Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

TP SA grożą wielomilionowe kary

TP SA grożą wielomilionowe kary

ela / .* / 2005-08-04 21:32
Komentarze do wiadomości: TP SA grożą wielomilionowe kary.
Wyświetlaj:
E.P. / .* / 2005-09-10 07:52
Proszę o wskazanie mi firmy konkurencyjnej ponieważ cena za korzystanie z usług Neostrady niespodziewanie wzrosła o 50 % na wystawionej fakturze przez TPSA. (Radomsko woj. łódzkie)
oburzony / .* / 2005-09-07 07:44
- jeszcze inny problem to upór tp do zawierania umów a potem wystawiania faktur na nazwiska pełnoletnich domowników. TP podpisuje umowę ale tylko z małżonkami. Jeżeli chcę podpisać na moje i syna nazwisko to juz nie mogę. Dla mnie to bzdura - mogę kupić samochód na współwłasność, mogę kupić dom a nie mogę kupić usługi tp.Oczywiście chodzi o tzw. ulgę internetową. Zarówno ja jak i mój syn pracujemy i wspólnie dzielimy się kosztami połączeń tp dlaczego więc nie możemy skorzystać z podwójnej ulgi. Małżeństwa mogą a rodzice z dziećmi już nie? To dyskryminacja i wbrew przepisom. Przecież MF dopuścił możliwość wystawiania faktur na kilka nazwisk. Może niedługo zarozumiała tp będzie wybierać klientów, którym zechce wystawiać faktury - np. tylko brunetom albo niskim.
jasiu / .* / 2005-09-06 20:27
Kar nakładanych przez UOKiK nie powinna płacić TPSA, ale prezes. Wtedy by to wszystko działało jak należy. A tak to oficjalnie karę płaci tepsa, a w rzeczywistości my, klienci.
ABONENT / .* / 2005-08-10 13:16
WZIĄŚĆ SIĘ ZA TYCH ZDZIERCÓW
monia-t / .* / 2005-08-05 08:29
No i jeszcze sprawa: żeby założyć Neostradę trzeba mieć wykupiony abonament przynajmniej standardowy, pomimo że i tak osobno płaci się za Neostradę.
ela / .* / 2005-08-04 21:32
Bardzo dobrze , ale niech sprawdza jeszcze cos innego , otoż ja mam abonament w tpsa42 zł i umowe na polączenia z TELE2 , , chcialam przejść w telekomunikacji na ten mniejszy abonament tzn 28 zł brutto , lecz nie pozwolono mi , sugerują sie wlasnie umową z tele2 , musialabym zrezygnowac z uslug tele2 , to wtedy moge przejść w telekomunikacji na mniejszy abonament, czy to jest sluszne co oni wymagaja ???
pyza / .* / 2005-09-10 06:50
otrzymałam w takiej sprawie opinię Federacji Konsumentów-mają prawo odmówić przejścia na abonament oszczędnościowy.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy