Forum Polityka, aktualnościKraj

Tragedia nad Wartą. Nie żyje troje dzieci

Tragedia nad Wartą. Nie żyje troje dzieci

Money.pl / 2013-08-06 22:22
Komentarze do wiadomości: Tragedia nad Wartą. Nie żyje troje dzieci.
Wyświetlaj:
Justyna1505 / 188.95.27.* / 2013-08-07 13:45
Jedno jest pewne, cała wina zapewne nie leży po stronie matki, bo bądźmy szczerzy 14-15 lat to już nie takie dzieci, coś w tych głowach trzeba mieć w tym wieku, a jak dzisiaj słyszałam w tv wypowiedź jakiegoś chłopca, który razem z nimi się kąpał, to mówił, że oni chcieli popłynąć dalej niż reszta, którzy kąpali się zaraz przy brzegu.. niestety dzisiejsza "młodzież" chce za wszelką cenę imponować rówieśnikom z czego wychodzą tak tragiczne konsekwencje. Mieszkam niedaleko Zalesiaków i jestem w wielkim szoku od wczoraj, że takie rzeczy dzieją się tak blisko..Nie wyobrażam sobie siebie w takiej sytuacji.. mieć 5 dzieci i w jeden dzień stracić 4 z nich.. TRAGEDIA! [*]

Wyrazy współczucia dla rodziny.
anna726 / 213.206.239.* / 2013-08-07 11:43
Nie ma nic gorszego na świecie jak utrata dziecka. Nigdy jeszcze nie miałam pretensji do Boga, teraz jestem na niego poprostu wściekła. Boże dlaczego? Jak oni mają teraz żyć? Nie ma nic bardziej okrutnego! Wierzę że te dzieci są już w niebie, a rodzicom piekło na ziemię zesłano.
ANNA3011286 / 212.160.186.* / 2013-08-07 10:58
WYRAZY WSPÓLCZUCIA MATCE I RODZINIE ZMARŁYCH DZIECI
Max867 / 94.254.199.* / 2013-08-07 05:56
RIP. Modle sie za cala rodzine. Wspolczucie i wyrazy wsparcia dla rodzicow..
nel953 / 87.207.197.* / 2013-08-07 02:40
jakie te zycie jest kruche , niewyobrazam sobie stracic dzieci ktore tyle chowam , psychiatryk pewny , wyrazy wspolczucia :(
Allenne / 188.124.168.* / 2013-08-07 00:22
Sama wiem jak cieżko opiekować się dziećmi a szczególnie całą piątką. Ja mam tylko troje i czasem sił brakuje, szczególnie w upale bo trudniej się skupić. Skoro matka wzięła opiekunkę to napewno w trosce o bezpieczeństwo dzieci. Nie przewidziała żywioły jakim jest nurt rzeki. Współczuję i pomodlę się żeby rodzina zajęła się tymi rodzicami i pozostałą 5 letnią córeczką, bo ona nadal potrzebuje mieć kochających się rodziców. To tragedia nie do zniesienia dla serc matki i ojca i małej siostry. Boże dopimóż w tej niezwykle trudnej sprawie.
anna873 / 89.187.246.* / 2013-08-07 05:54
Modlą sie modlą...
ślusarz zm / 85.115.54.* / 2013-08-07 00:04
Łzy płyną same... Ludziska miejcie respekt do rzek,jezior,glinianek itp.! Współczuje bliskim.Nieopisany żal tych dzieciątek:(
negato / 46.76.68.* / 2013-08-06 23:06
Było 5 dzieci i w mgnieniu oka zostało jedno.
Współczucia, ale wina leży po stronie zbyt lekkomyślnej matki. Kąpiele w szerokich rzekach o szybkim nurcie są niebezpieczne, szczególnie dla dzieci...
Anelija / 188.124.168.* / 2013-08-07 00:50
Nie wolno nikogo oceniac bo może kąpała się tam matka dzieci od dziecka i uważała ze jest tam bezpiecznie? Ja bardzo pilnuję moje dzieci. Czasem koleżanki dokuczają mi, że dzieciom nie daję luzu i za bardzo się boję. Pewnego dnia właśnie miałam w głowie słowa mojej koleżanki zabaczyłam jak moja córeczka 4 latka uwiesza się rączkami w sklepie Liroy Merlin obok kasy nisko na metalowych poręczach. Pomyślałam że poręcze są nisko i nie będę przesadzać.. Pech chciał że mojej córeczce ześlizgnęła się ręka i w sekundach paru leżała na ziemi bez oddechu. Podniosłam ją, była wiotka bez życia, bez oddechu z otwartymi wywróconymi i nieruchomymi oczami. W wielkim sklepie nikt mi nie pomógł choć krzyczałam ratujcie mi dziecko, wezwijcie karetkę i nic. Zero reakcji. Po dwóch, trzech minutach pobiegł do mnie jakiś pan i krzyknął żebym bardzo mocno klepneła dziecko w tyłek. Pomyślałam że to głupie ale nie miałam nic do stracenia. Stał się cud, pomogło. Zaczęła oddychać. Do szpitala doejechalam mijając w pól drogi karetkę. Okazalo sie ze miala niegroźnego krwiaka wewnetrznego w glowie. po poł roku krzyków nocnych z powodu bólów głowy ii mojego strachu chyba juz wszystko jest ok Po tym wszystkim dzis doszła do siebie. Cała sytuacja to było kilka sekund. Jestem dobrą mamą a słuchając koleżanki prawie doprowadziłam do tragedii. Nie oceniajcie mam które są trzeźwe i poświęcają czas dla dzieci. To są dobre osoby. Ten wypadek to tragedia dla mózgu matki i ojca i siostry. Dla matki szczególnie. To ona rodziła te dzieci, pielęgnowała, chodziła na szczepienia, leczyła, wstawała do nich w nocy, odrabiali lekcje, poświęcała czas, kochała. Tragedia, pozostaje się modlić.
ANNA1162 / 212.160.186.* / 2013-08-07 10:35
TERAZ NIE PORA OSADZAC KTO ZAWINIŁ MĄDRY POLAK PO SZKODZIE NIKT NIE WIE CO GO CZEKA W OBLICZU TAK STRASZNEJ TRAGEDII SA JESZCZE GŁUPI LUDZIE KTÓRZY OCENIAJA NEGATYWNIE NIE DO NICH NALEŻY SADZIC POPROSTU STAŁA SIE TRAGEDIA I TRZEBA WSPÓLCZUC WYRAZY GŁEBOKIEGO WSPÓŁCZUCIA I ZALU DLA MATKI I RODZINY SKŁADAM ŁACZĄC SIĘ W BÓLU A DZIECI NIECH SPOCZYWAJA W POKOJU WIDOCZNIE BÓG TAK CHCIAŁ.I LUDZIE NA LITOSC BOSKA NIE OCENIAJCIE W TAK TRUDNYM CZASIE NIE DO WAS TO NALEZY LEPIEJ POMÓDLCIE SIE ZA DUSZE ZMARŁYCH ISTOTEK ZROBICIE LEPIEJ IM I SOBIE.
ANNA1162 / 212.160.186.* / 2013-08-07 10:35
TERAZ NIE PORA OSADZAC KTO ZAWINIŁ MĄDRY POLAK PO SZKODZIE NIKT NIE WIE CO GO CZEKA W OBLICZU TAK STRASZNEJ TRAGEDII SA JESZCZE GŁUPI LUDZIE KTÓRZY OCENIAJA NEGATYWNIE NIE DO NICH NALEŻY SADZIC POPROSTU STAŁA SIE TRAGEDIA I TRZEBA WSPÓLCZUC WYRAZY GŁEBOKIEGO WSPÓŁCZUCIA I ZALU DLA MATKI I RODZINY SKŁADAM ŁACZĄC SIĘ W BÓLU A DZIECI NIECH SPOCZYWAJA W POKOJU WIDOCZNIE BÓG TAK CHCIAŁ.I LUDZIE NA LITOSC BOSKA NIE OCENIAJCIE W TAK TRUDNYM CZASIE NIE DO WAS TO NALEZY LEPIEJ POMÓDLCIE SIE ZA DUSZE ZMARŁYCH ISTOTEK ZROBICIE LEPIEJ IM I SOBIE.
t. / 178.56.76.* / 2013-08-06 22:37
Boże najdroższy. Dlaczego ?
ozerus / 83.29.104.* / 2013-08-06 22:22
:( to niesłychanie przykra wiadomość. Wyrazy współczucia dla całej rodziny :(
piotrT399 / 83.21.77.* / 2013-08-06 22:42
Przecież to małe istotki dlaczego doszło do tej tragedii ax łza się w oku kręci współczucia dla rodziców
Pomóżcie dziecią / 79.186.69.* / 2013-08-07 16:42
wyrazy współczucia kocham dzieci i nikomu nie życzę takiej tragedii łzy same cisną się do oczu a może gminy by pomyślały o tych dzieciach i kąpieliska zrobili specjalne na wakacje darmowe odkryte baseny a nie same boiska a wakacje są co roku i niema gdzie nawet popływać.

Najnowsze wpisy