TORFARM

Money.pl / 2008-02-13 15:45
Komentarze do spółki: TORFARM.
Wyświetlaj:
JaGiełło / 84.38.208.* / 2012-05-11 19:27
Tą firmę toczy rak:-)począwszy od niewolniczego transportu w firmie krzak Farmadzie, poprzez niewolniczy system pracy w magazynach i na BH kończąc.. a tłuste krzyżackie rybki w Toruniu siedzą i zacierają łapki..:] praca w każdej przynależnej spółce grupy NEUCA zrobi z Ciebie NIEWOLNIKA. nie dbają o swoich klientów więc trudno wymagać żeby dbali o swoich współpracowników. ogólnie porażka na całej lini.przynajmniej we Wrocławiu, jak jest gdzieś tam, to nie wiem ale pewnie też nie słodko..:-) pozdro dla Niewolników z NEUCA GROUP. ja się wyzwoliłem już:}
BOMBONIERA / 77.65.57.* / 2013-10-01 17:49
JA TEŻ JUŻ WOLNY PSYCHIKA WAŻNEJSZA NIŻ PIENIĄDZE WARTOŚCIĄ RODZINA DZIEKUJE ŻE TO JUŻ NIE MÓJ CHAOS NIECH SIĘ SAMI BAWIA!!!!!!!!!!
czytająca / 194.126.254.* / 2012-05-07 11:58
Wpisy dotyczą spółki NEUCA, a nie Torfarm. Torfarm już nie istnieje na GPW i nowi inwestorzy mogą być wprowadzani w błąd. Nieludzkie traktowanie pracowników odbywa się w magazynach spółki NEUCA i to o niej są wpisy poniżej. Najdziwniejsze jest to, że spółka szczyci się dbałością o zdrowie Polaków, kosztem zdrowia własnych pracowników, którzy zbudowali potęgę tej firmy i wypasione portfele właścicieli.
małagosia666 / 178.43.234.* / 2012-07-19 23:06
nie tylko w magazynie; telemarketing to koszmar
Lena450 / 62.21.24.* / 2012-04-30 11:23
Tragedia co tam się dzieje!!!
mariolka55 / 31.174.150.* / 2012-06-02 21:32
Zmiana B jest zorganizowana Brygida robi wszystko co zwykły pracownik przyjmuje kuwety automaty robi wszystko 1 pozadna liderka nie wywyzsza sie tak jak wszystkie papugi maja w rękach i mysla ze są kierowniczkami tego magazynu a jak maja cos zrobic to mowia ze maja od tego Nas ze one nie musza robic zmiencie kilka osob bo ten magazyn upadnie kazdy robi co chce pracuje tam 3 miesiace i widze co sie dzieje masakraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
anjitr / 79.186.97.* / 2013-06-09 21:39
uwaga na danke. r !!!!!
nina24 / 31.63.199.* / 2012-04-29 10:06
Witam!Czy są może osoby ze Śremu które pracują w Neuca w gądkach i mają miejsce wolne, żeby się zabierac do pracy?
ab777 / 188.146.61.* / 2012-04-08 09:09
Witam. Pracowałam w Gądkach 4 mies. w styczniu poszłam na l4 bo juz nie dawalam rady. to co sie tam dzieje nadaje sie juz tylko to telewizji: interwencjii czy uwagi. marianowski niczego sie nie boi, ale moze jakby wlasnie tv wyslac tam to moze cos by sie zmienilo..
bylabym w stanie to zrobic, ale nie wiem czy bede miala poparcie jakies. wszyscy sie boja :(
kolinako / 91.215.1.* / 2012-04-05 22:01
Proponuję wysłać link do tej strony centrali w Toruniu. Może nie wiedzą o tych praktykach?
kolek2012 / 2012-03-30 22:26
KZ to zwykła suka i tyle.Ogólnie to olać ja trzeba i robić swoje.Nędzna szuja podlizuje sie aby jej coś wytłumaczyć a później odwdzięcza się wredotą.Jest żałosna.Szkoda tylko,że kierownik wybrał taką badziewiare do tego aby została KZ.Faktycznie wyszkolonych zwalniają a zostawiają byle co na takim stanowisku.
ulka236 / 31.174.150.* / 2012-06-02 21:49
Niech Torun sie wezmie za to firme bo upadnie jest wiecej rządzących niz pracujacych w tej firmie kazdy mysli ze jest kierownikiem!!!!
,,, / 62.21.18.* / 2012-03-28 18:57
Każdy ma prawo tutaj do wyrażania własnej opinii, więc i ja ją wyrażę :)
Pracuję w Gądkach od czterech miesięcy i jak dla mnie jest spoko. Mega dużo pracy, to fakt. Ale można dać radę:) Najważniejsze by nie obgadywać, nie komentować i... nie ufać ludziom:)Bo niby laski spoko, ale uszy w czasie pracy pieką :D Najlepiej jest robić swoje i będzie spoksik :) Serdecznie pozdrawiam
24jarka / 194.126.254.* / 2012-03-29 13:29
Jak skończysz pracę przez biuro pośrednictwa to zmienisz zdanie :-))Niestety ...
....688 / 62.21.18.* / 2012-04-02 12:45
Nie wykluczam tego :)
Czyli rozumiem, że Ty jesteś już w Neuce?:)
cze437 / 85.221.133.* / 2012-03-28 16:26
po tym co tutaj wyczytalem... to powinni sie wstydzic ze siebie i za zarzad. ja chce tylko swoje wynagrodzenie za prace nic wiecej od nich nie wymagam... niech zaplaca uczciwie za ciezki trud pracy jaki w nia wszyscy wkladaja... a nikt nie bedzie zle mowil. bo wiadomo ze ludzie pracuja tylko dla pieniedzy. pozdrawiam
smokinh / 85.221.133.* / 2012-03-28 15:57
Najlepiej zaczac od samego wierzcholka tej gory. ktora z dnia na dzien sie rozpada!!! szczyca sie tym ze w slupkach wygladaja najlepiej bo najwiecej pozycji w historii tej firmy robimy! dwanascie godzin na dobe!!! 6 dni w tygodniu. ale jeszcze chwila i sami stana i nie beda wiedziec co maja zrobic... wystarczy tylko 10 osob praca statnie na okolo 30 minut... zaczna sie koszty ale gora juz sie dowie ze cos dzieje sie nie tak!!!!
Nie mozemy pozwolic na takie cos... trzeba stanac jak komus sie nie podoba... i powiedziec ze nie bedziemy pracowac... Roman m. jako jeden z wiekszych przydupasow gory twierdzi ze ludzie i tak duzo tu zarabiaja. powinni dac po 1200 zl bez premi i zebysmy zapier.alali 7 dni w tygodniu to by sie im spodobalo.... Co oni zrobili z Piotrem f. kierownikiem rezerw... wszyscy wiedza??? moze jednak nie wszyscy... jak go zastraszali ze teraz do dnia dzisiejszego nie moze dojsc do siebie!!!niech to przeczytaja!!!!!! i sie wstydza jak ludzie ich nie nawidza!!!! jak patrza komus w oczy!!! nie wiedzac co sobie fajnego mysli o Tobie!!! i jak bardzo dla was ludzie chca zle!!!!! kierownicy ktorzy zapomnieli co to praca i jak sie pracuje po 4-5 godzin przyjada i potem jada z powrotem do domu a reszta z*********.... niech zejda w regaly moze sie naucza ze przy dobrej placy ludzie chetniej pracuja!!!! pozdrawiam
marian000 / 91.215.1.* / 2012-03-27 20:03
Robić wiele szumu, gdzie się da! W HM też było b. źle, ale po setkach, czy może nawet tysiącach negatywnych opinii, z tego co mi wiadomo, sytuacja się b. poprawiła.
klalor / 91.215.1.* / 2012-03-27 19:52
Jak tam są takie cyrki, proponuję nie zwlekać i natychmiast zawiadomić PIP. W końcu od tego jest. A i jeszcze sygnał do centrali by się przydał. Jak są jakieś gnojki "kierowniczyny" do zmiany, można to na centrali wymóc. Proszę mi wierzyć - na ich stanowiska też są setki chętnych - wykształconych i z doświadczeniem. Pamiętajmy także, że Poznań ma najniższe bezrobocie w kraju, więc jeśli rozejdzie się szerzej jak wyglądają warunki pracy w tej firmie, mogą mieć kłopoty ze skompletowaniem załogi.
niewolnica / 83.8.181.* / 2012-03-27 17:44
Jak czytam te wszystkie opinie to żałuje, że nie przeczytałam tego zanim sie tam zatrudniłam, bo to wszystko prawda. Jeden wielki obóz pracy. Praca po 13 godzin, przez 5 dni z rzędu potrafi dać nieźle w kość.
Człowiek chodzi nie wyspany, może sie stać jakieś nieszczęście. Ludzie mdleją. przerwy czasem po 6, 7 godzinach pracy, jak apteki wyjadą. Co z tego że żołądek przyschnięty do krzyża. trzymają w pracy do 7,20 a każą zapisac do 7, przez caly tydzien robisz juz 1,5h za darmo. soboty i niedziele, święta, wigilie do pracy, oczywiście nie za kase tylko za odbiór w tygodniu, o który trzeba się prosić. i tak już mam 8 dni do odebrania. łamane przepisy pracy, a jak sie ktos odezwie to dowidzenia, jutro cie nie ma. Zastraszanie, ciągłe krzyki brygadzistki.Pracownik tam jest nikim. Zero logicznego myślenia. Duzo by jeszcze wymieniać,
A i kasa jak za tyle godzin pracy to marna. Nie polecam nikomu tu przychodzić, chyba ze nie ma za co żyć i przymiera głodem. Ale to trzeba sie nastawić na zero czasu dla siebie, dzieci, rodziny.
julia* / 89.73.109.* / 2012-03-27 14:08
Głównym powodem tej patologii w magazynach Neuca jest to że Dyrekcja jest w Toruniu.Pozamykała się w swoich Departamentach i czeka na raporty, ale tylko takie jakie są dla nich radosne i obowiązują w spółce . Nie wiedzą co się dzieje na magazynach , bo i skąd.Przecież nie od kierownika magazynu .Kierownicy magazynów na "zmianowych" delegowali swoich przydupasów i wazeliniarzy . To nie są kierownicy zmiany jak ich się nazywa , bo żeby być kierownikiem trzeba coś sobą prezentować i mieć kompetencję i rozum.
nocnyjarek / 194.126.254.* / 2012-03-27 08:37
Jeśli praca, to nie w Gadkach! Codziennie praca w nadgodzinach. Wczoraj ludzie pracowali od 15.00 do 4.00 w nocy. Jedna z kobiet zasłabła. Kierownictwo nie radzi sobie z organizacją pracy. Jak dalej będą codziennie zmuszali do pracy w nadgodzinach i nie zatrudnią dodatkowych ludzi zaczniemy umierać na stanowiskach pracy. Nawet w weekendy musimy pracować. Ostatnio kierownik Mariusz straszył, że kto nie przyjdzie w niedzielę do pracy - a miała być wolna - wyleci z pracy. "Super kierownik" Roman zagroził swojej zmianie, że nie dostaną premii. Gdzie jest PIP?!
kontrroo / 188.47.52.* / 2012-03-29 19:37
Ten typ tak ma i nic na to nie poradzisz po trupach do celu!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy