Forum Polityka, aktualnościKraj

To koniec komisji hazardowej?

To koniec komisji hazardowej?

Money.pl / 2009-12-06 10:05
Komentarze do wiadomości: To koniec komisji hazardowej?.
Wyświetlaj:
Brandnew / 89.229.92.* / 2009-12-06 11:51
Panowie i Panie!! Zaprasza pod adres http://markd.pl/?p=18 . Tych, co to prawda nie boli i innych POlaczków małe nie są tam proszone - nie chciałbym aby osoby te, w tak piękną niedzielę przezywały szok związany wychyleniem łba z POmatrixa ...
głupi jak polaczek / 87.205.35.* / 2009-12-06 12:04
jak wam się nie podoba polska i UE, droga wolna, nikt nie będzie po was płakał !!!
azymut / 79.163.5.* / 2009-12-06 13:02
Faktycznie że jesteś głupi, ale czy jak polaczek? Śmiem wątpić. Raczej głupi jak ten z którego kraju to pochodzisz. Potwierdzasz to w swojej pisowni pisząc słowo Polska z małej litery. Wiadomo, wam podoba się Polska - no nie?. Jeśli ci się nie podoba fakt, że nam coś się nie podoba we własnej Ojczyźnie, to masz drogę wolną, dopóki nie wskrzeszono jeszcze ducha Władysława Gomułki.
głupi jak polaczek / 87.205.161.* / 2009-12-06 15:03
Ja tu mam wielki majątek i go nie zostawie !!!!!
A moji rodacy pomogą mi go obronić !!!!
mamy broń jądrową i rozwalimy was wszystkich :-)))
m53 / 83.24.34.* / 2009-12-06 13:13
zignoruj głupiego. Wkleja to bez ładu i składu i każdy komentarz go podnieca jak masturbacja młotkiem.
głupi jak polaczek / 87.205.161.* / 2009-12-06 15:04
podobnie powiedział dr Jacek Saryusz-Wolski herbu Jelita do Janusza Korwin-Mikke :-)))
i spróbuj z NIM dyskutować, ma rację chłop, sorry Pan Szlachta :-)))
jan kowalski / 2009-12-06 10:05 / Tysiącznik na forum
PO stosuje czysto goebbelsowskie metody. wyeliminowali opozycję z komisji, a teraz będą przyapalać ogniem i wyrywać paznokcie śwadkom nie potwierdzającym ich "prawdy".
Jeśli ktoś miał jeszcze złudzenia, że hipokryta Tusk nie uprzedził Rycha, Zbycha o podejrzeniach CBA, to jest po prostu naiwny.
maruda2 / 2009-12-06 12:23
Może i jestem naiwny ,ale ja wierze Premierowi ii wierze też byłemu premierowi Jarosławowi Kaczyńskiemu gdy obiecywał zniesienie podatku belki od lokat . Ta moja wiara i fakty dotyczące kształtu podatku belki, doprowadza mnie do przekonania , bynajmniej Polską rządzą " Rychy i Zbychy " . Kształt podatku belki umożliwiło bankom osiąganie ogromnych zysków poprzez zaniżanie oprocentowania na lokatach belki ',gdyż wyjście z takiej lokaty skutkuje koniecznością zapłacenia podatku belki za cały okres trwania lokaty . Obecnie banki obniżyły oprocentowanie na takich lokatach poniżej .inflacji, gdyby umożliwiono obywatelom np na wyjście z takich lokat np poprzez lokaty zwykłe opodatkowane lub obligacje Skarbu Państwa zyskali by oszczędzający i budżet państwa ,a banki straciły by możliwość dawania tak niskiego oprocentowania . Ale choć temat jest znany od paru lat to jednak jak widać nic się nie udało zrobić by zmienić Sytuacje . To w kontekście afery hazardowej nabiera swoistego wyrazu i przekonuje ,że grupa trzymająca władze ma się dobrze niezależnie od tego która partia wygra wybory.
głupi jak polaczek / 87.205.35.* / 2009-12-06 12:05
jak wam się nie podoba polska i UE, droga wolna, nikt nie będzie po was płakał !!!

Najnowsze wpisy