Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

To miały być spokojne święta

To miały być spokojne święta

Money.pl / 2006-12-22 17:19
Komentarze do wiadomości: To miały być spokojne święta.
Wyświetlaj:
chris / 2006-12-24 12:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wszystkim życzę spokojnie zdrowych i radośnie wesołych Świąt Bożego Narodzenia
mikus / 2006-12-24 11:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Już miałem nie zaglądać na forum, ale to wciąga i raz jeszcze zyczenia dla tych, którzy "przegrali" i dla "wygranych"
Swiąt Bożego Narodzenia naprawadę "świątecznych" i spokojnych oraz refleksji nad nastepnymi krokami nie tylko na giełdzie ale przede wszystkim w życiu.
Redakcji dalszej owocnej pracy i braku możliwości komentarzy w stylu "energopolafera" etc. Tego ostatniego życzę też wszystkim inwestorom, tym, których to dotyczy ale i tym , których to nie spotkało ale może spotkać.
Big Lebowski / 2006-12-24 10:05 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zdrowych Wesolych Swiat zycze wszystkim forumowiczom i redakcji i jednego zeby nam nigdy nie brakowalo -zdrowego rozsadku...
warren buffet / 2006-12-24 10:03 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Sprawa IX NFI - były prezes niewinny
W procesie o niedopełnienie obowiązków przez kolejne zarządy IX NFI oraz członków RN firmy zarządzającej tym NFI, a także wyrządzenie szkody liczonej w milionach złotych 11 z 12 oskarżonych zostało uniewinnionych.

===
tylko wielkie halo potrafią robic i szumu... nic no jeszcze raz dobrych Świat :))
g1962 / 2006-12-24 09:29 / Tysiącznik na forum
Wszystkim klubowiczom życzę spokojnych wesołych Świąt Bożego Narodzenia a na Nowy Rok jednego problemu -dużego podatku od zysku pozdrawiam
Eres / 2006-12-24 07:54 / portfel / Wieczny debiutant
Wszystkim uznanym i nie uznanym, całej redakcji Money.pl, kibicom i cichym sympatykom, składam życzenia Wesołych Świąt.
Eres / 2006-12-24 07:59 / portfel / Wieczny debiutant
PS. Zapomniałem - Kenobi, Tobie też.
dorotab68 / 24.13.41.* / 2006-12-24 04:07
witam wszystkich dopiero teraz udalo mi sie tu zawiac do Was ,zycze duzo zdrowia i zielonosci w nowym roku ,niech hossa bedzie z nami ole d
miniu / 2006-12-23 23:31 / Uznany Gracz Giełdowy - V miejsce w Konkursie giełdowym
Wszystkiego najlepszego. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, spokoju ,żadnego gniewu, smutku i przykrych okoliczności. Niech każdy dzień niesie ze sobą dużo radości.
Pozdrawiam
warren buffet / 2006-12-23 22:16 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Wesołych Świąt drodzy gracze giełdowi.. a przede wszystkim poprostu ludzie...
sumani / 2006-12-23 22:42 / Plankton giełdowy
To już jest zboczenie powinni nas leczyc na uzależnienie od forum przynajmniej ja tak mam co jakiś czas patrzę -może jednak ktoś coś jeszcze napisał he ,he :)
gekko-n / 70.128.101.* / 2006-12-24 03:28
mam to samo - ale nie ja jeden , jak widać , hehehe ...
warren buffet / 2006-12-23 23:04 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
no, ale powiem szczerze ze liczac od wczoraj wieczora do dzis wieczora to mniej razy wchodziłem na forum tylko w wakacje znad morza :)) to juz jakis sukces :)
sumani / 2006-12-23 23:40 / Plankton giełdowy
wziąłem kilka dni urlopu -miniony tydzień i teraz między świętami -taki " polski weekend" więc mogłem na żywca siedziec na notowaniach i uczestniczyc w tym co dzieje się na forum -klimat jest super -jakas grupa ludzi w większości się nie znająca handluje papierami niejednokrotnie jeden sprzeda to co drugi zaraz kupi jednoczesnie wymieniających sie poglądami informacjami i uwagami to jest coś niezwykłego co powoduje że tworzy się taki klimat wirtualnego parkietu -coś co warto chronic i rozwijac niestety nie jestem w stanie na razie jeszcze utrzymac rodziny z gry na giełdzie więc po nowym roku trza będzie wrócic do rzeczywistości ale są jeszcze 3 dni po swiętach :))))
lojka / 2006-12-23 23:48 / Tysiącznik na forum
witam, chyba mało jest osób którzy rodziny utrzymują tylko z zysków z giełdy. A może nie? Dla mnie jest sukces aby na małe przyjemności starczyło
pozdrawiam wszyskim
sumani / 2006-12-24 00:03 / Plankton giełdowy
to fakt ,trzeba się cieszyc z tych drobnych sukcesów jeśli tylko są
lojka / 2006-12-23 23:49 / Tysiącznik na forum
przepraszam za błędy
sumani / 2006-12-23 23:59 / Plankton giełdowy
dobrej nocy wszystkim- idę w kimono
warren buffet / 2006-12-24 00:02 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dobrej nocy :))
lojka / 2006-12-24 00:07 / Tysiącznik na forum
ja też uciekam bo padam
Dobrej nocki i miłych snów
warren buffet / 2006-12-24 00:12 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja rowniez :) dobrej nocy i dobrych swiat....
samuraj jack / 2006-12-23 22:18 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
Zdrowych Wesołych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim...
pozdrawiam
ramiol / 2006-12-23 21:24 / Bywalec forum
2006-12-23 02:28:32 | *.*.*.* | Kenobi [ Tysiącznik na forum ]
Wycena podawana przez oferującego też nie była zbytnio
odległa od ceny emisyjnej. Chodzić może o tanie przejęcie
spółki nie tyle przynoszącej duże zyski, co kontrolującej
ważny segment rynku. Niemniej wychodzenie z rynku,
szczególnie ze zbytnio przewartościowanych spółek, w tym tzw.
balonów, jest całkiem ewidentne i zrozumiałe w świetle
komentarzy różnych ekspertów w zachodnich telewizjach,
oceniających najbliższą przyszłość.


a jednak wróciłeś
Alloc / 2006-12-23 21:19 / Bywalec forum
Mam pytanie (tylko prosze, nie piszcze postow w stylu "co za leszcz", bo kazdy odczegos zaczynal)
Na gieldzie gram od tygodnia do tej pory zrealizowalem zysku 60zl, mam niezrealizowana strate, na prowizje wydalem 25zl.
Czy od takich zyskow mam zaplacic podatek? Jezli tak to co mam zrobic (wybaczcie glupie pytanie, mam dopiero 18 lat) wypelnic zeznanie podatkowe i zaniesc je do US?

Dziki, za wszystkie rzeczowe i pomocne odpowiedzi.
Krzych / 2006-12-23 22:03 / Płoteczka na forum
jeżeli nie masz innego dochodu to kwota wolna od podatku to ok. 2tyś.Czyli zysk musisz mieć ok.10tyś.
Borys 66 / 83.10.20.* / 2006-12-24 05:56
Krzychu,wydaje mi się że nie masz racji.Wolna kwota dotyczy podatków osobistych,których nie łączy się z podatkami giełdowymi.Jeśli się mylę proszę o komentarz bardziej zorientownych.
Pablo / 2006-12-23 21:56 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Dostaniesz od domu maklerskiego pit i potem będziesz musiał na tej podstawie wypełnić PIT 38, który zaniesiesz do urzędu skarbowego wpłacając jednocześnie podatek. Podatek płacisz tylko od zrealizowanych inwestycji tzn jeśli kupisz i sprzedasz akcje. Koszty związane z zakupem i sprzedażą będziesz miał doliczone do kosztów w pit z dm. Ale prowizje tylko od inwestycji zakończonych tzn gdy zakupiłeś i sprzedałeś. Niezrealizowane papierowe straty nie są wykazywe w pit (tak samo jak zyski).
ramiol / 2006-12-23 21:22 / Bywalec forum
spokojnie dostaniesz druczek z dm i wzystko bedziesz już wiedziedział.
hannibal / 2006-12-23 21:12 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wróciłem z zagranicy po 5 tyg.....a tu Lubawa taki spadek-co nieco słyszałem o ostatnich wydarzeniach ale czy to nie przesada z tą ceną.....chyba się pożegnamy z panią Lubą......czy są jakieś informacje o Staleksporcie ? Z góry dzięki
ramiol / 2006-12-23 21:30 / Bywalec forum
luba lubą ale ostatnio wszystko co obserwuje dało ciała ale uwarzam że tylko własnie ona niezasłużenie tak zjechala . myśle że się nie myle jak by co to prosze o poprawki
Eres / 2006-12-24 08:02 / portfel / Wieczny debiutant
To taka luba opuszczona przez łajdaka.
lojka / 2006-12-24 00:08 / Tysiącznik na forum
dokładnie tak jak mówisz, święta prawda
Hexan / 2006-12-23 21:09 / Bywalec forum
Wszystkim forumowiczom, redakcji jak również "Kenobiemu" zdrowych, wesołych i radosnych (pomimo pogłębiającego się "srocza") świąt Bożego Narodzenia - bez giełdy, bez trosk, bez kłopotów

życzy Hexan
ramiol / 2006-12-23 20:55 / Bywalec forum
Białych myśli(zielonych uniesień}
lekkich jak puch,
niech Anioł
przywieje z nieba,
otorzy skrzydłem
nadziei,
i niech kolędę zaśpiewa,
bo dzisiaj jest piękny dzień,
wszystko się rodzi na nowo,
więc w blasku tajemnych świąt,
żyjcie zdrowo i zielono
panasad / 2006-12-23 19:45 / Bywalec forum
Ku pokrzepieniu serc i ducha... "...inwestowanie samo w sobie nie jest łatwym sposobem na bogactwo. Wymaga to wiele wysiłku i dużo nauki. Ale efekt końcowy wynagrodzi zapewne wszelki trud. W przeciwieństwie do powszechnej opinii nie należy oddawać swojego majątku w zarządzanie bankom, czy innym profesjonalnym finansistom, którzy będą nim obracać w niezrozumiały dla nas sposób. Bez względu na zawód, zainteresowania czy styl życia, to my sami najlepiej wiemy co zrobić z naszymi pieniędzmi."
Więc inwestujmy i bogaćmy się, a Nowy Rok niech przyniesie nam możliwość zapłacenia "ogromnego" podatku (oby znieśli go jak najszybciej!) bo to będzie znaczyło, że mamy skarpety pełne owoców naszego wysiłku!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy