Forum Polityka, aktualnościKraj

Tusk: Musimy rozmawiać z Rosjanami. Raport MAK jest niekompletny

Tusk: Musimy rozmawiać z Rosjanami. Raport MAK jest niekompletny

Wyświetlaj:
bigboobies / 89.231.101.* / 2011-01-14 01:59
Na arbitraż pozwala konwencja chicagowska. Mankamentem tego rozwiązania jest m.in. to, iż oznacza kilkuletnią procedurę arbitrażową.Polbank dla firm.

CO TO ZA PERFIDNA REKLAMA WPLECIONA W NEWSA. WSTYD I ŻENADA. NIE MIALEM NIC DO TEGO BANKU ALE TERAZ MAM GO W D..E I SWOJE PIENIADZE BEDE TRZYMAL OD NICH Z DALA!
Marian Patyk / 91.193.208.* / 2011-01-14 01:31
Przecież się z***** podpisaleś 3 dni temu wcześniej że się zgadzasz z raportem... A dziś chcesz polenizować na temat raportu ? O niebiosa widzicie a nie grzmicie ... To ma być premier ?! .. Sprzedajna Sabaka .. W 15 wieku by cie spalono na stosie .....Heretyku!!!!!!....
Słowacki / 91.193.208.* / 2011-01-14 01:42
Dorzucił bym tylko ...Won z POLSKI z takim Lojalistom...Dobrze Słowacki napisał ..Byliśmy Pawiem a dziś jesteśmy papugą narodów jak duck ;D...
czapeczka z Machu Pikczu / 83.31.28.* / 2011-01-14 01:30
wyślijcie mu czepeczkę z Chile. On ich wszystkich uzdłowi. Naobiecuje cudów i niech tam już zostanie. Niech zastąpi obecnego płemieła. Niech mu się żyje długo i szczęśliwie. Bo w życiu nie liczy się władza tylko miłość. Pozdławiam!
a szkoda gadać / 83.28.159.* / 2011-01-13 23:42
Zgodnie z planem lotu
wykonanym około godz. 4.00 w dniu 10 kwietnia przez kpt.
Arkadiusza Protasiuka, był to lot o numerze PLF-101-M-I o
statusie HEAD, gdzie PLF oznacza Siły Powietrzne RP, 101 - numer
statku powietrznego lub szczegółowy numer lotu, M - lot o
charakterze wojskowym, I - lot według procedur instrumentalnych,
zaś HEAD - obecność prezydenta, premiera, marszałka Sejmu lub
Senatu na pokładzie maszyny.
Innymi słowy, lot do Smoleńska był lotem wojskowym, ponieważ tak
zakładał plan lotu.
JanuszPOlikot / 2011-01-13 21:55 / Tysiącznik na forum
Panowie z PO samolot tu154m rozpadł się w MAK ........a pan minister obrony Klich to chyba już dawno wie co POwinien zrobić . Miejmy nadzieję że tym razem Dyzma przyjąłby dymisję, bo z tym PKP to dał POpis........

CIENKICH TO MACIE MINISTRÓW PANIE PREMIERZE
JanuszPOlikot / 2011-01-13 21:47 / Tysiącznik na forum
To tak wygląda zielona wyspa ....w czasie POkoju ginie prezydent państwa i inne czołowe osobistości,
cały świat POklepuje Dyzmę po plecach .
Pan Eurobuzek wprowadza nam niewydolny system emerytalny a on sam jak i inni europosłowie dostaną dożywotnie emerytury (niektórzy z nich są jeszcze dosyć młodzi).
Kumorusskij opowiada że polscy piloci potrafią latać na drzwiach od stodoły.
Pan Radek Sikorski nie potrafi wyciągnąć z Afganistanu geologa Stańczaka a jednak Amerykanom i Chińczykom udało się wyciągnąć swoich obywateli.
Afery hazardowej nie było tak jak nie było winy ruskich kontrolerów lotu......
Sytuacja budżetowa jest wspaniała .
Jednym słowem zielona wyspa i POtęga gospodarcza wystarczy tylko poczytać Gazetę Wyborczą i zobaczyć jakie to oferty pracy są anonsowane .....komiwojażer,sprzedawca,ochroniarz,specjalista ds. sprzedaży gum do żucia ,fryzjer,hostessa,kelner..............
Miejmy nadzieję że Niemcy za pół roku wydrenują nam pozostałych obywateli i zmniejszą Tuskowi bezrobocie
EURO STUDENT / 2011-01-13 21:24

POSŁUCHAJ DONALDA TUSKA:

NIE MOGĘ GO JUŻ DŁUŻEJ SŁUCHAĆ !
syndrom_groupthink / 217.98.84.* / 2011-01-13 20:25
Inaczej mówiąc "syndrom myslenia grupowego", i tu jest wina a nie szukajcie na siłę sztucznego winnego,poczytajcie sobie: podobnie jak katastrofa BP
kaczorek ma motorek / 2011-01-13 20:13 / Tysiącznik na forum
WYWIAD MACIEREWICZA W SPRAWIE RAPORTU MAK. SŁUSZNIE MACIEREWICZ WYTYKA TUSKOWI CZEGO NE ZROBIŁ I NIE
CHCIAŁ ZROBIĆ
http://www.rp.pl/artykul/592954.html Donald Tusk zapomniane fakty -film
http://www.youtube.com/watch?v=xiD-K9VY4IQ
Obłuda Donalda Tuska.
http://www.youtube.com/watch?v=d0oi3lfLFVM&NR=1
Jacek Kurski masakruje Tuska
http://www.youtube.com/watch?v=thOj8JhbUUg&feature=related
7yu00 / 89.231.81.* / 2011-01-13 19:53
Prawdy trzeba dochodzić i o nią walczyć.
pan władek / 46.186.39.* / 2011-01-13 19:46
kończ waść wstydu oszczędź.
alfons / 178.36.3.* / 2011-01-13 19:39
Panie Premierze!,Pan już zrobił swoje.Uważam .ze właściwym forum z którym Pan powinien rozmawiać to Trybunał Stanu.Polski Trybunał Stanu.
pomyśl_kolego / 217.98.84.* / 2011-01-13 19:20
Chyba na wszystkich lotniskach świata jest tak że jak nie ma się zgody na lądowanie to się nie
ląduje chyba że robi to pilot na własne ryzyko.
Ponadto wieża nie ma obowiązku zakazywania lądowania, tylko wydawanie zgody a to nie to samo.
Pomyślmy: wydaje się zgody a nie zakazy, zgoda na postawienie domu na działce a nie zakaz na jego
nie postawienie, nie ma zgody to działasz na własne ryzyko nie możesz się potem mówić że nie było
zakazu. Nie było zgody/roskazu strzelać to się nie strzela a nie tłumaczy strzelałem bo nie było
rozkazu aby nie strzelać. To jest nie logiczne.
W Smoleńsku nie można oczekiwać aby wieża zabroniła lądowania i zamknęła lotnisko bo mgła. W
samolocie różne może być o czym ziemia może nie wiedzieć, dlatego wieża nie wydaje zakazu lądowania
tylko zgodę bo jak chcą lądować to niech lądują widocznie mają jakiś kłopoty lub powody. Choćby
nawet pomylili się i podali złe parametry nawigacyjne z ziemi to w takich warunkach to nie ich wina
bo zgody nie było na lądowanie.
Pamiętam jeden pilot amerykański lądował boeingiem na rzece Hudson dzięki temu uratował życie ludzi,
a co jakby się rozbił, wina lotniska i wieży że pozwolili mu lądować na rzece?
Ludzie czego wy jeszcze chcecie, wiem że prawda jest przykra, też mnie to boli ale co zrobić czasami
tak bywa, jesteśmy tylko ludzmi czasami sie udaje a czasami nie.
kri / 95.49.182.* / 2011-01-13 23:30
[
Pomyślmy: wydaje się zgody a nie zakazy, zgoda na postawienie domu na działce

W przypadku bezpieczeństwa przez określone lobby tworzone jest niespójne i niejednoznaczne prawo pozostawiające urzędnikowi dowolność wyboru opcji. Jest więc wynikiem nieprzestrzegania cywilizowanych norm . W tym przypadku wyboru niejednoznacznego prawa dokonała Rosja zgodnie ze swoim interesem. Mamy przypadek w którym samolot wojskowy (państwowy) obcego państwa który wykonuje nalot (a nie ląduje) na lotnisku wojskowym, a stosuje się prawo lotnictwa cywilnego.

Jeżeli np. rowerzysta na drodze ma znak czerwony zakaz wjazdu to nie ma prawa wjazdu i podlega karze, jeżeli rowerzysta z boku ma znak niebieski postawiony na ścieżce rowerowej ma obowiązek z niej skorzystania. Pytanie: czy ma prawo skorzystania z drogi publicznej, jeżeli nie ma zakazu. Odpowiedź: ma prawo i wybór należy do rowerzysty - inaczej szkolą kierowców i wywołuje to niebezpieczne naruszenia prawa polegające na zajeżdżaniu drogi przez autobusy zainteresowane eliminacją z ruchu uciążliwego uczestnika ruchu drogowego.

Inny przypadek z budownictwa: burmistrz wydaje pozwolenie na budowę. Jednak pozwolenie na budowę wymaga zgodności z decyzją prezydenta określające warunki zabudowy. Warunki te podlegają prawu planowania przestrzennego chroniącego lub nie sąsiadujących z budowlą stron. W tym przypadku wystąpiła zmiana niekorzystna dla strony zapisu prawa budowlanego. Istniejące w trakcie sprawy Warunki techniczne dotyczące dobrego sąsiedztwa nie zostały wpisane do warunków zabudowy, bo o ich zmianie strona nie wiedziała i niczego nie podejrzewając nie wyraziła sprzeciwu na warunki zabudowy. Dobry urzędnik specjalista w dziedzinie urbanistyki uwzględnia interesy obu stron, zły wybranej przez siebie strony kosztem przestrzeni budowlanej drugiego. Nie można ukarać urzędnika z tytułu np. prawa budowlanego tworzonego w systemie egalitarnym. Jest jednak dowód, że urzędnik nie był jednostronny i skierować wniosek o podejrzenie przestępstwa łapownictwa w oparciu o prawo karne i cywilne.
Dlatego w przypadku sporu sprawę kieruje się do sądu. I sąd powinien rozstrzygnąć sprawę sporu Smoleńskiego, a nie forum.
DLACZEGO STRONA POLSKA REPREZENTOWANA PRZEZ PANA PREMIERA TUSKA - jak ten rowerzysta - NIE SKORZYSTAŁA Z SĄDU MIĘDZYNARODOWEGO I GODZI SIĘ NA BEZPRAWIE SKAZUJĄC SIĘ NA BEZKARNOŚĆ SPRAWCY TO JEST ROSJI –jak ten kierowca autobusu.
PATRIOTA 2222 / 79.187.58.* / 2011-01-13 22:06
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
zby79 / 79.163.244.* / 2011-01-13 20:31

Choćby
nawet pomylili się i podali złe parametry nawigacyjne z ziemi to w takich warunkach to nie ich wina

Czyli wieża może wprowadzać w błąd pilotów? I to jest według Ciebie normalne?
pomyśl_kolego / 217.98.84.* / 2011-01-13 21:33
Przepraszam Pana/Panią, a gdzie pół zdania? ja tak nie napisałem, proszę zacytować całe zdanie a nie pół bo to zmienia sens wypowiedzi napisałem:
"Choćby nawet pomylili się i podali złe parametry nawigacyjne z ziemi to w takich warunkach to nie ich wina bo zgody nie było na lądowanie."

Inaczej można by powybierać wyrazy z całego tekstu co komu pasuje i wtedy napisać zupełnie coś innego a potem powiedzieć że to ja napisałem. Równie dobrze można powiedzieć że to Ty napisaleś/łaś Pana Tadeusza bo litery i wyrazy które używasz są takie same a przecież to absurd. Jak już cytujemy to raczej całe zdanie starając przytoczyć sens wypowiedzi autora a nie zmianiając/sugerując zupełnie coś innego.
Bez odbioru
zby79 / 79.163.244.* / 2011-01-13 22:23
Podawania fałszywych parametrów jest niedopuszczalne bez względu na okoliczności. Jak prowadzisz ślepego i mu powiesz nie przechodź a on i tak próbuje to możesz go okłamywać? I skierować go prosto pod TIRa?
energia bierna / 79.185.231.* / 2011-01-13 20:25
NO TAK .. NIC DODAC NIC UJAC ? !
poranek_kojota / 217.98.84.* / 2011-01-13 19:27
1. Polskie władze latają wszyscy jednym samolotem w tej samej chwili.
2. Polscy piloci ląduja we mgle bez zgody na lądowanie
3. Po kokpicie szwendają sie nachlani oficeriowie i mówią pilotom co mają robić.
4. A jak dochodzi to tragedii to obwiniają, wszystkich tylko nie siebie.

Proszę, przekonajcie mnie że to nie prawda bo ja nie widzę logicznych argumentów - tylko proszę rozsądnie i prawdziwie, bełkotu jest tu pełno. W przeciwnym wypadku zamilczie bo jak możemy być wiarygodni na Swiecie. Lepiej przestańmy to tym gadać niech sprawa przyschnie bo niedługo przestana nasze samoloty przyjmować gddziekowiek, a polscy piloci i inżynierowie bedą na zachodzie tłoczyć sie w kolejce po pracę do sprzątania ulic.
zby79 / 79.163.244.* / 2011-01-13 20:37
AD 3. Nie ma dowodów, że generał był pijany. Nie podano czasu wykonania badania oraz stanu zwłok.
AD 4. A co znaczy na kursie i ścieżce? Nie wyjaśniono sprawy ił76. Kim w stenogramach z kokpitu TU154M jest Borg i jakiego zrzutu dokonywał. Czy były tam ćwiczenia? Czy wkręcali żarówki na lotnisku zaraz po katastrofie?
niewierzący ateusz / 83.5.84.* / 2011-01-13 19:43
"Są ludzie, którzy z nienawiści do kaczorów z radością i entuzjazmem podchwycą ..."

to tyle w temacie twojej prośby by cię do czegokolwiek przekonywać, a jeśli się mylę to wpisz zacytowaną frazę do wyszukiwarki i przeczytaj całość ,może się przekonasz
poranek_kojota / 217.98.84.* / 2011-01-13 20:21
Masz rację tak jest z tym twoim cytatem, ale odnosi się to to wszystkich ludzi i różnych opcji politycznych nazywa się to "Polaryzacja poglądów", ale to inny temat bo nie o to mi chodzi w tej katastrofie tylko o fakty.
Ale eureka: Myślę że wiem gdzie jest wina, podobnie jak w katastrofie w zatoce meksykańskiej BP, w katastrofie Chalengera wina jest ta sama odpowiedz brzmi "Syndrom myślenia grupowego" po angiesku groupthink.
Warto poczytać o tym nawet na wikipedii dużo wyjaśnia
zbiórka-na-samolot / 217.98.84.* / 2011-01-13 19:33
Proponuję aby Jurek Owsiak zorganizował zbiórkę pieniędzy na dwa samoloty dla naszych władz, myślę że zrobił by im niezły wstyd bo kupiłby dwa samoloty w jeden dzień. Naszym władzom się nie udało kupić od 15 lat ani PiS, PO ni SLD.
Jurek zrób zbiórkę!
Szkoda
kaczorek ma motorek / 2011-01-13 19:05 / Tysiącznik na forum
Dwa filmy Komorowski i Tusk się śmieją nad trumnami ofiar tragedii pod Smoleńskiem
http://www.youtube.com/watch?v=9YPOYCeyK3I
http://www.youtube.com/watch?v=JjbCQQAZDpA&NR=1
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy