Forum Forum prawneCywilne

Transmisja w internecie

Transmisja w internecie

adams2 / 2013-03-07 08:38
czy jako osoba oplacajaca i wykupujaca usluge telewizji satelitarnej. moge taki strumien telewizji udostepniac przez internet TYLKO i wyłącznie swojej siostrze z innego miasta, na wlasnym prywatnym serwerze?
Wyświetlaj:
uciekinier / 2013-06-20 10:58
to podchodzi pod sharing telewizyjny i jest karany grzywna i chyba do 3 lat. dla nadajacego i dla odbierajacego. lepiej sie w to nie bawic, teraz jest duzo telewizji dzialajacych online na zywo wiec po co lamac prawo jak cos jest za darmo?? ja na twoim miejcu nei ryzykowalbym z takim czyms jak wlasnie szerowanie sygnlu telewizjynnego.
dzieciaks / 2013-03-12 10:01
nie mozesz, jest to nie legalne i podlega karze grzywny a nawet pozbawienia wolnosci. nie warto naprawde ryzykowac dla jakiejs oglupiajacej mozg telewizji
alexandra24 / 2013-03-07 11:46
wszystko napisane masz w umowie podpisanej z dostawca uslugi. Wydaje mi sie ze nie jest to legalne czyli streamowanie obrazu i dzwieku. Bardzo prawdopodobne ze mozesz zostac obarczony kara jak sie to wyda. Zastanow sie czy warto
lubie_duzo / 2013-03-11 12:03
doklanie przeczytaj warunki umowy. napewno jet tam paragraf okreslajacy uzytkowanie danego sygnalu telewizyjnego, wydaje mi sie ze napewno jest tam zabronione rozpowszechaninie wlasnego sygnalu innym osobom

Najnowsze wpisy