Forum Polityka, aktualnościGospodarka

"To jest wojna", która może wyrzucić ministra z fotela

"To jest wojna", która może wyrzucić ministra z fotela

Wyświetlaj:
Francopilot / 87.239.74.* / 2013-03-04 18:18
a sam Owsiak wspierał ten "system" przez wiele lat
Waniek / 178.252.38.* / 2013-03-04 12:06
Optymalizacja kosztów tak się w skrócie nazywa uśmiercanie ludzi w prywatnych państwowych szaletach oops szpitalach publicznych. Ciekawe czy to cośkomuś przypomina bo tak działają w polsce sekcje transportowe szpitali - karetek.[...]

### POST EDYTOWANY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###
sympatyczka pana« / 89.78.70.* / 2013-03-04 08:51
Gratulacje Panie Owsiak jest pan teraz sumieniem rzadu brawo brawo rzad by musial wylorzy ta kase co pan zbieral na sprzet to by byl dla rzadu durzyyyyyy klopot ze HEJ §§§§§§§Ÿ
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
były wyborca / 46.170.167.* / 2013-03-04 08:48
Donald, polskie dzieci umieraja z powodu burdelu w służbie zdrowia !!! ZRÓB COŚ CZŁOWIEKU !!!
linka.kolka@onet.pl / 46.170.167.* / 2013-03-04 08:51
A NFZ chwali sie miliardowymi oszczędnościami. Jakiś absurd !
zaniepojona w kolenjce / 89.78.70.* / 2013-03-04 08:43
Chcialabym by ten rzad zaczol sie leczyc w sluzbie zdrowia tam jak my obywatele czekac specjalistow jak my zlikwidowac rzadowa sluzbe zdrowia i do kolejek jestescie ludzmi jak wszyscy panie premierze pan nie czekal na szpital tylko szpital na pana my tez tak chcemy spowodowal pan emigracje dobrych lemarzy toskandal skandal szkodnikkkkkkk
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
emeryt 2007 / 87.99.116.* / 2013-03-04 08:29
Nie dziwię się Owsiakowi zwłaszcza po tym co kiedyś usłyszałem od niego w wywiadzie w telewjzi że na pytania do lekarzy z tytułami
na co zbierać na następnej orkiestrze nie dostaje w ogóle odpowiedzi lub ;daj nam Pan
spokój" naskupujesz Pan różnych klamotów póżniej
my to muśimy obsługiwać a tak to nie ma i nic
nie robimy i jest spokój.Ogólnie to lekarze umią
leczyć ale prywatni a w przychodni to rodzinna

powiedziała mi 4 lata temu że po 60-tce to nam
się nic nie nalerzy chyba oprócz roboty do 67 roku.
bobi22 / 178.36.85.* / 2013-03-04 08:24
Mój wnuk przyjechał do mnie na wakacje z zagranicy. U mnie uległ wypadkowi. W szpitalu w Chodzieży (wielkopolskie) podejrzewali pęknięcie śledziony. Wezwano chirurga, aby zrobił USG. Hrabia przyszedł i powiedział, że dziecku USG nie będzie robił. Na pytanie innego lekarza dlaczego nie zrobi badania przecież organizm dziecka jest taki sam jak dorosłego , nie odpowiedział , tylko dalej stwierdził, że i tak nie zrobi. Na sygnale dziecko prawie półprzytomne jechało do Piły (25 km od Chodzieży), tam też na izbie przyjęć schody - nie chcą dziecka przyjąć, nie chcą do mnie kontaktu (telefonu) bo dziadek i babcia to nie rodzina. W końcu przyjęli. Na oddziale skandaliczne warunki. Pielęgniarki piją kawkę, dzieci brudne, płaczą chodzą po korytarzu. SKANDAL. Taka jest rzeczywistość Służby zdrowia w tym chorym kraju. Pamiętajcie dziadkowie i babcie. Jak przyjadą do Was wnuki na wakacje musicie od ich rodziców mieć zezwolenie na opiekę potwierdzone przez notariusza (tak powiedziano mi w szpitalu), bo nie dowiecie się nawet o jego stanie zdrowia. BABCIA I DZIADEK TO NIE RODZINA. PAMIĘTAJCIE
zegarówka / 88.136.31.* / 2013-03-04 08:09
Panie Owsiak- szacunek dla pana! Jeśli obali pan cały rząd nie tylko ministra zdrowia to całą Polskę ma pan w kieszeni. Dla mnie już pan jest bohaterem narodowym. Życzę powodzenia w obalaniu tej zgrai złodziei- niech Polacy wyjdą na ulicę, pora zakończyć te złodziejskie rządy!!!
pacjenty / 188.47.239.* / 2013-03-04 07:46
To jakieś kosmiczne nieporozumienie. To Owsiak ma uzdrowić cały system zdrowia w tym kraju? A za co pobierają duże pieniądze przepastne rzesze urzędników ministerstwa zdrowia z ministrem na czele, na co idą ogromne środki utrzymania nieudolnej administracji nfz. Podobno to fachowcy, gdyby sądzić po wysokości przyznawanych nagród to nawet powinni być to wybitni fachowcy. Niestety ich wielka " fachowość " ogranicza się do przypilnowania własnej kasy.
aekielski / 77.254.95.* / 2013-03-04 07:33
Co to da jak minister odejdzie, nic. Polska stała się krajem rządzonym przez urzędników niższego szczebla. Sędzia,prokurator,policjant,urzędnik urzędu robią co chcą nie licząc się z obowiązującym prawem. W bardzo niedługim czasie rozwalą Polskę na amen. Ludzie boją się już wszystkiego nawet głupich banków. Nie trzeba wychodzić z domu by cię dopadły sępy,bażanty,sokoły.
stefek44 / 84.234.0.* / 2013-03-04 08:21
Należy zacząć od faktu, że fundusze WOŚP nie są prywatnymi pieniędzmi P. Owsiaków i- przede wszystkim- to nie oni powinni decydować o ich przeznaczeniu, lecz społeczeństwo, które łoży na działalność tejże fundacji.
P. Owsiakowie (wbrew wszelkiej logice)
straszą wstrzymaniem dalszej pomocy niewinne dzieci.
Panie Owsiak, skromność i poprawne myślenie nie są chyba P. mocnymi stronami.
Bernard+ / 188.117.142.* / 2013-03-04 19:14
stefek44 ale ty mondry jest! To może zrób tak zbiórkę publiczna na szlachetny cel i zbierz więcej niż Pan Owsiak co?
robol ze slaska / 93.175.66.* / 2013-03-04 08:39
Opozyca od czasu przejecia wladzy przez PO
ciagle zglasza zmiany w sluzbie zdrowia.
Teraz dopiero gdy Owsiak wyrazil swoje sluszne
sugestie otworzyly sie lekko oczy tym zaslepionym
przez propagande PO-Tuskowska.To jest dopiero
poczatek .Dziekuje Panie Owsiak-nie liczylem ze
Pan ma tyle odwagi zeby zwrocic uwage naszemu
zawsze nieomylnemu rzadowi uwage.

Najnowsze wpisy