Forum Polityka, aktualnościKraj

Tusk o słowach Bieńkowskiej: niezbyt fortunne sformułowanie

Tusk o słowach Bieńkowskiej: niezbyt fortunne sformułowanie

Wyświetlaj:
dgfgggf / 78.88.129.* / 2014-01-21 11:50
Nie bądźmy przesadnie wrażliwi na każde słowo. Suma sumarum słowo "SORRY" oznacza "PRZEPRASZAM". Nie trzeba się wszystkiego czepiać i wszędzie wyszukiwać afer!!!!
FDSA / 185.4.215.* / 2014-01-21 11:17
i tym oto sposobem nastąpiła kolejna wymiana materiału celem ZATUSZOWANIA POPRZEDNICH WYPOWIEDZI NA TEMAT NIEMTY I NICNIEUMIEJSTWA WŁADZ. CÓŻ. BLOND I NIE BLOND... W KOŃCU TO POLSKA :)
wedewdewdew / 91.227.212.* / 2014-01-21 11:15
... ktora ma skonczona tylko (a moze wrecz az) szkole podstawowa.

Generalnie poziom wypowiedzi wlaczajac w to uzyte slownictwo swiadczy o poziomie inteligencji.
sisley / 213.77.28.* / 2014-01-21 11:11
Pani Bieńkowska powiedziała uczciwie i zgodnie z prawdą. Przepraszanie Tuska za jej wypowiedź budzi bardzo nieprzyjemne skojarzenia i wątpliwości.

Panie Tusk,

Przepraszam dla pana to jedynie jedno z markietingowych, wizerunkowych pojęć. Nadużywa pan tego słowa w tym przypadku i zapomina w innych przypadkach, gdzie skrucha by się przydała.
marooo / 195.150.66.* / 2014-01-21 11:53
Przeprasza ludzi urażonych tą wypowiedzią. Czasami tak jest w życiu, że jak powiesz coś szczerze, ale jednak to urazi dużą część ludzi, to powinno się ich przeprosić, jeżeli nie miało się celu ich urażenia.

Popieram, że powiedziała prawdę i powinna być za to doceniona, bo nie politykuje tylko mówi tak jak jest. Ale niestety żyjemy takim kretyńskim kraju, że ludzie zamiast pomyśleć i przeanalizować to się obrażają, a żeby rządzić nie można na to pozwolić.

Moim zdaniem, nie mamy taką kiepską politykę z winy polityków, tylko winy głupich ludzi, którzy sa jak chorągiewki i nie mają własnego zdania.

Politycy mają wybór, albo podejmować dobre decyzje dla Polski, ale niepopularne i zostać zmienionym po 4 latach (albo nawet wcześniej) przez ludzi, którzy nie mają o niczym pojęcia tylko decydują na podstawie tego co w wiadomościach mówią, albo ugłaskiwać ludzi i po cichu po woli starać się coś wdrożyć, tak jak teraz to robią. Jest to trochę obłudne, ale taki mamy już naród, że inaczej się nie da.

Ja jestem zwolennikiem rządu technokratów, fachowców, którzy mają gdzieś opinię publiczną i kierujących się wyłącznie dobrem państwa i społeczeństwa. Bieńkowska jest taką osobą. Jestem pewny, że gdyby sami tacy byli to Polska za 20 lat była by w czołówce Europejskej, ale ludzie non stop palili by gumy na ulicach, bo nic nie dostali by za darmo.
egvfdsgbds / 178.36.180.* / 2014-01-21 12:09
Daj se spokój z takimi laurkami.

Zaliczyła wtopę po której powinna się schować do mysiej dziury
sisley / 213.77.28.* / 2014-01-21 14:24
Ty wolisz kłamliwe frazesy w wykonaniu Tuska. Tutaj nie było winy Pani Bieńkowskiej i nie ma miejsca na przepraszanie-które wtedy można uznać za szczere, kiedy jest uzasadnione-a jest uzasadnione kiedy była wina. A tu winy niczyjej nie było. To za co ma przepraszać Pani Bieńkowska. Ten rząd narobił tyle[..]że Tusk popwinien przepraszać [ i nie tylko] do końca życia. A on strofuje Panią Bieńkowską-to jest żenujące, śmieszne [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###
marooo / 195.150.66.* / 2014-01-21 13:01
To jest twoje zdanie. Moim zdaniem, żadnej wtopy nie ma, a wręcz przeciwnie - w końcu szczera wypowiedź.
hsdhfsgh / 178.36.180.* / 2014-01-21 13:20
oj peowo sierotko, szkoda takich dzieci jak ty
marooo / 195.150.66.* / 2014-01-21 13:58
I pisze mi to osoba która nic nie potrafi tylko nazywać kogoś peową sierotką, albo pewnie masz w słowniku jeszcze POrażka, POkraki, POmyleńcy...

Powiem Ci, że jak większość ludzi w Polsce, będzie mnie żal to portaktuje to jako komplement, bo ja nie chce się utożsamiać z większością, która za swoją nieudolność obwinia rząd zamiast wziąc odpowiedzialność za swoje życie. Ja wolę być w tej "żałosnej" mniejszości, która nie przywiązuje wagi do takich p******, bo wolą robić inne ciekawsze rzeczy.

Ja nie narzekam, jestem szczęśliwy w Polsce, bo mam gdzieś rząd i to co robią. Nie jestem miłośnikiem PO, PIs, Sld itp. Po prostu tak jak i ty, nie mam na to wpływu, więc wole wyłączyć TV się skupić na pracy, życiu i nieźle mi to wychodzi. Jeżeli to dla Ciebie jest tak marne, że Ci szkoda no to już twój problem:)

A co do Bieńkowskiej to jest jedna chyba z najlepszych osób w tym rządzie i atakowanie jej przez jedną szczerą, ale niefortunnie sformułowaną wypowiedź jest żałosne i małostkowe.
fdfdgds / 178.36.180.* / 2014-01-21 14:40
Za niefortunne wypowiedzi się płaci, w cywilizowanym świecie - stanowiskiem.

To nie piaskownica.
rezystor / 94.42.189.* / 2014-01-21 11:10
Opóźnienia to jest właśnie miara postępu na kolei jakiego dokonał gabinet tuska wykorzystując fundusze strukturalne UE.

a przecież Michałek tusk był w Chinach aby przypatrzeć sie szybkiej kolei i tamte rozwiązania przenieść do Polski. Covec zapłacił za ten wyjazd. I co przebranżowił się na samoloty ?
a kałasznikow przy -50C strzelał / 195.114.165.* / 2014-01-21 10:55
Trochę ta walka z ociepleniem głupio nam wychodzi.Jak i stosowanie rozwiązań zdatnych dla Afryki Północnej.
H Szatkowski / 2014-01-21 10:33
Przecież pani minister w ten sposób skomentowała przyczynę utrudnień. Nie usprawiedliwiała przecież powolności ich usuwania, bo usuwano i usuwa się je zgodnie z możliwościami.
I akurat z oblodzeniem trakcji nie da się walczyć profilaktycznie, tj. zapobiegać na jakąś skalę większą niż lokalnie, w obrębie stacji, węzła kolejowego.

No taki mamy klimat, że obladza.
wdwdwd / 91.227.212.* / 2014-01-21 11:16
chodzi o poziom wypowiedzi... zenujaco mizerny...
mrówka123 / 83.28.114.* / 2014-01-21 11:10
Hmmm może i obladza ale nikt się przecież wczoraj nie urodził. W takich właśnie sytuacjach wychodzą wieloletnie zaniedbania w infrastrukturze i zwalanie wszystkiego na "klimat który obladza" jest wymówką małych dzieci...
H Szatkowski / 2014-01-21 11:28
Sieć trakcyjna, nawet wczoraj powieszona przy takiej pogodzie ulega oblodzeniu, pantograf ulega zniszczeniu lub sieć zerwaniu.

Wskaż rozwiązanie zapobiegające temu stosowane gdziekolwiek na świecie na szerszą skalę, tj. chociaż na dziesiątkach kmb sieci trakcyjnej.
dfgfdshdsghgfds / 178.36.180.* / 2014-01-21 12:11
Czy ty człowiecze naprawdę nie wiesz o co chodzi czy robisz tylko z siebie idiotę?
mrówka123 / 83.28.114.* / 2014-01-21 11:53
Powiedz to tym ludziom co stali 10 godzin w polu.
mrówka123 / 83.28.114.* / 2014-01-21 12:15
http://pl.wikipedia.org/wiki/Shinkansen
technologia z lat 60. ubiegłego wieku... U nas niemożliwe chyba nigdy...
zmęczona plebsem! / 79.190.156.* / 2014-01-21 11:25
Gdyby takie to było proste w wysoko rozwiniętych ekonomicznie krajach nie zdarzałyby się podobne sytuacje. A odwołane loty? bo samoloty oblodzone... paraliżuje taka pogoda cały świat- gdziekolwiek się pojawi. Przykre, że niektórzy mają tak małą wyobraźnię a swoje nastawienie życiowe skupiają w malkontenctwie! Oczywiście nie mówię tutaj o jednak kiepskiej infrastrukturze w naszym Państwie, ale na boga! trochę użyjcie mózgu! Pani Bieńkowska dobrze powiedziała.
ss329 / 46.238.77.* / 2014-01-21 11:49
masz racje... dobrze powiedziala .. taki mamy klimat .. ale tej pani nie placimy niemalych pieneidzy za to zeby nam mowila rzeczy oczywiste w sposob jaki wypowiadaja sie gimnazjalisci .. ona i inni jej podobni sa chyba po to zeby na wypadek takich zdarzen miec opracowany plan awaryjny ..zeby gdy ktos utkwi na 24 godziny w pociagu.. mial poczucie ze ktos o niego zadba .. a nie ze mu powie ..sorry ..taki mamy klimat ...
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy