Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Trumpocalipsa: izolacja, wojny celne, starcie z Chinami i Meksykiem. Co grozi światu, jeśli Donald Trump zostanie prezydentem USA?

Trumpocalipsa: izolacja, wojny celne, starcie z Chinami i Meksykiem. Co grozi światu, jeśli Donald Trump zostanie prezydentem USA?

Wyświetlaj:
obywatel RP / 31.178.46.* / 2016-04-05 09:45
Jedyne, czego żałuję, to tego, że ja nie mogę zagłosować na Trumpa...
Małorolny / 109.74.108.* / 2016-04-05 09:44
Nie ważne kto , ale ma być inaczej . Dotychczasowy układ polityczny produkował elity wybrańców, co resztę ( 98%) ludzi stawiał w roli wasali i wyrobników.
Ludzie mają już dość , trochę jak w czasie rewolucji w Rosji . Teraz chcą odciągnąć niektórych od koryta i wprowadzić bardziej uczciwy podział dóbr i swobód . A przy okazji tacy radykałowie mają szansę się przebić i to tylko na krótki czas , bo za zwyczaj już innymi zdolnościami nie grzeszą . Ale widać już światowy trend niezadowolenia , i niech obecne elity zaczną myśleć nim lud się po nich upomni.
blood / 83.9.251.* / 2016-04-05 09:40
PiS też miał zrujnować Polskę, a jest coraz lepiej. Szarzy Amerykanie chyba najlepiej wiedzą co jest dobre dla nich samych, nic nam do tego. Ta nagonka na trampa to jakaś propaganda...
Piotr589 / 83.25.13.* / 2016-04-05 09:39
bardziej tendencyjnego artykuliku już nie można było stworzyć ????/??? boli wiem, ale ma boleć.
konradk66 / 94.254.242.* / 2016-04-05 09:33
Amerykański establishment zasługuje, by Polonia Amerykańska podziękowała ZA ZNIESIENIE WIZ Polakom głosując NA TRUMPA!
beata221 / 65.78.80.* / 2016-04-05 09:32
Andrzej Lubowski ----- opamietaj sie pan !!!!!! Co za bzdury !!! Ze wszystkich kandydatow tylko Tramp , nikt inny i tylko Tramp !!! Mieszkam tu od 1990 roku, i przezylam kliku prezydentow!!!!!
konradk66 / 94.254.242.* / 2016-04-05 09:40
Tak jest! poza tym ....Amerykański establishment zasługuje, by Polonia Amerykańska podziękowała ZA ZNIESIENIE WIZ Polakom głosując NA TRUMPA!
xxx526 / 91.199.246.* / 2016-04-05 09:28
to najbardziej stronniczy i kłamliwy artykul jaki widziałem od kilku tygodni.
Ludzie jesli to czytacie to nie dajcie sie nabrać, panikują bo po władzę idą ludzie spoza układu.
Zwyciestwo Trumpa bedzie bardzo korzystne dla Polski, szczrgolnie ekonomicznie.
Pingu / 93.94.190.* / 2016-04-05 09:20
Jest to jedno zdanie które pokazuje dokładnie " jak jest".
miejsca pracy, niegdyś dobrze płatne, wędrują do Meksyku, Chin czy Indii, to przecież nie dlatego, że ci Hindusi są bardziej pracowici czy lepiej wykwalifikowani niż 25 lat temu. Są tak samo wykwalifikowani, tylko że wtedy nie mieli dostępu do kapitału.

Czyli nie inwestujmy w tych krajach tylko u siebie a miejsca pracy będą u nas a nie u nich!!!!! Czyli nie pozwalajmy na globalizację , bo to prowadzi do biedy i bezrobocia u nas , a w tych krajach gdzie inwestują dalej jest bieda tyle że byznesmen zarabia na tej biedzie!!!! I to jest to "ZŁO" na które nie chce pozwolić Trump? No to faktycznie " rany boskie tragedia". Jeśli 90% Meksykanów popełnia przestępstwa to normalne jest , że chcę się od nich odizolować!!!! Jak będziesz miał sąsiada - bandytę to będziesz go zapraszał do siebie? czy może będziesz go wypraszał i zbudujesz wyższe i mocniejsze ogrodzenie!!!!Jesuuuuuuu czemu normalne rzeczy i normalne zachowania są traktowane jak coś dziwnego
andrju1964 / 83.25.156.* / 2016-04-05 09:19
Gość ma jeden feler,który parzy establiszment - jest niezależny.To w tych czasach jest dla nich niebezpieczne.Dlatego trzeba z niego zrobić głupca i idiotę.
Konradk66 / 94.254.242.* / 2016-04-05 09:17
A jeszcze niedawno takie szmatławce twierdziły że nie ma szans . Miło widzieć jak się teraz wiją żmije ze strachu ze swoimi kłamstwami i płatną propagandą
tak tak / 83.26.228.* / 2016-04-05 09:12
GŁUPCEM JEST TEN,KTÓRY TWIERDZI ,ŻE TRUMP WYGRYWA DZIĘKI PIENIĄDZOM.
NK / 91.227.216.* / 2016-04-05 09:09
"Nieudacznik" Trump, dobre. Więc czym jest Andrzej Lubowski
znajacyOkultyzm / 31.183.234.* / 2016-04-05 09:06
Ludzie, którzy na niego głosują to są głównie biali, kiepsko wykształceni ludzie, których sytuacja materialna dramatycznie się pogorszyła, w dużym stopniu w wyniku globalizacji - ale sciema, typowa dla amerykanów ktorzy nie myślą i jak w mediach powiedzą "trump to rasista" i już w to wierzą...ja jestem polakiem i nie jestem głupi..oglądałem całe godzinne wystąpienia Trumpa i ten gosc wie co mówi. Czarni go popierają, nawet meksykanie w USA...wiec to co tu jest napisane to tylko po to by ktos kto czyta ten artykuł i na tym bazuje swoja opinie tak myslal, i wrecz to ten kto tak robi jest kretynem bo informacje powinno sie zbierać z róznych zródeł i jak detektyw badać co jest prawdziwe a co jest manipulacją. A POZATYM GORZEJ NIZ TO JAK OSLABIŁ NA ARENIE MIEDZYNARODOWEJ OBAMA (ISLAMISTA) NIE DA SIE JUŻ ZROBIĆ - WRECZ POWIEM WAM ZE OBAMA TO "a imie jego czterdziesci i cztery" (mieckiewicz mason pisał o tym) a obama jest 44 prezydentem WIEC SPODZIEWAŁBVYM SIĘ JAKIS MEGA ZAMACHÓW W USA W TYM ROKU, BO DZIEKI TAK ZWANEMU "PATRIOT ACT" KTÓRY WWSZEDŁ W ŻYCIE PO 11. WRZESNIA, oBAMA BEDZIE MIAŁ PRAWO USTANOWI MARTIAL LAW - STAN WOJENNY NA TERENIE CAŁYCH STANÓW. I WTEDY PAPA WYBORY, A WITAJ PRAWDZIWE ZNISZCZENIE AMERYKI, OBAMA TO JUDASZ KTÓRY USTANOWI SIĘ FARAONEM I DOPROWADZI DO ZNISZCZENIA USA I KONSTYTUCJI, BO BY NOWY PORZADEK SWIATA MOGŁ ZAISTNIEĆ , NIE MOZE BYĆ KONSTYTUCJI USA, no bo jak wyobrazacie sobie NWO gdzie kjazdy na swiecie ma dostep do broni??? o nie nie, tego elity i rodzina królewska wraz ze swoim podstawionym synalkiem fałszywym wybawcą niechcą napewno. a ksiaze william tro bedzioe praqwdzwa KRÓLEWSKA BESTIA Z APOKALIPSY NJANA 17:17,. KTÓREMU ŚWIAT SAM ODDA WŁADZĘ..I TO BEDZIE BŁĄD LUDZKOSCI. ksiaze william wcale nie jest dobry i niechce waszego dobra. w nim siedzi darkness, ciemnosc najwieksza i ukryta ale obudzi sie pewnego dnia gdy bedzie trzeba bawic sie w "ratowanie swiata": jak w filmach.
jot / 94.254.229.* / 2016-04-05 09:16
Hmmm... skoro lewacy go tak krytykują to musi być chyba ok?
Myślę iż każdy będzie lepszy od obecnego prezydenta Baracka Husajna Obamy, przecież to za jego 8 lat rządów USA utraciły prymat gospodarczy, a poprawność polityczna osiągnęła szczyty absurdu.
TOM445 / 188.125.249.* / 2016-04-05 09:04
TRUMP POSTAWI USA NA NOGI A PROPAGANDA LEWACKICH PARTII I CNN KTÓRA STOI O ICH STRONIE ZOSTANIE USUNIĘTA.

Najnowsze wpisy