Forum Polityka, aktualnościPolityka

Tusk na prezydenta? Ma 36 proc. poparcia

Tusk na prezydenta? Ma 36 proc. poparcia

Money.pl / 2008-10-09 08:22
Komentarze do wiadomości: Tusk na prezydenta? Ma 36 proc. poparcia.
Wyświetlaj:
robertw7 / 2008-10-09 11:10 / portfel
Ostatnio podchodzę sceptycznie do sondaży. Uważam, że nie zawsze są obiektywne. Jeśli chodzi o Polska scenę polityczną, to skompromitowała sie ona już wystarczająco. W cywilizowanym i normalnym kraju tacy "profesjonaliści" jak 90 proc. polskich polityków, nie mieliby racji bycia w tym biznesie. Co do Donalda. Nie uważam, żeby to był dobry kandydat. Jest zbyt mało wyrazisty, mało zdecydowany i kiepsko negocjuje. Kaczyński zresztą też nie jest dobrym kandydatem (może wyrazisty, ale "inaczej"). Uważam, ze najlepszym kandydatem byłby Radek Sikorski. Człowiek, który jest trochę obeznany w świecie, potrafi być skuteczny i odnaleźć się z klasa w każdej sytuacji.
desperados / 79.188.238.* / 2008-10-09 12:57
no tak z poparciem teścia, prawda !
prezydent , który publicznie nawoływał do "wyrzynania watahy" weź się człowieku puknij w ten maleszkowy łab !
robertw7 / 2008-10-09 13:11 / portfel
Twój sposób wypowiedzi świadczy o tym, że Twoim idolem jest Jacek Kurski. Współczuje...
żalściska / 213.158.196.* / 2008-10-09 17:02
a to się nędza jedna usra...a i współczuje
wkurzona / 79.185.192.* / 2008-10-12 10:56
Nie było mnie tu kilka miesięcy, wiele się zmieniło, ale nie Ty 213.158.196! Jak zwykle uroczy (?)

Z przykrością stwierdzam, że z zażenowaniem czytałam komentaże w tym temacie. Jedyna wypowiedź zasługująca na uwagę, to wypowiedż "robertaw7". Można się z nią zgadzać lub nie, ale świadczy o wysokiej kulturze piszącego (zwłaszcz ta na zaczepkę "desperada" ).
robertw7 / 2008-10-09 11:30 / portfel
Do Sikorskiego dołączyłbym jeszcze drugiego kandydata-Cimoszewicza, którego zaszczuto przy ostatnich wyborach. I to niesłusznie.
marucha wyszedł z lasu / 79.188.238.* / 2008-10-09 11:01
a koleżanka SAWICKA szefem Gabinetu Prezydenta Tuska !

motto kandydata na prezydenta RP

>"co pozostanie z polskości , gdy odejmiemy od niej ten cały wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń ? Polskość to nienormalność - takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu.......Piękniejsza od POlski jest ucieczka od Polski tej na ziemi, konkretnej przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem"
Donald Tusk.
acomitam / 83.11.105.* / 2008-10-10 06:28
I to jest najcelniejszy komentarz! Kompromitującą ocenę swojej osoby wystawił sam sobie Tusk, i nie jest ona wcale pochlebna.
sondalambda / 217.96.100.* / 2008-10-09 09:40
czy ktos jeszcze traktuje serio sondaze?
Marucha gajowy / 79.188.238.* / 2008-10-09 10:56
sondaże w maleszkowej gazecinie, darujmy sobie ale pampersy to kupują !

Jak jeszcze obniżą wiek wyborczy do 14 lat to tusek może zostać prezydentem.
Ten człwoiek ciagle mija się z prawdą, zapytajcie tych poszkodowanych przez powodzie i huragany !

te 1000 km dróg lkalnych rocznie, te autostrady, lotniska, stadiony wszystko jedna wielka LIPA !

2 filarem na pewno sie zajmą bo to mega kasa dla kolesi w Funduszach.
Nie wyobrażam sobie że cżłwoiek który rozmontował budżet operatora publicznego RTV i powiedział płacącym Polakom abonament że sa frajerami, że obraźliwie nazywa inaczej myślących obywateli, moherowa koalicja, jak taki goguś może być prezydentem , Trybunał Stanu dla niego !
ninioczka / 151.92.176.* / 2008-10-20 09:49
Chcesz porozmawiać o obraźliwych odzywkach? Niestety w tym temacie króluje niepodzielnie lech-krzywy-uśmiech...a ostatnio jeszcze zaczął straszyć...W zasadzie to powinnam się bać pisać cokolwiek, bo moge się znaleźć na jego "krótkiej liście" i np zniknąć bez wieści...Tak, tak wybierajmy kaczorka, zróbmy sobie drugie Chiny zamiast drugiej Irlandii...
Gratuluję odwagi i współczuję głupoty - jakby powiedziała znana blondynka...
wkurzona / 79.185.192.* / 2008-10-12 11:04

obraźliwie nazywa inaczej
myślących obywateli, moherowa koalicja,



darujmy sobie ale pampersy to kupują !

Które określenie jest bardziej obraźliwe: moherowa koalicja, czy pampersy?
Pajchiwo / 2008-10-09 08:22 / Tysiącznik na forum
Osobiście wystarczyło by mi, żeby obecny zachowywał się O.K. i dbał o kraj wraz z obywatelami, zamiast o dobro partii.
Takie same mam życzenia co do parlamentariuszy.
I naprawdę obojętne mi jest z którego są ugrupowania bo to od tego nie zależy- skompromitowały się już zresztą wszystkie pod tym względem.
prawiezaratustra / 2008-10-09 09:45 / _

bo to od tego nie zależy

Zależy.
Ponadto 36% poparcia ma ten Gość wśród czytelników gazety nie uważanej za reprezentatywną dla Polaków.
Wybranie Go prezydentem byłoby czymś podobnym jak przyznanie Oskara Mroczkom albo Cichopkom. Świadczyłoby o degradacji państwa. Nie jesteśmy chyba na to gotowi. Może za 500 lat?
Pajchiwo / 2008-10-09 13:21 / Tysiącznik na forum
Heh - mam wrażenie, że zakładasz, że poparcie jest czymś wynikającym z rozsądku.
A tak bynajmniej nie jest - wynika to choćby z naszych zachowań stadnych - niektórzy w ogóle nie potrafią podejmować decyzji samodzielnie (to właśnie ta ruchoma "masa" którą sterując wygrywa się wybory).
Niewielu jest ludzi, którzy są obiektywni.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy