Forum Polityka, aktualnościKraj

To oni pożegnają Leppera w imieniu władz

To oni pożegnają Leppera w imieniu władz

Money.pl / 2011-08-10 13:28
Komentarze do wiadomości: To oni pożegnają Leppera w imieniu władz.
Wyświetlaj:
Etyk / 178.235.37.* / 2011-08-10 17:25
z grona przyzwoitych polityków gdy dał się skorumpować politycznie trzeciorzędnym stanowiskiem rządowym.
BRS / 83.17.65.* / 2011-08-10 16:12
SAMOBÓJCY. Sekuła postrzelił się sam strzelając do siebie 3 razy. Dwa strzały były nieskuteczne to poprawił trzecim.Rózne Szurygi i inni z zabójastwa Olewnika wieszają się kompanijami w silnie strzeżonych więzieniach. Hojarski popełnił samobójstwo a potem okazało się, że to było jednak zabójstwo. Blida popełniła samobójstwo strzelając sobie w przeciwległy bok od ręki strzelającej, potem wytarła swoje odciski palców z pistoletu, schowała pistolet pod szlafrok a potem pobiegła po nową kurtkę dla funkcjonariuszki ABW.
KTO W TO UWIERZY? TYLKO PROKURATOR KTÓRY STWIERDZA TAKIE SAMOBÓJSTWO.
łapiduch / 83.7.185.* / 2011-08-10 15:59
Premier Tusk zrobił Arłukiewicza ministrem od wykluczania, no i położyli od razu łape na kilkunastu miliardach złotych, skasowalii OFE, prze...li fundusz demograficzny.. została tylk fra nca niedługo po 5 złotych. PO gotuje piekło finansowe w condominium tym i następnym pokoleniom
gg10 / 83.13.62.* / 2011-08-10 14:05
pięknie, może na Powązkach go pochować za zasługi dla ojczyzny i pomnik postawić za pieniądze podatników a wcześniej rozpisać konkurs dla artystów tak jak pogrzeb; chyba kogoś powaliło...
idefix / 59.183.137.* / 2011-08-10 13:40
A od kiedy samobójcom się należy kościelny pogrzeb?
nacjonale / 77.254.2.* / 2011-08-10 14:18
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
tesa1959 / 2011-08-10 13:50 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A jakim prawem chcesz mu tego odmówić? Należy się i to od dawna, kiedy uznano, że człowiek targający się na własne życie, przynajmniej w tym momencie nie był w pełni władz umysłowych. Psychika ludzka jest wielką siłą lub słabością.
(@) / 89.79.218.* / 2011-08-10 14:28

że człowiek targający się na własne życie

Dlaczego twierdzisz że było to samobójstwo, przecież ślectwo w sprawie śmierci przywódcy Samoobrony trwa a z tego co wiem, to są twarde dowody na to, że za śmiercią Pana Leppera stoją ludzie powiązani z obecną władzą PO i PSL. Nawet jeżeli Pan Lepper targną się na swoje życie ponieważ został do tego przymuszony,to w świetle prawa jest to morderstwo Polskiego premiera a nie czyn człowieka jak piszesz " nie w pełni władz umysłowych. "
tesa1959 / 2011-08-10 14:50 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Dlaczego twierdzisz że było to samobójstwo,

Które moje słowa są tego potwierdzeniem? Odpowiedziałam na pytanie:
A od kiedy samobójcom się należy kościelny pogrzeb?


za
śmiercią Pana Leppera stoją ludzie powiązani z obecną władzą PO i PSL

Czy tylko?
Pan Lepper targną się

Pan Lepper jest w liczbie pojedynczej, a więc "targnął się"

" nie w pełni władz umysłowych. "

to nie było stwierdzenie odniesione do osoby śp. Leppera, jednak nie stwierdzono, że ktoś go powiesił i nawet jeśli był
do tego przymuszony

to też targając się na swoje życie, nie działał zgodnie z rozsądkiem i nie posłużył się właściwie rozumem, zwłaszcza, że podobno był głęboko wierzącą osobą. Ja mu niczego nie ujmuję i nieważne czy jako polityk był w mojej ocenie wartościowy czy też nie, to był człowiekiem i jako człowieka żałuję go i tego co się stało.
(@) / 89.79.218.* / 2011-08-12 20:35

to też targając się na swoje życie, nie działał zgodnie z
rozsądkiem i nie posłużył się właściwie rozumem,

Logika twojego rozumowania jest pokrętna i dla mnie kompletnie nie zrozumiała.. Zgodnie z tym co napisałaś to spokojnie można założyć, że Jezus też był samobójcą, gdyż wiedząc o tym że Piłat ma taką władzę że może go ukrzyżować albo uwolnić, to nie zadziałał zgodnie z rozsądkiem i nie posłużył się właściwie rozumem, tylko dalej szedł w zaparte,nadal twierdząc że jest Bogiem. Dlatego zgodnie z prawem Rzymskim które mówiło że /Każdy, kto się czyni królem, sprzeciwia się Cezarowi / Piłat nie miał żadnego wyboru i skazał go na śmierć przez ukrzyżowanie, pomimo że był całkowicie przekonany, iż Jezus nie zasłużył na taką karę.
tesa1959 / 2011-08-12 20:42 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie posługuj się przykładami, których nie rozumiesz, a logika nie jest twoją mocna stroną. To, co piszesz to bluźnierstwo.
nacjonale / 77.254.2.* / 2011-08-10 13:28
Biurokratyczne podejscie do problemu. Stworzyc stolek od walki z wykluczeniem i mozna stwierdzic ze walczy sie z bieda i wykluczeniem. Panie premierze najlepiej wlaczy z wykluczeniem silna gospodarka ale pan chyba tego nie wie i/lub nie wie pan jak uzdrowic gospodarke

Najnowsze wpisy