Forum Polityka, aktualnościGospodarka

To oni nadali paczkę z "ziołem" do Ramony?

To oni nadali paczkę z "ziołem" do Ramony?

Money.pl / 2012-08-24 12:06
Komentarze do wiadomości: To oni nadali paczkę z "ziołem" do Ramony?.
Wyświetlaj:
zeppp / 83.22.75.* / 2012-08-24 19:24
W tym chorym kraju głupie zioło jest narkotykiem, a posiadanie zielska to p******.Paranoja.Palikota nie lubie, ale co do zioła sie zgadzam.Tyle.
Grzechu comaback / 83.17.233.* / 2012-08-24 12:06
"Kraty, za które piosenkarka może trafić nawet na trzy lata, są jak najbardziej realne."
Tak samo realne jak kraty dla notorycznego oszusta, który po DZIEWIĘCIU wyrokach dalej nabija ludzi w butelkę. Spoko koko na szczęście żyjemy w państwie Tuska, gdzie NIE ma afer, NIE ma nepotyzmu i CBA nie wali w drzwi o 6:00!!! A jedyna afera to DORSZ, którego po kilku latach odnalazła Pitera. Hulaj dusza!!!
Przecież nie jeden pupil salonu już pokazał, że celebrycie można wiele :)
Można walić tekstami rasistowskimi z anteny i... zostać twarzą otwarcia prezydencji Polandii i dostać wsparcie "słowne" ministra cooltury. Itd. itp.
Jeżeli sprawa nie przycichnie to przynajmniej nie będzie się mogła skończyć z "powodu złego stanu zdrowia"... oczywiście pieska :)
Jak się głosowało tak się będzie miało!
m-53 / 95.49.182.* / 2012-08-24 21:24
Piesek da dyla .. i po sprawie
m747 / 195.212.29.* / 2012-08-24 15:13
Daj spokój, to, że Jarosław ma kilka wyroków i, że nabija ludzi w butelkę żyjąc przy okazji na ich koszt nie znaczy jeszcze, że Tusk ma go od razu zamykać w kazamatach. Dopiero by się larum podniosło..
EmZet / 78.8.54.* / 2012-12-04 14:55
m747 jesteś pusty jak zdarty but.
równo odmierzaj:) / 81.210.19.* / 2012-08-27 08:40
Poczytało się w ogłupiających gazetach i od tamtej pory stało się nadzwyczaj mądrym? To, że jeden z polityków, słusznie czy nie (były groźby), chodzi z ochroniarzem, ma usprawiedliwić wyczyny różnych oszustów korzystających (a może nie korzystających) z ochrony ustosunkowanych przyjaciół? Dureń jesteś kolego, bo zadymiasz aferę na której wiele osób traci swoje majątki, a ty pieprzysz o utrzymywaniu kogoś ze swoich pieniędzy. Opłacasz też cotygodniowe loty przez pół Polski i to ciebie nie bulwersuje?
m747 / 195.212.29.* / 2012-08-27 11:40
Nie bulwersują mnie loty premiera i prezydenta choćby za ocean, nie bulwersowało mnie też kiedy latali Kaczyńscy (chociaż kiedy Ś.P. Pani Maria latała prezydenckim samolotem na weekendy bez prezydenta trochę był zgrzyt).
Jeśli Jarosław potrzebuje ochroniarzy niech ich zatrudnia i płaci - nie widzę natomiast powodu dla którego ja mam się na nich zrzucać tylko dla tego, że ten oszukał mniejszą czy większą grupę wyznawców którym pierze mózgi swoimi gazetkami propagandowymi (finansowanymi z również moich pieniędzy).
czysta łza / 2012-08-24 12:19 / Bywalec forum
po 6 chyba nie po 9, ale prawda jest taka, ze po części masz rację, ani jedno ani drugie za kraty raczej nie trafi

Najnowsze wpisy