Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Tusk i Kaczyński z nadzieją czekają na kryzys

Tusk i Kaczyński z nadzieją czekają na kryzys

Wyświetlaj:
target / 87.207.128.* / 2012-10-19 11:03
Mnie to martwi ,ale wierzę w Miecugowa,Materne,Olejnik,Gugałe,Komolke,Kraśko,że sobie z tym poradzą i znajdą jakieś argumenty na -nie wiem dlaczego ?-niezadowolenie czy niepotrzebną -świadomośc obywateli.Nie chcę wiecej słyszeć o -szpitalch,rentach,aferach,przekretach,basenie narodowym,Chlebowskim,Mileswskim.Kopacz.CHCĘ SŁYSZEC ,ŻE JEST DOBRZE A NAWET SUPEROWO.
ragazza / 2012-10-19 11:30
na moej oko to Kaczyński z większą nadzieją, bo to będzie dla niegi niezła karta pzretargowa na ewentualne wygranie wyborów
jerry19 / 69.64.37.* / 2012-10-04 18:12
Łot??? Bez sensu. Totalne bzdury! Przecież tutaj jest rozgrywany wariant węgierski. Pawlak ratuje co może bo tym razem PSL na 99% jest za burtą. PO pali się pod nogami/ Gdyby stracili władzę wielu z nich ma otwarte drzwi do prokuratury a może i celi. PiS sczyści tym razem wszystko do kości. A wielu PO-wców ma pełne gacie strachu. Podobnie część prokuratorów i sędziów bo przecież nie tylko jest Milewski.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-10-04 10:03

Donald Tusk znów wbije się w buty męża opatrznościowego, który niczym Mojżesz poprowadzi nas przez fale kryzysu na suchy ląd zielonej wyspy.

A gdzie to sie podzial ostatnio Donald Tusk - wie moze Pan redaktorek? Na ktorym boisku albo w ktorej szafie mozna go znalezc?
byrcyn 11 / 78.8.139.* / 2012-10-04 17:30
Opracowuje nowa bajkę dla dzieci zwaną expose ;-)
Grzechu comeback / 83.17.233.* / 2012-10-04 08:59
To dzięki m. in. waszej propagandzie mamy to co mamy. Czyli stado lemingów, które bez względu na kolejne kompromitacje i kłamstwa, podwyżki podatków, zamykanie szpitali, korupcję od dołu aż do sądu najwyższego, katastrofy na niebie i ziemi i co tam jeszcze się wydarzy i tak zagłosują na waszego "szefa".
Może zaczniecie myśleć jak już micha będzie pusta, ale wtedy będzie dużo za późno, bo "szef" powie wam "trzy wam w cztery", gdy już zasiądzie na swoim wymarzonym fotelu unijnym.
Rajman / 2012-10-04 09:17
myślę, ze z większą nadzieją czeka Kczyński będzie miał na kogo zgonić zawsze i mydlić ludziom oczy, ze gdyby on był u władzy to kryzysu by nie było
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-10-04 10:09
No widzisz - jak był Kaczyński to kryzysu nie było a PKB osiągnęło prawie 7 %. Kaczyński nie obiecywał cudu gospodarczego - obiecywał wyczyszczenie domu ze świń i szczurów - podstawy dlaszego dziłania. I robił to skutecznie bo wrzask i świst ucieczek robactwa był słyszalny nawet na Jamajce ponoć (wg. najinteligentniejszego prezydenta Polaków).
A pamietsza obietnice cudaka? I jego narzekania na ceny cebuli? Albo na ilość radarów w Polsce? Albo podatek belki? Albo nawoływanie do niepłacenia abonamentu "faszystowskiej" wtedy ( bo w TVP oprócz Lisa i innych czołowych czerwowo-różowych dziennikarzy był i Ziemkiewicz i kilku innych dziennikarzy o odmiennych poglądach).
A teraz napisz co cudak zrobił w którejkolwiek z tychdziedzin na korzyść dla Polaków. Nie dla Mirów i Sobiesiaków.
MN4 / 212.109.148.* / 2012-10-04 16:46
1. Kryzys - to czemu Kaczyński go nie przewidział jak taki mądry?
2. Kaczyński obiecuje cud gospodarczy od 10 lat.
3. Nic nie wyczyścił - nie złapał ani jednego bandziora, mafiosa, nie wykrył żadnej afery korupcyjnej.

A co do cudaka? Nigdy bym nie pomyślał, że nadaje się na trudne czasy, myślałem, że to cudak - 6 lat temu, a on ciągnie chociaż łatwo nie jest.
Oszolomowaty / 79.255.96.* / 2012-10-04 18:39
[...]

### POST USUNIĘTY Z POWODU ZŁAMANIA REGULAMINU FORUM MONEY.PL ###
Grzechu comeback / 83.17.233.* / 2012-10-04 09:42
jak na razie to mydlenie oczu to domena twojego Donalda. Przecież jesteśmy zieloną wyspą z której nikt nie emigruje CAŁĄ rodziną. Nie ma też bezrobocia, które kosztuje 10 mld rocznie,nie ma afer itd. Dlaczego nie ma bo nie ma działań zapobiegających. OOO przepraszam, w jednym przypadku są, czyli afery-"siedź cicho, wszystko i tak ucichnie" jak radził młodemu.
Ponadto jak ujawniła rzepa, są oficjalne dokumenty partyjne, które określają jaka narracja ma obowiązywać, nawet w przypadku Amber Gold-wszystkiemu winne pis.
Owszem politycy mydlą oczy, ale twój Tusk w tym temacie przejdzie do historii.
Grzechu comeback / 83.17.233.* / 2012-10-04 09:43
dodam tylko, że te 10 mld to wyliczyło Deloite, pewnie zaraz zostanie pisowską przybudówką :)

Najnowsze wpisy