Forum Forum dla firmDotacje

Tusk apeluje do Brukseli o walkę z drożyzną

Tusk apeluje do Brukseli o walkę z drożyzną

Money.pl / 2011-03-24 15:10
Wyświetlaj:
Zden / 88.156.187.* / 2011-03-26 15:01
A to tępactwo umysłowe nie wiedziało gdzie wstępuje i co podpisuje. Po co te apele ? Z tego jewropejskiego g.. trzeba jak najszybciej wystąpić bo niczym to się nie różni od ZSSR.
esu / 78.8.6.* / 2011-03-24 18:24
Dowód - jak pisałem stonowane komentarze o skoku na TVP przez PO to cenzura Money zaprzyjaźniona z "okrągłym stołem" wycinała wszystko co się napisało. A teraz?
arch / 2011-03-24 16:22 / Tysiącznik na forum
Waszyngton – Obserwatorzy polityczni stwierdzają, że gdyby bin Laden miał takich spin doktorów, jakich ma polski premier, to dzisiaj ubiegałby się o prezydenturę Stanów Zjednoczonych.
za nowypompon.pl
antyPOeb / 78.8.96.* / 2011-03-24 16:11
Cudak! Będziesz mógł się ryży nierobie wykazać jak Polska będzie przewodzić Eurokołchozowi. Proponuję r*********ić brukselską i strasburską mafię gangsterów-urzędasów, znieść wszystkie regulację, "wprowadzić" prawdziwy wolny rynek. Ale najpierw Hyży Ruju zrób to samo w naszym kraju. Dasz radę wazeliniarzu?!
arch / 2011-03-24 16:41 / Tysiącznik na forum

Cudak! Będziesz mógł się ryży nierobie wykazać jak Polska będzie
przewodzić Eurokołchozowi.

Gówno będzie miał do POwiedzewnai ! ="Polska na aucie. Unia dzieli się na nowo 24 marca 2011, "
Strefa euro buduje rząd gospodarczy. Unia walutowa przekształca się w unię fiskalną. Państwa, które nie wprowadziły € tracą wpływ na kształt polityki gospodarczej Unii..."

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/327718,unia-dzieli-sie-na-nowo.html
DYZMA nie wie ,że obowiązuje prawo Kanta " patrz na przedstawienie i bacz jak to się ma do rzeczywistości" ale ten chłoptaś to niewiele rozumie - to za trudne dla niego i jego otoczenia.
inzynierek123 / 217.98.84.* / 2011-03-24 15:44
Ludzie dlaczego tacy jesteście facet mówi mądrze i z sensem, tylko zacietrzewiony idiota nie jest w stanie tego zauważyć. Czy to dla tego że facet nazywa się Tusk i jest z PO, a jakby nazywał się Kowalski i nie był z żadnej partii to też biadolilibyście tak.
Przestańcie destabilizować ten kraj wystarczająco dużo biedy się dzieje na całym świecie, chcecie dołączyć do tej biedy na własne życzenie.

Ja chrzanie jak się ten pan nazywa ale to co tu powiedział mi się podoba.
pozdrawiam
Inżynier nie matoł, 36 lat.
niewolnik / 87.139.103.* / 2011-03-24 17:36
Lepiej rób to co potrafisz najlepiej, a mam nadzieję, że jesteś lepszym inżynierem niż komentatorem. Skrzywione epoką i wychowaniem w socjaliźmie widzenie przyczyn i skutków wymaga włożenia własnego wysiłku w kształcenie.
Gdyby zaproponował odejście od kontyngentowania produkcji i zwiększanie wolności gospodarczej, przerzucając tym samym ryzyko bankructwa na prywatnych przedsiębiorców, zapewne nie byłoby i tych komentarzy.
Natomiast jeśli chodzi o finansowanie działań zbrojnych, jestem przeciwko i mam do tego prawo bo mnie, jak i ciebie najpierw ograbić musi.
inzynierek123 / 217.98.84.* / 2011-03-24 23:54
"niewolnik", puknij się w glowe, jak już jestem inżynier no to twoim zdaniem nie mogę się wypowiadać, broń Boże interesować polityką czy oglądać wiadomości a może nawet nie wolno mi głosować no bo pamiętam czasy komunizmu, jestem skrzywiony epoką i jakoś źle zagłosuje nie tak jak trzeba!!
Pewnie uważasz że jesteś mądrzejszy bo młodszy i nie znasz socjalizmu nie zdążyłeś się nauczyć złych rzeczy tylko same dobre a mózg masz najlepszy bo pojemny jeszcze nie zapisany "tabula raza".
Dobrze "niewolniku" że masz jakieś zdanie, twoje prawo ale do dyskusji to się nie nadajesz, za to do awantur i obrażania ludzi to super.
residenzpalast / 77.252.251.* / 2011-03-24 15:18
on powininien pisac teksty satyryczne- jakies " mazurskie noce kabaretowe" itp..co ten balwan wygaduje? jakie w Europie wzrosty cen zywnosci??? o 2 max 5 %..niech sie wezmie za swoj " gabinet" nierobow zwanych inaczej ministrami i za mega lodziarzy z bratniego psl-u...
bo jak tak dalej pojdzie to nie bedzie go stac na przyslowiowe 3 m sznurka zeby sie powiesic bo bedzie drozszy niz jego oszczednosci... biorac pod uwage inflacje+szalony wzrost cen..

ale ok..niech ludziska sami maja pretensje do siebie- kogo wybierali i w co uwierzyli...
bobi63 / 195.117.57.* / 2011-03-24 15:12
a ja apeluje premiera Tuska...podaj rząd do dymisji a Twoj
koniouszy niech ogłosi przedterminowe wybory..amen
bobi63 / 195.117.57.* / 2011-03-24 15:11
a ja komentuje do premiera Tuska...podaj rząd do dymisji a Twoj koniouszy niech ogłosi przedterminowe wybory..amen

Najnowsze wpisy