Forum Polityka, aktualnościKraj

To już pewne, zamienili ciało prezydenta

To już pewne, zamienili ciało prezydenta

Money.pl / 2012-10-25 11:57
Komentarze do wiadomości: To już pewne, zamienili ciało prezydenta.
Wyświetlaj:
Ryszardw / 194.42.119.* / 2012-10-25 14:27
Tuska trzeba odrzucic , on osmiesza panstwo . Jest poprostu za głupi na polityka.
ździcho / 178.36.210.* / 2012-10-27 09:22

Jest poprostu za głupi na polityka.

On nie jest głupi, tylko nikczemny i nie posiada ludzkich cech.
Tuska trzeba odrzucic

Zgadza się. Ale co dalej? Oddać kraj w ręce nazistów (PiS)?
(@) / 89.70.214.* / 2012-10-29 17:19

Ale co dalej?

Będzie "odnowa"........ polityczna ....ha,ha,ha
Drwal01 / 2012-10-25 14:32 / Bywalec forum
No i proszę kolejna wiadomość która pogrąża cały rząd Platformy Obwyatelskiej z Doanldem Tuskiem i Ewą Kopacz na czele!! Nie rozumiem jak Polacy moga jeszcze popierac tych ludzi...
sol22234 / 193.22.252.* / 2012-10-25 13:13
Z czasem okaże się, że i Lech Kaczyński wcale nie leży na Wawelu..
JanuszPOlikot / 2012-10-25 13:04 / Tysiącznik na forum
POpaprańcy jak zwykle zdali egzamin......(PO)lacy nic się nie stało......:):):)
dhrthh / 79.187.160.* / 2012-10-25 12:35
K...... żeby państwo nie było w stanie zidentyfikować ciała swojego prezydenta??? to państwo krzak, szyld - w afryce takich wiele.

To nie państwo to fikcja.....

A naród pracuje i beczy, ogląda telewizję i beczy ..... beeee beeee beeeee

Szkoda tylko tych co za "wolność" życie oddali.

Patrzą teraz i myślą: "ale z nas ... beee beee".
Orrwell / 83.5.211.* / 2012-10-25 12:17
W ciele Anny Walentynowicz zostały znalezione 4 STALOWE NITY z poszycia samolotu. Reżimowe media wcześniej trabiły, że byłby to niepodważalny dowód na wybuch wewnątrz samolotu - a tu taka cisza. Ponad 100 naukowców z polskich uczelni i nie tylko, zorganizowało konferencje za WŁASNE PIENIADZE, oczywiście reżimowe media, tak jak onegdaj o zbrodni katyńskiej, tak dzisiaj słysząc o POGROMIE SMOLEŃSKIM wkładają zatyczki w uszy i knebelek w usta. Oto prawdziwe oblicze dzisiejszego FOLWARKU ZWIERZĘCEGO.
pomo dore / 2012-10-25 12:33 / Tysiącznik na forum
zaraz sie wszystkiego dowiesz. politbiuro PO juz rozsyła maile do członków wydziału propagandy elektronicznej z ogólna "linią" wypowiedzi, tezami, sformułowaniami itp jakich należy używac komentując posty i wdając sie w dyskusje z "oszołomami" smoleńskimi
do dobesa / 193.108.194.* / 2012-10-25 14:50
racja - ciągle czekam na komentarz dobesa - prawdopodobnie nie ma jeszcze wytycznych i milczy
pr rp / 192.193.116.* / 2012-10-25 12:49
"oszołom smoleński" :)
osoba nie uznająca oficjalnego raportu MAK dot. katastrofy smoleńskiej. Zadająca zbyt dużo pytań, nieufająca rządzącej partji i wytykająca jej błędy. Niektórzy z "oszołomów smoleńskich" wierzą że był to zamach. Spora większość "oszołomów smoleńskich" jest również "pisiorami".

Kurde, z tej definicji wynika że jestem oszołomem smoleńskim :D
Ryszardw / 194.42.119.* / 2012-10-25 14:40
ja jestem moherem i oszołomem ; - dzieki Bogu ze nie jest postepowym idiota albo sprzedawczykiem tuskowym. Kiedys byli sarmaci i zachodnmi teraz są mohery , oszołomy i postepowi.
Teraz wszyscy powołują sie na sarmatów (takich owczesnych moherów) pułaski, Kosciuszko Fieldor. Czas na rewolucje !!
~~g / 151.88.22.* / 2012-10-25 13:51
Nie przejmuj się jest dużo takich oszołomów smoleńskich którzy maja swój rozum i umią myśleć.
adrianna malicka / 2012-10-25 14:04 / Bywalec forum
coraz bardziej śmierdząca robi się ta sparwa, tyle niedpoatrzeń i zaniedbań, że to już powoli zaczyna budzić niesmak i rozgoryczenie
pr rp / 192.193.116.* / 2012-10-25 12:55
mała poprawka

jesli jesteś "oszołomem smoleńskim" to jesteś też "pisiorem"
bo każdy kto krytykuje władze na obojętnie jakim szczeblu jest pisiorem :)
pomo dore / 2012-10-25 12:59 / Tysiącznik na forum
i moherem ;D tez podobno jestem moherem chociaż do kościoła nie chodze od 20 lat , RM nie słuchałem w zyciu nawet 10 minut a TV Trwam wykasowałem z listy kanałów mojego telewizora, moich rodziców i mojej teściowej
m-53 / 95.49.170.* / 2012-10-25 14:05

TV Trwam wykasowałem z listy kanałów mojego telewizora, moich rodziców i mojej teściowej


Jak ze swojego, twoja sprawa. Ale z rodziców i teściowej?? - to mi zalatuje cenzurą i totalitaryzmem.
debos / 83.9.249.* / 2012-10-25 12:23

Oto prawdziwe oblicze dzisiejszego FOLWARKU ZWIERZĘCEGO.

To co piszesz nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Natomiast pokazuje stan twojego umysłu i stanu psychicznego.
JanuszPOlikot / 2012-10-25 12:44 / Tysiącznik na forum
Twój stan psychiczny jak widzę się nie POprawił.....:):)
POwiedz mi PO co używali CT.........?
Zeby właśnie odkryć szczątki metalu......Szkoda że nie zgodzili się na RTG? Tak jak chciał mec. Hambura......Większa rozdzielczość POkazała by drobne metalowe opiłki po eksplozji......
POwski mądralo co nie masz żadnego wykształcenia i ciągle wypisujesz prymitywne slogany......Dlaczego nie zgodzili się na badanie błon bębenkowych zmarłych tak jak chciał prof. Byden..?...
.Pewnie nie mieści się w twojej POwskiej głowie że była eksplozja .....
Pyclik / 2012-10-26 20:36 / Tysiącznik na forum
Ble ble ble lub PO, PO, PO itd itp - ta sama błazenada Pajaca, który tym razem udaje uczonego? badacza ?, takiego , co wszystko wie i rozumie lepiej niż nawet pislamskie pospólstwo.
SWWSWSW / 78.133.163.* / 2012-10-25 12:07
"Osobą, która pomyliła się podczas identyfikacji ciała ostatniego prezydenta RP na uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego w Moskwie w kwietniu 2010 roku był urzędnik Ministerstwa Spraw Zagranicznych."

NO TO TEN URZEDNIK POWINIEN POKRYC CALKOWITE KOSZTY PRAC ZWIAZANYCH Z PRZEPROWADZENIEM TEGO ODKRYCIA I EKSHUMACJA. JEZELI MA OC, TO MU SIE UPIEKLO. JAK NIE MA, TO PRZYKRO MI BARDZO, ALE BEDZIE MUSIAL SOBIE WZIASC KREDYT NA SPLATE.
debos / 83.9.249.* / 2012-10-25 12:18

NO TO TEN URZEDNIK POWINIEN POKRYC CALKOWITE KOSZTY PRAC

Rodzina Walentynowicz ponieważ sytuacja jest identyczna też? A najlepiej to ochłodzić czoło studząc przy okazji emocje i czekać na oficjalne informacje. Tak w ogóle to pieniądze najważniejsze?
@@@ / 89.68.238.* / 2012-10-26 21:47

Rodzina Walentynowicz ponieważ sytuacja jest identyczna też?

Klamiesz.
Rodzina Pani Walentynowicz prawidlowo rozpoznala jej cialo.
do debosa / 193.108.194.* / 2012-10-25 14:53
jest, jest mój debosik - z jaką przyjemnością czytam jego komentarze - z każdym jego zdaniem rozwijam się bardziej
konserwa / 2012-10-25 13:00 / Tysiącznik na forum
Do q... nędzy co to za Państwo, które opiera się tylko na informacji urzędnika a nie przeprowadza testów DNA toż nawet w Bantustanie jest prosta procedura określania tożsamości za pomocą DNA.
Co do rodziny Walentynowicz, to z tego co wiem bez problemów rozpoznali P. Annę a zamiana powstała potem kiedy byle jak pakowano zwłoki i zabraniano w Polsce otwierać trumien.
RW#$% / 194.42.119.* / 2012-10-25 14:44
Trumien otwiierac Rosjanie nie pozwalali a te gnojki rządowe słuchają władzy rosyjskiej bo w swoja siłe nie wierza.
pomo dore / 2012-10-25 12:04 / Tysiącznik na forum
zabawnie jest obserwować jak z muru pt. "wina pilotów, pijany generał, państwo zdało egzamin, współpraca w Rosjanami przebiegała wzorowo, ziemia przekopana na metr w głąb" wybudowanego w 20 minut po katastrofie przez tuska i jedo wesołą medialną "kompaniję" co i rusz wypada kolejna cegiełka a obrońcy twierdzy coraz silniej zwierają posladki i coraz głośniej próbują zakrzyczeć ...........rzeczywistość. Przy podmianie ciała Walentynowicz krzyczano-" winny syn, źle rozpoznał". teraz przy Kaczorowskim kto bedzie winny? też rodzina? A jak wyjdą na jaw kolejne pomyłki? Ile trzeba faktów żeby w głowie wyborcy PO neurony ponownie połaczyły się w sieć i zaczęły miedzy sobą wymieniać impulsy elektryczne?
pomo dore / 2012-10-25 12:47 / Tysiącznik na forum
cieszmy się że money.pl nie jest w politbiurze uważany za powazny opiniotwórczy portal i do "obsługi" propagandowej wydelegowano tylko 3 debili. na takiej wp.pl pod artykułem o zamianie ciał jest cos koło 460 tysiecy postów z czego większośc utrzymana w podobnym tonie " rzygać mi się chce tym Smoleńskiem" . Najfajniej mi sie czyta komentarze do felietonów ZIemkiewicza na Interii- kilka minut po publikacji ziemkiewicz ma juz kilkadziesiąt postów (in minus) podpisanych róznymi nickami a zawierających w 90% taka sama treść. Czy normalnemu człowiekowi chciałoby się spędzic poł dnia na pisaniu tej samej kwestii i podpisywaniu róznymi nickami? Oczywiście- nie mam złudzeń- każda partia zatrudnia stado stado internetowych troli do urabiania publiki ale PO zatrudnia chyba stado równie liczne jak stada bizonów w Ameryce przed przybyciem białego człowieka
eret / 83.5.3.* / 2012-10-25 11:57
Ciekawe dlaczego zamieniono akurat ciał tych osób?
m-53 / 95.49.170.* / 2012-10-25 12:34

Ciekawe dlaczego zamieniono akurat ciał tych osób?


Których, jeżeli wolno spytać?
Bo na razie wiemy(?), że to nie jest ciało prezydenta Kaczorowskiego. Nie wiemy czyje. Wcale nie jest powiedziane, że w trumnie tego kogoś leży ciało Kaczorowskiego.
Może się okazać, że pomieszano kompletnie wszystko.

Takiego bajzlu, jaki Polsce zafundował Tusk (a właściwie lemingi) to chyba jeszcze nie było.
debos / 83.9.249.* / 2012-10-25 12:26

Ciekawe dlaczego zamieniono akurat ciał tych osób?


Specjalnie? Podejrzewasz że to wynik prowokacji?
konserwa / 2012-10-25 13:07 / Tysiącznik na forum
Tak pewno ktoś z PIS chodziła i zamieniał, albo Rosjanie prowokacyjnie zamieniali. Pierwsze trzeba się lekuchno puknąć w czoło. To co się stało wynika z rosyjskiego bałaganu (czego można było się spodziewać), drugie to kompletna bezmyślność i brak zachowania minimalnych procedur po stronie Polskiej. W wielu wypadkach, które maja miejsce za granicą ciało naszego obywatela jest w kraju poddawane sekcji oraz określana jest tożsamość za pomocą testów DNA. Co stało na przeszkodzie, żeby zachować procedury nikt nie wie i to jest pytanie do rządzących.
pr rp / 192.193.116.* / 2012-10-25 12:39
Nie sądze żeby to była jakakolwiek prowokacja, raczej niechlujstwo i bagatelizacja tragedji. Polska stara się pokazać, że zrobiła wszystko co w jej mocy a tak naprawdę odwaliła fuszerkę jakich mało. Ciała pozamieniane, rzeczy osobiste niszczone, wrak samolotu nadal w rosji.
Może lepiej było by wrzucić ofiary do jednej masowej mogiły i podpalić a wrak przerobić na żyletki zamiast udawać że wykonało się kawał dobrej roboty.
debos / 83.9.249.* / 2012-10-25 13:07

Nie sądze żeby to była jakakolwiek prowokacja, raczej niechlujstwo i bagatelizacja tragedji.

To jest wynik tego, że ruscy nie szanują ani życia ludzkiego ani nie mają poszanowania dla zmarłych. I dotyczy to obcych ale i własnych rodaków. Okazuje się o czym nikt nie myślał w kwietniu 2010 że trzeba było zrobić w Polsce sekcję zwłok. Ale z drugiej strony jeśli już dzisiaj wiemy to o czym decydenci już wtedy wiedzieli w jakim stanie są ciała ofiar katastrofy to sam właściwie nie wiem jak trzeba było się zachować.
m-53 / 95.49.170.* / 2012-10-25 14:23
Tym razem dla odmiany durnia strugasz?
nikt nie myślał w kwietniu 2010 że trzeba było zrobić w Polsce sekcję zwłok

Przekaz rządowy brzmiał wyraźnie:
- państwo ZDAŁO EGZAMIN
- przekopaliśmy na metr
- przesialiśmy
-- osobiście uczestniczyliśmy w sekcjach i identyfikacji
- najmniejsze fragmenty zostały zidentyfikowane
- trumien otwierać nie wolno - przepisy
pr rp / 192.193.116.* / 2012-10-25 13:15
przy tak zmasakrowanych zwłokach wydaje mi się że badania DNA są jedyną skuteczną metoda identyfikacji.
Identyfikacja "wizualna" ofiary tutaj mija się z celem gdyż stan niektórych zwłok był tragiczny
mk34 / 194.153.119.* / 2012-10-25 15:16
szczerze, to też chyba nie chciałbym samemu otwierać trumny i widzieć resztki, bebechy etc. Ludzie, czepiacie się o to że nie otwierano trumien, a po co?. Pytam się po co choćby rodziny miały je otwierać?, by mieć traume jeszcze większą do końca życia. Bezsensowna nagonka i całym tematem już się rzygać chce. Trzeba oddać cześć tym ludziom, pomodlić się za ich dusze, a nie robić politykę na trupach. Opamiętajcie się
JanuszPOlikot / 2012-10-25 12:34 / Tysiącznik na forum
POlacy nic się nie stało.....:):):)..To tylko tradycyjna POmyłka......:):):)
Coś tych POmyłek się wiele zdarza...Oczywiście jak zwykle państwo zdało egzamin........:):):):)

Najnowsze wpisy