Forum Polityka, aktualnościKraj

Tusk i Boni naradzą się w sprawie ACTA. Tym razem z europosłami

Tusk i Boni naradzą się w sprawie ACTA. Tym razem z europosłami

Wyświetlaj:
kuzyn_maupy / 83.9.163.* / 2012-02-17 15:55
jak by zdymisjonował wszystkich "doradców", którzy go wypchnęli do podpisania ACTA, to może jeszcze moglibyśmy porozmawiać, politykom
już dziękujemy, chcemy referendum !!!
m-53 / 83.24.17.* / 2012-02-17 15:30
Tytuł z zajawki bardziej mi się podoba,
"Tusk i Boni znów knują w sprawie ACTA?"
Anty ACTA / 212.160.172.* / 2012-02-17 15:25
"żond" gra na czas, czekaja aż sprawa przycichnie i wtedy spróbują zrobić swoje czyli ratyfikować tę umowę.

Ciekawi mnie prawdziwa odpowiedź na pytanie: "Kogo reprezentuje Polski "żond"?, bo po jego działaniach mam wrażenie, że chyba nie Nas Polaków"...
kuzyn_maupy / 83.9.163.* / 2012-02-17 15:18
obawiam się, że to już musztarda po obiedzie Panie Premierze, politykom już dziękujemy, chcemy referendum !!!
nie_ekonom / 192.194.76.* / 2012-02-17 15:01
I po raz kolejny pojawiają się pytania:

- skoro nic nie zmienia, to dlaczego jest taki nacisk, żeby podpisać?
- skoro nic nie zmienia, to po co podpisywać wbrew protestom?
- skoro nic nie zmienia, dlaczego odmawiano i nadal odmawia się dokumentów negocjacyjnych, mimo że umowa już ma pełną i niezmienną treść?

Nawet gdyby ta umowa w praktyce miała rozwiązać wszystkie problemy na świecie (jasssne), nie powinno się jej podpisywać bez pełnej wiedzy o działaniu. A takiej wiedzy nie będzie, dopóki nie zostaną odtajnione dokumenty negocjacyjne, bo w razie sprzeczności one dyktują interpretację (wg. traktatu wiedeńskiego jest ta zasada jeśli dobrze pamiętam).
Hennyy / 83.11.108.* / 2012-02-17 14:53
Ameryka ? piękne kontynenty USA ? kontrolują na maxa i jeżdżą na maxa za darmo o paliwo chodzi. Afryka? naturka i ciepło . Chiny ?mają dupie odgrodzeni EUROPA ???? lubią snieg , łykają kazdy kit , i o co wam chodzi????? tragedia brak słow !!! Dajcie sobie spokój ta Unia nam nie potrzebna oni słuchają USA a wy ich??? dajecie
Hennyy / 83.11.108.* / 2012-02-17 14:47
banda głupów!!! Jeśli się coś utajnia to nie zapisuje się tego w komputerze !!!! jakbyscie chcieli wiedzieć to ktos ma wgląd do kazdego komputera na swiecie poprezz internet i odczepcie sie od naszych rodaków bo to nie oni cos ujawniają tylko ktoś (USA) ich wrabia że to oni
bsf / 46.45.103.* / 2012-02-17 14:44
Na POdwórku są takie zasady niepisane, że oszustom się nie wierzy a kto zdradził raz i się do tej POry z wyrzutów sumienia nie obwiesił będzie zdradzał wiele razy aż się sam uPOdli.
euroburbello / 77.254.4.* / 2012-02-17 14:02
pisalem wiele razy: chinole maja wyrypane na CO2, srACTA i maja sie niezle. "otepiala" jewropa juz jedzie na recznym a gdy podpisza ACTA to docisna nożny i całkiem sie zatrzymaja.
Bezinteresowny / 2012-02-17 15:00 / Bywalec forum
Dziwi mnie podejście naszego narodu, politycy robią nas w bambuko, a on oczywiście nadal daje się karmić kłamstwami...
agi26 / 89.101.89.* / 2012-02-17 13:35
Moim skromnym zdaniem, ta umowa nie powinna byc ratyfikowana z wielu różnych powodów, ale najważniejszym jest sposób w jaki powstała i w jaki próbuje się ją narzucic. Ta sprawa śmierdzi na odległosc dla każdego przeciętnego człowieka równie bardzo jak historia śmierci malutkiej Madzi. Wiem, są to dwie zupełnie różne sprawy, ale politycy w sprawie ACTA są równie wiarygodni jak rodzice tego biednego dziecka. Dlatego, każdego kto wierzy jeszcze w demokrację w Polsce wzywam do udziału w akcji www.referendumacta.pl. Pokażmy w końcu rządzącym, że to rząd jest dla ludzi, a nie ludzie dla rządu, bo kiedyś nasze dzieci zapytają nas: co zrobiłeś aby nie było tak jak jest?

Najnowsze wpisy