Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Tusk będzie bronił Polaków przed cięciami

Tusk będzie bronił Polaków przed cięciami

Money.pl / 2013-06-06 08:36
Komentarze do wiadomości: Tusk będzie bronił Polaków przed cięciami.
Wyświetlaj:
wiśka / 213.241.63.* / 2013-06-25 12:44
Wziął sobie facet do serca spadek swojej popularności i zaczyna znowu obiecywać.
Rg109 / 89.71.71.* / 2013-06-07 17:22
Nie ucieknie, nie ucieknie, tego od zegarków z głupawym uśmieszkiem też dopadnie ręka sprawiedliwości. Czekamy na Feliksa Edmuntowicza Dzierżyńskiego. Trocki schował sie w Meksyku, ale i tak go znalezli. Panie premierze Tusk, zapomniał Pan leninowskiej zasady, kadry, kadry, najważniejsze są kadry, a Pana otacza grupa przygłupów, przydupasów i nieudaczników. Przykro mi że to Pan, będzie musiał wziąć to na klatę, nie wiem czy naród to zrozumie.
Rg109 / 89.71.71.* / 2013-06-07 17:11
Piszecie, że nie ma w co wierzyć. Ja wierzę, że wszystkich tych darmozjadów, nepotów, nieudaczników, pasożytów, oszustów, kłamców i złodziei dopadnie rewolucja francuska, czyli gilotyna i odcięta głowa. Dla nich nie wystarczą już kije, chłosta i wygnanie. Ludzie sa tak zdesperowani że dopadną ich i zrobią to co z Mussolinim zrobili Włosi, pierwszy w kolejce będzie emisarisz z Londynu, co już stara się o zielone karty.
Rg109 / 89.71.71.* / 2013-06-07 17:03
Kłamca, Pinokio, Oszust Wyborczy. Zawiodłem się. Czy mam pisać dalej.
Andrzej977 / 62.141.253.* / 2013-06-07 10:36
Panie Tusk zejdź Pan na ziemię.
Ja przynajmniej takiej obrony nie potrzebuję gdyż życie w kraju jest coraz trudniejsze.
Mieszkam w mieście 60 tysięcznym które jest teraz 49 tysięczne, szkoły polikwidowane, zakłady które zatrudniały tysiące pracowników polikwidowane, w ich miejsce powstało kilkanaście ale w sumie zatrudniają mizerną ilość pracowników.Płaca w tych zakładach zaczyna się od najniższej krajowej, nawet na ciężkiej pracy produkcyjnej 10 godzinnej.
Praca w soboty ,wszystkie punkty zawarte z Solidarnością padły w wydaniu PO.
Schorowanych rencistów wygania się do pracy przez dziwne działania ZUS.Jedna komisja lekarska ZUS poniża rencistów w 10 minut odbierając im świadczenie.Ludzi ze schorzeniami poważnymi neurologicznymi,popękanymi kręgosłupami i inne poważne uważa się ich za 100% zdrowych.Byłem przeżyłem taka komisję "0"%
Jeszcze zostały Sądy które nie ugięły się pod pręgierzem Rządu, z małymi wyjątkami, ale zawsze są czarne owce.
40 lat pracy nic nie znaczy dla biednego i schorowanego pracownika zostaje bida.
Dziękuję za taką pomoc pana Tuska.
Andrzej850 / 62.141.253.* / 2013-06-07 10:01
Już nie ma co wieżyc że ten Rząd coś w naszym życiu zmieni.Całe koszty transformacji przeniesiono na zwykłego polaka ciężko pracującego.
Bardzo duża różnica zarobków w firmach państwowych prezesa a pracownika w setkach procentach to utopia jaką serwuje nam dzisiejsza opcja, jeden prezes zarabia tyle co 20 pracowników.Brak jakich kol wiek planów rozwoju kraju Polski.Przedłużenie wieku emerytalnego do 67 roku życia,wybrane elity społeczne 15,2o,25,30 lat pracy i pełna emerytura i korzystanie znowu z tych najniżej uposażonych.U mnie 40 lat pracy i jeszcze zostało 10 razem będzie 50 lat pracy w wieku 67 lat.Ta utopijna polityka PO nie rozwija kraju tylko go opodatkowuje na różne sposoby.Sami mają kolosalne zarobki z polityki,biorą ile chcą.Nawet przy dużych zaniedbaniach rozporządzania finansami rządowymi wszyscy są kryci i nie można ich ukarać.Brak pracy i mizerne zarobki i coraz mniej demokracji.
homscki / 79.133.193.* / 2013-06-07 00:58
Puśćcie w przeglądarkę: 10 sposobów oszukiwania społeczeństwa lub 10 sposobów okłamywania społeczeństwa
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
jakub2 / 31.61.162.* / 2013-06-06 18:26
Czy NIK jest prywatnym folwarkiem premiera ???
Skoro NIK uważa że jest nadużycie w tym resorcie , to jako organ konstytucyjny , powinien wystapić do organów ścigania z wnioskiem o wszczęcie dochodzenia w sprawie wykrytego przestępstwa , nie bacząc na imunitet ,tylko sprawe się przekazuje premierowi??? to w ten sposób afera goni aferę
czy premier ma uprawnienia śledcze bądż moze być sędzią , czy ma prawo łaski, , na pewno nie , ale jak widzimy to chyba uważa że ma takie uprawnienia , skoro tyle afer zostało umożonych . W tym kraju chyba nie można oczekiwać sprawiedliwości , bo nawet sędziowie nie mają najlepszych notowań , ale przykład idzie z góry , a może nawet na zamówienia specjalne , ale pomimo wszystko niech sie tym zajmuje sąd , a nie rządzący , skoro się twierdzi ze sądy są "niezawisłe"
jakub2 / 31.61.162.* / 2013-06-06 17:58
Teraz bedzie czekał do lipca , czy uda sie znów Polaków oszukać , a jak zobaczy że już sie nie dadzą okłamać to ucieknie na wysokie stanowisko unii które mu tam już przygotowują , zeby go schować i schowa sie za imunitet unijny , żeby uniknąć odpowiedzialności za swoje i platformiane przekręty .Czyż ten pan nie rozumie ze skoro go tu nie chcemy, to tym bardziej nie chcemy takiego reprezentanta Polski w unii.
Jeśli chodzi o tą obronę przed cięciami , przez tego pana , to niech nas już nie broni bo wiadomo jak się to skończy , lepiej niech nie robi z siebie jeszcze gorszego kłamcy i błazna niż jest.
Uważam że ten rząd oraz parlament powinien być rozwiązany natychmiast , bo każdy kolejny dzień
tych rządów jest wielką tragedią narodu Polskiego
deck / 62.141.206.* / 2013-06-06 15:08
> Donald Tusk zapowiedział, że rząd będzie
> szukał oszczędności głównie w wydatkach
> administracyjnych.

Dowcip miesiaca.

> Bardzo się cieszę, kiedy słyszę, że Polska ma
> silną pozycję w Europie, a ja byłbym dobrym
> kandydatem na szefa Komisji

Przypomina sie buzkowe "jestem zaskoczony ta unijna decyzja" po jakiejs kolejnej niekorzystnej dla Polski decyzji gdy byl szefem PE.
pokrak / 94.254.145.* / 2013-06-06 14:19
"Lepsza od Polski jest ucieczka od Polski" - kto to powiedział?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
uczciwy / 94.254.145.* / 2013-06-06 14:17
Pan premier przez 2 kadencje ciężko pracował, żeby dać pracę 2,5 miliona Polaków w UK. Nie żałujmy wyrzeczeń które ponosiliśmy przez ten czas, aby nasz premier miał pracę w cywilizowanym kraju. Jak będzie trzeba, to zniesiemy i trzecią kadencję, by choć jednemu z nas rzyło się lepiej
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
felek 405 / 79.188.167.* / 2013-06-06 14:15
może tak zaczęliby sobie ciąć cokolwiek,mamy już dość przykręcania nam śruby, nie myślą wogóle o cięciu wydatków na urzędasów
rozpasało się to towarzystwo wzajemnej adoracji ,że hej
szary (ten szary) / 91.229.22.* / 2013-06-06 13:21
Premier mówi że się nie zgadza a za miesiąc powie że starał się ale nie ma wyboru. Taka strategia. Trzeba uciekać, tylko gdzie bo już nawet w Nigerii szpicli mają.
babci dowód / 94.254.145.* / 2013-06-06 13:00
Co na to "twardy elektorat" PO ?! Gdzie jesteście?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
debos / 79.191.186.* / 2013-06-06 13:20
Jestem. Jak długo dla PO nie ma lepszej alternatywy ja za nimi do puki w piersiach tchu. A wszystko to dla Polski - mojej kochanej Ojczyzny.
pr rp / 192.193.116.* / 2013-06-06 14:09
a lider Twojej ukochanej partji, który twierdzi że: " polskość to nienormalność", tak kocha swoją ojczyznę, żewyjedzie z kraju i dostanie ciepłą posadkę szefa KE :)
debos / 178.42.80.* / 2013-06-06 16:01

" polskość to nienormalność"

To jest manipulacja. Nie wiem czy świadoma czy nie. Myślę, że nie świadoma jak wszystko co piszesz jest poza świadomością. Nie znasz tekstu, nigdy w oryginale nie czytałeś to gdybyś był uczciwy nie cytował byś czegoś czego Tusk nie powiedział. Nie wierze abyś sobie zadał trud aby dotrzeć do oryginału i wyrobić sobie pogląd o co na prawdę chodziło. [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
Arooo / 83.144.109.* / 2013-06-06 13:53
TWÓJ GÓRU DLA TWOJEJ KOCHANEJ OJCZYZNY ZAWINIE DOPKE NA UKOCHANY CIEPLUTKI STOŁECZEK W BRUKSELI
debos / 79.191.186.* / 2013-06-06 14:02

CIEPLUTKI STOŁECZEK W BRUKSELI

Człowiek ambitny ma prawo starać się o najwyzsze stanowiska. To dobrze o nim świadczy. To też jest świadectwem tego, że zna swoja wartość, że w siebie wierzy. Cieniasy i pospólstwo nie znosi takich co " nad poziomy poziomy wylatają". Wdeptali by takich w ziemię. I wdeptywali. na szczęście dyktatura proletariatu, dyktatura robotników i chłopów się skończyła.
Andrzej543 / 62.141.253.* / 2013-06-07 10:18
I to robi.
Prawie cały duży przemysł został zlikwidowany, co przyczyniło i przyczynia się do wyjazdów wykształconej młodzież gdyż w małych zakładzikach prywatnych jakie Rząd proponuje rozwijać można dać pracę rodzinie i paru osobom.Brak dużych prężnych zakładów przemysłowych zlikwidowało przy okazji dużą wartość złotówki w stosunku do innych walut,gdyż kraj z tak mizernym przemysłem nie przedstawia dużej wartości finansowej.Rząd dąży sam nie wie do czego bo nie ma celu,jedynym celem to trwać na stanowiskach i brać kasę, bo w innych dziedzinach jak praca zarobki nic się nie dzieje bieda.Różnice społeczne widać gołym okiem a demokracji coraz mniej.
jakub2 / 31.61.162.* / 2013-06-06 18:37
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
wnuczka praca / 78.8.7.* / 2013-06-06 13:07
W pracy. Pracujemy na tych, którzy całymi dniami ujadają na forach.
mocherówka / 89.74.95.* / 2013-06-06 13:16
praca wzbogaca ale życie skraca a jak mi kiedyś szef powiedział [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]
i do dziś wyznaję tę maksymę która jak na razie żadnej szkody w moim życu nie poczyniła
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy