Forum Polityka, aktualnościKraj

Toksyczne śmieci z Salwadoru przyjadą do Dąbrowy Górniczej. Protest mieszkańców

Toksyczne śmieci z Salwadoru przyjadą do Dąbrowy Górniczej. Protest mieszkańców

Wyświetlaj:
.,. / 217.172.230.* / 2014-11-27 21:17
Amerykanie ,Kanadyjczycy oraz inne bogate kraje Europy nie wezmą śmieci do utylizacji, ale biedna Polska bardzo chętnie. Partia Zielonych i Ochrona Środowiska też nie widzi w tym przeszkód.Ale jak autostradę trzeba budować to od razu protestują i potrafią nawet spać na drzewach.
Arcanum. / 83.24.19.* / 2014-11-27 01:02
Jeśli protestują przeciwko spalaniu każdych odpadów to może je zakopmy albo wrzućmy do już i tak martwego Bałtyku? A może tylko odpady Polskie są wg nich dozwolone do spalania, bo przecież swoim się nie zatrujesz "co nasze to zdrowe", jak np. plastik wymieszany z mułem węglowym spalony w przestarzałym piecu. No samo zdrowie, bo jakoś nie widziałem protestów pod oknem moich sąsiadów.
Waniek / 2014-11-26 17:01 / Bywalec forum
A może by tak zamiast protestować posłali ze dwie kontrole z inspekcji sanitarnej do firmy utylizacyjnej. Po co bez sensu protestować??? Ci ludzie jeżeli odpady przyjmujemy powinni chcieć twardych dowodów że to bezpieczne protesty nic nie dadzą.
leżą jeszcze te w90latach przywiezione z NRD.Po lasach. / 178.37.244.* / 2014-11-26 22:13
Prosiaczku, prosiaczku zjem Cię-mówi wilk. Ja nie prosiaczek, ja jeżyk z Czernobyla.

Najnowsze wpisy