Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Tusk jest doceniany na Zachodzie

Tusk jest doceniany na Zachodzie

Money.pl / 2013-05-18 07:47
Komentarze do wiadomości: Tusk jest doceniany na Zachodzie.
Wyświetlaj:
oburzony 666 / 46.253.220.* / 2013-05-20 05:18
my już niedługo go docenimy tego pilkarzyka
jonasz165 / 89.67.175.* / 2013-05-19 19:13
najpierw trzeba rozliczyć się z tego co się nabroiło !!! chyba to jasne !!!!
i to by było na tyle / 83.22.3.* / 2013-05-19 13:45
A szczególnie na zachodzie Nigerii
uraha / 79.184.143.* / 2013-05-19 13:07
a co My Polacy z tego mamy, myślę,że to nie jest powód do dumy,Tusk siebie i nas sprzedał na zachód tylko nam zostawi biedę i bałagan a sam -szkoda gadać tacy powinni odpowiadać przed sądem albo samosądem ,a nie przez ileś lat szykować sobie bezpieczny odlot.
Tomasz Brankiewicz / 77.46.46.* / 2013-05-19 10:32
Re: Tusk jest doceniany na Zachodzie
Oszolom / 84.25.138.* / 2013-05-18 20:21
+ popieram - neguję 0 usuń Zgłoś do usunięcia
Tutaj cos z reala zamiast wynaturzen cieia tuskowgo przeoraszajcego rosjan po rosyjsku za to , ze okradli zwloki Polaków zabitych w locie przygotownym przez ekipe tuska:
"...Co będzie jeśli PiS dojdzie do władzy?

Pod każdym względem będzie lepiej, co nie znaczy, że musi być dobrze. Wybiorę do krótkich analiz kilka tematów ważnych i kilka ciekawostek, żeby powstał w miarę pełny obraz, który nie wymaga wielkiego skupienia, w końcu mamy szabas i czas odpocząć. Po pierwsze gospodarka. W tym obszarze jestem nie tylko najbardziej spokojny, ale pewny, że PiS będzie gospodarką zarządzał 10 razy lepiej niż PO i ta pewność wynika z wielu czynników, w którym najważniejszy jest czynnik – patrz swego. PiS ma w głębokim poważaniu wymogi unijne, jeszcze bardziej głęboko ma schlebianie międzynarodowej finansjerze, gospodarka w wydaniu PiS miała jedno motto – liczy się polski, czyli Nasz interes. Czy motto zawsze odpowiadało rzeczywistości, to jest inna kwestia, ale za dwa lata rządów PiS w sferze gospodarczej z czystym sumieniem mogę postawić tej ekipie 4, co jest najwyższą notą w historii IIIRP. Prawo. Żadnych obaw i żadnych zagrożeń nie dostrzegam. Wszystkie korporacje w wymiarze sprawiedliwości są do wymiany kadrowej i PiS jako jedyny usiłował się za kliki brać. Estetyka działań, zwłaszcza medialny wymiar, był fatalny w latach 2005-2007, ale treść, to znów 4 i nawet z plusem. Działania PiS były skierowane na establishment, w tym własny, co stanowi niezwykłą rzadkość, tak zwany zwykły zjadacz chleba był nie tylko bezpieczny, ale wręcz bezkarny, patrz żul z dworca, skazany za znęcanie się nad rodziną i wyniesiony na męczeńskie ołtarze za obrzucenie „ch..i” Lecha Kaczyńskiego. Gdy odtrącić głupawe konferencje Ziobro i niepotrzebne spektakle medialne CBA, w treści pozostanie to, o co chodzi. Nie ma innej drogi do przewartościowania obyczajów panujących w sądach, szpitalach, urzędach, partiach, poza szwedzkim obcinaniem rąk przy samej dupie. Musi w pierwszej fazie przebudowy mentalnej powstać strach, przed wyniesieniem z państwowego urzędu długopisu, bo to jest złodziejstwo. PiS był bardzo blisko dokonania przełomu, niestety fatalna ręka Kaczora do kadr, trochę ośmieszyła kierunek działań, ale mam nadzieję, że to zostanie skorygowane.


Smoleńsk. I bardzo dobrze, że PiS weźmie się za Smoleńsk, bo weźmie się na pewno, ale mam pocieszenie dla wyznawców świętego drzewa. PiS po zmianie stron ma więcej do przegrania niż wygrania. Kaczor wyjaśniający Smoleńsk ma tylko dwie możliwe drogi wyjaśnienia albo rozwikła zagadkę albo się ośmieszy i temat zniknie, środek nie istnieje. Prawdę mówiąc bardziej boję się tej drugiej wersji, ponieważ po latach kłamstw PO Kaczyński może się rzucić na temat kompletnie bez głowy i wtedy kompromitacja jest pewna. Kult Lecha Kaczyńskiego zamieniony na odpustowe stawienie pomników w każdej wsi, wydaje mi się również jednym z głównych zagrożeń. Słowem, Smoleńska powinni się bać zwolennicy PiS, nie przeciwnicy. Trzeba pamiętać, że całkiem inaczej będzie wyglądał PiS u władzy, który ściga opozycję z PO, niż PiS w opozycji ścigający rządzącą PO. Media. Fantastyczna wiadomość dla wszystkich. Przejęcie przez PiS mediów publicznych, o ile przetrwają, i dołożenie koncesji Trwam, a pewnie też wsparcie dla TV Republika w sumie złoży się na równowagę medialną. Od dawna lansuję tezę, że prosty zabieg polegający na przejęciu mediów publicznych przez PiS znosi dominacje Polsat, TVN, GW itd. A zadowoleni mogą czuć się wszyscy, bo po takim manewrze oglądalność TVN i poczytność GW na pewno nie zmaleje, natomiast asekuracja PiS dotycząca nagonki medialnej, najzwyczajniej w świecie znika.
„Trwam” i pozostali „niepokorni” jako stacje rządowe tracą status nękanego podziemia i najprawdopodobniej dowcipy moherowe przeżyją drugą młodość wraz z „Maybachem Rydzyka”. Po drugiej stronie sprzyjające PiS stacje i redakcje będą musiały pokazać, że nie są rewersem Michnika. Polityka zagraniczna. Krótko mówiąc nie widzę nikogo lepszego od PiS w tej roli, dlaczego tak sadzę wyjaśniałem tysiące razy, ale przypomnę tylko jeden motyw przewodni – wstać z kolan, nie dać się p*********. Kaczor z osobistych motywów nie da się zajść od tyłu: Niemcom, Ruskim. UE. Tyle wystraczy za wszystkie szczegółowe pomysły na „dyplomacje”. Internet. Odrobina prywaty na koniec. Mnie może zaglądać dylemat w oczy, jeśli coś mi uwiera to właśnie Internet. Nie wyobrażam sobie funkcjonowania w takiej stylistyce i treści, jaką prezentuję dziś. Mam jasno zdefiniowane kierunki działań, Polak powinien władzy patrzeć na ręce i słuchać, czy opozycja nie czegoś ciekawszego do zaproponowania. Dla przeciwników PiS, przy dojściu PiS do władzy, zaczną się złote lata blogerskie i komentatorskie, dla zwolenników przyjdzie trudny czas wyboru miedzy intelektualną u
iti / 78.30.122.* / 2013-05-19 10:14
Oczywiście że tak! Przecież dba o interesy zachodnich sąsiadów, nam zostawiając wybór: umowa śmieciowa lub sprzątanie i zrywanie kapusty na Zachodzie . Niemcy za pomocą mediów wstawili nam tego półszwaba i jego marionetkowy rządzik. Mało wydali na propagandę w naszej TV a dużo zyskali. Cienko przędli, a od kiedy nastało PełO to rozpędzili gospodarkę. Mają wielki podbity kraj, który dupczą jak chcą. I to bez jednego czołgu, wykorzystując tylko głupotę oglądaczy TVN.
Oszolom / 84.25.138.* / 2013-05-18 20:21
Tutaj cos z reala zamiast wynaturzen cieia tuskowgo przeoraszajcego rosjan po rosyjsku za to , ze okradli zwloki Polaków zabitych w locie przygotownym przez ekipe tuska:
"...Co będzie jeśli PiS dojdzie do władzy?

Pod każdym względem będzie lepiej, co nie znaczy, że musi być dobrze. Wybiorę do krótkich analiz kilka tematów ważnych i kilka ciekawostek, żeby powstał w miarę pełny obraz, który nie wymaga wielkiego skupienia, w końcu mamy szabas i czas odpocząć. Po pierwsze gospodarka. W tym obszarze jestem nie tylko najbardziej spokojny, ale pewny, że PiS będzie gospodarką zarządzał 10 razy lepiej niż PO i ta pewność wynika z wielu czynników, w którym najważniejszy jest czynnik – patrz swego. PiS ma w głębokim poważaniu wymogi unijne, jeszcze bardziej głęboko ma schlebianie międzynarodowej finansjerze, gospodarka w wydaniu PiS miała jedno motto – liczy się polski, czyli Nasz interes. Czy motto zawsze odpowiadało rzeczywistości, to jest inna kwestia, ale za dwa lata rządów PiS w sferze gospodarczej z czystym sumieniem mogę postawić tej ekipie 4, co jest najwyższą notą w historii IIIRP. Prawo. Żadnych obaw i żadnych zagrożeń nie dostrzegam. Wszystkie korporacje w wymiarze sprawiedliwości są do wymiany kadrowej i PiS jako jedyny usiłował się za kliki brać. Estetyka działań, zwłaszcza medialny wymiar, był fatalny w latach 2005-2007, ale treść, to znów 4 i nawet z plusem. Działania PiS były skierowane na establishment, w tym własny, co stanowi niezwykłą rzadkość, tak zwany zwykły zjadacz chleba był nie tylko bezpieczny, ale wręcz bezkarny, patrz żul z dworca, skazany za znęcanie się nad rodziną i wyniesiony na męczeńskie ołtarze za obrzucenie „ch..i” Lecha Kaczyńskiego. Gdy odtrącić głupawe konferencje Ziobro i niepotrzebne spektakle medialne CBA, w treści pozostanie to, o co chodzi. Nie ma innej drogi do przewartościowania obyczajów panujących w sądach, szpitalach, urzędach, partiach, poza szwedzkim obcinaniem rąk przy samej dupie. Musi w pierwszej fazie przebudowy mentalnej powstać strach, przed wyniesieniem z państwowego urzędu długopisu, bo to jest złodziejstwo. PiS był bardzo blisko dokonania przełomu, niestety fatalna ręka Kaczora do kadr, trochę ośmieszyła kierunek działań, ale mam nadzieję, że to zostanie skorygowane.


Smoleńsk. I bardzo dobrze, że PiS weźmie się za Smoleńsk, bo weźmie się na pewno, ale mam pocieszenie dla wyznawców świętego drzewa. PiS po zmianie stron ma więcej do przegrania niż wygrania. Kaczor wyjaśniający Smoleńsk ma tylko dwie możliwe drogi wyjaśnienia albo rozwikła zagadkę albo się ośmieszy i temat zniknie, środek nie istnieje. Prawdę mówiąc bardziej boję się tej drugiej wersji, ponieważ po latach kłamstw PO Kaczyński może się rzucić na temat kompletnie bez głowy i wtedy kompromitacja jest pewna. Kult Lecha Kaczyńskiego zamieniony na odpustowe stawienie pomników w każdej wsi, wydaje mi się również jednym z głównych zagrożeń. Słowem, Smoleńska powinni się bać zwolennicy PiS, nie przeciwnicy. Trzeba pamiętać, że całkiem inaczej będzie wyglądał PiS u władzy, który ściga opozycję z PO, niż PiS w opozycji ścigający rządzącą PO. Media. Fantastyczna wiadomość dla wszystkich. Przejęcie przez PiS mediów publicznych, o ile przetrwają, i dołożenie koncesji Trwam, a pewnie też wsparcie dla TV Republika w sumie złoży się na równowagę medialną. Od dawna lansuję tezę, że prosty zabieg polegający na przejęciu mediów publicznych przez PiS znosi dominacje Polsat, TVN, GW itd. A zadowoleni mogą czuć się wszyscy, bo po takim manewrze oglądalność TVN i poczytność GW na pewno nie zmaleje, natomiast asekuracja PiS dotycząca nagonki medialnej, najzwyczajniej w świecie znika.
„Trwam” i pozostali „niepokorni” jako stacje rządowe tracą status nękanego podziemia i najprawdopodobniej dowcipy moherowe przeżyją drugą młodość wraz z „Maybachem Rydzyka”. Po drugiej stronie sprzyjające PiS stacje i redakcje będą musiały pokazać, że nie są rewersem Michnika. Polityka zagraniczna. Krótko mówiąc nie widzę nikogo lepszego od PiS w tej roli, dlaczego tak sadzę wyjaśniałem tysiące razy, ale przypomnę tylko jeden motyw przewodni – wstać z kolan, nie dać się p*********. Kaczor z osobistych motywów nie da się zajść od tyłu: Niemcom, Ruskim. UE. Tyle wystraczy za wszystkie szczegółowe pomysły na „dyplomacje”. Internet. Odrobina prywaty na koniec. Mnie może zaglądać dylemat w oczy, jeśli coś mi uwiera to właśnie Internet. Nie wyobrażam sobie funkcjonowania w takiej stylistyce i treści, jaką prezentuję dziś. Mam jasno zdefiniowane kierunki działań, Polak powinien władzy patrzeć na ręce i słuchać, czy opozycja nie czegoś ciekawszego do zaproponowania. Dla przeciwników PiS, przy dojściu PiS do władzy, zaczną się złote lata blogerskie i komentatorskie, dla zwolenników przyjdzie trudny czas wyboru miedzy intelektualną uczciwością, a fałszywą lojalnością utrzymującą popularność. Jak widać rządy PiS obiektywnie rzecz ujmując są absolutnym przeciw
Oszolom / 84.25.138.* / 2013-05-18 20:22
....Jak widać rządy PiS obiektywnie rzecz ujmując są absolutnym przeciwieństwem rządów PO. Nowe rządy zagrażają establishmentowi, nie obywatelowi, rządzącym nie opozycji, zwolennikom władzy nie przeciwnikom, mediom prawicowym nie lewicowym. Wygląda na to, że największym zagrożeniem na wypadek powrotu PiS do władzy jest najszerzej pojęta demokracja. Mnie to martwi, bo jestem zwolennikiem co najmniej sanacji, ale „środowiska tolerancyjne” powinny strzelać korkami szampana...."
Z blogu matki Kurki
Frankofil / 95.40.114.* / 2013-05-18 17:41
I co z tego? Gorbaczow też był zawsze lepiej oceniany za granicą, task jak i Lech Wałęsa. Nie ma co szukać kategorii, w których Premeir RP ma dobre notowania. Najważniejsze i anjgorsze, że nie raqdzi sobie z problemami krajowymi, a na dodatek ma zamiar trwać u władzy.
Czas na odpowiedzialne i merytoryczne rozmowy o Polsce po PO.
Szerzej na ten temat na mojej stronie internetowej
Wapniak / 2013-05-18 15:45 / Tysiącznik na forum
Słusznie. Zlikwidował zachodowi konkurencję w każdej dziedzinie i za to mu się należy uznanie. A nie?
Hmmm... a że naszym kosztem i na zlecenie to już inna sprawa. Ważne, że jest dobrze...dla niego i dla nowej słusznej jedynie siły. Za to mamy wolność... szukania pracy po całym świecie.
Waniek / 178.252.38.* / 2013-05-18 10:15
A dlaczego panie graś (celowo z małej z powodu braku szacunku) nie jest tusk doceniany w Polsce jak i jego ekipa??? Zużyła się propaganda a pod spodem pustka???
bsf / 87.205.201.* / 2013-05-18 09:44
Czy ktoś jeszcze wierzy w te OBŁUDNE BZDURY ???
plapleplokop / 92.20.41.* / 2013-05-18 09:04
Gras ciec u niemca rowniez zatrudniony za granica.
plapleplokop / 92.20.41.* / 2013-05-18 09:26
Tusk doceniany przez zachod, czyli obecnego i przyszlego pracodawce.Tez jest sie czym chwalic.
pikus712 / 176.121.81.* / 2013-05-18 07:47
Juz wiadomo za jaka cene Tusk sprzedal Polske.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy