Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Turcja ostrzega UE. Chodzi o wyspę

Turcja ostrzega UE. Chodzi o wyspę

Money.pl / 2011-07-13 16:02
Komentarze do wiadomości: Turcja ostrzega UE. Chodzi o wyspę.
Wyświetlaj:
issael / 46.112.194.* / 2011-07-13 22:43
Nie wiadomo czy wejście Turcji do UE jest interesem dla Turcji? Moim zdaniem nie.
Niewejście Turcji do UE , nie jest w interesie samej UE (przynajmniej w dalekiej perspektywie).
Ciekawa sytuacja prawda?
Oczywiście ksenofobi europejscy , będą się cieszyć z tego, że Turcji nie ma w UE.
Trudno jeszcze wyrokować jak rozwinie się sytuacja, choć patrząc globalnie na pewne podstawowe posunięcia, to decyzje już zostały podjęte, wydane i są realizowane.
Europa może zostać (bez znaczenia są/będą tzw światowe aspiracje poszczególnych snobstw europejskich) zaściankiem, wprawdzie zajmie to trochę czasu ale zaściankowość , ma swoje zalety.
Jak na razie europejskie samopoczucie ma się zupełnie dobrze.
sard / 83.24.16.* / 2011-07-14 01:03
to w********** do Ankary jak chcesz być takim światowcem
white ben / 46.112.122.* / 2011-07-14 01:49
Ksenofob z Sardynii?

Kuźwa , sardyński ksenofob, nawet nie zdaje sobie sprawy jak bardzo potwierdził to co napisał ten issael , kuźwa.
sard / 83.24.16.* / 2011-07-14 09:52
Gamoń z ciebie issael vel white ben i tchórz, że wpisujesz się pod innym nickiem. A poza tym jesteś jak widzę nietolerancyjny i do tego rasistą. Paliłbyś pewnie w piecu takich jak ja, prawda?
chichot dona / 109.243.136.* / 2011-07-14 13:00

to w********** do Ankary jak chcesz być takim światowcem

To jest przykład tolerancji. Cytat z wypowiedzi sard

Ksenofob z Sardynii?
Kuźwa , sardyński ksenofob, nawet nie zdaje sobie sprawy jak bardzo potwierdził to co napisał
ten issael , kuźwa.

To jest przykład nietolerancji. Cytat z wypowiedzi white ben.

Osobiście wole nietolerancje white od tolerancji sard , pomijając już to, ze sard nie zrozumiał, ani wypowiedzi issael, ani wypowiedzi white. przynajmniej wg. mnie tak to wygląda.
sard / 83.24.16.* / 2011-07-14 13:22
Jeżeli napiszę, żebyś s********* na drzewo to gdzie tu rozmowa o jakiejkolwiek tolerancji??? Bałwan z ciebie i tyle. Słowo w********** może jest rzeczywiście za mocne do zrozumienia dla wszystkich więc tłumacz to sobie jako przeprowadź się, udaj, zamieszkaj, odwiedź itp.

Jeżeli natomiast tchórzu piszesz, że ze mnie jest ksenofob, czyli używasz zwykłego słowobija, bez jakiejkolwiek argumentacji dlaczego tak napisałeś i przede wszystkim ZROZUMIENIA słowa ksenofob toś gamoń. No i stosując waszą interpretację słowa "tolerancja" jesteś z********* nietolerancyjny pisząc ze ze mnie
Ksenofob z Sardynii?
Kuźwa , sardyński ksenofob


dodatkowo jesteś rasistą jak widać, znowu stosując waszą interpretację tego słowa. no ale jak widać na to nie protestujesz
issael / 188.33.235.* / 2011-07-14 17:19
Nie widzę sensu w polemice z tobą.
Napisałem co napisałem, z tego co piszesz, wynika, że to było dla ciebie za trudne.
Nie odpowiadam za to co napisali inni.
Twoje insynuacje są bez znaczenia.
Z twoich wypowiedzi wynika ,że to co z taką łatwością imputujesz mi, ładnie pasuje do ciebie.
sard / 83.24.16.* / 2011-07-14 18:48

Nie widzę sensu w polemice z tobą

problem polega na tym, że nawet jej za bardzo nie próbowałeś. to typowe dla was - lewaków. potraficie tylko ogólnikowo nazwać kogoś ksenofobem, homofobem, seksistą itp. Zero argumentów, tylko typowe słowobije. Szczęście w nieszczęściu, że jak przyjdzie twój ukochany islam, to wszelkiej maści lewakom spod tęczowej flagi, pierwszym się dostanie. Słaba to pociecha, ale zawsze.
issael / 188.33.235.* / 2011-07-14 19:27
Sam już wszystko wiesz, lewak, tchórz, rasista - który pewnie palił by w piecu takich jak ty. Ba moim wyznaniem jest ukochany islam, po co więcej.
Ba wiesz, że white i chichot dona to ja. Wszystko wiesz to po co dyskutować?
Masz wielką łatwość przypisywania innym swoich intencji, to po co dyskutować? I tak wiesz lepiej i tak musisz mieć ostatnie zdanie.
Dalej jestem zdania, ze to co napisałem jest dla ciebie zbyt trudne, w tym zakresie nawet rozumiem to co piszesz, po prostu wyrażasz siebie, to nawet dobrze. Gdzieś trzeba się "wyrazić".
sard / 83.24.16.* / 2011-07-14 21:09
No, no. Cieszę się, że się zgadzasz przynajmniej w kwestii, że wiem lepiej.
ptpal / 193.24.24.* / 2011-07-13 16:02
A ja nie uznaje Turcji jako kraju europejskiego.

Najnowsze wpisy