Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

TP chce mieć milion telewidzów

TP chce mieć milion telewidzów

Money.pl / 2010-02-23 10:38
Komentarze do wiadomości: TP chce mieć milion telewidzów.
Wyświetlaj:
antekrrr / 83.24.139.* / 2010-02-26 16:41
Moim zdaniem spokojnie do miliona dobija. Dali dobra oferte w tym roku, dolozyli jakis konkurs przy przedluzaniu umowy na neo. Mysle, ze milion jest jak najbardziej w zasiegu, pamietajac o wielkosci ich infrastruktury.
jadzia_ / 83.4.42.* / 2010-02-24 11:42
bo dzięki temu, że na fakturze kwota za internet i tv podawana jest łącznie, nie mogę odliczyć internetu od podatku PIT. Dzwoniłam do tpsa ale ponoć nie da się tego zrobić, a zresztą ponoć dla mnie to jest korzystne, bo dzięki temu mam tani internet - 50 zł za 500 kb - rzeczywiście taniocha. Ale jeszcze tylko kilka miesięcy i faktycznie będę miała taniej, ale u konkurencji, bo tpsa powiem - adieu. Na oglądanie co w tv, to wystarczą mi, aż nadto, to co pokazują stacje naziemne, bo w bezpłatnym pakiecie tpsa oprócz tych stacji jest sam internetowy chłam.
nowy 345 / 213.17.201.* / 2010-02-23 12:03
A ja czekam juz 5 lat na założenie telefonu stacjonarnego.
Podobno się nie opłaca i brak wolnej pary kablowej.
TP=DZIADOSTWO
szklarek / 2010-02-23 10:38
I ma na to szansę zważywszy obstrukcję w wdrażaniu DVB-T. Ludzie tracą cierpliwość. TVP guzdrze się z przetargiem na operatora, TVN i POLSat maja swoje platformy satelitarne. UKE i KRRiTV mają pokrywające się kompetencje. Ustawa nieprzyjęta. Nikomu nie zależy ?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy