Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Tusk kontra Kaczyński – ostra walka o każdy głos

Tusk kontra Kaczyński – ostra walka o każdy głos

okretpodwodnyKURSK / .* / 2005-10-10 20:20
Wyświetlaj:
Xyz / .* / 2005-10-18 21:25
Wykreślam obu , bo żaden mi nie pasuje.
kaczorek / .* / 2005-10-17 21:50
skorumpowaną platformę odstrzelę kilkoma głosami na swojego NAPOLEONA, pójdę całą rodzinką. Poprawię ten sondaż stronniczy.
Egon / .* / 2005-10-13 08:07
Wybiorę Tuska ze strachu przed Kaczolandem.
podsumowanie / .* / 2005-10-12 15:47
Co obiecał Kaczyński "Solidarności"• Ulgi dla firm za każdą osobę zatrudnioną na nowe miejsce pracy (2 tys. zł odpisu od podatku CIT oraz zwolnienie ze składek ZUS przez okres dwóch lat).• Wielki program mieszkaniowy, w którym państwo będzie spłacać odsetki od kredytów (Kaczyński chce, aby rata kredytu za 50-metrowe mieszkanie wynosiła 500 zł miesięcznie).• Odpis od podatku 100 zł miesięcznie na pierwsze dziecko, po 50 zł na każde kolejne.• Rozpatrywanie niektórych sprawa pracowniczych w sądach w trybie 24-godzinnym.
Idzi / .* / 2005-10-12 22:26
Popieram mono, brzemi pięknie ale kto za to będzie płacił? Jak nie my? Jak dla mnie czysty populizm. Szczególnie z tymi dziećmi co za bzdura. Rozumiem że niektórzy mają ciężką sytuacje ale za to nie powinno "nagradzać się" rodziców, którzy w niektórych skrajnych przypadkach rozmnażają się nierozważnie - i międzi innymi dla socjalu. Nie lepiej by było wpsierać obiady w szkołach? I pomagać doraźnie? - no tak dzieci nie mają prawa głosu!!
momo / .* / 2005-10-12 15:49
i jak tu kaczusia nie kochać??? jakie to wszystko proste! i z naszych podatków...do p****** też będzie wsadzać częściej i wiecej, a tam telewizory, pokoje spotkań z panienkami, internet itd. itd...
momo / .* / 2005-10-12 15:50
do p*** to mialo byc p i e r d l a = więzienia [jakis automatyczny cenzor się właczył :))]
kwakwa / .* / 2005-10-12 15:46
Inny działacz "S" Alfred Bojar chciał wiedzieć, czy kandydat PiS-u wróci do odrzuconej ustawy dającej pracownikom handlu wolne niedziele i święta.- Jeśli posłowie nie wyjdą z inicjatywą takiej ustawy, to nasz rząd powinien to uczynić. Handel to jedno z miejsc, w których dochodzi do największego wyzysku - zapewniał Lech Kaczyński.
cytat / .* / 2005-10-12 15:44
- Drogi Lechu, a czy możemy liczyć na prezydenckie weto, jeśli liberałowie będą chcieli zmienić kodeks pracy - dopytywał Jan Mosiński, szef "S" w regionie Wielkopolska Południowa.- W kierunku liberalnym żadnych zmian nie będzie. Jeśli zostanę prezydentem, zawetuję wszystkie takie próby - zapowiedział Kaczyński. - Przywrócimy oddzielne ministerstwo pracy i podporządkujemy mu Państwową Inspekcję Pracy, która dostanie do dyspozycji ostrzejsze sankcje. Będziemy eliminować z rynku przedsiębiorców wyzyskujących ludzi.
niewolnik podatkowy / .* / 2005-10-11 21:40
bo nie mogę na Korwina :(
IDZI / .* / 2005-10-11 20:37
Aż ręce opadają jak na to patrzę. Dwóch prawicowych lewicowóców. Z których jeden ma niejasny program liberalny - budowany słabym charakterem a drógi populistyczny socjalistyczny. Z jednej strony nasze społeczeństwo musi wybrać między człowkiekiem niefektywnym, nieprzygotowanym personalnie, a awanturnikiem lustrującym przeszłość nie widzącym przyszłości. Jak tu głosować jak nie ma na KOGO!!
jb / .* / 2005-10-11 21:17
Jest wyjście, a raczej bylo. Trzeba było samemu kandydować! A tak potrafisz tylko narzekać!
fik / .* / 2005-10-11 10:55
Jak Kaczor zostanie prezydentem, toż to będzie cyrk. Biedne wojsko z krasnalem jako zwierzchnikiem sił zbrojnych, dobrze chociaż, że ze strachu nie będzie Lech wyjeżdżał poza granice kraju i cała pierwsza kadencje poświęci nauce podstaw języka angielskiego. Boże chroń Polskę!!!!
LOLO / .* / 2005-10-11 10:37
Przepraszam za Warszawę to już inne miasto a może wiocha!!!
paskudny_kurdupel / .* / 2005-10-11 11:16
Kogo przepraszasz? kaczyńskiego, że nie wygrał czy Tuska, że tak Kaczyński dostał za dużo głosów?
LOLO / .* / 2005-10-11 10:36
Przepraszam za Warszawę to już inne miasto a może wiocha!!!
su_dolka / .* / 2005-10-11 10:26
Ja mam tylko nadziję, że ludzie się w porę obudzą i pójdą głosować na Tuska, bo jak będziemy mieli państwo pod rządem braci Kaczyńskich, to zaczynam się bać o naszą przyszłość. JEśli uda im się wprowadzić swoje projekty, które tak chcwalą, to nam się gospodarka walnie i tyle z tych ich rządów będzie. Poza tym nie chciałabym żyć w pańswie gdzie panuje demokracja sterowana centralnie. Więc ludzie zbierać się i w drugiej turze głosować na Tuska :)
z2s1 / .* / 2005-10-11 10:50
Głosujmy na Kaczyńskiego! Im prędzej i głębiej zaczniemy tonąć, tym szybciej się opamiętamy i zaczniemy (może) samodzielnie myśleć a nie powtarzać za mediami i kościołem gotową, przeżutą papkę.
:):) / .* / 2005-10-11 09:55
Ciężka jest ta demokracja, oj ciężka, co stwierdziwszy, znikam z forum.
wiktor / .* / 2005-10-11 09:47
Kaczyńscy kiedyś wspólnie ukradli księżyc. Nie pozwólmy im ukraść Polski.
bulbo141 / .* / 2005-10-11 09:39
Czy wyborcy glosujący na JKM oddadzą głos na Tuska? Wątpię. Niby dlaczego mieliby to zrobić? Ze ten nazywa się liberałem? Heheheh. Wolne żarty. Z punktu widzenia takiego arcyliberała to przecież obaj są socjalistami, a lepiej chyba głosować na jedną spójną opcję. Przynajmniej gdzieś doprowadzi kraj a i później rozliczyć będzie można.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy