Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

TP przedstawiła UKE działania, aby uniknąć podziału

TP przedstawiła UKE działania, aby uniknąć podziału

Wyświetlaj:
JB / 83.6.81.* / 2008-11-05 22:37
Lepiej niech wynajma killera i zlikwidują ta głupią babę.
Albo niech zrobią strajk i na tydzień zablokują łącza, żeby wszyscy zobaczyli ile TPSA zawdzięczają.
kot lufcik / 77.254.41.* / 2008-11-05 23:34
Ale cep! Wiesz co ja Tepsie zawdzięczam?
1. Duże rachunki - w porównaniu z ofertą konkurencji (do której już przeszedłem)
2. Po zmianie operatora dostawałem od nich jeszcze rachunki przez 3 miesiące, za które w końcu mi oddali po reklamacji
3. Duplikujące się faktury - zdarzyło mi się dostać dwa razy różne faktury za ten sam okres rozliczeniowy
4. Stratę cennego czasu - przy zmianie operatora zwlekali jak najdłużej z wysłaniem papierów do netii, przez co oni nie mogli mnie podłączyć, a na początku to nawet stwierdzili, że mam z nimi jeszcze umowę, co było nie prawdą.
5. Na działce r*********lili mi cały ogródek przed domem ciągnąc te swoje kable, a ja wcale tam nie mam telefonu

Wniosek:
Gdzie nie miałem kontaktu z tą firmą, to był jakiś problem i im bardziej ją podzielą i osłabią tą pomarańczową zarazę, tym, bardziej będę usatysfakcjonowany!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy