Forum Polityka, aktualnościKraj

to reklama z Money: Reklamy Google Tabletki Odchudzające Które Pomogą ci Schudnąć? Sprawdziliśmy Przeczytaj Recenzje! Porownanie-Tabletek.pl

to reklama z Money: Reklamy Google Tabletki Odchudzające Które Pomogą ci Schudnąć? Sprawdziliśmy Przeczytaj Recenzje! Porownanie-Tabletek.pl

Pyclik / 2012-08-15 13:16
Rzecz dotyczy suplementu "Odchudzanie" mocno reklamowanego w polskim Internecie, od niedawna - także w Money.
Dla mnie jest to wspóldziałanie z oszustami i przestępcami skarbowymi, bowiem reklama stanowi początek - wejście do łancucha zamówień tego produktu ( kliknij np w reklamę "1 zasada płaskiego brzucha" - zobaczysz,jak to działa)Poniżej - wypowiedzi i teksty na ten temat:
Andrzej G. … Ja tak szczęśliwie przygody z „Odchudzaniem” nie zakończyłem. Kupiłem 2 fiolki na dwa miesiące, po 2 tabletki dziennie , lecz już po 1 m-cu okazało się, że zupełnie nie chudnę , więc zażądałem obiecanego zwrotu pieniędzy. Minął znowu miesiąc, pieniędzy dotychczas nie ma , więc będę chyba musiał – z pomocą prawnika – dla zasady, że fałszywa reklama nie popłaca, spróbować swoje należności wyegzekwować. Kraków, 12 lipca 2012r (to był mój pierwotny wpis, kolejny raz – chyba ze dwudziesty - był usuwany )……………………………………
Kto usuwa ?.......... Patrz tytuł: Medical Health News. Popatrz też: http://sln.odchudzanie-suplement.pl/ .Tam pokazują oszustów i złodziei tzn rzekome Odchudzanie. A co to naprawdę jest - chyba już każdy wie: pic na wodę i fotomontaż! …. Każdy może też łatwo zauważyć , że we wszystkich materiałach nt suplementu Odchudzanie nie da się znaleźć nazwy i adresu firmy odpowiedzialnej za dystrybucję w Polsce czyli także – za zwroty pieniędzy, co tylko potwierdza, iż jest to po prostu zwyczajny „ pic i fotomontaż”. ……………………………………………………………………………………………………………………….
Kraków, 22 lipca 2012r …… Andrzej G… To pozornie nie ma związku, ale kto czytał materiały na tej stronie zapewne widział, jakoby ten Instytut, o którym jest w poście poniżej, dobrze mówi o suplemencie Odchudzanie. Każdy może tam zadzwonić, bo taki Instytut faktycznie istnieje, zapewne jednak o suplemencie Odchudzanie nikt tam nie słyszał. … Czyżby następne oszustwo?.................................................................................
http://diety.wp.pl/forum4,73410,0_Fastslim-new-generation.html ……………………………………………………………
11 maja 2010, 12:31(List #1) Chciałabym przestrzec wszystkich przed kupnem tego produktu Fast Slim New Generation, ponieważ nie niż że nie pomaga to dzwoniłam do tego instytutu, który niby wydał im pozytywna opinie i okazało się że musi być podany numer takiej opinii i instytut żywności i żywienia im. prof. dra med. aleksandra szczygła nie wydaje opinii dotyczących suplementów diety ani nie pozwala na wykorzystanie swojego logo!!tak mi powiedziano i że to oszustwo. Telefon kontaktowy też nie istnieje! ……........................................................................................
Ciąg dalszy w trakcie rozpoznania - niewątpliwie szybko nastąpi; może wreszcie uda się kogoś zamknąć!! Dają mi cynk: może już niedługo ; szybko nie wyjdzie!!!............................................................................................................................
Ciąg dalszy - 28lipca2012r..............................................................................
Tak piszą na swojej stronie znani Wam oszuści : http://sln.odchudzanie-suplement.pl/ Suplementy diety są opiniowane przez Instytut Żywności jako środki: "O przeznaczeniu dla osób otyłych pragnących utracić tłuszczową masę ciała." Badania dowodzą, że substancje zawarte w tabletkach preparatu Odchudzanie skutecznie wspomagają kurację odchudzającą przyspieszając nawet o 400% szybkość spalania tkanki tłuszczowej. ........................................................... A tak pisze na swojej stronie INSTYTUT: http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=398&Itemid=&lang=pl UWAGA!!! ( cytat)
Oświadczenie dotyczące suplementów diety o przeznaczeniu dla osób otyłych pragnących utracić tłuszczową masę ciała ...........................................................................................
W związku z licznymi zapytaniami, Instytut Żywności i Żywienia im prof. dra med. Aleksandra Szczygła informuje, iż powoływanie się na pozytywne opinie, rekomendacje lub logo Instytutu w pojawiających się materiałach reklamowych dotyczących „suplementów diety o przeznaczeniu dla osób otyłych pragnących utracić tłuszczową masę ciała” następuje bez wiedzy i zgody Instytutu oraz stanowi naruszenie dóbr osobistych Instytutu. ……………………..………....................................

Najnowsze wpisy