Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Trybunał: Oceny z religii mogą być na świadectwie

Trybunał: Oceny z religii mogą być na świadectwie

Wyświetlaj:
monilew / 217.98.39.* / 2011-05-28 07:46
Oceny z religii MOGĄ czy MUSZĄ być na świadectwie? Chodzi mi o to czy w wszystkich szkołach. Ja jestem w kl.IV szkoła podstawowa no i bardzo mi zależy żeby dołanczana była religia, mogę mieć śwadectwo z czerwonym paskiem a ona by mi pomogła. No więc musi być na świadectwie? Prooszę, odpowiecće szybko! PS. przepraszam za błędy ortograficzne ale się spieszę bo muszę pójść z psem na spacer.
50-tka / 81.15.193.* / 2009-12-04 09:48
Równie dobrze zamiast przedmiotu religia moglibyśmy mieć przedmiot "legendy dziejowe i bajkopisarstwo"... Polska niestety nie jest krajem demokratycznym, choć o to walczyło kilka pokoleń Polaków. Obecne rządy cały czas wiedzą za nas lepiej i nie pytają narodu o zdanie ! Może słabo uczyli się historii i nie czują co ich za to czeka
monilew / 217.98.39.* / 2011-05-28 07:52
Co ty w ogóle piszesz! Jak byś się uczył religii i miał z niej 6 lub 5 to byś tak nie pisał! RELIGIA MA BYĆ NA ŚWIADECTWACH, TO ONA NAS UCZY O BOGU!!! Potrzebna jest religia!!! Ona musi być na świadectwie, ten przedmiot ma być tak samo traktowany jak np. matematyka!!!
50-tka / 81.15.193.* / 2009-12-04 09:35
To skandal ! Skoro zajęcia prowadzi katolicki ksiądz, lub katechetka i naucza konkretnej religii, to nie są to zajęcia z przedmiotu religia, ale ze światopoglądu, czyli indoktrynacja ideologiczna. Jest to sprzeczne z samymi zasadami religii, która podkreśla, że daje człowiekowi w każdej chwili wolność wyboru. Jesteśmy gorsi jak talibowie. Jesteśmy ciemnogrodem ! Z religii nie powinno być wcale oceny !!! Zróbcie wreszcie referendum !!!
St. / 77.252.247.* / 2009-12-03 15:50
Wiemy wszyscy, ze sądy w Polsce sa "niezawisłe" tylko z nazwy. Ale żeby TK siedział pod butem kleru to się nie spodziewałem

Najnowsze wpisy