Forum Forum prawneBankowe

Toyota bank i jej pseudo promocja - 4 %

Toyota bank i jej pseudo promocja - 4 %

korpi / 89.72.29.* / 2011-01-10 21:29
Witam. Toyota bank reklamuje się iż odda Ci 4 %. Bzdura !!!!! Trafienie na punkt gdzie dostaniemy zwrot tych niby 4% to jest loteria. W poprzedniej promocji gdzie oddawali 3% za zakupy tylko co 10ta transakcja była przez nich honorowana. Na przykład w Bydgoszczy w Leroy Marlin mi honorowali a w Obi już nie mimo iż jest to ta sama branża. Nigdzie nie znajdziecie listy gdzie można płacić ich kartą za którą dostaniecie jakikolwiek zwrot. Nawet dzwoniąc na infolinię nic się nie dowiesz. Najlepsze jest to, że lista punktów zmienia się. Na przykład ta jest ważna przez pól roku i potem nie wiadomo jakie czy w ogóle przedłużą pseudo promocję. To jest tylko promocja która może nie być przedłużona. Rozliczają to na podstawie jakiś kodów terminali których nigdzie nie znajdziecie! Kłamstwem jest iż jak zrobimy płatność kartą rocznie za 12000 zł zostanie zwrócona opłata za tą kartę. Nie zostanie zwrócona ale zostaniemy zwolnieni z opłaty za kolejny rok, a to jest różnica. Bo ja likwiduję u nich konto to już zwrotu nie dostanę za jej wydanie - 30 zł. Zwrot za zakupy to tylko maksymalnie 760 zł rocznie. Już lepiej opłaca się założyć konto w bzwbk gdzie oddają za wszystkie transakcje 1 % i to bez limitów. Toyota bank to słaby bank a ich pseudo promocję można olać. A i jeszcze jedno co mnie wkurzało u nich to po każdej transakcji kartą powyżej 2000 zł dzwonił pan, nie przedstawiał się i prosił o potwierdzenie moich danych osobowych. Nie podawałem bo czemu miałbym to robić to blokowali kartę! Stoisz w kolejce chcesz płacić i nie możesz ! Zaznaczę jeszcze, że nie był to pracownik banku tylko firmy współpracującej!!!! Pożegnałem się z nimi i każdemu to radzę. Wspomniałem o BZWBK też z nimi miałem problemy ale jeżeli chodzi o zwrot jakichkolwiek pieniędzy za zakupy to bzwbk jest według mnie najlepszy.

Najnowsze wpisy