Forum Polityka, aktualnościKraj

To pewne. Kibole napadli marynarzy - młodych chłopaków

To pewne. Kibole napadli marynarzy - młodych chłopaków

Wyświetlaj:
krzysiek 001 / 2013-08-19 09:20
Dlaczego opowiadacie te bzdury!!!
Ci marynarze zaczepili dziewczyny na plaży, jedna z nich odepchnęła chama, a on uderzył ją w twarz. Widząc całe zajście jeden z chłopaków z Chorzowa odepchnął meksykańca, a on pchnął go bagnetem w pierś!
Od zaczęła się awantura.

Wcześniej ci sami marynarze zaczepiali dziewczyny na plaży w Szczecinie - obmacywali, próbowali zaciągać je na statek.

Zamiast pisać bzdury, sprawdźcie co tak naprawdę się stało!
T. / 81.190.53.* / 2013-08-19 21:44
Obmacywali , bo w Mexico młoda kobieta jest tylko od ruch... , dlatego wszystkie chodzą w spodniach, tak na wszelki wypadek.
- Byłem ,widziałem.
Meksykanom wydawało się ,że w Europie jest podobnie. Jeśli było tak jak piszesz to nasi chłopcy rzeczywiście postąpili słusznie i powinni być uniewinnieni.
ździcho kuźwiak / 77.254.251.* / 2013-08-24 22:37

nasi chłopcy rzeczywiście postąpili słusznie i powinni być uniewinnieni.

Tak jest. Zamiast wezwać policję, to sami SŁUSZNIE dokonali samosądu. Kilkusetosobową bandą na kilku facetów. Tak jest. Uniewinnić, ogłosić bohaterami narodowymi. W końcu spuszczenie łomotu obcokrajowcom jest aktem patriotyzmu, nieprawdaż?
xyzabc / 89.228.240.* / 2013-08-19 18:10
W szczecinie nie ma plazy baranie. Nikogo nie zaczepiali w szczecinie. Zachowywali sie jak na prawdziwych zeglazy przystalo.
@@@ / 89.68.179.* / 2013-08-19 19:22

Zachowywali sie jak na prawdziwych zeglazy przystalo.

Rzeczywiscie.
Dziewczyna w kazdym porcie.
xyzabc / 89.229.75.* / 2013-08-20 19:01
Na filmie wyraznie widac jak kobieta podaje marynarzowi przedmoot ktory ten upuscil. Meksykanin nie zaczepia jej. Badzmy rzeczowi i nie bronmy kiboli.
xyzabc / 89.229.75.* / 2013-08-20 18:11
Taaa - dziecko od razu.... Sory ale ja jestem za marynarzemz Meksyku. Kibol to kibol - jest malo wiarygodny.
mireklipert / 178.36.171.* / 2013-08-19 07:17
od 1989 roku policja ,prokuratury i sądy prowadzą strajk włoski ponieważ nie odpowiada im obecny ustrój
ja normalny / 78.88.85.* / 2013-08-19 04:38
kibice wstawili się za molestowaną Polką ,pijani meksykanie byli w grupie myśląc ze mogą wszystko, a tu pech ,i to Polak pierwszy dostał kosę ,więc potem odwet musiał być
lorette talbot / 37.47.67.* / 2013-08-18 21:40
Wszędzie pelno tego bydła, na szosach, ulicach, stadionach. To jest polska post Solidarnościowa tzw. Nowa Polska. Wladza i propaganda jest tak slaba że nie stara się nawet wychowywać normalnych i wbijać pasem do tylka mlodej holocie bez wychowania wyniesionego z domu zasad wspólżycia międzyludzkiego. Medialna propaganda [reklamy, muzyka pop, wrzeszczący do mikrofonow szczekacze propagandy liberalnej, propaganda geyowska etc.] ksztalutuje niedouczone bydło w kierunku lansowania przemocy jako środka na sukces zyciowy. Efektem tego są właśnie zachowania bydła podobne do tego na plaży w Gdyni. Nowa Nomenklatura polska siedzi w rezydencjach otoczonych murami, przemieszcza się samolotami lub luksusowymi autami i ma nadzieję że nie nadzieje się nigdy na to bydło. Do czego zmierzacie? Po co wam tem miliony zysku jeżeli któregoś dnia ktoś z waszej rodziny trafi wieczorkiem na bydlaka z nozem w ręku który ma pełną świadomośc że za zadxganie nozem czlowieka dostanie co najwyzej 25 lat wypoczynku w sanatorium szumnie zwanym zakladem karnym. Taki kraj w tej zasr....ej Eurokomunie to droga do nikąd.
rapsody / 2013-08-18 21:12 / Bywalec forum
I to takich bandytów swego czasu tak bronił Prezes Kaczyński!
spokój grabarza / 195.96.7.* / 2013-08-18 21:08
policja zatrzymała ... pobitych pewnie
chichot dona / 46.169.122.* / 2013-08-18 22:05
Ba planuje zatrzymywać dalej pobitych Meksykanów a nie kiboli Ruchu Chorzów.
Rzecznik prasowy komendanta pomorskiej policji kom. Joanna Kowalik-Kosińska poinformowała, że planowane jest jeszcze zatrzymanie czwartej osoby. - To obywatel Meksyku, który przebywa obecnie w szpitalu z ranami ciętymi.
krzysiek 001 / 2013-08-19 09:31
sprawdź może dlaczego zatrzymali jednego, i będą jeszcze aresztować drugiego marynarza...

Meksykanin obłapiał dziewczyny na plaży - kiedy został odepchnięty uderzył w twarz Polkę, jeden z chłopaków z Chorzowa stanął w jej obronie i dostał bagnetem w pierś!

Czy Ty będziesz się biernie przyglądał jak obcokrajowiec poniża i bije Polkę?
chichot dona / 77.115.54.* / 2013-08-19 15:24
Faktycznie, mój komentarz powstał jedynie na skutek newsu a nie bezstronnie zebranej informacji.
Jeżeli jest tak jak to opisujesz, to policja ma podstawy do zatrzymania tych którzy sprowokowali całe to zajście.

Najnowsze wpisy