Forum Polityka, aktualnościKraj

Tupolew wraca do Polski? Odpowiedź Rosjan

Tupolew wraca do Polski? Odpowiedź Rosjan

Money.pl / 2013-02-25 11:45
Komentarze do wiadomości: Tupolew wraca do Polski? Odpowiedź Rosjan.
Wyświetlaj:
ricfhardoi / 80.171.135.* / 2014-03-17 18:09
to co polskie nalezy do polski tylko zbrodniarz chowa lub ktryje dowody rzeczowe
cbes / 2013-03-07 12:31
wroci jak rosjanie skoncza swoje sledztwo, znajc zycie oni nie skoncza go nigdy. a moze sie okazac ze nagle wybuchnie tam pozar i po wraku. zobaczycie ze ruscy nie oddadza nam tego wraku, teraz to oni maja paleczke i oni dryguja nami.
dupa2 / 81.152.40.* / 2013-02-27 15:53
dopiero jak zrobicie taki sam "wypadek" Putinowi to macie szanse nie tylko na zwrot wraku ..
Punch / 31.11.240.* / 2013-03-07 08:57
Wyjątkowyś kabotyn, jeśli nawet jakieś sterowanie wypadkiem to u nas.
Ale jak się gdzieś leci, to trzeba wstać, a nie odsypiać "nocne rozmowy"
i mieć właściwych ludzi do przeprowadzenia takiej operacji jak przelot 100 osób ze szczytu władzy czy opozycji.
zgred 2 / 153.19.47.* / 2013-02-26 08:36
Liczyłem, że Rosjanie przetopią ten złom a Polsce zwrócą kwotę równą wartości złomu minus koszty przetopu. Wtedy po krótkich awanturach zapanował by w Polsce spokój. Jednak Rosja to mocarstwo, któremu nieobca jest polityka "dziel i rządź"- odda nam ten złom kiedy uzna, że trzeba w Polsce dolać paliwa do "piekiełka".
elka36 / 178.37.247.* / 2013-02-25 18:04
Tytuł raczej powinien brzmieć "Tupolew nie wraca do Polski"
jajec / 46.45.107.* / 2013-02-25 17:37
Więc wszystko jasne:dopóki żyje Putin nie odzyskamy wraku!
piotr126 / 77.253.146.* / 2013-02-25 17:08
były minister obrony narodowej wysłał wojskowy samolot z prezydentem zgodził się aby lot uznać za cywilny ponosi polityczną odpowiedzialność za to co się stało teraz jedzie do moskwy i prosi o oddanie wraku oto obraz polityków platformy którzy nie dorośli żeby być ministrantami a co dopiero ministrami
zygi_b / 89.76.254.* / 2013-02-25 15:41
Po jaką cholerę potrzebna nam ta kupa złomu? Chyb tylko po to aby kilka tysięcy nawiedzonych mogło urządzać do niej pielgrzymki wzosząc modły nienawiści do wszystkich, którzy myślą normalnie. A kto za to zapłci ? Chciałbym aby zapłacili tylko ci, którzy potrzebują nowego pomnika i miejsca pielgrzymki. Już widzę następne kłótnie co z tym złomem zrobić w Polsce. Nawiedzeni będą chcieli mieć pomnik najlepiej na Krakowskim Przedmieściu albo Placu Piłsudskiego.
ździcho / 77.254.230.* / 2013-02-26 09:00

Po jaką cholerę potrzebna nam ta kupa złomu?

Nie chodzi tu o kupę złomu, ani o to, żeby oddali, tylko o to, że nie oddają. Czyli tak jak piszesz:
modły nienawiści

W momencie, gdy Rosjanie oddadzą ten wrak, to odbiorą pożywkę tym nienawidzącym. No ale zawsze potem będzie mozna wszcząc awanturę o to, ze nie oddaja czarnych skrzynek...
Adam222 / 77.88.138.* / 2013-02-25 15:44
Ty się nazywasz Polakiem? [...]

### POST EDYTOWANY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###
.
acomitam / 83.11.65.* / 2013-02-25 14:06
Gdy kiedyś dojdzie wreszcie do zwrotu wraku, cały będzie pewnie można zmieścić w walizce. Ruscy i Tuscy będą pękać ze śmiechu, jak to wykołowali Polaczków. I co im zrobimy? No co? NIC!!!
Cezar Wielki / 2013-02-25 14:19 / Bywalec forum
Od dłuższego zastanawia mnie to , w jaki sposób media wpływają na to w jaki sposób ludzie myślą... tak często podawane są informacje o Smoleńsku, nawet totalnie nie ważne dla całej sprawy.... a wszystko po to żeby obrzydzić ludziom cały temat, żeby tylko na słowo "Smoleńsk" , zaczęli kręcic nosami... zawsze miałem Polaków za naród mądry i waleczny... cholernei się myliłem.
debos / 83.6.119.* / 2013-02-25 15:03

Od dłuższego zastanawia mnie to , w jaki sposób media wpływają na to w jaki sposób ludzie myślą.

Media dają to co ten plebejski naród obchodzi, emocjonuje. Ile jest w Polsce czytelników czy słuchaczy którzy potrzebują rzetelnej, pogłębionej informacji? Media to biznes. A jeśli biznes to wypadałoby zarabiać. Ludzi o wysokim potencjale intelektualnym jest za mało w naszej kochanej ojczyźnie. Więc poważne media muszą pozostać niszowe. Media publiczne ponieważ dofinansowywane powinny tę lukę wypełnić.
34567 / 86.111.118.* / 2013-02-25 13:10
i uroczysty przejazd sterty blach ulicami stolicy, a przy drodze sznur starych bab odmawiających różaniec. Kraj w centrum Europy.
pajchiw / 2013-02-25 13:28 / Tysiącznik na forum
No i tu się mylisz Kolego - coraz mniej widać starszych, coraz więcej młodych. Obraz z wyborów 2005, przestał być aktualny.
pilot_tupoleva / 2013-02-25 13:40
no i rosjanie zrobili tak ze wilk syty i owca cala. wrak jak lezal na ziemi rosyjskiej tak bedzie lezal. oddadza go po zakonczeniu swoich badan. Czyli moze to dosc dlugo jeszcze potrwac niestety:)
bartoo98 / 2013-02-25 13:43 / Bywalec forum
Boze jacy rosjanie sa durni, po zakonczeniu sledztwa tak? a to sledztwo trwa juz prawie 3 lata, czesciu wraku nie ma, a czesc jest wymalowana, co oni chca oddawac i badac?
debos / 83.6.119.* / 2013-02-25 13:17

a przy drodze sznur starych bab odmawiających różaniec.

Słyszałem już pogląd, że ta sterta to relikwia. A jeśli tak to by trzeba było jakąś świątynię dla tej relikwii wybudować. Z funduszy europejskich dofinansowania chyba by nie było?
debos / 83.6.119.* / 2013-02-25 13:04
Od poczatku piszę na tym forum, że ruscy wraka nie oddadzą. Każdy komu myślenie nie sprawia trudności wie, że wobec oskarżeń o zamach kierowanych przez takim jednych byliby głupcami gdyby pozbyli się dowodów. A kacapy głupcami nie są więc w dającej się przewidzieć przyszłości tej sterty złomu nie oddadzą. Właściwie to i dobrze bo to i taniej, i dopiero zaczęłaby się awantura o to co z tym zrobić. A tak to tylko paru oszołomków popyskuje i spokój.
Punch / 31.11.240.* / 2013-03-07 09:27
Nie mieszaj swej rodziny o dumnych ciągach rodowych z grup etnicznych jak ruski czy kacap (choć przypuszczam, że raczej "Oberschliesien" , też paskudny), bo sprawa toczy pomiędzy Rosją a Polską , zapewne długo ale jak pamiętam po zamachu w GB dokonanym przez Libijczyków, śledztwo ciągnęło się ponad osiem lat. Widocznie te sprawy tak się mają, a co dalej, pozwólmy ludziom wierzyć w to co wierzą gdyż wiary nie zmienią. Wszelki bełkot dyskredytujący czyjąś wiarę prowadzi niebezpiecznie w okolice sposobu myślenia czy to hitlera czy stalina.
Pancerna Brzoza / 83.15.250.* / 2013-02-25 12:38
Rosjanie nigdy nie szanowali zaprzancow nawet jesli Ci z nimi wspołpracowali...Mamy tego przykład !
bsf / 46.45.103.* / 2013-02-25 12:22
KOMPROMITACJA i ZENADA
Tak właśnie wygląda KOLESIOTWO z poolkownikami KGB.
nowy tydzień / 94.42.189.* / 2013-02-25 12:02
a tego tupolewa to moze zostało 60% !

groteska ! Miler zrobił z Polski pośmiewisko na świecie .
pajchiw / 2013-02-25 11:45 / Tysiącznik na forum
A śledztwo będzie zakończone, kiedy będzie wygodnie Putinowi w to zagrać. A nasi "negocjatorzy" myśleli, ze po co tam jadą? Na negocjacje? Nie, pojechali tam tylko dla pozorów, bo i opozycja i Rosja wytykali by im, ze nie pojechali - czyli im nie zależy. Tak się właśnie rozgrywa niedorajdy.
debos / 83.6.119.* / 2013-02-25 13:10

Tak się właśnie rozgrywa niedorajdy.

Uderz się we własne piersi. Jeśli ruscy chcą tą sprawą grać to wykorzystać mogą tylko takich jak Ty. Bo takich jak ja na pewno nie.
pajchiw / 2013-02-25 13:26 / Tysiącznik na forum
LOL
A co mają moje piersi do polityki zagranicznej Rosji? Albo naszych niedorajdów z partyjnego nadania? Obudź się Kolego - oni nas rozgrywają jak chcą, bo nie jesteśmy dla nich partnerem (czytaj - nie możemy dać im w zęby - innych ludzie wschodu nie szanują). I nie jest dla Rosji ważne, czy był to wypadek, czy zamach - ważne jest, że się kłócimy. Oczywiście, fajnie było by to wyjaśnić, ale szczerze wątpię, żeby to się udało i nie wierzę, żeby Ruscy nam w tym pomogli. Jeśli nie rozumiesz, to uprzytomnij sobie jak nam do tej pory "pomogli" z Katyniem, Ostaszkowem, czy Charkowem. Skorzystaliśmy na rozpadzie ZSRR tylko trochę, potem pojawiły się tendencje mocarstwowe i odwołania swoich własnych oświadczeń. Pozostało na przyszłość traktować poważnie obronność kraju i jej najważniejszych osób. No ale partyjniacy tego nie zrozumieją (bez względu na partię), dla nich tylko władza jest ważna, więc nawet w wyciągnięcie wniosków i przeciwdziałanie im z tak makabrycznej lekcji szczerze wątpię.
Punch / 31.11.240.* / 2013-03-07 09:10
Zapominasz, że takie opinie ma świat w stosunku do niemców, szanują te narody które je leją w "zęby" i przestań epatować Katyniem, Ostaszkowem czy Charkowem gdy w samej Warszawie niemcy wymordowali 200 tysięcy polskich CYWILI, na Zamojszczyźnie ponad 100 tysięcy kobiet, dzieci nie nadających się do germanizacji i starców za słabych do prac fizycznych. Nie zapomnij o Wołyniu gdzie hordy uzbrojonych przez niemców ukraińców, zarżnęły 60 tysięcy kobiet i dzieci wykorzystując że mężczyźni siedzieli w oflagach.
Znaj proporcje mocium chamie, i nie mieszaj "stalina" do Rosjan których ten jeszcze skuteczniej mordował.
debos / 83.6.119.* / 2013-02-25 14:56

A co mają moje piersi do polityki zagranicznej Rosji? Al

A kto się daje podpuszczać? Kto bije pianę z byle powodów? A kto lży i oskarża władzę za to co robią rosjanie?
oni nas rozgrywają jak chcą, bo nie jesteśmy dla nich partnerem

Nie nas, tylko was.
pajchiw / 2013-02-25 15:10 / Tysiącznik na forum
hehehe
Kocham takie określenia - wychowałeś się na Gazecie Wyborczej, czy na Trybunie Ludu? Napisałem że g. z tego wyjdzie. Napisałem, ze władza g. zrobi oprócz ściemy. Napisałem, że Ruskim pasuje taka sytuacja. Napisałem, że (bez względu na partię) dla partyjniaków ważna jest tylko władza. Nie napisałem, że partyjniakom zawsze udaje się wykręcić jak komuchom przy okrągłym stole. Jest czas kryzysu, partyjniacy mogą się okazać ofiarami swoich własnych manipulacji, a tupolew zapewne pomoże podnieść się jednym z nich i przywalić drugim. I nic na to debos nie poradzisz. Chociaż - chociażby tak dla przerwania monopolu władzy (w naszych realiach służy to zdecydowanie dobru ogółu) dobrze by było tych partyjniaków poprzeć. No ale do tego trzeba by dbać o swój kraj, a nie tylko o swój partykularny interes. Czy to jest w Polsce możliwe - oto jest pytanie.

Najnowsze wpisy