każdy mierzy wg własnej miary. Tym bardziej panu redaktorkowi współczuję. Współczuję również zaniku pamięci jak wyglądała epoka przed Tuskowa, gdy jeszcze nikt z trybuny sejmowej nie zapowiadał dożynania watah i nie rzucał podobnymi niesiołowskizmami.
Proszę zejść na ziemię,czyli tam gdzie statystyczny Polak przebywa najczęściej i porozmawiać z nim o tym czym żyje. Na pewno nie będą to wrogowie i nienawiść :)
W redaktorka pisaninie przebija się lemingoza trwała, czyli stan wyrzeźbienia odpowiednio podawanych regularnie i z dużym natężeniem treści od 5 lat, gdzie wróg którego trza nienawidzić.
"Szef WOŚP co prawda za legalizacją eutanazji w ogóle nie jest,"
BZDURA! Owsiak mówi:
"Osobiście dopuszczam taki sposób pomocy, bo ja to tak rozumiem – eutanazja to dla mnie pomoc starszym w cierpieniach"
Czy to nie jest poparcie??? Z tych słów, po ostrej krytyce, nie tylko moherów, Owsiak się wycofał i przepraszał. W końcu to pod kościołami najwięcej uzbiera do puszek :)
Logika redaktorka jest następująca: krytyka jest przejawem nienawiści. Bo nienawiścią jest wytykanie jawnej głupoty SLD, które już zapomniało, że dopiero co zakończyliśmy spłacać dług Gierka. Nienawiścią jest również "krytyka dobijania jako pomocy". Ręce opadają... lemingoza trwała... nie nienawidzę, WSPÓŁCZUJĘ!
edee1we1we1 / 83.12.121.* / 2013-01-07 08:06
no to zaskoczył mnie pan redaktor swoim artykułem. taki swieży, odkrywczy, zupełnie inny od dotychczasowych.
bu / 193.109.225.* / 2013-01-07 22:13
Jak na razie to Pan pożal się Boże redaktor przemawia językiem nienawiści.Świetnie też wpasował się w schemat-zgodnie z zasadami demokracji macie prawo krytykować ale tylko przez nas wyznaczonych:)
skolowany / 176.111.231.* / 2013-08-14 02:23
A ja rzuce nietypowo...niestety ale jak na razie zgadza sie to, co jest
napisane w artykole. Malo tego, dowodem na to sa same posty komentarzy -
wystarczy do tresci komentarzy dorzucic ich daty i zestawic z tytulem "kogo bedziemy nienawidziec w tym tygodniu"

Tak zupelnie od siebie moge dodac tylko tyle, ze naprawde szczerze
zazdroszcze niektorym dobrego samopoczucia, wzglednie tego ze stac ich
na zycie pod kloszem, wzglednie (jak by to ujac zebym to nie ja byl
nastepnym do nienawidzenia?) duzego talentu w wybiorczosci dostrzegania/
niedostrzeganiu.

.......taki przerywnik.......

i dalej juz jedziemy dalej wg. slow modlitwy - "kto ja jestem?-polak maly..maly, zawistny i podly..jaki znak moj?-krwawe galy, oto wnosze swoje modly..do Matki, Ojca i Syna-zniszczcie tego s..syna, mojego sasiada, tego wroga, tego gada........zeby spalil mu sie sklep, zeby dostal cegla w leb, zeby mial aidsa i raka... oto modlitwa polaka..."

Najnowsze wpisy