Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Tusk jest słaby i chrobliwie ambitny. Jego pomysły są passe

Tusk jest słaby i chrobliwie ambitny. Jego pomysły są passe

Wyświetlaj:
LaVega / 2011-12-27 09:04 / portfel / Bywalec forum
Czy ktos pamieta aby ta Pani powiedziała kiedys cos konstruktywnego...gdy oprócz krytykowania wskazała jak cos zrobic dobrze??
Gościu / 79.187.99.* / 2011-12-27 09:26
Tak. Raz powiedziała wprost, żeby głosować na Jarosława, bo tylko on uratuje ten kraj...
Powinno się oszczędzić jej obecności w mediach. Ośmiesza i siebie, i Jarosława.
narodzie broń sie sam ! / 94.42.189.* / 2011-12-27 08:44
swoja władze ma wyłącznie dzięki TVN i GW. tam gdzie tłumy karmi się propagandową PAPKĄ ukrywając prawdę o Polsce, co z nią robi Tusk i jego kalkierska drużyna.

Z POlska stanie sie to samo co FUNDACJĄ TUSKA >DAR GDAŃSKA
narodzie broń sie sam ! / 94.42.189.* / 2011-12-27 08:46
ZBANKRUTUJE /2005/ !

to jedyne na czym zna się Tusk i jego klakierska wataha
zeo8 / 46.204.35.* / 2011-12-27 08:40
Niestety, opinie pani Staniszkis osiągnęły dno!
Nie potrafi już obiektywnie analizować. Patrzy tylko na Jarosława. Co jej się stało? To chyba osobista wycieczka do Tuska, ale po co? Kiedyś miała klasę, teraz to tylko echo.
Punch / 31.11.183.* / 2011-12-27 09:13
Głupiś w swej niewyobrażalnej głupocie, albo niemiecka hiena, wtedy komentarz staje się zrozumiały. Tusk, Sikorski, Palikot, to śmierć Polski, zniszczyli dorobek pokoleń powojennych i przedwojennych, to coś gorszego niż hitlerowskie bombardowania, oni oszczędzali przynajmniej przemysł bo był im potrzebny, niszczyli dopiero uciekając. Ta rządząca czereda myśli, że Polska utrzyma się z opodatkowania tirówek. 'No way" czyli po prostu niemożliwe, zniszczyli huty,
kopalnie, stocznie, wspaniały przemysł chemiczny
cukrownie, rolnictwo no i rybołóstwo szczególnie to ostatnie, żeby oczyścić wybrzeże z Polaków. To jedyny kraj w całej historii świata który mając 500 km wybrzeża nie może łapać ryb, ba zamiast rozwijać się zlikwidował to co miał i chce żyć z lichwy cudzej, no bo rząd się wyżywi.
969 / 31.61.128.* / 2011-12-27 09:59
tak tak, tylko sie nie zapluj od tego przyrownywania do hitlera. wiesz, jest taka zasada w dyskusji, zwana prawem godwina ktora mowi ze porownania do hitlera i nazistow w dyskusji konczy ja przy czym osoba uzywajaca takich 'argumentow' ta dyskusje przegrywa. jednak zrozumiale jest dla mnie to ze ktos na twoim poziomie o takim czyms w ogole nie slyszal. to co zapodajesz to stek populistycznych bredni i skrajnej ekonomicznej ignorancji. brzmisz jak bunczyczny staruszek dla ktorego wszystko jest spiskiem, zdrada i hanba narodowa. stocznie, huty, kopalnie zniszczyly same siebie - jako panstwowe twory byly nierentowne i zle zarzadzane. a ja nie zamierzam z podatkow doplacac jakims rozwydrzonym zwiazkolom z kopalni czy hut. nie zarabiaja na siebie to do widzenia. prywatyzacje tez blokowali, a ludzie tobie podobni tak samo nazywali ja zdrada. biedni idioci, czy jeszcze nie rozumieja ze nowoczesna gospodarka opiera sie na wlasnosci prywatnej?
Punch / 31.11.183.* / 2011-12-27 10:39
Pieprzysz, czytając zaperzasz się jak stara ciota,
a nie rozumiesz tego co czytasz, zniszczenia stanu uprzemysłowienia większe niż po II WŚ. , i to jest fakt, powtórzony zresztą za Financial Times który określał to jako fenomen, że kraj europejski doprowadził się do poziomu Czadu. I TO JEST TEŻ FAKT. A prywatyzacja, o to wspaniała rzecz, tylko ja myślisz czemu nie krajowa, a w obce ręce, gdzie idzie na przykład dochód z byłej Polskiej Cementowni, będącej w niemieckich rękach i dlaczego rośnie dług. Ilekroć kupuję cement i inne materiały budowlane, odczuwam ból
bo wszystko jest produkcji niemieckiej, pomimo, że produkowane u nas (Polacken postawili, a my deutche teraz mamy korzyści). To nie może dobrze się skończyć. A zapomniał bym, wszystkie serwery
bankowe i dużych zachodnich firm od 10 lat opuściły Polskę, więc mamy pełną kontrole nad przepływami kapitału (oksymoron). A żem wiekowy,
hm, przynajmniej wiem jacy byli niemcy jaką mieli normę eliminacji Polaków (pamietniki Gubernatora Franka) i wiem kto wychowywał obecne pokolenie niemców i dlaczego wybrzeże bałtyckie czyści się z obywateli polskich, nie łapią, to nie jedzą więc za chlebem opuszczą.

PS. Może to i kolokwializmy, ale takie są fakty
A pewien idiota, no cóż, idiota ale o nastawieniu patriotycznym.
m747 / 195.212.29.* / 2011-12-27 11:09
Zastanawiam się czy jesteś również za sprzedażą polskich fabryk zlokalizowanych za granicami kraju i powrotem tego polskiego kapitału do ojczyzny..?
969 / 95.48.126.* / 2011-12-27 11:01
o nastawieniu pseudopatriotycznym. bo to właśnie tacy jak ty ten kraj ściągają do poziomu czadu. widzę też że nie wyszedłeś jeszcze myśleniem z komuny skoro rozwój gospodarki mierzysz skalą przemyslu. przemysł drogi panie to idzie do Chin i Indii, i to przemysł z całego świata. bo tam jest taniej. Gospodarki krajów rozwiniętych bazują na usługach a nie przemyśle. Struktura naszego PKB to z tego co pamiętam w około 70% usługi, podobnie jak gospodarki krajów rozwiniętych więc przestań biadolić nad przemysłem.

W biznesie nie ma czegoś takiego jak narodowość. kapitał nie ma narodowości. jeszcze brakuje tego aby biznesowe decyzje podejmować na podstawie takich kryteriów jak pochodzenie inwestora. to nie są kryteria merytoryczne.

Dlaczego prywatyzuje się sprzedając "obcym"? Może dlatego że krajowi nie byli zainteresowani? Albo nie było ich stać? Albo proponowali gorsze warunki?
Punch przrażony głupotą / 31.11.183.* / 2011-12-27 11:37
Idzie do Chin czy Indii, no tak to wspaniałe tylko skąd ten kryzys, i proszę bez POwskiego bełkotu, bo dyktatura ciemniaków już raz mnie niszczyła w latach 60tych. A jeśli chodzi o przemysł, proszę zajrzeć do zagłębia Rhury czy Meinheim(BASF). Ale to nie tylko trzeba widzieć ale jeszcze rozumieć a nie być wychowankiem niemieckiej stacji TVN (no bo skąd poszły pieniądze na założenie takiej stacji- miliard,dwa,....., nie wiem bo nie obracam takim kapitałem)
969 / 95.48.126.* / 2011-12-27 12:14
Takie jest odwieczne prawo ekonomii - produkuje się w krajach zacofanych bo tam jest to tańsze. Tak było, jest i będzie tylko jesteś ignorantem który tego nie pojmuje. Skąd kryzys? Przez nieodpowiedzialną politykę monetarną serwowaną przez FED, polegającą na zwiększonej podaży pieniądza co zakłóciło strukturę bodźców gospodarczych, prowadząc do bańki na rynku nieruchomości. Powstały w ten sposób kryzys obnażył słabość europejskich gospodarek przytłoczonych coraz to bardziej rosnącym socjalem. Taka jest geneza kryzysu. A te przytyki personalne prostaczku zostaw dla ludzi na własnym poziomie, bo dla kogoś o wysokim IQ takie przytyki świadczą negatywnie jedynie o atakującym. Jakieś oskarżenia o wychowanie na "niemieckiej stacji" mają zerowy poziom merytoryczny a to obnaża twoje intelektualne braki.
Punch / 31.11.183.* / 2011-12-28 10:57
Jesteś tylko durniem albo hieną pasożytującą na śmierci tego kraju, pieprzenie o przemyśle idącym (to wspaniałe określenie dla POszuj) jest g... warte. Jak łatwo się zapomina kto zniszczył nasz przemysł wprowadzając stopy procentowe sięgające 600%. A TVN no cóż, wyraźnie jesteś zwolennikiem tow Waltera i pieniędzy tym razem nie z Moskwy a z Berlina.
Bez odbioru bo wiem z czym mam do czynienia.
Punch / 31.11.183.* / 2011-12-27 11:52
PS.Dlaczego prywatyzuje się sprzedając "obcym"? Może dlatego że krajowi nie byli zainteresowani? Albo nie było ich stać? Albo proponowali gorsze warunki?
NIE MA GORSZYCH WARUNKÓW, gdy kapitał zostaje w kraju, i znaj proporcje mociumpanie, raczkująca Polska na rynku kapitałowy (tzn. ile tych fabryk za granicą)w konfrontacji z takim Krupem czy BASF czyli niemcami sfinansowanymi planem Marschala i obłowionymi złupieniem Europy, a przede wszystkim Polski*) . Ale co tam, to wszystko nieważne grunt żeby się jeszcze obłowić przy POwskiej prywatyzacji, pełna tajność. Tak ja przy sprzedaży SPEC'u w Warszawie, nie PGNiG ale francuska firma krzak. Zbrodnią jest oddanie dochodowej instytucji grzewczej przynoszącej dochody do budżetu Miasta i Państwa, jakimś gnojkom. To kryminał i tak ze wszystkim.
969 / 95.48.126.* / 2011-12-27 12:18
Nie ma kogoś takiego jak "obcy". Są różni inwestorzy a ich narodowość nie ma najmniejszego znaczenia. tobie po prostu się ubzdurało że jak jakąś firmę przejmie polski inwestor to to zostanie w rękach polskich. a co to są te ręce polskie to już nikt nie wie. tak naprawdę ta firma będzie w rękach prywatnego inwestora który będzie się kierował prywatnym interesem tak jak Niemiec, Francuz czy Amerykanin. Jego pochodzenie nie ma tu najmniejszego znaczenia, w biznesie podejmuje się decyzje na podstawie rachunku ekonomicznego a nie narodowych sympatii. To że firmę zakupi Polski inwestor absolutnie nic nie daje. Polacy nie będą mieli na tą firmę żadnego wpływu bo ona będzie własnością prywatnego człowieka, a to czy ten człowiek ma na imię Czesiek czy Ludwig nie ma żadnego znaczenia na funkcjonowanie tej firmy.
jaroslawpolskezostaw / 83.21.49.* / 2011-12-27 09:28
u lekarza byłeś z tym? idź może jeszcze dadzą rade coś zapisać.
Punch / 31.11.183.* / 2011-12-27 10:05
Hiena pasożytująca na trupie Polski?
Przekonasz się co to znaczy gdy przestaną "pożyczać", a zaczną odbierać. To, że przebyłeś chorobę psychiczną per analogia nie odnosi się koniecznie do innych, ale rozumiem cię, prawda boli nawet idiotę.
PS. Kraj który nie produkuje, a jedynie konsumuje skazany jest na zagładę.
m747 / 195.212.29.* / 2011-12-27 11:18
Zabawny komentarz wziąwszy pod uwagę, że nigdy w historii Polski nie produkowaliśmy i nie eksportowaliśmy więcej niż teraz..
Punch / 31.11.183.* / 2011-12-27 11:58
Bo tak napieprzył ci pan Sikorski w TVN, ale on jest członkiem Parady Oszustów. Jeśli tak wspaniale to skąd kryzys to skąd dług. Przekracza
ja widzę w twoim komentarzu możliwość zrozumienia prostych oszustw.
969 / 95.48.126.* / 2011-12-27 12:38
kolego, to są oficjalne dane statystyczne podawane nie tylko przez GUS ale także Eurostat i oceniane przez agencje. Widzę że ty podobnie jak Kaczyński żyjesz w urojonym świecie wiecznych spisków, układów i oszustw. Wszelkie oficjalne dane są sfałszowane a jedynie jakieś dyrdymały z gazety polskiej są prawdziwe.
Punch / 31.11.183.* / 2011-12-28 11:04
Daj spokój, bo to jest chore, wyjedź z Wa-wy
i zobacz prowincję. Poznaj ten kraj z autopsji, a nie 10-ciu wieżowców z obcymi Bankami w środku i personelem gotowym do każdego upodlenia, żeby tylko utrzymać się na stołkach.
To nie jest Polska to kolonia karna z ubiegłych stuleci.
nędzarze europy to my / 94.42.189.* / 2011-12-27 08:52
to na 5 pokoleń spłata ?

dlaczego NBP rezerw walutowych nie inwestuje z Gaz Łupkowy tylko na ratowanie eurostrefy, zamożnych BANKRUTÓW ????

gdzie byłaby większa akumulacja kapitału i zyski ?

lepiej za marne 35 milionów sprzedać wszystkie koncesje obcym, głównie GAZPRONOWI, który odkupuje udziały w koncesjach Łupkowych. Dla NAS będzie 2 % dochodu z tego daru ziemi.
nędzarze europy to my / 94.42.189.* / 2011-12-27 08:53
dług publiczny Tuska nie śpi , osiągnął po Świętach kwotę 914,5 miliarda złotych. brawo tusk i jego elektorat.
wc3 / 213.17.138.* / 2011-12-27 08:40
Dlaczego publikuje się brednie tej pacjentki ?
Czy wypada wykorzystywać, nabijać się z czyjegoś upośledzenia ?
sisley / 213.77.28.* / 2011-12-27 09:48
Bo ma takich czytelników jak Ja. Ty zaś swoje komentarze zachowaj dla siebie. Chamstwo napawa mnie obrzydzeniem.
ted8603 / 83.11.24.* / 2011-12-27 09:47
dlaczego Pan obraża kobietę? A prawdę mówiąc dlaczego komuniści zawsze wyzywają innych bo nie mogą znieść odmiennych poglądów! Do niczego nie dojdziemy naśladując Lenina,Tuska czy Palikota. Komunizm już się przecież skompromitował. Więcej rozumu towarzyszu.
969 / 95.48.126.* / 2011-12-27 11:40
a czy szanowny pan rozumie co to w ogóle jest komunizm i kim jest komunista? czy ot tak rzuca hasłami nazywając w ten sposób każdego oponenta? z jednej strony piszesz "komuniści" wyzywają innych a potem zestawiasz Lenina z Tuskiem i Palikotem. Powiesz mi gdzie u Tuska i Palikota jest komunizm? Powiem ci ze gospodarcze postulaty komunizmu są bliższe Jarosława niż Donalda
aqqaqaq / 78.133.163.* / 2011-12-27 08:31
Proponuje powrot do podstawowki i uwazne sluchanie tego co bedzie mowic pani polonistka...
969 / 62.61.41.* / 2011-12-27 08:25
i przestań udawać niezależnego eksperta.
ted8603 / 83.11.24.* / 2011-12-27 11:00
obiektywnym się jest gdy popiera się komunistów! To chyba oczywiste!
969 / 95.48.126.* / 2011-12-27 11:29
co jak co ale do komunizmu to bliżej jest pis niż PO. kto jest takim wrogiem prywatyzacji?
magducha / 164.126.95.* / 2011-12-27 10:49
To straszne, że ktoś z tytułem profesora jest tak stronniczy. Porażka chodzić na zajęcia tej Pani na uczelni i słuchać przez całe wykłady propagandy PIS .
1 2 3 4 5 6
na koniec starsze

Najnowsze wpisy