Forum Polityka, aktualnościKraj

Tusk: Nie jestem ideałem, ale nie jest najgorzej

Tusk: Nie jestem ideałem, ale nie jest najgorzej

Wyświetlaj:
sub5even / 2011-07-17 20:06 / Bywalec forum
ladnie wyglada i tylko to a tak to jest smierdzacy ...
Lucky_Luke2 / 88.199.233.* / 2011-07-17 19:15
Bo nikt nie jest ideałem a ludziom PO żyje się nie najgorzej z publicznych pieniędzy.
bsf / 87.205.145.* / 2011-07-17 18:53
Dobre samoPOczucie , wylatane SZEŚĆ MILIONÓW złotych na weekendowe plażowanie i luzik trwający CZTERY lata na koszt POdatnika to SUKCESY Tuska.Oczywiście,że nie jest najgorzej można przecież mieć weekend 7 dni w tygodniu i brać kasę POdatnika za NIC NIE ROBIENIE.
Ceneo / 83.29.110.* / 2011-07-17 18:09
Zdecydowanie zatem lepiej mniej mówić, a więcej robić.
Co do skuteczności tego rządu w sprawach rolnictwa, to myślę, że lepiej nie przerzucać się na argumenty, w myśl zasady jaki jest koń każdy widzi.
Skuteczność w sprawach eksportu warzyw jest namacalnym dowodem skuteczności. No,ale czy może być inaczej, kiedy my od lat, na każdym kroku próbujemy pokazać Rosji jacy jesteśmy wielcy i niezależni, kierując się prymatami ideologiczno - politycznymi, zamiast kierować się pragmatyzmem? Dogmatyzm ideologiczny jest złym doradcą, wystarczy spojrzeć na obecne stosunki chińsko - niemieckie i sprawdzić kto jest największym partnerem gospodarczym Chin w Europie.
To absurd, że my od lat nie potrafimy się ułożyć z Rosją, oczekując od niej ciągłego kajania się. Spójrzmy na stosunki francusko - niemieckie, relacje dwóch odwiecznych wrogów w przeszłości, a ich obecny kształt. Francuzi i Niemcy mają swoje Verdun, czy naszym symbolem pojednania - bez wskazywania winnych - może stać się Katyń?
Szerzej na ten temat: Symbolika Katynia - Symbolika Verdun: uprawniona analogia na:
frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com
MIRO RYCHO i ZBYCH / 83.29.5.* / 2011-07-17 18:24
Bzdura, z ROSJĄ jesteśmy bardzo dobrze ułożeni -- od 1945 roku -- tych którzy cokolwiek próbowali popsuć, pod Smoleńskiem zneutralizowano
dgen / 2011-07-17 17:47 / Tysiącznik na forum
jeżeli pan premier polskiego rządu uważa, że dopłaty dla rolników ze "starej" UE powinny być wyższe niż dopłaty dla polskich rolników to jest po prostu idiotą. I grzeje mnie to czy jest piękny, młody, przystojny i sympatyczny.
maciekkkk / 2011-07-17 17:43 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Pan Prezes Kaczyński to non stop widzi wszystko inaczej niż faktycznie jest.
gafqa / 83.27.51.* / 2011-07-17 18:05
Bo niby jest tak jak to przedstawi Tusk i wysługujące mu się media?
MIRO RYCHO i ZBYCH / 83.29.5.* / 2011-07-17 17:18
...
Polska i POlacy nie są skazani na ten fałszywy wybór między cynicznym konformizmem a cynicznym radykalizmem. Jest wielka przestrzeń, przestrzeń, w której żyją normalni ludzie. Przestrzeń, w której nie ma i nie powinno być miejsca na polityczny oportunizm, na cwaniactwo, na gotowość wykorzystywania władzy wyłącznie dla własnych interesów. I z drugiej strony władzy, która w imię czasami pięknych idei, czasami własnych obsesji, zamienia te najważniejsze wartości w takie pragnienie panowania nad wszystkimi. POlacy dobrze sobie radzą wtedy kiedy władza nie przeszkadza im żyć. POlacy mają prawo do władzy i do takiego państwa, i do takiego rządu, który traktuje swoją misję jako służbę, który uczciwość, przyzwoitość, bezinteresowność traktuje jako oczywistość, I równocześnie POlacy mają prawo do władzy, która nie ma zamiaru narzucać, kontrolować każdego fragmentu ich życia. Platforma Obywatelska i Polskie Stronnictwo Ludowe tworzy dzisiaj rząd, który gwarantuje POlakom wolność, swobodę działania, wyzwolenie pozytywnej energii i równocześnie pomoc zawsze tam i zawsze wtedy, kiedy ona jest potrzebna. Tym, którzy pomocy potrzebują.
..
likorrr / 83.25.240.* / 2011-07-17 20:27
zdecydowanie potrzebujesz pomocy w wytłumaczeniu pewnych pojęć- czym jest wolnośc a czym biurokracja czym sa fakty a czym manipulacja
maurin / 93.181.165.* / 2011-07-17 16:44
Ręce opadaja jak się czyta taki bełkot.
"Podejrzewam, że nie ma w Polsce polityka, który by cieszył się opinią takiego człowieka, który robi dokładnie wszystko to, co mówi. Szczerze powiedziawszy, ja zdaję sobie sprawę, że praca, jaką ja wykonuję, ma tę specyfikę, że my też na zamówienie mediów bardzo dużo mówimy i nie wszystko potrafimy zrobić, tak jak to zapowiadamy"
Stare dobre powiedzenie mowi winny się tłumaczy.
elektorowstrząs / 85.10.198.* / 2011-07-17 16:42
Nasz przywódca narodu oraz partii nie tylko, że jest taki, jak kazał w sondażach o siebie pytać, jest nadto piękny, przystojny oraz seksowny. To wszystko o sobie wie, a pomimo to pyta innych, czy się nie urwali przypadkiem z Tworek.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy