Forum Polityka, aktualnościKraj

TP SA musi obniżyć ceny

TP SA musi obniżyć ceny

Money.pl / 2006-06-26 19:47
Komentarze do wiadomości: TP SA musi obniżyć ceny.
Wyświetlaj:
Witold Sochacki / 83.243.39.* / 2006-06-26 21:15
Ciężka jest sprawa TPSA ma olbrzymią konkurencje sama budowała sieci kablowe stacje centrale teraz za darmo musi przekazywać konkurencji komórki też ją wymiatają ale zgadzam się że trzeba by znowu rozpocząć dlaczego ją sprzedawali ale taka już jest trendy nic polskiego my konsunenci nabywcy usług i produkcji za co płacić no właśnie za wysprzedaż majatku zeby kupić zagraniczny samochód , samolot i wiele innych sprzętów nic nie produkujemy wszystko sprowadzamy.Szkoda mi TPSA.
Kero / 2006-06-27 09:19 / -
"sama budowała sieci kablowe stacje centrale "

Szanowny Panie Witoldzie TP SA sama budowała? Może i sama a może budował ktoś inny na zlecenie TP. Nie to jest jednak najistotniejsze. Sądzę, że jest Pan albo bardzo młody i ma prawo nie wiedzieć jakie haracze ściągała TP ze swoich nowo pozyskanych klientów za ich przyłączenie do sieci, jeszcze większe za przyłączenia do internetu albo świadomie uprawia Pan populizm.
Wracając do jeszcze wsześniejszej historii to TP jest dzieckiem PRL-u czyli wszystko co zgromadziła pochodzi od narodu.
Nadszedł czas by cokolwiek oddali z tego co nagrabili.
bart / 83.16.101.* / 2006-06-27 07:50
TPSA budowała swoje sieci dzięki ceną usług, które jak pamiętamy były niebotycznie wysokie, a mogły takie być dlatego że posiadała przywilej bycia monopolistą na polskim rynku, a argumentem przemawiającym za takim stanem rzeczy była właśnie - potrzeba rozbudowy sieci.
Tepsiarz_44 / 83.30.63.* / 2006-06-26 19:47
TP&FT to jedna i wielka banda. Ostatnio w piątkowej Wyborczej pan prezes bardzo ubolewał nad wyjazdem fachowców z kraju. Jednak były to przysłowiowe, krokodylowe łzy. Zapomniał dodać, iż sam się przyczynił do wywalenia z zakładu tysięcy osób i to w większości fachowców z doświadczeniem zawodowym i kwalifikacjami. Rozpierniczył w drobny mak dobrze prosperującą firmę i to do tego stopnia, że TP wzięło się za wynajem i sprzedaż wszystkiego, co tylko się da. A teraz jak im przyjdzie obniżyć koszty to pan prezesunio będzie niestety musiał poprosić o pomoc swych mocodawców - Żaboajadów. Tylko wydaje mi się, że oni teraz na niego się wypną. Ciekawe kto i kiedy wieźmie się za sposób w jaki została sprywatyzowana TP. Niektórzy panowie powinni trafić za kartki na bardzo długie lata i konfiskate całego majatku jaki posiadają za ten swego rodzaju sabotaż gospodarczy w imię interesów obcego kapitału. Jak można w przeciągu 3 lat zredukować liczbę 70 tys pracowników do 20 tys pracowników i to jeszcze na tym nie koniec. Jest taki budynek w Cz-wie przy ulicy Kopernika, gdzie kiedyś był całkowicie w posiadaniu TP i pracowała tam zgrana i liczna załoga. A teraz? Budynek zionie pustką, a TP wynajmuje pomieszczenia róznego rodzaju firemkom i nawet jest wtym budynku knajpa Japońska aby było śmieszniej. Zgroza bierze jak się coś takiego obserwuje. Ciekawe czy u naszych pseudo inwestorów, Żabojadów też tak jest? Słowem "Polak potrafi". Tylko co?
alice / 83.27.96.* / 2006-07-02 09:30
W mediach panuje ogólna nagonka na TP- taka dla samej zasady przymilenia się pospólstwu, które bardzo lubi dokopać Goliatowi. Jedyne jednak na co chciałabym zwrócić uwagę jest to, że TP jako jedyny operator w Polsce inwestuje w małych miasteczkach, wsiach i na obrzeżach dużych miast. Reszty operatorów nie interesuje rozwój infrastruktury telekom. tylko zyski, a najłatwiej o takowy, gdy doprowadzi się sieć do zbiorowiska blokowisk i dużych firm. Oczywiście TP też interesuje zysk, bo tak jest z każdą firmą, ale przynajmniej robi coś dla kraju. Tymczasem taki pasożyt jak Tele2 byłby niczym, gdyby nie żerował na tym, co zbudowała TP. Przypominam też, że TP zamontowała darmowe telefony w szpitalach dla dzieci, żeby mogły dzwonić do mam. Tylko na to chciałabym zwrócić uwagę w dobie ogólnie panującej nienawiści do TP
/ 2006-07-10 19:39
szanowna Pani ma Pani rację poniekąd fakt że TPSA inwestuje w małych miejscowościach i na wsiach ale - nie za darmo. Sam mieszkam na wsi, dwa lata temu instalowali mi ISDN za terminal płaciłem 300 zł+VAT dopiero od niedawna mam dostęp do neostrady ale te wszystkie udogodnienia kosztują mnie dużo pieniędzy pamietam jak rok temu zależało mi na neo zaproponowali mi podział kosztów rozbudowy lokalnej centralki miałem im tylko dopłacić 5000 EUR. Z drugiej strony jestem i tak zadowolony że mogę korzystać z dobrodziejstw techniki proponowanej przez TPSA tylko aby z nich korzystać zmuszony jestem podpisywać kilkuletnie umowy na korzystanie z nich. Ubolewam tylko nad konkurencją naszego telekomu, ale są za biedni do Goliata dlaczego więc nie można zezwolić na świadczenie usług innym operatorom takim jak Deutsche Telekom lub innym. Ale to już jest opowieść na nową dyskusję dlatego cieszmy się z tego co mamy i korzystajmy każdego dnia. :)

Najnowsze wpisy