Forum Forum finansoweKredyty

Toyota wchodzi na rynek banków

Toyota wchodzi na rynek banków

Money.pl / 2007-03-18 12:22
Komentarze do wiadomości: Toyota wchodzi na rynek banków.
Wyświetlaj:
siena / 83.6.22.* / 2007-10-15 18:34
Tak czytam sobie w różnych miejscach o bankach, bo chcę się przenieść ze swojego,bo tam nie nadążam z opłatami za wszystko. I już w paru miejscach wyczytałam same pochlebne opinie na temat Toyta Bank, więc nawet weszłam na ich stronkę i muszę przyznać, że jestem pod dużym wrażeniem, bo oferta jest naprawdę bardzo atrakcyjna (z pewnością w porównaniu z moim bankiem). Tak więc chyba się zdecyduję, tym bardziej, że nawet nie muszę się nigdzie fatygować, bo zdaje się, że wszystko odbywa sie przez internet i przez kuriera.
dariuszG / 83.24.191.* / 2007-10-08 15:36
hehe minęło już pół roku a tu i super obsługa została i bezpłatne konto:) oprocentowanie jeszcze wzrosło, dostęp do internetu jest tak dobry, jak nigdzie indziej (super można go spersonalizować). jak dla mnie to ta oferta jest 10 na 10 i osobiście jestem zadowolony że jestem klientem,pzdr
elutka / 83.24.203.* / 2007-10-11 20:11
Ja też się w marcu skusiłam na ich ofertę i ani razu nie pożałowałam, że przeniosłam pieniądze - naprawdę świetne warunki, a do tego jeszcze bardzo kompetentni ludzie tam pracują - miałam okazję się o tym przekonać, jak się starałam o pożyczkę.
Tomkowaty / 83.243.107.* / 2007-10-11 22:09
Ja tez jestem zadowolony ze zmiany - mamy tam z żoną wspólne konto, bezpłatne karty i żadnych list haseł jednorazowych, które ona ciągle gubiła - tylko tokeny. No i ta opcja z koszykiem przy przelewach - jedna autoryzacja na dziesięc przelewów.
Pozdrawiam i polecam
bart999 / 62.181.191.* / 2007-10-18 00:17
A co będzie kiedy jednak zgubi? - co jest niemal pewne. Chyba wszyscy wiemy ile to dobra w torebkach noszą nasze kochane żony. No chyba, że nosi między... Pytanie, jakie Toyota Bank ma inne zabezpieczenia??
Michał_YPIConsulting / 2007-03-18 12:22
Miejmy nadzieję, że nazwa Toyota nie podziała na klientów tak jak nazwa Volkswagen w przypadku Volkswagen Bank, który ma naprawdę niezłą ofertę, ale najwyraźniej klienci (jeżeli w ogóle o nim słyszeli) myślą chyba, że oferuje on kredyty na zakup Volkswagenów

________________

youngprofessional&innovative
Anka15 / 213.77.7.* / 2007-03-21 09:50
Nowa oferta Toyota Bank jest bardzo konkurencyjna cenowo, bo pod względem funkcjonalności to nic nowego. Ale ciekawe jak długo utrzymają się niskie i konkurencyjne opłaty (a raczej ich brak) i wysokie oprocentowanie? Bank przecież kiedys musi zacząć na siebie zarabiać!
brzytwiarz / 87.206.28.* / 2008-09-15 16:59
zacznijmy może od tego że toyote sta na brak opłat i wysokie oprocentowanie.marka sama w sobie jest w pierwszej trójce najdroższych i najbardziej docenianych.dla nich to bedzie taki trik marketingowy.sami popatrzcie o ile wiecej osób potrzebuje konta w banku niż samochodu.a Ci co już mają ROR z czasem bedą potrzebowali samochodu.jak myslicie gdzie wtedy pójdą skoro juz sie przekonali do marki?skoro volkswagen dla samego prestiżu zrobił veyrona, który jest sprzedawany taniej niz wynoszą koszty jego produkcji, to dlaczego toyota nie miałaby w podobny sposób zdobywa klientów?

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: