Forum Polityka, aktualnościGospodarka

TP SA walczy kijem, UOKiK pałką

TP SA walczy kijem, UOKiK pałką

Cezar / .* / 2004-08-12 11:12
Komentarze do wiadomości: TP SA walczy kijem, UOKiK pałką.
Wyświetlaj:
tepsie-nie / .* / 2004-08-27 20:00
zdarzenie1: TPSA od czerwca 2003 przestala pobierac oplaty z mojego konta bankowego za faktury (polecenie zaplaty). Pomimo kilkudziesieciu moich interwencji, od listopada 2003 zablokowala linie. Nastepne kilkadziesiat faksow i rozmow z blekitnymi nic nie pomoglo przez pol roku. W lipcu 2004 wypowiedzialem umowe. zdarzenie2: Teraz na numerze firmowym chcialem zmniejszyc transfer w neo i okazalo sie ze kosztuje to ok 180 zl, korzystniej jest wypowiedziec umowe i podpisac nowa (koszt 59 zl, w tym dostaje drugi modem). Skorzystalem z drugiej opcji, ale sie zastanawiam jaki interes jest tepsy w tak debilnym podejsciu do klienta ?
pifpaf / .* / 2004-08-20 11:42
Autor tego tekstu jest głupi do kwadratu - UOKiK po prostu dziala dla rynku a nie przeciwko jakiemukolwiek operatorowi. Wg Jakimczyka OK jest wtedy gdy dziala tylko przeciw TPSA
cz / .* / 2004-09-04 03:56
No i co, ulżyło? Fajnie się obraża anonimowo?
Tomecky / .* / 2004-08-16 20:31
Sprawa jest prosta. Bardziej oplaca sie korzystac z tel. komorkowego. Tam przynajmniej za 45zl sie czlowiek troche nagada. A w tpsa to tylko "abonament". Po analiznie rachunku na 70 zl w tpsa i zakladajac ze rozmawiamy srednio 2min polaczenia lokalnego za kazdym razem cena jednej minuty dobija do 2zl!!!!! A gdzie darmowa identyfikacja i rachunek szczegolowy. Nikt tak na prawde nie wie za co w tpsie placi :(
mir / .* / 2004-08-16 12:35
nik w tzm kraju niejest switz a tle2 tzm bardyiej praktzki poyzskiwania klienta na tzw instalatora lub sprawdyanie rachunkw to na slasku norma.yrzwanie pocye} brak dostepu i to ma bz alternatywa
Aniołek / .* / 2004-08-16 08:56
My natomiast skorzystaliśmy z usług nowego operatora Allcom. Jest on tańszy nawet od Tp. SA czy Dialog (Dialog był naszym dotychczasowym operatorem). Przyłączcie się do Allcom i oszczędzajcie tak jak my!
Sumienie Kulczyka / .* / 2004-08-16 07:01
A dlaczego TP SA tak trzesie dupa, bo ma wejsc dio nas SKYPE OUT. telefonia internetowa na przyzwoitym poziomie. polaczenie ok 5groszy za minute, za granice tez darmocha. I Kulczyk wlasciciel TPsy na wysokich polkach w Polsce i zagranica stara sie do zabronienia tych uslug w naszym kraju. Z kazdego kompa na kazdy telefon czy to nie jest fajne?
Andrzej / .* / 2004-08-18 22:19
skype out juz dziala i jest super
Grzegorz Wieńć / .* / 2004-08-14 23:25
CZY KTOŚ W KOŃCU SIĘ PORZĄDNIE W TYM KRAJU ZABIERZE ZA TEGO CHOLERNEGO MONOPOLISTĘ JAKIM JEST TEPSA.MIESZKAM 17 KM OD POZNANIA,LICZYŁEM ŻE PO WEJŚCIU DO UNI BĘDĘ MIAŁ STAŁY DOSTĘP DO INTERNETU ZA NIE WYSOKĄ CENĘ, NIESTETY NIC Z TYCH PRAGNIEŃ, TEPSIE SIĘ NIE OPŁACA I W NOSIE MAJĄ KLIEMNTA. JAKBY CO TO INFORMACJA - MIESZKAM W OWIŃSKACH,WOJEWODZTWO WIELKOPOLSKIE,POWIAT POZNAŃSKI,GMINA CZERWONAK I NIE JEST TO WIOCHA ZABITA DECHAMI SZANOWNY MONOPOLISTO.PÓKI CO OLAŁEM TEPSE I MAM NETIE TYLE,ŻE POŁACZENIE RADIOWE I TYLKO 33,2 KBS CO MNIE NIE ZADAWALA ALE CIESZĘ SIĘ ŻE NIE NABIJAM KABZY MONOPOLIŚCIE.
scarabeusch / .* / 2004-08-13 12:36
TEPSA nie jest święta i każdy o tym z nas wie, ale po analizie usług i cennika i opłat dla monoplolisty(abonament) nie każdemu szaremu zajacowi to się opłaca. Przeprowadziłem rozmowę z kilkoma kolegami-pracownikami tele 2.Ich określenie na moje zainteresowanie ofertą cyt.:"wyluzuj"..... Więc bądżmy heyah, tak tak, sim plus, pop, itp, a najlepiej to gołebie pocztowe
Q / .* / 2004-08-12 23:52
Jaki były monopolista??? To jest zwykły monopolista śmierdziący żabami na kilometr, ten idiota który doprowadził do prywatyzacji TP w takim wydaniu powinien zostać przykładnie wychłostany a transmisja powinna odbywać się za pośrednictwem TV, internetu i radia. Tele2 to ma być prawdziwa konkurencja, może najpierw robiło by się konkurencje na rynku, a później sprzedawało firmę, a nie opychać żyłe złota z której teraz korzystają barbarzyńcy gustujący w żabach.
A. Przybysławski / .* / 2004-08-12 20:54
Dlaczego nasz wiodący teleoperator ma w nazwie POLSKA ??Jak odrażające metody stosuje TP SA wie tysiące Polaków.I co ?? I nic !!Jakie powiązania pozwalają TP SA na ciągle nie rónoprawne traktowanie innych operatorów a przede wszystkim na utrzymywanie zawyżonych cen i opóźnianie rozwoju Polski ?Kto z możnych czerpie korzyści z utrzymywania tego stanu ??
Gargamela / .* / 2004-08-14 17:42
Też sie nad tym zastanawiam, mamy 8x niższe dochody na głowe obywatela, ale tzarazem 8x droższe połaczenia telefoniczne, wewnetrzne i ze światem. Wszyscy o tym wiedza i co z tego? Nic z tego, bo rzeczywiście spredaje się nasze społeczeństwo niczym stado gęsi do skubania. TEPSA brdzi o jakiś błedkitnych liniach, a ja próbowałam dodzionic sie na nia przez 3 tygodnie - z zerowym reultatem. Gdyby ten monopol pozwalał sobie tak samo z klientami we Francji, to poprzewracają im budki w całej Francji. Ale my dajemy sie strzyć niczym barany, a TEPSA bawi się za nasze pieniądze w sponsora olimpijczyków na czym oczywiście zyskuje, bo płaci mniejsze podatki. Sprytna złodziejska firma, niestety w zmowie z naszymi...
andzia / .* / 2004-08-17 18:17
oczywiscie że firma złodziejska.Od 5 ciu miesięcy doliczają mi do rachunku za SDI,z którego zrezygnowałam w ubiegłym roku,więc całkiem możliwe że za impulsy tez doliczją
profes / .* / 2004-08-15 12:39
nie rozumiesz przyjacielu o czym mówisz ,France Telecom zapłacił dość sporo za rynek razem z monopolem, wraz z premią dla Jasia Kulczyka (miał gwarantowany odkup akcji z dużym zyskiem, w umowie),a to znaczy, że ówcześni mali "politycy" z lepkimi łapami, którzy siedzą w kieszeni u Jasia muszą się wywiązać i gwarantować FT monopol przez określony czas - to się nazywa "bussines ethics" po polsku (nie mylić z prawdziwymi polakami!)
Fjuczers / .* / 2004-08-12 14:57
Tylko Dialog!Przeskoczyłem tu z TPSA i jestem happy!
OLEK_01 / .* / 2004-08-15 13:41
Masz racje,ja też jestem w Dialogu i mam św spokój z tą bandąSk...synów ale szlag mnie trafia jak czytam o ich niecnych praktykach - gnoje i tyle a Dialog jest OK:-)))
TalkPro / .* / 2004-08-12 18:46
Proponuję przejść na telefonię internetową np. TalkPro. Połączenia lokalne i międzymiastowe w tej samej cenie 0,13 zł/min netto a połączenia zagraniczne są jeszcze tańsze. Więcej informacji na stronie www.talkpro.pl
W / .* / 2004-08-16 01:21
Nie reklamuj sie w taki sposob bo a nuz ktos zechce cos kupic... wejdzie na strone a tam pustki jak w miesnym za komuny. Ani telefonow nie ma ani rozsadku. U chinczyka te telefony po max. 5 USD/szt (USB) - to tylko sluchawka i mikrofon... procesor komputera robi wszystko. Dodatkowo Wasze lacze jest tak wysycone ze trudno sie dodzwonic gdziekolwiek - zrywa rozmowy, jakosc pod psem. I na dodatek drogo...
Cezar / .* / 2004-08-12 16:16
Też bym przeskoczył ale trudno ze wsi Warszawa do Wrocławia ( skoczyć ) z powodu braku piaskownicy czyli łączy.
xxx / .* / 2004-08-12 12:24
chyba, ktoś w UKOiK dostał jakąś darowiznę od francuza za taką ocenę sytuacji
Cezar / .* / 2004-08-12 11:12
Podaję inny przykład tolerowanego chamstwa francusko-kulczykowego gangstera Jedna komórka TP wyłączyła mi telefon w czasie gdy druga księgowała wpłatę. Okazało się , że proces księgowania trwa u tego rynkowego gangstera 8 dni. Odwieszanie trwa 7 dni razem przerwa w łączności 15 dni. Cóż francuska choroba ( syfilis ) zaczyna najpierw toczyć rozum a potem ciało.
JK / .* / 2004-08-17 01:41
Mnie TP SA naliczyła ok. 1500 zł za dużo.Obieecuje oddać nadpłatę już od 2,5 m-ca.Obsługa "Błękitnej Linii" sympatyczna i nawetwszystko notuje, ale to groch o ścianę.Wydzwaniam do nich średnio 1 raz w tygodniu.Ciekaw jestem podobnych przypadkówtakich pożyczek bez pytania i procentów.
Andzia / .* / 2004-08-17 18:20
Ja wydzwaniam na 9393 po otrzymaniu każdego rachunku,wypisuję tony reklamacji i co mieisac wystję w kolejkach w BiurzeObsługi,jednak od stycznia ani jeden rachunek nie był prawidłowy a za zapłacone dostałam notę odsetkową
Marta / .* / 2004-08-24 08:18
Moim problemem była poczta głosowa , która "zainstalowała " mi się samoczynnie w telefonie stacjonarnym z numerem TPSA. Nie wiedziałabym o tym , gdybym nie zadzwoniła do domu , gdy wszyscy byli obecni. Usłyszałam "Połączenie nie może być zrealizowane w tej chwili- zadzwoń ponownie" , wykręciłam, słyszę "Połączyleś się z pocztą głosową numeru...Dzwonię . Słyszę "Połaczyłeś się z numerem..." trzy połączenia z tel.komórkowego płatne i zero połączenia . Będąc w domu znów wykęciłam -tekst ten sam. Dziękuję , nie chcę . Dlatego w moim telefonie nikt już nie usłyszy automatycznej sekretarki. Dlatego , by nie ponosić zbędnych opłat wszyscy mamy wyłączoną pocztę głosową w telefonach komórkowych i stacjonarnych.

Najnowsze wpisy