Forum Polityka, aktualnościKraj

Tusk ma niewielkie szanse na zmianę konstytucji

Tusk ma niewielkie szanse na zmianę konstytucji

Wyświetlaj:
bizli / 193.201.137.* / 2009-11-23 07:52
No proszę,
Rumuni którzy częściej są u nas bohaterami niewybrednych dowcipów niż przytaczani jako przykład do naśladowania, wypowiadali się na temat zniesienia senatu i ograniczenia liczby deputowanych,
nam to niestety nie grozi, gdyż nasi politycy nie są gotowi do podcinania gałezi na której siedzą
"a wiadomo to dla kogo z nich zabrakłoby miejsca na Wiejskiej?"
i pomyśleć że te zaoszczędzone kilkaset milionów złotych rocznie można by wydać na skomplikowane operacje dzieci i w ten sposób dać im szansę na normalne życie, wspomóc najbiedniejsze rodziny, wypłacać stypendium zdolnym dzieciom z biednych rodzin,
ale nasza biurokracja jest jak grubas siedzący w fotelu i obrastający w tłuszcz
zbychu, rychu i miro
swoj123 / 80.54.122.* / 2009-11-23 09:20
nie uprawiaj demagogi, no chyba że jesteś politykiem partii rządzącej.
może zaoszczędzone pieniądze wydać nie na socjal, a na innowację czy rozwój nauki, myslę, że to byłoby bardziej potrzebne dla Polski
bizli / 193.201.137.* / 2009-11-23 09:39
a może być na innowacje i rozwój nauki jeśli chcesz,
po prostu sugeruję że można te pieniądze lepiej wykorzystać,
wyjdź z butelki w której siedzisz
Elendir / 2009-11-23 07:43 / Łowca czarownic

Doraźnie potrzebne PO, niepoważne, mistrzostwo wizerunkowo-PR-owe. Tak o propozycjach zmian ustrojowych przedstawionych przez premiera


Mariusz Błaszczak, rzecznik Prawa i Sprawiedliwości uważa, że propozycje premiera stanowią kolejną odsłonę spektaklu politycznego. Według Błaszczaka Donald Tusk nie podchodzi poważnie do swych obowiązków jako szefa rządu, a jego propozycje mają charakter czysto wizerunkowy

A ja chciałem znaleźć jakieś konkrety w tym co opozycji się nie podoba. Lecz poza wyżej wymienionymi opiniami o charakterze w najlepszym wypadku czysto subiektywnym o konkretach jakoś nie słychać...
dbhnjmn / 83.29.87.* / 2009-11-23 20:36
Jakos nie slychac tych konkretow w twoim obszernym szczekaniu na tym forum. Nawet nie wiadomo co co ci chodzi ciemny, zmanipulowany czlowieczku....
Elendir / 2009-11-25 07:25 / Łowca czarownic
Moje wypowiedzi bezpośrednio donoszą się do artykułu lub wypowiedzi którą komentuję. Jak trafisz na artykuł z jakimiś konkretami który skomentowałem to i w mojej wypowiedzi znajdziesz konkrety. Lecz sądząc z Twojej wypowiedzi Ty ich wcale nie szukasz, lecz nie w smak Ci są moje wypowiedzi gdyż dosyć często krytykuję Twojego "Wielkiego Wodza".
rz-hh / 84.144.80.* / 2009-11-23 09:34
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
karopauli / 2009-11-23 18:02 / Bywalec forum
juz PO raz ktory usowa sie moje komentarze.
zaznaczam, nie uzywalem brzydkich slow tylko prawde.
ten gosciu u gory pisze ciagle jakies wymyslone historie nie POparte
zadnymi konkretami i nic????
MONEY.PL nie jest za wolnoscia slowa a juz nie za krytyka.
w kazdym cywilizowanym kraju politycy POddaja sie krytyce
i niech ktoryby sprobowal walczyc z nia to biada mu.
Tylko czynami mozna przeciwdzialac krytyce, ale jak i tych nie ma
to trzeba wprowadzic jak za PZPR cenzure.
Prawdziwa cnota krytyki sie nie boi.
Czekam na dzien kiedy to MONEY.PL napisze jakis swoj raport o gosPOdarce POlskiej
cos produktywnego panowie nie idziemy na latwizne a nie te bzdurne nikomu nie potrzebne wiadomosci budzace w ludziach agresje.
Elendir / 2009-11-25 07:30 / Łowca czarownic
Jakoś nikt nie usunął Twojego komentarza krytykującego money.pl. A odnośnie poprzedniego, to nie zdążyłem go przeczytać, ale w sumie nie zdziwiłbym się jakby money.pl miało rację go usuwając.
rz-hh / 84.144.73.* / 2009-11-25 09:05
za czasow PZPR tez sie w ten sam sposob POstepowalo.
a zawsze sie tacy znalezli(jak ty teraz) co mowili co ten pacan chce
przeciez jest wolnosc slowa, przeciez drukuja.
a musze POwiedziec, ze bylem merytoryczny i co??
nie ma...
Elendir / 2009-11-25 09:17 / Łowca czarownic
Co za pech. Usunęli akurat gdy byłeś merytoryczny. A może tylko we swoim mniemaniu?
rz-hh / 84.144.73.* / 2009-11-25 09:31

Moje wypowiedzi bezpośrednio donoszą się do artykułu lub wypowiedzi którą
komentuję. Jak trafisz na artykuł z jakimiś konkretami który skomentowałem to i w
mojej wypowiedzi znajdziesz konkrety. Lecz sądząc z Twojej wypowiedzi Ty ich wcale
nie szukasz, lecz nie w smak Ci są moje wypowiedzi gdyż dosyć często krytykuję
Twojego "Wielkiego Wodza".
zoska11 / 89.75.197.* / 2009-11-23 14:18
no no ,brawka szolmen osiągnąl swoje zamiast gadki o stanie panstwa wszyscy ekscytuja sie pomyslami o zmianach konstytucji ktore ma zamiar wprowadzic PO Drodzy wyborcy i obywatele spokojnie nic z tego ,tego przeprowadzic sie za tej kadencji sie nie da, Czlowiek nie z mojej bajki ale znajacy sie na tym pan Kalisz powiedzial za malo czasu , musza byc zachowane wszystkie procedury prawne!!!!! a wiec genialny strateg Tuska podpowiedzial co zrobic:nie ma dyskusji o stanie panstwa jest draka na inny temat brawo szolmen!!!!!!!
Elendir / 2009-11-25 07:26 / Łowca czarownic
Ekscytację to można wyczytać z Twojej wypowiedzi.
dsadasdasdas / 83.25.160.* / 2009-11-23 10:58
tusk musi zmienić konstytucje bo chce usilnie wprowadzić euro i mamy przekroczone zadłużenie 55%. za rok to wyjdzie i okaże sie że tuskowi nie rośnie a spada.
Elendir / 2009-11-25 07:26 / Łowca czarownic
Jeżeli Twoje przewidywanie okazałoby się prawdziwe, toby Tuskowi nie opłacało się zmieniać konstytucji.
niewierzący ateusz / 194.213.1.* / 2009-11-23 08:59
gdyby donaldu tusku POważnie myślał o zmiamie konstytucji,
to nie rzucałny POmysła na konferencji prasowej tylko zacząłby
od konsultacji politycznych, czyli porozumiałby się w tej sprawie chociażby z pawlakiem, a najlepiej jeszcze z sld, i przedstawił projekt zmiany konstytucyjnych uprawnień oprezydenta jako koncepcję ponadpartyjną, wstępnie uzgodnioną z koalicjantem i częścią opozycji, na konferencji przedstawiającej projekt zmian obok tuska staliby pawlak i napieralski
a tak to jest tylko prapagandowe przedstawienie pod tytułem
PATRZCIE JAKIE MAM ŚWIETNE POMYSŁY I JAK OPOZYCJA BRUŹDZI
Elendir / 2009-11-25 07:27 / Łowca czarownic
Czy to pierwszy pomysł rzucony publicznie? Jakoś nie bardzo.
Natomiast to opozycja zdaje się sama decyduje czy bruździć, czy też nie.
socjalizm rządzi / 88.199.162.* / 2009-11-23 08:09
ty też żadnego konkretu nie podałeś, tylko opozycja i opozycja to kto do k...wy nędzy rządzi ?, opozycja?
Elendir / 2009-11-25 07:29 / Łowca czarownic
Odniosłem się do artykułu. I zdaje się brak konkretów jest konkretną informacją z którą jakoś nie potrafisz polemizować.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy