Forum Forum finansoweInne

Trzy w jednym - polisa inwestycyjna w BZWBK

Trzy w jednym - polisa inwestycyjna w BZWBK

Money.pl / 2007-05-05 23:54
Komentarze do wiadomości: Trzy w jednym - polisa inwestycyjna w BZWBK.
Wyświetlaj:
gepartner / 2007-05-05 23:54
No coż, BZWBK nie wymyślił prochu. Widziałem już taką polisę inwestycyjną w Generali. Te same opcje ochronne 101 % wartości rachunku w przypadku śmierci, ale nawet podwójna wartość rachunku w przypadku śmierci w wyniku wypadku.
Oczywiście, kampania reklamowa funduszy arki swoje zrobiła, więc już na ulicy mówią nawet, że trzeba kupić arkę. A jak na ulicy mówią, że trzeba kupić, to tak naprawde czas zacząć sprzedawać.
Martwi mnie jednak fakt gwarancji wypłaty zainwestowanego kapitału. Chciałbym zobaczyć ten zapis w OWU lub Regulaminie Funduszy. W funduszu gwarantowanym, zgodzę się, bo instrumenty tam wykorzystywane nie są w ogóle agresywne, nawet zwykłych obligacji ze świecą tam szukać. Więc i ryzyko utraty kapitału żadne, to można gwarantować. Ale co w sytuacji, kiedy po 3 latach Kowalski przyjdzie do BZ i dowie się, że dziś jego jednostka uczestnictwa ( bo wybrał profil agresywny ) jest "tańsza" niż w dniu w którym kupił ?
Wiemy dobrze, że fundusz w miarę nabywania aktywow "puchnie", a więc i jego możliwości szybkich ruchów nie są już takie, jak "w młodości". Jest to w każdym razie bardzo zastanawiające. Jeśli ktoś jest w posiadaniu OWU lub regilaminu, chętnie skorzystam.
janinagrzybowska@wp.pl / 81.225.43.* / 2011-01-06 20:25
niestety mam ponad 3,5 od 2007r. wykupione w tu europa i nawet mi nie gwarantuja tej kwoty która wpłaciłam co robić janina grybowska

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: