Forum Polityka, aktualnościKraj

Trumna z ciałem prezydenta w Polsce

Trumna z ciałem prezydenta w Polsce

Money.pl / 2010-04-11 15:23
Komentarze do wiadomości: Trumna z ciałem prezydenta w Polsce.
Wyświetlaj:
kubek1978 / 2010-04-12 07:24 / Bywalec forum
Co do polityki może kaczyński nie był idealny ale był odważny i nie tulił ogona pod naporem choćby Rosji . Miał swój honor, który niestety w dzisiejszych czasach na nic sie zdaje bo jak wiemy francuzi ,niemcy itd robią wspaniałe interesy z Rosjanami i nie patrzą na sentymenta. Wielki żal ,że zginęłą taka elita i m.in. tak wspaniałe kobiety oraz generałowie.
Ale mam nadzieje ,że wreszcie wyciągnie sie wnioski z niewątpliwie najbardziej lekkomyślnego i brawurowowego wypadu naszych VIPów . To jest skandal żeby pakować tyle ludzi w 1 samolot tym bardziej ,że leci sie do innego nie koniecznie nastawionego pokojowo kraju. A gdyby był jakiś atak terrorystyczny lub coś podobnego bo to łatwy kąsek i wiele pieczeni na jednym ogniu ? Normalnie nie wiem ale szef ochrony czy szef kancelarii powinni miec jakąś wyobraźnie . Jak niestety wiadomo on zginął również ale szczerze mówiąc nie wywarł na mnie wrażenia jako poważny i stateczny człowiek ,a raczej lekkoduch .
Poza tym kto ląduje w takich warunkach i na takich lotniskach gdzieś we jakimś zadupiu , gdzie był odpowiedzialny kapitan....Pewnie większość tych odpowiedzialnych już na emeryturach albo gdzieś dorabiają na zachodzie .
@???@ / 94.254.199.* / 2010-04-11 17:20
Wypowiedź Ryszarda Drozdowicza z Laboratorium Aerodynamicznego Politechniki Szczecińskiej: „Jako pilot oceniam, że sugerowany w mediach błąd pilota jest mało prawdopodobny. Na podejściu do lądowania nie wykonuje się żadnych manewrów typu silne przechylenie lub nagłe zmiany prędkości. A takie silne przechylenie zauważyli świadkowie. Pilot wykonał dodatkowe kręgi nadlotniskowe, aby upewnić się co do warunków lądowania i na tej
podstawie podjął uzasadnioną decyzję o lądowaniu. Nieprawdopodobne też jest, aby
doświadczony pilot wraz z drugim pilotem pomylili się co do wzrokowej oceny wysokości,
nawet w przypadku awarii przyrządów, która jest również nieprawdopodobna. Należy tutaj
zauważyć, że mgła jest na ogół z prześwitami i przy dziennym świetle nie stanowi istotnej
przeszkody do wzrokowej oceny warunków lądowania. Okoliczności wskazują jednak na poważną
awarię lub celowe zablokowanie układu sterowania. Taką blokadę można celowo zamontować
tak, aby uruchomiła się przy wypuszczeniu podwozia lub klap bezpośrednio na prostej przed
lądowaniem. Przy blokadzie klap lub lotek na prostej katastrofa była nieunikniona, gdyż
pilot nawet zwiększając nagle ciąg, nie był w stanie wyprowadzić mocno przechylonej
ciężkiej maszyny, mając wysokość rzędu 50-100 m i prędkość rzędu 260 km/h”.
Piotr Wysoki / 83.24.142.* / 2010-04-11 17:48
Wstrząsające! Na dodatek już pojawiły się już informacje o problemach z czarnymi skrzynkami... Byłem dzisiaj na Krakowskim Przedmieściu. Tłumy. Morze głów. Tysiące. Dziesiątki tysięcy. Może nawet setki. Panie Prezydencie, musiałeś odejśc abyśmy zobaczyli ilu nas jest. Nie traccie nadzieji! 20% poparcia? Sorry, ale nawet 5 lat temu tylu ludzi nie wyszło na ulicę. Czerwiec będzie tradycyjnie należał do Polski!
Wacus Młody Demokrata / 83.29.199.* / 2010-04-11 18:00
Panie Piotrze, ONI będą nas dalej karmić bajkami przez następne 70-lat, tak wielu w tamtym pokolenieu w nie uwierzyło, ilu uwierzy teraz ?. A ŚWIAT będzie na to patrzył obojętnie, bo liczą się tylko MEGAFORTUNY.
PiSowcy / 87.106.38.* / 2010-04-11 15:23
Kto da nam robotę?
Rossi / 83.31.222.* / 2010-04-11 15:36
Donek wszystkie sznurki w jednym reku???
PiSowcy / 87.106.38.* / 2010-04-11 15:38
Ale my niewiele umiemy!
Od nas nikt wiele nie wymagał. Nigdy!
Co my poczniemy!?
Rossi / 83.31.222.* / 2010-04-11 15:48
Rzeczywiście masz rację! nie twierdzilismy ze trzeba wyrżnąć watachę???.
PiSowcy / 87.106.38.* / 2010-04-11 15:50
Ale co z robotą!?
Kto nas przygarnie!?

Najnowsze wpisy