Forum Polityka, aktualnościKraj

"To próba zamachu na polski kapitał"

"To próba zamachu na polski kapitał"

Money.pl / 2015-03-18 21:52
Komentarze do wiadomości: "To próba zamachu na polski kapitał".
Wyświetlaj:
jajan / 62.182.213.* / 2015-05-10 16:36
paradne ,skoki to polski kapitał bo chroni go i sucie z niego korzysta pis.takie państwowe przedsiębiorstwa istniały za komuny,pracował na wykonanie planowanych strat i za wykonanie planu załoga dostawała premię.
sam w kilku takich pracowałem.uważam ,że za skoki pis powinien bardzo poważnie beknąć.ta partia nie potrafi zrobić nic konstruktywnego tylko kombinuje jak tu na granicy prawa coś zachachmęcić bo jak wszyscy bardzo lubią pieniążki.
Moher Obserwator / 213.238.89.* / 2015-03-20 10:41
Nie mam nic w SKOK-ach. Jeżeli ludzie w tych skokach biorą kredyty, czy lokują swoje oszczędności to to jest ich suwerenna decyzja! Dlaczego bolszewizm w wydaniu PO się do tego wtrąca? Dlaczego "klientów" np upadłego SKOK-u przejął jakiś inny bank? Filantropia? Nie, czysty zysk, bo klienci temu bankowi spłacają swoje zadłużenie. A ci co ponieśli straty swoich "oszczędności" tak samo je mogli stracić inwestując np. na giełdzie. Jeżeli zarząd tego konkretnie SKOK-u doprowadził do bankructwa, to członkowie tego zarządu powinni za to odpowiedzieć finansowo albo ich ubezpieczyciel. Tyle i tylko tyle!
Wiem. lemingi muszą mieć jakiś ochłap do konsumpcji, a cała ta KNF musi mieć cel w rozwalaniu SKOK-w Banków Spółdzielczych. Przecież za darmo by tego nie robili! /człowiek z natury jest leniwy i nie podejmuje działań które by mu nie przynosiły korzyści/
obs1 / 89.68.201.* / 2015-03-25 17:19
Czy ty rozumiesz co piszesz, może jednak posłuchaj nieco mądrzejszych od siebie a potem pisz i nie bądź takim zaskorupiałym pisowskim propagandzistą,
lach / 178.212.125.* / 2015-03-20 07:22
Komorowski i jego POwiązania z WSI zabijają Polskę. Niezależna.PL czt Radio Maryja w aktualnościach dnia jasno mówią o tym na internecie.
Agata 68 l / 83.16.196.* / 2015-03-19 15:13
jaki to zamach /??? To te kliki tak prawo naginaja (dot bankow społdzielczych i ich prezesow,zarządu) ze czlonkowie w skarpetkach pozostana - jak dobrze !!!! Jak z ich ignorancji pisemnnej wynika to członek banku moze dopiero po pół roku wypowiedzenia żądac wydania swych oszczędności (udziału) - czym nikt go nie informowal ===ale to nie koniec. Nie otrrzyma swojej kasy bo musi czekac prawie rok czasu na tzw WALNE i po nim(nie wiem dlaczego) moze ubiegac sie o wyplatę. Przeciez to chory zapis ,oszustwo - w stosunku do członka.Jak mozna a panstwie rzekomo prawa- takie swinstwa robic. To wina zarzadu !! Należy pilnie te przepisy zmienic. Ja juz nigy nie bede deponowała wkladów czy osczędności w banku spoldzielczym bo oni normalnie nie funkcjonuja.- No ale aby Prezes miał tak wielka kase na wyplate - i dla zarzadu - to tak robia.Zwykly smiernik (czlonek banku) to według nich to zero. Niech tu prawnicy sie temu zjawisku pryzjrzą a tu nieprawidlowosci ujrzą.(wykryja) Niech sprawdzi to rzecznik banku i Prezes UOK iK czy Rzecznik Praw Obywatelskich- tu dopiero sa szopki!!!!!

Najnowsze wpisy