Forum Polityka, aktualnościKraj

Tusk: Koniec bąkania pod nosem, że się nie uda

Tusk: Koniec bąkania pod nosem, że się nie uda

Wyświetlaj:
KAzAnd / 213.158.217.* / 2011-03-20 08:29
Za co dobry Bóg nas pokarał tym jadowitym, zakłamanym gadem. Od tragicznych wyborów 2007 na nasz kraj spadają istne plagi egipski. Zaczęło się od sformowania (nie)rządy Tuska i zwały na giełdzie, a później było już tylko gorzej. TUSK JEST PECHOWY; nie jestem szczególnie przesądny, ale stopniowo nabrałem przeświadczenia, że dopóki ten człowiek nie nie zniknie z naszej przestrzeni publicznej, PECH będzie prześladował nasz kraj.
Sromota / 89.174.178.* / 2011-03-20 08:23
W latach 2001-2005 Tusk z braćmi Kaczyńskimi wzajemnie spijali słodycz ze swoich dzióbków mamjąc społeczeństwo mitycznym POPiS'em. A potem PO faktycznie wsparła budowę IV RP przez PiS głosujac wspólnie z PiS za wszystkimi najbardziej sztandarowymi ustawami IV RP.. Na koniec wspólnie zrujnowali finanse publiczne obnijżając podatki i składkę zdrowotną najbogatszym .
kaczorek ma motorek / 2011-03-21 08:22 / Tysiącznik na forum
Coś się Pani Sromota pokićkało z tym POPISEM
POPiS faktycznie istniał przed wyborami ale była to fikcja. Ponieważ PO było wstanie wszystko obiecać byle tylko wygrać wybory ,taką dyrektywę ta partia otrzymała od grupy trzymającej władze mieli obiecywać a po wyborach nic nie zmieniać nic nie robić !!! Najważniejsze było nie dopuścić PiS do władzy!
PiS był niebezpieczny dla grupy trzymającej władzę bo on faktycznie chciał zrobić porządek z aferzystami zmienić Wymiar Sprawiedliwości by nie był fikcją miały zniknąć aplikacje sądowe na zawsze by sędziami i prokuratorami oraz adwokatami mogły być osoby zdolne ale z po za wielkiej rodziny zamkniętej dla osób obcych nie godzących się z tym stanem rzeczy .PiS faktycznie chciał realizować swój program przedwyborczy w przeciwieństwie do PO
Dlatego po wyborach dla PO wszystko stało się złe a Donald Tusk na propozycje bycia Premierem się wypiął. TVN Polsat Wyborcza rozpętały prawdziwe piekło medialne anty pisowskie i nic dziwnego bo te media podlegają grupie trzymającej władze
Te czasy już przeszłe pokazują jak mamy naiwny Naród Polski . bowiem już wtedy PO pokazało w co gra i z kim trzyma. Największym szczytem głupoty było to że Polacy kupili propagandę w/w mediów.
a najgłupszą rzeczą było to że uwierzyli mediom że niby PiS tworzy policyjne Państwo że czymś nie przyzwoitym jest o 06:00 przyjść Policji dokonać rewizji że wpierw trzeba się umówić
Ludzie oni sobie z Was zakpili mają was za cepów i z przykrością muszą stwierdzić że zachowaliście się jak cepy
Stean / 213.158.217.* / 2011-03-20 11:00
To platforma storpedowała powstanie PO-PiSu. Koalicyjne rządy PiS (niestety b. krótkie) były okresem znakomitego rozwoju naszego kraju i wzrostu zamożności obywateli.
Platforma rządzi prawie 4 lata szybko niszcząc nasz kraj. Bolesne przebudzenie Narodu z PO_matrixa właśnie następuje. Rozliczenie ekipy Tuska będzie tym gwałtowniejsze im bardziej odwleczone wczasie. Zastanawiałem się, czy kierownictwo PO może jeszcze pokojowo oddać władzę. O trwałości Platformy stanowią w swojej masie pragmatycznie zorientowani karierowicze - a oni nie zechcą pójść na dno razem z Tuskiem... Na ogłupione TVNem rzecze blokersów już im liczyć coraz trudniej.
- Otóż zastanawiałem się nad tym i doszedłem do wniosku, że NIE - oni pokojowo władzy nie oddadzą. Tusk i Komorowski będą walczyć dosłownie na śmierć i życie, bo tu o ich życie chodzi. Teoretycznie możliwy jest przewrót wewnątrz platformy - obalenie Tuskoszenki, odsunięcie kilku najbardziej umoczonych osób i przyjęcie zasad demokracji, ale niestety to nie jest twór samodzielny. Platformę stworzyły dawne WSI do konkretnych zadań - do obrony swoich interesów - oni nie chcą prawdziwej demokracji - boją się jej. To dawne WSI zdecydują o losach PO. Kiedy uznają, że Tuska się zużył sami go utopią, już poparcie przerzucają na SLD. PO jako fasadowa partia może jeszcze przetrwać jakiś czas, jeśli w sojuszu z SLD i PSL pozostanie dla agentury użyteczna.
leberał / 87.205.158.* / 2011-03-19 23:34
Najdroższy nasz premieru, zrób reformy, które obiecywałeś a będziesz miał miał 99% głosów.
mocher / 83.24.85.* / 2011-03-19 23:07
SZAnowni InterNauci - jaką propagandę leje nasz premier!!!! Zobaczcie jakie nasze PKB w $ mniejsze od tego w Libii o 4000$ i też nie wiem czy to nasze dobrze policzone??? Rząd blokuje rozwój Polski - gdzie nowe tecgnologie Gazyfikacja węgla brunatnego? Blokada na tanią żywność - paliwo drogie 75% podatek w cenie!!! Kontrakty gazowe ze wschodem - 125$ drożej płacimy za 1000m3 gazu co niemcy czy czesi?? Ludzie gdzie ten dobrobyt? lot rozwala, pocztę chce sprzedać niemcom - inpost za 8mldzł to wychodzi po 10tyś zł za jedną pocztę w kraju -zgroza? Przemysł upadnie po energia zabije konkurencyjność!!! Czy ktoś to rozumie? A technologia benzyny z węgla kamiennego też pawlak blokuje rozwój i geotermii. Będą budować atomówkę żeby skąłdować odpady z c ałej EU tylko pytam się ma uran i od kogo kupi do tej elektrowni? Na każdym kroku wtopa!!! nawet z tym komiksem o Chopinie? albo z zamknięciem izby pamięci o Gen. Kuklińskim - LUdzie proszę WAS - Czy chcemy żyć w Polsce takiej coraż biedniejszej -luknijcie na pkb krajów eu - jestemy na końcu!! Takie Czecy mają swój przemysł samochodowy i PKB 26000$ a my tylko 11200$.
JUTTA / 83.11.67.* / 2011-03-19 22:01
STRACH ICH JEDNOCZY ,JEDNAK I TAK JUŻ PO NICH ! WIEKSZOŚC POLAKÓW POWIE IM ''SPADAJCIE '' !
maciekkkk / 2011-03-19 21:27 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Pewnie, że się uda ;)
leberał / 87.205.158.* / 2011-03-19 23:58
ale może braknąć kasy -> http://www.bibula.com/?p=34865
Obama = terrorysta / 77.237.3.* / 2011-03-19 21:08
Wolność, własność, sprawiedliwość - WIP-UPR.

Koniec z przywilejami, z kumoterstwem i durniami na stanowiskach, koniec z niepłaceniem przez bogatych podatków.
rembert2 / 2011-03-19 21:04 / Tysiącznik na forum
Juz mi lzej na duszy-jak Donald mowi ze sie uda to tak bedzie,przestaje odczuwac ze zyje sie coraz gorzej,ze panstwo aby okrada mnie z kasy ,ze rzadzacy traktuja obywateli jak durniow-Donald jest wielkim czlowiekiem ,oglosmy go krolem
eme / 213.241.96.* / 2011-03-19 20:13
A mój dziadek mówił: nie wierz ruskim ani rudawym.To to samo
kaczorek ma motorek / 2011-03-19 19:39 / Tysiącznik na forum
To już koniec ,nareszcie koniec PO.(protest Górników to tylko rozgrzewka)
Ile miejsc w Sejmie zajmie PO po wyborach? z pewnością mniej niż SLD po swoich rządach dwóch kadencji (rządy A.Kwaśniewskiego)
Dlaczego? ponieważ SLD chodź uwikłało się w wielu aferach to jednak coś tam robiło natomiast PO kompletnie nic nie robiło a jak już zrobiło to przeciwko interesom Polski.
Zamach Smoleński (mają w tym łapy upaprane)
Zadłużyli nasz kraj przebijając Gierka z tym że Gierek pożyczał i budował przemył a Tusk utracjusz przetrwonił
Minister Zdrowia zamiast ratować życie zajęła się eutanazją
Złodziejska prywatyzacja
Po wyborach trzeba będzie tych przykrych Panów i Pań pociągnąć do odpowiedzialności zanim niektórzy z nich popełnią samobójstwo
Doinadl-Dyzma-Złotousty / 213.158.217.* / 2011-03-19 17:38
Teraz będziemy pierrrrdzieć to smrodliwie i głośno jak stare organy !!!
dgen / 2011-03-19 17:23 / Tysiącznik na forum
ma rację..
POdnieśmy głowy do góry.......
dogoniliśmy już większość krajów starej UE....w poziomie cen !
mamy 500.000 bezrobotnych absolwentów po wyższych studiach...........to 3 razy mniej niż w USA !
budujemy 4 razy więcej autostrad niż wszystkie kraje w całej Afryce Srodkowej !
dgen / 2011-03-19 17:29 / Tysiącznik na forum
płacimy ruskim za gaz najdrożej w europie-a co kur...a nie stać nas ?
niewolnik / 87.139.103.* / 2011-03-19 16:30
Nie jesteś uprawniony do mówienia w imieniu Polaków.
Jesteś oszustem naczele drużyny oszustów, kolaborantów i aferzystów.
Zejdź na ziemię chłopie, obudź się! Albo jak prof. Staniszkis mówiła weź sesję u psychiatry, dożywotnią.
A kim dla ciebie są polacy i czym Polska, przypomnę twoimi słowami:
„Jak wyzwolić się z tych stereotypów, które towarzyszą nam
niemal od urodzenia, wzmacniane literaturą, historią,
powszechnymi resentymentami? Co pozostanie z polskości, gdy
odejmiemy od niej cały ten wzniosło-ponuro-śmieszny teatr
niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń?
Polskość to nienormalność – takie skojarzenie nasuwa mi
się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego
niechcianego tematu.
Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia,
geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze, wrzuciły na moje
barki brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać ....
Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski – tej ziemi
konkretnej, przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często
nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem!”

Zrzuć więc ten ciężar i daj Polakom odetchnąć.

Polakom zaś odpowiedz, komu naprawdę służy twój księgowy Vincenty:
- w jaki sposob osoba, która w latach 1989-1991 byla doradca ekonomicznym wicepremiera i ministra finansów Leszka Balcerowicza,
- w latach 1997-2001 byla szefem Rady Polityki Makroekonomicznej w Ministerstwie Finansów,
- w latach 2002-2004 doradca Prezesa NBP
po objęciu stanowiska głównego księgowego rządu, nie posiadał numeru NIP?
Kto mu płacił, skoro nie płacił w Polsce podatków? Czy nie jest przestępcą podatkowym?

Pozdrawiem cię serdecznym - SPADAJ!!!
.jurga / 82.145.210.* / 2011-03-19 15:37
Od jego "bąkania" robi się człowiekowi niedobrze.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-03-19 15:07

Polska nie zamierza uczestniczyć w militarnym aspekcie działań w Libii - oświadczył Tusk

Natomiast w pozniejszej okupacji Libii to czemu nie, prawda gnojku?
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy