Forum Polityka, aktualnościKraj

To nie była desperacka akcja. Czekaliśmy aż Kaczyński...

To nie była desperacka akcja. Czekaliśmy aż Kaczyński...

Wyświetlaj:
JUTTA / 83.27.154.* / 2011-10-11 21:53
FOTO TEGO PANA POKAZUJE TYPOWA CHAMSKĄ GĘBĘ !
Szak Conors / 109.173.216.* / 2011-10-11 18:10
Teraz to trzeba zabrać się ostro do pracy. Piękne słówka z kampani
wyborczej nie wystarczą... znów nas ubędzie z milion dobrze: wykształconych, przygotowanych i ambitnych skazanych na banicję.
Określamy Polskę już od wielu lat jako czterdziestomilionowy naród,
a nie możemy do tej cyfry dociągnąć.
Na razie Pan Premier zapowiada, że przez kwartał nie będzie nic zmieniał...??????????
:))))))))))) / 83.10.71.* / 2011-10-11 18:37
o minus :) komuś się wydaje,że jak kliknie minusa to nie będzie płacił 25% VAT od stycznia :)))))))
realista13 / 195.8.217.* / 2011-10-11 16:49
Sami zasłużeni Buzek, Lewandowski, Sikorski. Robią wszystko co mogą, aby zadowolić...sąsiadów. Dla Polaków zostanie smród i długi do spłacenia.
MalcolmX / 95.51.164.* / 2011-10-11 12:32
Jak to jest ze likwidują stocznie na pomorzu, a co za tym idzie zakłady wspólpracujące ze stoczniami , a oni dalej na "po" głosują...Jak przyjechał gunter verheugen to powiedzial ze rzad powinie rozmawiac ws stoczni z jose barrosą a nie z jakas babą(niemka) i przyklaskiwac jej ze rząd pis-lpr-samoobrona - niesłusznie dotował stocznie.A w szwecji ,danii,niemczech holandii belgii mozna dotowac stocznie i tamtejsze rządy maja gdzies ten unijny przepis. Stoczniowcy - możecie puszczać statki ale te papierowe w stumyku.
nicołaj / 79.190.65.* / 2011-10-11 14:29
W tych miejscach powstają nowe , prywatne stocznie bez garbu w postaci mordodarciuchów i związkowców. 10 godzin dziennie w ytm przerwy, nie ma papieroska i całego poroąbanego socjalu. Za to kasa spora.
poilejabłka? / 91.43.32.* / 2011-10-11 21:35
prywatne narodowe stocznie o zakresie miedzynarodowym - w czyim interesie lezy to by miec taki cuś w kraju - prywatnych inwestorow? dodaj do tego reali prowadzenia takiej stoczni ... to jest dlugoterminowe dalegosiezne perspektywiczne myslenie ... bo stocznia to nie tylko biznes .. .to tez jest pewne zabezpieczenie ... dostepu do morza ... silna flota morska i rozwoj przemyslu zwiazengo z morzem lezy w interesie wszystkim polakow .. mamy dostep do morza ale nie potrafimy go wykorzystac badz zwyczajnie go lekcewarzymy ... nie wszystko co prywatne jest lepsze sa dziedziny gospodarki w ktorym musi karty rozdawac panstwo i pilnowac biznesu ... kwestia teraz ludzi odpowidzialnych za polozenie przemyslu stoczniowego w Polsce .. pociagniecia ich do odpowiedzialnosc .. ale nie ich za to sie tlumaczy ze nawet lepiej bo 'prywaciarz' dzieki temu moze to zrobic lepiej .. a nie slyszal o rozkradaniu maszyn i samowolnce w stoczni ? stocznie swietnie pokazuja jak ten rzad dba o interesy narodu i tego tanią spiewką o prywatyzacji poprostu nie odkrecisz !!!
antyNWO / 77.237.3.* / 2011-10-11 11:50
Hahaha reformy? O czym on majaczy, ukradną co tam jeszcze zostało, zadłużą na kolejne 300mld to w sumie będzie więcej niż przez wszystkie poprzednie lata, a ostatni zgasi światło i wyjedzie jak miro na Florydę.
kwl / 82.210.151.* / 2011-10-11 11:30
Kaczyńskiego zgubiła własna pycha i otaczanie się klakierami. Tydzień przed głosowaniem doszedł do wniosku, utwierdzany w tym przekonaniu przez swoich wyznawców, których sporo jest i na tym forum, że wybory ma już w kieszeni i można już zachowywać się w naturalny sposób. A to w jego przypadku oznacza pouczanie innych z pełnym wyższości uśmieszkiem i udowadnianie, że ma się tajemną wiedzę i całą tę hołotę porozstawia się po kątach. Myślę, że to dobry analityk, ale kiepski przywódca dla kraju. Kolejna próba przeprowadzenia przez niego eksperymentu z inżynierii społecznej na wielką skalę drogo mogła nas kosztować. To wyznawca wyśmiewanej przez Brechta tezy, że jeśli społeczeństwo nie dorasta do ideałów, to trzeba je rozwiązać - tezy epigonów totalitarnych ruchów 20 wieku.

PO natomiast nie ma już wymówek. Naród ponownie pokazał, że znajdzie sposób, aby każdy miał z kim przegrać.
kri / 95.49.161.* / 2011-10-12 01:44

Naród ponownie pokazał, że
znajdzie sposób, aby każdy miał z kim przegrać

Naród ponownie pokazał swoje tchórzostwo - ugiął się przed Putinem - i stracił swoją ostatnią dziejową szansę bezkrwawego zwycięstwa z demokratycznym totalitaryzmem i lewactwem- postało niecałe 30% twardzieli. Bomba zegarowa już tyka – Niemcy chyba za wcześnie gratulują Tuskowi.
kowal1900 / 80.252.1.* / 2011-10-11 10:01
Czytam komentarze. Proszę więc o opinie nie zjadliwe ale rozsądne: dlaczego wg Was Kaczyński byłby lepszy? Pytanie o 3 sfery: gospodarka, polityka zagraniczna i polityka wewnętrzna. Dzięki.
zxc12 / 79.191.151.* / 2011-10-11 10:22
Profesjonalizm , zdrowa konkurencja , koperty zastępujące kompetencje.
To pozostałości poprzednich układów i wzór do naśladowania idący z góry.
Od oczyszczenia trzeba zacząć.
Poczucie praworządności i sprawiedliwości za Ziobry było nieporównywalnie większe. Trzęsący portkami zrobili szum i przekonali społeczeństwo że chcą im do łóżka zaglądać. I lud łyknął jak indor kluski. Bzdura.
Kolesiostwo prowadzi do marnotrawienia naszych pieniędzy w olbrzymiej skali , której społeczeństwo nie widzi z powodu braku informacji.
O polityce zagranicznej nie ma co mówić bo jej nie ma.
Polityka to nie teatr tam nie musi byc ładnie tam trzeba walczyć o interesy kraju.
Gospodarka napędzają przedsiębiorcy płacący podatki. Nie należy im tylko przeszkadzać. Rząd nie ma tam udziału. Oni tylko przypisują sobie te zasługi.
arti8 / 2011-10-11 10:20 / Bywalec forum
Kaczyński nie wtrąca się do gospodarki. Przekazanie spraw gospodarczych ekspertom (np. Gilowska) jest największą zaletą jaką może mieć premier. W ramach polityki wewnętrznej skoncentrował bym się na służbie zdrowia, prawie, szkolnictwie, transporcie, pracy. Służba zdrowia jest dla PO biznesem, życie i zdrowie pacjentów ma małe znaczne. W przypadku PiS jest odwrotnie, dla nich życie i zdrowie pacjentów ma podstawowe znaczenie. Walka z przestępstwami np. z korupcją za PO i PiS jest zupełnie nieporównywalna. Za PiS wykrywalność korupcji wzrosła o 100%. W przypadku szkolnictwa, PO skompromitowała się próbując wysłać 6-latki do nieprzygotowanych szkół, PiS nigdy nie podjąłby takiej decyzji. Transport, PiS w spadku po SLD dostał tragiczne prawo. Musieli je zmienić, by dopiero później zacząć program budowy dróg. Zostawili po sobie dobre prawo i miliardy z UE na budowę dróg. PO zniszczyło Fundusz Pracy skazując wielu ludzi na trwałe bezrobocie, PiS nigdy by tego nie zrobił. Widzisz różnicę?
Elektro Devil / 2011-10-11 09:57 / Tysiącznik na forum
trzeba było także walczyć bez skrupułów.

Powinno się w spotach pokazywać Ryszarda C. morderce z Łodzi i powtarzać.

Ten człowiek należał do PO. Czy na nich chcecie głosować ?

... choć ludzie są tak durni, że i to by nie pomogło.
tesa1959 / 2011-10-11 10:18 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ot filozof i odkrywcza teza: Jak jedno jabłko w koszyku jest zgniłe, to cały koszyk jabłek jest zgniłych.
Elektro Devil / 2011-10-11 11:01 / Tysiącznik na forum
ja pisałem jak mogłaby wyglądać brutalna kampania jeśli PiS naśladowałby w szerzeniu nienawiści PO i budował swój wizerunek tylko na obrzydzeniu przeciwnika.

oczywiście nie sugeruję, że w PO są sami mordercy...

Fakt jednak pozostaje faktem Ryszard C. był członkiem PO i może nie zrozumiał "żartu" Sikorskiego: wyrżnąć watahę !
zxc12 / 79.191.151.* / 2011-10-11 10:33
Jeśli jedno jest zgniłe to prawdopodobieństwo że zgniłe lub nadgniłe są wszystkie jest duże.
Takich jabłek nie wkłada się do koszyka
tesa1959 / 2011-10-11 10:36 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Jabłko może zgnić w koszyku, a wcześniej być zdrowe, bo np. ktoś z zewnątrz je obije. Ale to jabłko można zawsze wyjąć i w ten sp[osób uchronić pozostałe.
Jabłko jest zdrowe inaczej / 178.37.135.* / 2011-10-11 11:18
Co za nietolerancyjna wypowiedź, niezgodna z aktualną tresurą. :))))
zxc12 / 79.191.151.* / 2011-10-11 10:38
gdy w grę wchodzi mamona to ratunek jest niemożliwy
tesa1959 / 2011-10-11 10:41 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Sugerujesz, że wszyscy w tym koszyku są tacy jak Ryszard C.? Kogo zamordowali lub planują zamordować? Uprzedzam: Smoleńsk nie wchodzi w grę, bo to nie ta półka.
zxc12 / 79.191.151.* / 2011-10-11 10:45
Żeby się o tym dowiedzieć trzeba mieć sprawny system kontrolujący wydawanie naszych pieniędzy. Fakt że budowa 1km autostrady w Polsce jest najdroższa w Europie daje Ci do myślenia czy nie?
tesa1959 / 2011-10-11 10:48 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
O czym chcesz w ten sposób się dowiedzieć??? O zamiarach morderstwa??? O koszyku pełnym zgniłych jabłek podobnych do Ryszarda C.???
opozycjonista / 193.106.101.* / 2011-10-11 09:30
polacy nie wiedzą o takich rzeczach, ze w krajach które mają zbankrutować ludziom żyje się 2 razy lepiej niż polakom na zielonej wyspie np. za zasiłek może godnie żyć cała rodzina itd. itd
robinson123 / 80.252.1.* / 2011-10-11 10:03
no tak, rozbuchany social to kierunek to kolejnego bankructwa. Grecy przecież mają 14 i 15 pensję i dodatek za umiejętność pracy z komputerem..
patriota1111 / 193.106.101.* / 2011-10-11 09:27
podcierania tyłka merkel i putina ciąg dalszy następuje...
Serano / 213.227.87.* / 2011-10-11 11:07
Tak cię to boli, że inni nie gustują w lizaniu tyłka małego, nudnego, nadętego prezia? Nie przerywaj sobie, chłopczyku. Macie teraz na to duuuuuużo czasu. :-))))))))
opozycjonista / 193.106.101.* / 2011-10-11 09:24
biedni, głupi polacy....
zxc12 / 79.191.151.* / 2011-10-11 09:08
Co jest ważniejszą cechą polityka?
Umiejętność manipulacji
Wiedza i doświadczenie w rządzeniu krajem
?????
tesa1959 / 2011-10-11 10:19 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Wiedza i doświadczenie w rządzeniu krajem
?????

A kto ją posiada??????
zxc12 / 79.191.151.* / 2011-10-11 10:30
Ci którzy zrobili coś więcej niż pobieranie przez całe życie diet ale ci niestety nie pchają się do polityki zresztą i tak nie mają szans u naszych roszczeniowych wykształconych "wyborców"
tesa1959 / 2011-10-11 10:32 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

nie mają szans u naszych roszczeniowych
wykształconych "wyborców

Jak się okazało, to tych roszczeniowych jest mniejszość i głównie usadowiona na ścianie wschodniej.
zxc12 / 79.191.151.* / 2011-10-11 10:36
na zachodniej to wykształciuchy?
tesa1959 / 2011-10-11 10:38 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Dlaczego od razu wykształciuchy i dlaczego tylko na zachodniej??? Przecież cała Polska oprócz ściany wschodniej nie opowiedziała się za rozbuchanym socjalem. A że nie miała wielkiego wyboru, to już inna sprawa.
zxc12 / 79.191.151.* / 2011-10-11 10:40
ale znaczy się że są cała Polska oprócz ściany wschodniej?
tesa1959 / 2011-10-11 10:43 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Kto??? Wykształciuchy??? Ja w ten sposób nie określam ludzi.
zxc12 / 79.191.151.* / 2011-10-11 10:46
byli tacy którzy tak to określili Pamiętasz z jakiej partii??
tesa1959 / 2011-10-11 10:51 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ostatnio to tego określenia uważali zwolennicy jedynie słusznej opcji, a wcześniej nie pamiętam, ale zawsze mnie to bulwersowało. Nie godzę się na tego typu podziały ludzi. to jest najzwyczajniejsze w świecie ubliżanie wszystkim z wyższym wykształceniem. Nie twierdzę, że wszystkie uczelnie w Polsce mają poziom. Jest wiele, zwłaszcza tych nowo utworzonych, które może skończyć ktoś, kto ledwie na dopuszczające zdał maturę. I to jest niestety dramat.
zxc12 / 79.191.151.* / 2011-10-11 10:58
5% wykształconych realizuje pracę w swoim wyuczonym zawodzie?
A zatem tych uczelni zawsze było dużo a studentów przedłużających sobie młodość cała masa jak widać. Kwalifikowanie człowieka po papierku jest ............... Wykształcenie o niczym nie świadczy ale to PO po poprzednich wyborach chwalili się że ich wyborcy to młodzi wykształceni z dużych miast nazywając ich wykształciuchami
tesa1959 / 2011-10-11 11:03 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Kwalifikowanie człowieka po papierku jest

Nigdy w ten sposób nie klasyfikuje ludzi, bo znam takich, którzy nawet nie skończyli szkoły podstawowej (pokolenie II wojny), a maja wielką mądrość życiową. Nie mniej jednak studiowanie (nie mylić z przedłużaniem młodości) kształci umysł niezależnie od tego, czy pracuje się w swoim zawodzie. To, że wiele kierunków jest zbędnych lub za mocno obsadzonych studentami, to już inna kwestia.
zxc12 / 79.191.151.* / 2011-10-11 11:13
mówisz o ubliżaniu a nie pamiętasz kto pierwszy użył określenia wykształciuchy.
mówisz że używają tego określenia "zwolennicy jedynie słusznej opcji" a można odnieść wrażenie że to nie twoja opcja.
tesa1959 / 2011-10-11 11:33 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Mówię o czasie teraźniejszym, a o przeszłości przypomniałeś mi i dziękuję.
można odnieść wrażenie że
to nie twoja opcja.

Żadna opcja nie jest moja, z żadną się nie utożsamiam i staram się być obiektywna wobec wszystkich, z tym, że powodów do krytyki daje mi najwięcej PiS ze względu na język i dzielenie Polaków. W sprawach gospodarczych nie wypowiadam się, bo się na tym nie znam i tu dokształcam, się czytając artykuły i komentarze::)).
zxc12 / 79.191.151.* / 2011-10-11 13:18
Nie szata zdobi człowieka.
To nie język powinien być ważny a treść i umiejętność dostrzegania prawdziwego przekazu. Czy to nie PO dzieli na wykształconych i nie?
Co w programie i wypowiedziach i działaniach Pis jest złego dla Polski?
tesa1959 / 2011-10-11 19:14 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

To nie język powinien być ważny a treść i umiejętność


Niestety, ale przekaz następuje za pomocą języka i jeśli język jest nacechowany nienawiścią i dzieleniem Polaków, to jest to co najmniej niewłaściwe i na pewno szkodliwe dla Polski.
Dobrze wiesz, że taki język cechował Kaczyńskiego od dłuższego czasu, a gra katastrofą smoleńską, demonstracje przed Pałacem Prezydenckim , walka o krzyż to już maksymalne przegięcie. Z tragedii zrobił farsę. Byłam tym bardzo zniesmaczona.
Wybacz, ale takiego postępowania nigdy nie zrozumiem. To jest wbrew chrześcijańskim wartościom, na które PiS nieustannie się powoływał i powołuje. A zachowanie na pogrzebie Rosiaka: aby nie podać ręki prezydentowi Kaczyński zrobił wielkie koło i jak mógł z nienawiścią w sercu pójść do Komunii???? Dla mnie jest to niepojęte i nie ma wytłumaczenia przyjęcie Komunii z nienawiścią w sercu.
zxc12 / 79.191.151.* / 2011-10-11 22:02
jeśli jesteś katechetką to proszę rozważ dalszą kontynuację zawodu ponieważ w Twoich wypowiedziach wyczuwam brak zrozumienia dla problemu innych oraz absolutny brak umiejętności obserwacji i wyciągania wniosków.
Podatna na manipulacje nie możesz nauczać
zxc12 / 79.191.151.* / 2011-10-11 21:57
Nie rozumiesz lub za dużo oglądasz manipulogennych programów. To tylko zniewala i czyni bezbronnym. Należy żyć i myśleć samodzielnie. TV to czysta manipulacja. Nie mamy dziennikarzy. A wojewódzki nie powinien byc opiniotwórczy. jemu chodzi tylko o kasę. I zarabia ale ....
JKM mówi bezpośrednio i nie wszystko jest możliwe do realizacji ale jako opozycja sprawdziłby się doskonale. Znasz jego założenia?
tesa1959 / 2011-10-11 22:07 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Rozumiem i nie oglądam tv. Czytam artykuły i komentarze i staram się myśleć samodzielnie, co nie oznacza, że we wszystkim wyciągam właściwe wnioski. na to nie mam monopolu.

Znam założenia JKM i żałuję, że nie wszedł do Sejmu. Wprawdzie nie głosowałam na jego przedstawicieli do sejmu, bo tu miałam niezawodnego kandydata, którego nie mam zamiaru zdradzić, gdyż jest prawym człowiekiem, ale do senatu głosowałam na JKM. Trudno... głos mój przepadł.

Jeśli chodzi o mój poprzedni komentarz, to tutaj akurat nikt mnie nie przekona, że nie mam racji. Nadal twierdzę, że takie postępowanie nie jest zgodne z wartościami chrześcijańskimi. Jestem o tym przekonana, bo jest to poniekąd moja działka.
zxc12 / 79.191.151.* / 2011-10-11 22:15
jeśli chodzi o przekaz nienawiści , to gdzie go dostrzegasz i w jakich formach?
tesa1959 / 2011-10-11 22:23 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Od jakiegoś czasu nie było słychać, bo chcąc wygrać, Kaczyński bardzo się wyciszył. A o przejawach nienawiści pisałam wcześniej, bo czymże innym jest omijanie wielkim łukiem prezydenta podczas Mszy żałobnej, nazywanie go pomyłką, mowa o zakamuflowanych opcjach, czy jeszcze wcześniej: oni byli tam, gdzie stało ZOMO, my byliśmy po właściwej stronie. Przecież to jawne podburzanie jednych przeciw drugim. A po katastrofie smoleńskiej??? A walki o krzyż i hasła tam rzucane??? Nie mówię tu tylko o Kaczyńskim, ale większości elektoratu. A mówienie o wrogach narodu, a nie przeciwnikach politycznych??? Nie chce mi się szukać w archiwum tych wszystkich wypowiedzi i albo udajesz, albo jesteś zaślepiony tak bardzo, że tego nie pamiętasz lub uszło to twojej uwadze ze względu na zaślepienie. Ja pamiętam, pamiętam także pełen nienawiści język Tuska z debaty w wyborach prezydenckich z L. Kaczyńskim 9dlatego wtedy nie głosowałam na niego, ale przeciw niemu - ze względu na ten język i dlatego nie głosuję na nikogo z PO ani PiS.)
zxc12 / 79.191.151.* / 2011-10-11 22:31
Życzę Ci stabilizacji , która zapewni Ci stały światopogląd. To przychodzi z wiekiem i nazywa się doświadczeniem życiowym. Nie wszystkim jest to dane. Jest wielu którzy głupi się rodzą i głupi umierają.
Będąc świadomym a nie błądzącym człowiek nie jest podatny na manipulacje jak w Twoim przypadku.
"Ja pamiętam, pamiętam także pełen nienawiści język Tuska z debaty w wyborach prezydenckich z L. Kaczyńskim 9dlatego wtedy nie głosowałam na niego, ale przeciw niemu -"
Pojedyncze wypowiedzi nie powinny mieć wpływu na kluczowe decyzje!!!
tesa1959 / 2011-10-11 22:45 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Tak się składa, że mam ustabilizowane poglądy i nie decydują o tym pojedyncze wypowiedzi. To był tylko pojedynczy przykład. Wtedy miałam dylemat na kogo głosować, a ten fakt przesądził (może nie na kogo, ale przeciw komu, bo żaden mi nie odpowiadał). Kieruję się w życiu tylko jedną nauką, nauka płynącą z Biblii i wg tej nauki dokonuje wyboru. Na gospodarce się nie znam i tu nie zabieram głosu, a słucham wypowiedzi i opinii różnych ludzi, dzięki którym staram się wyciągnąć odpowiednie wnioski. Nie mam preferencji partyjnych. stoję tu z boku i jako niezależna, mogę chyba bardziej obiektywnie decydować. Nie twierdzę, że zupełnie obiektywnie, bo jedni mniej, inni bardziej mnie irytują swoim językiem, a to też biorę pod uwagę i to bardzo. Chcę żyć i tego życzę wszystkim w miarę spokojnej atmosferze i nie podoba mi się wojna polsko-polska.
Także, jak widzisz, moje poglądy są stabilne i nikt ani nic nie jest w stanie mnie zmanipulować, bo mam tylko jednego Mistrza i Nauczyciela, a każdy człowiek, niezależnie od poglądów i nawet języka stanowi dla mnie bezcenną wartość i nikim nie gardzę. Nie przeszkadza mi to czasem ponabijać się z tego czy owego, bo "życie kabaretem jest" zwłaszcza w wydaniu polskich polityków ::))
zxc12 / 79.191.151.* / 2011-10-11 22:52
Wypowiedzi Twoje nie obrazują obiektywnie Ciebie w sposób w jaki Ty siebie ciachałbyś widzieć i w jaki sposób oceniasz siebie. Wypowiedz Twoja wydaje mi się sztuczna. Twoje poprzednie wypowiedzi wydawały się być nacechowane stronniczym stanowiskiem do sprawy, więc nie ubieraj maski i bądź szczera
tesa1959 / 2011-10-11 23:11 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Cały czas jestem szczera i nie noszę maski. Powiedziałam przecież, że jedni bardziej mnie irytują, inni mniej, bo jestem tylko człowiekiem, ale każdy człowiek jest dla mnie wartością. Nigdy nikogo nie nazwałam nawet głupim, nie mówiąc już o innych przydomkach. Trudno jest przedstawić jednoznacznie swoje stanowisko, jeśli komentuje się różne sprawy i różne tematy. Musiałbyś zebrać moje wszystkie wypowiedzi do kupy i wtedy miałbyś możliwość stwierdzić czy jestem sztuczna czy szczera. Dzisiaj nie pisze mi się najłatwiej, i może piszę chaotycznie, ale jestem po długim i męczącym dniu. staram się wyrażać jasno, ale znacznie łatwiej o zrozumienie, gdy rozmawia się twarzą w twarz niż przy pomocy klawiatury. Pewnie mówiąc o mojej nieautentyczności miałeś na myśli moje wypowiedzi na temat prezesa i PiS. Powiem Ci tyle, on i ta partia po prostu dają mi więcej okazji do komentowania, bo reszta to sprawy gospodarki, a na rządzie się nie znam, chociaż widzę błędy. Nie wypowiadam się na ten temat, bo się ośmieszę, a wolę poświęcić więcej czasu czytając komentarze innych i w końcu wyciągnąć taką naukę, która pozwoli mi na dyskusje na te tematy.
Jedno jest pewne: z żadną partią nie jest mi po drodze.

Najnowsze wpisy