Forum Polityka, aktualnościKraj

Tusk o prezydencie: gra na kryzys

Tusk o prezydencie: gra na kryzys

Money.pl / 2008-12-17 09:35
Komentarze do wiadomości: Tusk o prezydencie: gra na kryzys.
Wyświetlaj:
OCZYWISTOSC / 89.78.6.* / 2009-02-14 10:44
CZY KTOS WIE ILE TRZEBA JESZCZE ABY TEN PAJAC ZWANY PREMIEREM RTAFIL DO RYNSZTOKU HISTORII, GDZIE JEST JEGO MIEJSCE ???
wow / 79.163.65.* / 2009-02-13 19:48
co to za człowiek z tego premiera ,ja nigdy nie słyszałam żeby Pan Prezydent używał tak wrednych słów wobec premiera ale co się dziwić to człowiek z klasą.
Gall# / 213.158.196.* / 2008-12-18 01:19
Za to ty Donku konDonku grasz ... na nerwach Polakom; wkrótce struna pęknie i trafisz tam, gdzie twoje miejsce - na podwórze!!! - wredny gnojku
bolo48 / 89.76.190.* / 2009-04-26 13:01
widać że puszczają komuś nerwy lub jest po 10 kaczuszce
blankaspa / 151.92.176.* / 2008-12-18 15:09
OJj
Gall#
,

Gall#

............................................
Gdzie ty trafisz z ta twoją złością i nienawiścią przedświąteczną? To tylko Pan Bóg wie.... I daj ci Boże żeby to było podwórko....i ni śmierdziało siarką.
Chodowca drobiu nieszkodliwego / 77.253.55.* / 2008-12-17 11:47
Czas rozpocząć polowanie na dzikie kaczki. Jak to się nie odbędzie to byle kaczka siędzie na grzędzie.
?! / 2008-12-17 11:52 / Tysiącznik na forum
A jak to jest z okresem ochronnym? Czy już można? :)))
Chodowca drobiu nieszkodliwego / 77.253.55.* / 2008-12-17 12:07
Nie wiem dokładnie ale wedle szkodliwości tego gatunku nie powinno byc takowego.
blankaspa / 151.92.176.* / 2008-12-17 11:31
Rany...znów sfrustrowane pisomatołki (poniżej)...
Już nie macie chwilowo kogo obrażać (choc nie wszyscy, niektórym idzie świetnie..) to kryzysu się uczepiło...I oczywiście to wina Tuska, jak wszystko co wydarzyło się na świecie od jego zarania...A słyszało towarzycho skrzywione że bezrobocie spada (wczoraj o tym nasze ulubione Money piosało) ba wzrost PKB na koniec grudnia będzie wiekszy niż zakładano (Ja w tym roku znalazłam najlepszą pracę jaką mogłam sobie wymarzyć i na tych forach w ciągu tego roku widziałam sporo takich wpisów) a na Święta ludzie znowu wydadza więcej pieniędzy niż w poprzednim roku? Nie zauważyły osiołki ograniczone, że mamy jedyny rząd który zabrał sie za skostniałe po-komunistyczne problemy (np służbę zdrowia i emerytury), nie boi się krzyków i próbuje coś z nimi zrobić w przeciwieństwie do poprzednich, które tematów trudnych unikały jak ognia? Za to zajmowały sie szpiegowaniem własnych ministrów i spektakularnymi aresztowaniami a także rozdzielaniem dóbr ogółu na mniejsze grupy społeczne ( czyz nie piękny socjalizm?)...wszystko super, tylko pieniążków gospodarce to nie przyniesie...
Nikt nie mówił że będzie łatwo, wręcz przeciwnie, bo ludzie nauczeni za komuny że państwo jest po to żeby dawać nie chcą się zgodzić na to że teraz sami będą musieli zarabiać i nikt nie da i panowie górnicy i kolejarze, czyli czołowe oszołomy RP już gotowi są z kilofami żeby robić zadymę - bo im sie przecież należy!
Tak, tak, wszyscy chcielibyście mieć druga Irlandię, niestety mentalniość komunistyczna wygrywa z rozsądkiem...Jedżcie do Irlandii i zobaczcie kto tam dostaje coś za darmo od państwa i w jakim wieku są emeryci i zacznijcie się uczyć mentalności od rozwiniętych narodów które oprócz awanturnictwa i plucia we własne gniazdo (w czym akurat jesteście świetni) już osiągnęły jakąś pozycję na świecie...
Ja trzymam kciuki za rząd, bo może ktoś wreszcie zrobi choć troszkę porządku...Żeby tylko nasza czołowa marionetka państwowa nie przeszkadzała we wszystkim to za dwa lata pewnie byłoby już lepiej w Polsce...No ale do tego nie może dopuścić, bo kto by wtedy zagłosował na nią i jej klona?
No cóż...Miejmy nadzieję że premier da sobie radę, ja w niego wierzę...
scania / 91.94.197.* / 2009-04-26 20:16
Jestem ciekaw jak ty zarabiasz.Ażąd cały jest do niczego tylko martwią się ktury ile zgarnie dla siebie reszte mają gdzieś.
Cspostrzegawczy / 2008-12-17 15:07 / Tysiącznik na forum
Trafiłeś kulą w płot.
Marionetką to jest Tusk, sterowana przez oligarchię chorągiewka - praktycznie bez poglądów, a jak coś ustali to zaraz zmienia je jak mu sondaż zawieje inaczej.

Kaczyński ma jasno określone stałe poglądy.

Ja tez trzymam kciuki może ten rząd coś zrobi. Choć na razie robi bałagan i nie wiem może lepiej juz było jak nic nie robił.
blankaspa / 151.92.176.* / 2008-12-17 15:18

Kaczyński ma jasno określone stałe poglądy.

Dobre-)...A możesz zdradzić jakie? No chyba że jasno określonym poglądem jest słuchanie brata i związkowych pasibrzuchów? Teraz to rozbawiłeś chyba wszystkich...Człowieku, przeciez to jedyny prezydent-marionetka jakiego mieliśmy, którym każdy rusza jak chce i robi z niego durnia, każdy od Sakaszwilego po Śniadka...Naprawdę nie zauważyłeś za co śmieje się z niego pół Europy i dlaczego na zagraniczne wojaże jeździ do Japoni?
Rany, co za ciemni i skostniali w ślepocie ludzie...
dareg / 87.207.175.* / 2008-12-17 11:54
ja nie chcę żyć w dugiej irlandii tylko w kraju -
gdzie ludzie pracujący najwięcej w europie nie będą musieli oszczędzać na jedzeniu dla dzieci, gdzie prezydenta nie nazywa się chamem a wyborców partii przeciwnej bydłem, gdzie jedynym zajęciem min. sprawiedliwości tropienie laptopa poprzednika a pełnomocnika premiera ds. korupcji ściganie dorsza z 8 PLN, gdzie ciułane przez kilkadziesiąt lat pieniądze na emeryturę w ofe będą moje nie tylko na niby.............
blankaspa / 151.92.176.* / 2008-12-17 12:14
Mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę jak bardzo żałosne są twoje postulato-argumenty? Wydaje ci się że twoje życie tak cudownie się zmieni jeśli tylko jarek-prawo-i-sprawiedliwość zostanie premierem? Jesteś tak głupi czy tak naiwny zaczynając od tego że on i jego partia (w większości) o gospodarce ma takie pojęcie jak koń o gwiazdach?
Nie będe prowadzić dyskusji na tym poziomie bo musiałabym wymienić całą liste epietów jakimi pis i prezydent "obdarowali" nie tylko wygraną partię ale tez zwykłych obywateli, takich jak ty... A gadanie o jakimś dorszu w kontekście argumentów o podsłuchach i spektakularnych aresztowaniach i brak jakichkolwiek argumentów poza tym za poparcirm dla pis-u jest po prostu jednoznaczne...
Jest na to nawet specjalna nazwa...Takie ogłupienie nazywa się FANATYZM.
scania / 91.94.197.* / 2009-04-26 20:20
to ty jesteś pewną fanatyczką
Cspostrzegawczy / 2008-12-17 14:55 / Tysiącznik na forum
jakie to smutne, że człowiek nazywa kogoś fanatykiem, a sam opiera sie na fanatycznym zaufaniu, bo jakby sprawdził fakty to by zobaczył, np. że "kontekst argumentów podsłuchów" jest taki, ze za PISu podsłuchów było mniej niż za PO, czy za SLD.
A Twoje emocjonalne odczycia opierają sie na faktach prasowych i propagandzie PO.

Dwa lata rzadów PISu to najlepsze dwa lata dla Polski i to już widać, że ten rok jest gorszy, a miało być cudownie lepiej wszystkim.
blankaspa / 151.92.176.* / 2008-12-17 15:25
Ranu, co ty gadasz???Jakie najlepsze???Te notoryczne kłótnie i wojny???Wewnątrz -koalicyjne przepychanki i awantury??? Co oni uchwalili dobrego???Afery, podsłuchy i przerzedzanie własnych szeregów??? Pośmiewisko europy?Kto to jest twoim zdaniem lepper, giertych, chojarska, łyżwiński, zalewski, lipiec, kaczmarek, dorn i inni jak nie filary tych "wspaniałych" dwóch lat???Gdzie są teraz???
Nawet trzeci bliźniak nie wytrzymał...
Normalnie ręce opadaja nad twoim zaciemnieniem...Bardzo ci współczuję.
Bankier_7 / 2008-12-17 12:14 / portfel / Punktator
Włąsnie w takim kraju żyjesz...
Kolego obudź się - PIS już nie rządzi i będzie naprawdę lepiej, widzę,że bardzo cię mentalnie skrzywdziły te dwa lata rządów PIS - ale miej wiarę,że teraz już będzie lepiej...
cyrograf / 79.188.238.* / 2008-12-17 11:02
Jakie reformy ? SAWICKIEJ ?

te parę boisk w terenie a i tak nie ma tam funduszy aby zaopiekować się młodzieżą ......
Idź donek na prezesa Totalizatora Sportowego.

Czy Chińczycy przyjadą zaraz po nowym roku budować EURO 2012 ? po tym jak wałęsa publicznie powiedział, że mam receptę na wolny Tybet , no ciekawe ........................
Szkoda, że nie powiedział swojej recepty na wolną Czeczenię.
blankaspa / 151.92.176.* / 2008-12-17 11:38
Biedaku...ale cię ogłupili...Rozumiem, że rząd powienien zajmować się szpiegowaniem wszystkich, podsłuchami, rozliczaniem a w TV TRWAM obowiązkowo dla młodzieży 3 aresztowania dziennie i pokazowe procesy wnuków kolaborantów hitlerowskich? Albo co tam się ograniczać, niech będą wojny napoleońskie? Rozumiem że wtedy byłoby super i rząd byłby wspaniały? A sorry, zapomniałam o rozdaniu wszystkim obowiązkowo pieniędzy i wszystkim za darmo...
Cóż...wyrazy współczucia.
swoj / 80.54.122.* / 2008-12-17 09:51
i bardzo dobrze tak trzymać
kto chce wczesniej zakończyć pracę bo nie pozwala mu zdrowie może starać się o rentę
?! / 2008-12-17 11:50 / Tysiącznik na forum
100% racji!!! Nie powinno byc żadnych "pomostówek".
polkabezpolski / 83.23.3.* / 2008-12-17 09:47
Tusk moje wielkie rozczarowanie !!
Cspostrzegawczy / 2008-12-17 09:45 / Tysiącznik na forum
Gdyby nie beznadziejne rządy PO to kryzys zachodni prawie by nas nie dotknął, bo moglibyśmy wykorzystac "inwestycje unijne", a tak u nas jest 2 razy większy kryzys niż na zachodzie.
Kto wątpi to niech wytłumaczy dlaczego euro, dolar i inne waluty - tam gdzie jest niby kryzys rośną ?

Proszę spróbować mnie przekonać, że gwałtowny spadek złotówki to nie jest wina obecnego rządu.
Bankier_7 / 2008-12-17 11:35 / portfel / Punktator
Rozumiem,iż twierdzisz,że Polska jest wyspą która w żaden sposób nie jest połaczona z innymi krajami zależnościami ekonomicznymi / gospodarczymi?
I kryzys by nie doszedł do Polski? - spójrz np. na GPW
.

bo moglibyśmy wykorzystac "inwestycje unijne"

A nie mozemy? - do tego wypłacane chyba w EUR co po wyzszym kursie da więcej złotówek na inwestycje po przeliczeniu.
...
Wszystko można przedstawić wg. swojego uznania...
Pozdrawiam.
.
p.s. A waluty drozeją,gdyż jest na nie popyt - "każdy chce gotówkę w czasach niepewnych" - a jak sam zauważyłeś u nas nie ma tak dużego kryzysu a przez to nie ma parcia na zakup naszego rodzimego PLN - i traci do reszty walut...
Cspostrzegawczy / 2008-12-17 14:45 / Tysiącznik na forum
1. Wlaśnie po wynikach GPW stwierdziłem, ze u nas jest kryzys 2 razy wiekszy bo WIG spadł średnio dwukrotnie więcej niz inne zachodnie rynki.

2. Chodzi o to, że dotacje unijne wykorzystać możemy tylko tego ten rząd nie robi i dlatego zwiększa zamiast zmniejszać kryzys.

3 Jeśli ludzie nie mają zaufania do złotówki (co chyba nie wystepuje, bo lokaty u nas lepsze) to wtedy można uznac, że jest popyt na walutę, ale to nie u nas, to nie popyt na walutę a mała podaż unijnych pieniędzy wpływa na spadek złotówki. Podaż spowodowana praktycznym wstrzymaniem przez Tuska inwestycji unijnych.
blankaspa / 151.92.176.* / 2008-12-17 15:29
Rany, co ty bredzisz????????
Nie no, ręce opadaja do kolan, to szkoda klawiatury, przypadek niereformowalny, będzie szczęśliwy tylko na bezludnej wyspie z kaczorkiem owiniętym liściami kokosowymi...
Powtarzam ponownie...Bardzo ci współczuję, juz nie tylko ciemnoty, teraz jeszcze kompletnej nieznajomości ekonomii...-(
jlshdfhlds / 193.190.253.* / 2009-05-12 01:07
nie jestem ani za pisem ani za po, ale jak widze takich ludzi jak Ty to chce mi sie smiac a zarazem sie toche boje.
?! / 2008-12-17 11:54 / Tysiącznik na forum

nie ma parcia na zakup naszego rodzimego PLN

bo "patrotyczny" :)))) złoty polski, to tak samo egzotyczna waluta, jak indonezyjska rupia! Do ludzi musi dotrzeć świadomość, że pieniądz ma charakter wyłącznie ekonomiczny, a nie żaden inny!!!
Bankier_7 / 2008-12-17 12:08 / portfel / Punktator
Niestety masz rację.
pozdrawiam.
polkabezpolski / 83.23.3.* / 2008-12-17 09:52
i tak nam mydla oczy stawiajac co rusz nowe radary przy drogach a drog ie budujac , dajac podwyzki sedziom a emerytom glodowe zlotowki , skazujac ludzi na wegetacje i niepewnosc w prowadzeniu biznesow, budowaniu domow , zyciu i zdrowiu. Katastrofa w tej Polsce . W na Litwie rzad zdzekl sie czesci pensji . A w Polsce ? W Polsce sejmowcy robia sobie 13 i podwyzki !!!!!!!!!!!!!!!!!
latmar / 85.128.78.* / 2008-12-17 09:35
kończ waść! wstydu (sobie) oszczędź!

Najnowsze wpisy