Forum Polityka, aktualnościKraj

Tusk nie zamierza płacić podatku

Tusk nie zamierza płacić podatku

Money.pl / 2012-02-25 20:18
Komentarze do wiadomości: Tusk nie zamierza płacić podatku.
Wyświetlaj:
mikepeter / 195.205.210.* / 2012-02-26 00:37
Służbowo rozmawia z żoną.. JAwna bezczelność ze strony Tuska.
?? / 194.29.137.* / 2012-02-26 00:33
wolałbym żeby służbowo nie spał itp za nasze pieniądze...
me again / 109.196.145.* / 2012-02-26 00:25
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum
marecki1973 / 81.190.72.* / 2012-02-25 23:12
Panie Tusk to kłania sie prawo pracy.Ja tez jak spie to mysle ,czy przy zakupach w biedzie styknie do pierwszego.Jakos nikt nie chce mi placic za to myslenie w czasie snu.Zenujace tlumaczenie premiera.Jak na dole bedzie dobrze to nikt nie bedzie sie czepiał tych przy korycie i przekrety spokojniej i bez echa przejda.
tojasiepytam / 188.252.10.* / 2012-02-25 23:11
Tylko kilka razy skorzystał z niego służbowo, głównie lata na weekendy do domu w Sopocie
ANTYpeło / 82.145.209.* / 2012-02-25 23:02
Jeśli tak narzeka, że pracuje 24h na dobę, niech idzie na bezrobocie. Zasiłku nie powinien dostać, gdyż wg.mnie, nie zasłużył nawet na 1 grosz z podatków.
Arti222 / 94.40.117.* / 2012-02-25 22:58
Skoro wszyscy mają przestrzegać prawa to prawo to musi być sztywno i jednoznacznie ustalone, więc premier jako obywatel powinien przestrzegać prawa i płacić jako obywatel podatek, który obowiązuje wszystkich. Jeśli nie pasuje to radzę wybrać się do kopalni gdzie jest prawdziwa praca, a nie przelewki nazwane (czyt. polityka) zabawą z obywatelami. Wszelakie działania nazwane pod sztandarem "polityki" powinny być pod sztandarem "pracy", a mam tu na myśli prawowitą rzecz na działanie społeczeństwu, bo który polityk zorganizuje, wytłumaczy tej mniej rozgarniętej części społeczeństwa jak trzeba postępować, jak działać na rzecz lepszego życia, jak rozwiązywać sprawy, które wymagają natychmiastowej interwencji władz. To jest tylko czubek góry lodowej zapotrzebowań państwa. Wierz sobie w PO, czy PiS, oni preferują przyszłość bez przyszłości, czasy Polaków bez ich udziału, chcą niepodzielnie rządzić bez sprzeciwu, ale nie dajmy zdrajcom narodu zająć pozycji gwarantującej nam przez Konstytucję prawa do lepszego życia, do sprzeciwu wobec niekompetentnych ludzi, przeciwko deprawacji tylko dlatego, że sądzimy inaczej niż reszta. Czas się obudzić i oswobodzić z więzów telewizji, z w więzów niewiedzy, nieprawości. Z więzów kretynizmu i podporządkowania nacjom "silniejszym" niż my sami. Nie jestem nacjonalistą, szanuję inne narodowości, a nawet popieram je, ale jeśli ktoś uważa się za boga i chce rządzić wszystkimi mówię mu stanowcze NIE! Znamy swoją wartość i powinniśmy ją znać! Podnieśmy protest ludziom, którzy chcą nam odebrać prawo do wolności naszej wypowiedzi, do wolności wyznań, nie interesuje mnie czy jesteś katolikiem, żydem, czy muzułmaninem. Czas powstać, Polacy, prawdziwi Polacy, nie marionetki opętani żądzami. Chcę, aby każdy obywatel wiedział czym jest prawdziwa wolność, czym jest wolność przekonań, oczywiście na rzecz lepszego społeczeństwa, lepszego świata, by każdemu człowiekowi jakim każdy z nas jest żyło się lepiej, każdy z nas zasługuje na prawo do życia, lepszego życia. Mamy do tego prawo i nikt nam nie może go zabrać, ale przez paragrafy "prawa" jedynie ogranicza się rzeczy oczywiste, które każdemu obywatelowi mają na myśli sprzyjać i mam tu na myśli prawa człowieka, nie obywatela, ale człowieka. Czuj się godny, czuj się człowiekiem, masz prawo na lepsze życie, jesteś kimś. Nie jesteś marionetką korporacji, nie jesteś niewolnikiem systemu. Jesteś pełnoprawnym obywatelem XXI wieku, jesteś wartościowym elementem społeczeństwa, jesteś nieodłącznym elementem układanki zwanej społeczeństwo. Bez Ciebie nie będzie ona kompletna i tylko przez Twój poziom uświadomienia ona staje się taką, jaką jest. Bądź więc, bądź więc obywatelem Polakiem, bądź patriotą dbającym o sprawę kraju. Głosuj rozważnie, udzielaj się publicznie, bądź wzorem dla innych. Trzymaj się tych zasad i nie daj się omamić telewizji i innym środkom przekazu publicznego. Musisz patrzeć, słuchać i myśleć samodzielnie.
dsareytn / 77.115.112.* / 2012-02-25 22:53
niech sie zdecyduje w koncu, czy 24h na dobre pracuje czy śpi czy gada z żoną bo chyba nie można wszystkiego naraz robic nie ? dziwne..
Autor: / 109.231.62.* / 2012-02-25 22:29
jak harata w gałę to pracuje najmocniej...
lllollllleeeekkkkdd / 78.8.155.* / 2012-02-25 22:27
to mi dokopią 5000 plus odsetki
a ten ponad prawem stoi
JanuszPOlikot / 2012-02-25 22:25 / Tysiącznik na forum
Panie Dyzma a czy w ustawie jest mowa że samolot to jest POjazd..........Tym bardziej służbowy?........Każdy wie że pan używa tego" środka komunikacji"......


Tradycyjnie POzdrawiam .....dziennikarzy GW...TOK FM ..i TVN....:):):):):)......POgratulować czytelników , słuchaczy i widzów.....:):):)........Prawdziwa "elyta".......
JanuszPOlikot / 2012-02-25 22:06 / Tysiącznik na forum
Dziękujemy ci boski Kim Don Tusku.....Za to że POzwalasz nam pracować do 100 lat.......A ty w
ramach walki o lepsze jutro POlaków .....POlatasz samolotem tam i z POwrotem......POgrasz w piłkę i
PObiegasz PO plaży......A PO tak" ciężkiej pracy" POleżysz sobie i POmyślisz o swojej
wielkości i o tym że nikt nie może POrównywac się z tobą o boski władco......PO odpoczynku POjawisz
się w pracy POniedziałowego POłudnia .....i tak do piątku .....byle do fajrantu.....POtem
POdniesiesz POdatki i POwiesz ....PIękna zielona wyspa......

Tradycyjnie POzdrawiam redaktorów.... GW...TOK FM...i TVN.......:):):):):)....I cały
POletariat.....PO szkołach POdstawowych.....
TSTurner / 89.76.81.* / 2012-02-25 21:43
Zesrała się bida i płacze!!!
wsiok / 77.254.20.* / 2012-02-25 20:40
Panie Premierze to i tak dobrze, że liczy Pan sobie 24 godziny i nie dolicza przysługującego każdemu czasu na posiłek na pewno było by więcej.
bsf / 87.205.250.* / 2012-02-25 20:18
Tusk zamienił plaże i boisko w kancelarie premiera i pracuje tam 24h/dobę to jest najlepszy DOWCIP XXI wieku gdzie weekend trwa 4 dni w tygodniu.
Śmiać się czy płakać ? kogo wybraliście na urząd PREMIERA III RP ?
polly anna / 164.126.2.* / 2012-02-25 21:11
Wybrano pętaka.
seniorka / 178.37.211.* / 2012-03-08 10:02
biedny ten nasz premnier tak sie pchał na to stanowisko a teraz sie zajezdza, i w pośpiechu wszyrtko robi dlatego tak mu wychodzi i jeszcze musi sie tłumaczyć ojj joj biedny on .
Ja nie niemam takich problemów mam 920 zł.na miesiąc i trace czas żeby pochodzić po sklepach
i zobaczć gdzie taniej bo dorobić niema gdzie..............
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy