Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

TPSA zamierza ograniczyć odpływ klientów telefonii stacjonarnej

TPSA zamierza ograniczyć odpływ klientów telefonii stacjonarnej

Wyświetlaj:
uwolniony od TPSA / 77.253.12.* / 2010-01-28 20:53
i tak trzymac.
Kiedys TP miaa co miesic za moje rachunki po kilkaset zlotych.
Od ponad roku ma tylko 28 ale i tego mi na TP szkoda.
przerobiony / 83.23.30.* / 2010-03-18 22:29
Sam tego doświadczyłem na własnej skórze jak TP SA broni się przed utratą klientów przejmując stacje telefoniczne od innych operatorów nawet wbrew woli klientów. Tak też wbrew mojej woli przejęła moją stację telefoniczną i dopiero po półrocznej walce przywróciła mnie na powrót do mojego operatora. Tyle tylko, że co z tego jak na tym " INTERESIE" strciłem ponieważ obecnie płacę 50% większy abonament niż przed przejęciem przez "MONOPOLISTĘ" , a TP Sa ma to w " głębokim poważaniu" jakby tego było mało to jeszcze przez całe dwa miesiące blokowali mi telefon. To nie mit to hakt.
przerobiony / 83.23.30.* / 2010-03-18 22:39
Panie Prezesie Witucki co Pan na to, a wogóle to jeżeli chodzi o uzystanie informacji o zgłaszanych problemach czy zażaleniach to jest totalne dno nie mówuiąc o terminach bo u WAS terminem ustawowym są miesiące(dwa, trzy) w zalezności chyba od kaprysu. Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy