TORFARM

Money.pl / 2008-02-13 15:45
Komentarze do spółki: TORFARM.
Wyświetlaj:
malaga336 / 46.112.237.* / 2012-12-29 20:30
Za to u nas we Wrocławiu całkiem dobrze się pracuje. Stali pracownicy, ci sami od lat kierownicy zmiany tylko nowo wymyślane procedury czasami komplikują pracę ale poza tym OK, nie ma co narzekać biorąc pod uwagę dzisiejszy rynek pracy.
Pozdrawiam Bielany Wrocławskie.
wroc / 31.174.200.* / 2013-08-11 19:56
No to już chyba się tak dobrze we Wroc. dobrze nie pracuje, co? Nowi pracownicy szkolą nowych pracowników. Hahahahha...
debil358 / 31.182.193.* / 2012-12-02 01:42
NAPISZMY DO STRASBURGA
no name / 217.173.184.* / 2012-11-18 09:10
To jest jeszcze nic
W TORUNIU pracuje na magazynie prawie sama AGENCJA PRACY DK PARTNER
pracowników na etacie magazynowym jest może z 15 na 138 pracujących tam osób
H u j w a m w d u p e / 83.6.183.* / 2012-11-16 06:44
Moze coś tez dodam co sadze o pracy w Oltarzewie.
Krotko mówiąc dno co sie dzieje wyzysk jakich malo , a po drugie brygdzisci i liderzy to banda imbecyli którzy sa pozbierani z wypidowkow i próbują błysnąć na czele swojego idiotyzmu.
Ten rodzaj ludzi którzy wydaja rozkazy nie polecenia nie sa wystarczająco doszkoleni i wykształceni i nie mówiąc już o ich dojrzałości emocjonalnej której wogole nie posiadają, banda gówniarzy która idzie po trupach nie patrząc na godność innych ludzi.
Nie polecam pracy w tym zakładzie bo inaczej tego nazwać nie można.
Nie dość ze brygadziści nic nie robia i ich przydupasy od donoszenia liderzy także nie sa lepsi to jeszcze tobie wypomną ze stoisz 5 min w jednym miejscu gdzie sami przychodzą do pracy postać i ponasmiewac sie z ludzi. Pozdrowienia dla współpracowników z MR
raul15 / 2012-10-06 14:57
Głównym powodem tej patologii w magazynach Neuca jest to że Dyrekcja jest w Toruniu. Pozamykała się w swoich Departamentach i czeka na raporty, ale tylko takie jakie są dla nich radosne i obowiązują w spółce. Nie wiedzą co się dzieje na magazynach, bo i skąd. Przecież nie od kierownika magazynu. Kierownicy magazynów na "zmianowych" delegowali swoich przydupasów i wazeliniarzy. To nie są kierownicy zmiany jak ich się nazywa, bo żeby być kierownikiem trzeba coś sobą prezentować i mieć kompetencję i rozum.'
ćwok / 193.238.200.* / 2013-04-30 21:12
znaczy się u ojca dyrekyora
kamil560 / 37.47.150.* / 2012-10-29 17:23
W Warzymicach tez syf , Elka z Natalia dla stanowiska zrobią wszystko.Pozagryzaja sie nawzajem.
znachor / 89.79.56.* / 2013-03-28 17:12
elka to wsiura
km403 / 37.47.181.* / 2013-04-11 19:15
Popiera tylko takie menelstwo jak ona sama , innym zazdrości osobowości i się wozi .
Wiem o czym mówię , zrobiła mi z pracy piekło .
kinga777 / 37.225.162.* / 2012-09-22 07:24
Sory za błędy ale się spieszylam
kingaa717 / 37.225.195.* / 2012-09-21 19:36
To prawda o katowicach burder, kobiegu są traktowane jak ścierają a szczególnie starsze pracownice starsze a młode chodzą w leginsach i wspinają siły za to dostają większe premie
Perquis / 84.39.163.* / 2012-09-22 14:25
A próbujecie się postawić? Bo coś nie widać
kitka / 164.127.223.* / 2012-09-21 18:25
dupa...................
Anonymus / 89.77.24.* / 2012-09-18 22:37
Słuchajcie, nie przejmujcie się tym co jest u Was! W Katowicach jest to samo! Obecnie taki burdel, że nie da się tego opanować. Co najlepsze więcej kierowników niż pracowników! Ostatnio Brygadzistą został Gość po PODSTAWÓWCE!!! a dodatkowo liderami są ludzie z półrocznym stażem z RANDSTADU! HAHA! Nie liczy się nic tylko to kto lepiej wyliże Dupsko swoim podwładnym i kto jest lepszym konfidentem! Wypłaty niby z nadgodzinami, i pieniędzy jak nie było tak nie ma! Kobiety harują po 12-14 godzin!
Jeden mądrzejszy od drugiego, nikt nad tym nie umie zapanować. Liczą się zyski i procenty. Pracownicy to ostatnie gówno!!! I jak tu ma być dobrze! I na koniec napisze iż myślę że to co tu niżej piszą to nie jest jakoś na złość lecz czysta prawda... Warto by się zastanowić prawda Prezesi??

Na koniec w pełni popieram i cytuję po raz kolejny słowa zamieszczone kilka stron niżej:

'Głównym powodem tej patologii w magazynach Neuca jest to że Dyrekcja jest w Toruniu. Pozamykała się w swoich Departamentach i czeka na raporty, ale tylko takie jakie są dla nich radosne i obowiązują w spółce. Nie wiedzą co się dzieje na magazynach, bo i skąd. Przecież nie od kierownika magazynu. Kierownicy magazynów na "zmianowych" delegowali swoich przydupasów i wazeliniarzy. To nie są kierownicy zmiany jak ich się nazywa, bo żeby być kierownikiem trzeba coś sobą prezentować i mieć kompetencję i rozum.'
696969 / 213.192.68.* / 2012-09-18 17:48
we wpisie jak podnieść obrót nie chodzi o panią Sylwie-Pietrzak - to zupełnie inna pani omyłkowo przeze mnie umieszczona na liście winnych kijowej syt. w neuca - przepraszam panią Sylwie - chodziło mi o taka wysoką blondynke - jak sie dowiem jak sie zwie na pewno dam znaka - raz jeszcze sorry pani Pietrzak :)))
696969 / 213.192.68.* / 2012-09-18 17:28
to proste - dyr. lebioda uważa, że ważniejsze jest pilnowanie statusów niż telefon do apteki - no z takim podejściem sie nie dziwie, że jest problem z cyferkami i jazda na zebraniach zarządu - dlaczego obrót maleje ? właśnie dlatego, że tacy jak lebioda maja na to wpływ - wpływ na coś o czym jak widać w relacji apt-hurt i jak widać w cyferkach pojęcia nie ma - jest tam jeszcze taka pani sylwia pietrzak - podobnie jak wymieniony wyrzej ''dyrektor'' niewiele wie o organizacji pracy i sieje zamet wykonując polecenia pana lebiody - wszyscy sie śmieją i nazywają sprawy po imieniu - brak wiedzy,organizacji,niekompetencja,unikanie trudnych pytań.... i brak pomysłu (co najwazniejsze pewnie) na poprawe sytuacji w call center - to jest problem hurtowni i jego zakała - pozbyć sie tych niekumatych marionetek i zatrudnić kogoś kto wie co robić - najl kogoś związanego ze ścisłym call center jeśli o leki chodzi - po takim ruchu na pewno obroty sie poprawią - bo jak mają wzrastać blokowane skutecznie przez błędy systemu i przedewszystkim takie osoby jak lebioda i pietrzak-pijewska ? czy rada nadzorcza i zarząd nie widzą co sie dzieje ? jacy ludzie w ich imieniu zaniżają poziom usług i obroty ? no cóż - mam nadzieje, źe w końcu przejrzą na oczy (pisze w imieniu wszystkich telemarketerów jeszcze pracujących - ja miałem odwage pisac i mówić im to prosto w twarz - dlatego od czwartku 14.09.2012 nie pracuje - dostałem wypowiedzenie :) kiedy zapytałem panią sylwie pietrzak-pijewską dlaczego taka decyzja skoro moje wyniki są ok - zrobiła głupią bardzo mine i to wszystko - no ok - ja juz w bagnie nie jestem, a za reszte trzymam kciuki - nie dajcie sie - oni bez was są nikim) kuba bh gdańsk :)
pracownik anonimowy / 79.184.251.* / 2012-09-17 17:45
Jeżeli ktos ma zamiar pracować we firmie Neuca w gadkach to naprawdę nie polecam szczególnie na zmianie C Z pania dorotką i ola na czele! jak dla mnie to to wszystko co tam sie dzieje to jest śmiech na sali! mam nadzieję,że teraz zajmię się tą firma inspekcja pracy i inspekcja farmaceutyczna! Jak tylko miała przyjść jakaś komisja wielkie sprzątanie magazynu a na codzień jeden wielki syf! nie wiem jak ta firma funkcjonuje juz ponad rok! Pracownik jest tam wykorzystywany i ofiarą znęcania sie przez wiadome osoby! Liderki zmiany mają chyba płacone za kablowanie.

Ja tylko czekam na odzew inspekcji i zrobienie pożądku z przymusowymi nadgodzinami, brak przerwy po 8 godzinach pracy, nie pąłcenie w pełni za nadgodziny( mogła bym wymieniać godzinami)
dawiiiiii / 80.54.215.* / 2013-02-01 11:06
sama prawda a zwlaszcza jak ktos chce wziasc sobie odbior i chodzi w weekendy do pracy zeby mniec dzien wolnego to pani ola przycghodzi i muwi ze ma w inny dzien wolne jak ta osoba planowala ale ona i jej j***** bratowa to biora sobie odbiry po pare dni pod zad i to jest sprawiedliwosc !!!! chyba dobrze loda mu ciagna pod biurkiem szmaty
tttttttttttt / 217.153.49.* / 2012-09-18 19:44
Jeżeli magazyn kończy pracę trzy godziny przed czasem to o jakich nadgodzinach mowa?
Nie wiem co kieruje Tobą ,że wypisujesz takie przebarwione opinie - urażone aspiracje.
Jeżeli jest Ci tak bardzo źle ,a zakładam,że jesteś pracownikiem , po co się katujesz,zmień firmę, jeżeli zmiana Ci nie odpowiada to też można zmienić ,tylko nie pisz tych przebrzmiałych sloganów,zwłaszcza ,że są stertą kłamstw.
niewolnicy / 83.11.50.* / 2012-12-27 11:32
haha, trzy godziny przed czasem, dobre sobie, chyba na ostatniej nocce jak nie ma zamówień. I co z tego skoro i tak trzeba ściemniać te 3 godziny zamiast iść do domu?! A praca w niedziele 15,5 godziny to nie nadgodziny?? i jeszcze każą Ci wyjść za dziesięć minut pełnej godziny żeby czasami nie zapłacić za to? Masakra! i ciekawe kto napisał ze to są kłamstwa, pewnie ktos z kierownictwa albo brygadzistów.... I cała zmiana wie ze to prawda tylko pewnie połowa nie potwierdzi ze strachu o prace.
niewolnicy / 83.11.50.* / 2012-12-27 11:32
haha, trzy godziny przed czasem, dobre sobie, chyba na ostatniej nocce jak nie ma zamówień. I co z tego skoro i tak trzeba ściemniać te 3 godziny zamiast iść do domu?! A praca w niedziele 15,5 godziny to nie nadgodziny?? i jeszcze każą Ci wyjść za dziesięć minut pełnej godziny żeby czasami nie zapłacić za to? Masakra! i ciekawe kto napisał ze to są kłamstwa, pewnie ktos z kierownictwa albo brygadzistów.... I cała zmiana wie ze to prawda tylko pewnie połowa nie potwierdzi ze strachu o prace.
ktoś683 / 83.25.95.* / 2012-10-18 19:26
każdy dobrze wie że to nie są kłamstwa. To co pisze to sma prawda i 3\4 zmainy c sie ze mną zgodzi
nniniek / 178.43.215.* / 2012-09-08 00:13
W Ołtarzewie poleciał Kierownik magazynu i Mr. Przyszli nowi ale i tak nie będą w stanie ogarnąć tego burdelu jaki się tam znajduje, popracują max pół roku i znowu przyjdą nowi na ich miejsce.
srampania / 79.187.82.* / 2012-09-06 14:02
spam telefoniczny i naciąganie na bzdury , za które łapówki daja producenci - oszukiwanie kontrachentów - można zwalic na takie czasy lub również nieuczciwe działania konkurencji - obcinanie pensji używając beznadziejnie głupich argumentów - okradanie pracowników - taka kradzież można zwalic na celowe działania mające na celu zwolnienie sie pracowników - no na garnitury bedzie więcej - ogromna ilość (nawet od najw bzdur)dyrektorów - zakompleksionych gnojków nie mających pojęcia o pracy lub powołanych na stanowisko przez kolege dyrektora czegoś tam - no zwalmy na nepotyzm lub po prostu - to jest polska - ale na co można zwalic skrajne tchórzostwo dyrekcji ??? i brak jakiejkolwiek reakcji na problemy pracowników i strach przed konfrontacja z tym ??? - to już tragedia - tak postepują tylko łajzy i takimi sa ludzie odpowiadający za telemarketing - dno
KTOŚ219 / 79.187.82.* / 2012-09-05 17:02
http://www.giodo.gov.pl/1520008/id_art/3510/j/pl/
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy