Forum Polityka, aktualnościKraj

To koniec Kota w reklamach Netii

To koniec Kota w reklamach Netii

Money.pl / 2011-06-16 08:31
Komentarze do wiadomości: To koniec Kota w reklamach Netii.
Wyświetlaj:
kostekk / 2011-06-22 14:42
wydaje mi się że akurat na wizerunku Kota mogą tylko zyskiwać, nie znam osoby która nie lubiłaby tego aktora, poza tym popatrzmy na inne firmy, ile już lat Marek Kondrat pracuje dla ING, a dla Plusa kabaret Mumio, widać te reklamy się sprawdzają, skoro nie zamierzają tego zmieniać
leoon / 2011-06-24 10:36
zastanawiam się nad tym samym, dlaczego firma której Tomasz Kot poprawił zdecydowanie notowania chce z niego zrezygnować? nie wydaje mi się żeby to że ludzie Netię kojarzą bezpośrednio z aktorem niosło jakieś zagrożenie? Nie widać tego ani po wspomnianym ING ani Plusie, więc czemu szukają sobie dziury w całym? Wydaje mi się raczej że może aktor zażądał wyższego honorarium na które Netia nie mogła sobie już pozwolić.
Yoggi / 31.175.202.* / 2011-06-17 00:49
"Tydzień po ogłoszeniu przez nas nowej strategii przeczytałem w jednym z branżowych pism artykuł na temat zagrożeń, jakie wiążą się ze zbyt długim budowaniem wizerunku firmy poprzez celebrytów. Podawano w nim min. przykład Netii. Jeden ze specjalistów twierdził, że jeszcze trochę reklam z Tomaszem Kotem i okaże się, że Netia to właśnie Tomasz Kot, a nie wartość sama w sobie. [...] Kiedy powiedziałem zespołowi ds. marketingu, że obecny styl mogą realizować jeszcze przez maksymalnie dwa, trzy kwartały, pracownicy złapali się za głowy."
To bardzo źle świadczy o prezesie Netii - że podejmuje decyzje na podstawie artykułu - bo trudno zakładać, że każdy piszący artykuł jest specjalistą z marektingu, nawet jeśli się nim obwołuje. Albo bardzo źle świadczy o zespole marketingu Netii - że nie wiedzieli, że tak jest, albo wiedzieli, że jest inaczej i nie potrafili przekonać prezesa do swoich racji. Zatem pan prezes ośmiasza albo sam siebie, albo swoich ludzi. Gratulacje!
solek82 / 2011-06-22 11:45
Zanim zarzucisz komuś, że się ośmiesza przeczytaj dokładnie i ze zrozumieniem tekst. Tym bardziej jeśli sam go cytujesz!

"Tydzień po ogłoszeniu przez nas nowej strategii
przeczytałem w jednym z branżowych pism artykuł na temat..."

Czyli najpierw ogłosili nową strategię, a po tygodniu przeczytał artykuł.
kymx / 81.190.203.* / 2011-06-16 08:31
lubiłem te reklamy...
Henry1520 / 88.156.47.* / 2011-06-16 21:52
Internet jako nazwa własna, nawet w tym artykule należy pisać dużą LITERĄ !!!
o&o / 178.37.98.* / 2011-06-16 23:04
no właśnie niekoniecznie....

Najnowsze wpisy