Forum Polityka, aktualnościKraj

Tusk o Zakajewie: Prowadzimy autonomiczną politykę

Tusk o Zakajewie: Prowadzimy autonomiczną politykę

Wyświetlaj:
ździcho / 77.255.44.* / 2010-09-18 08:15

Będziemy tu prowadzili, tak jak do tej pory, naszą autonomiczną politykę. Ale będziemy też starali się przestrzegać wszystkich, którzy wokół sprawy czeczeńskiej chcą robić prowokację antyrosyjską, żeby tego nie było

No to jak w końcu? Będziemy prowadzili autonomiczna politykę, czy będziemy pchali nos w nie swoje sprawy?
Problem z Zakajewem polega na tym, że jest ścigany międzynarodowym listem gończym

Nieprawda. Gdyby tak było, to dlaczego podróżuje sobie swobodnie po świecie i tylko w Polsce zalicza wpadkę? Nie wie, że jest ścigany, czy jak?
Galll# / 213.158.197.* / 2010-09-17 11:57
Jak o mnie chodzi to już nie jest zwykła niechęć do Tuska i jego ekipy; jako Polak tego typa wtydzę
się i szczerze go nienawidzę.
Hańba Tuskowi!!!
double agent sc / 173.32.52.* / 2010-09-16 20:01
Kim jest Zakajew? Jest on w połowie wielkim bojownikiem o suwerenność swojego
kraju okupowanego od dawna przez Rosjan. Rosja udaje od kilku wieków, że jest to jej
terytorium bo zamieszkuje tam nieco powyżej 10% Rosjan. Podobny przypadek był z Kosowem
gdzie zamieszkiwało 10% Serbów. Druga połowa osobowości Zakajewa jest bardziej ciemna i
nie wzbudza współczucia. Zakajew kuma się z najgorszym pokrojem terrorystów jakich wydała
ziemia, terrorystów islamskich, którzy walczą z cywilizacją zachodnią. Udowodnione
kontakty z Talibami, gdzie Czeczeńcy walczyli nie w sprawie niepodległości swojego kraju
lecz przeciwko tym, o których myśleli, że są wrogami Islamu. Niech Polacy się nie
nabierają. On jest terrorystą. Nie tylko Polacy ale inne kraje popierające demokrację
oraz liczne organizacje sympatyzujące z Czeczenią znalazły się w pozycji ,,catch
22”. Cokolwiek zrobią – to będzie złym rozwiązaniem. Z jednej strony powinno
się popierać osobę przeciwstawiającą się agresji rosyjskiej a z drugiej strony nie można
popierać kumpla Bin Ladena. Jeżeli mógłbym poradzić marszałkowi sejmu lub rządowi, to nie
mieszać się do tego co nie jest w interesie Polski. Czyli trzeba jasno powiedzieć żeby
nie przyjeżdżał bo będzie natychmiast aresztowany i deportowany zgodnie z prawem
międzynarodowym. Nawiasem mówiąc to Czeczeńcy od serca nie są z Polakami.
ździcho / 77.255.44.* / 2010-09-18 08:19

Zakajew kuma się z najgorszym pokrojem terrorystów jakich wydała
ziemia, terrorystów islamskich, którzy walczą z cywilizacją zachodnią. Udowodnione
kontakty z Talibami, gdzie Czeczeńcy walczyli nie w sprawie niepodległości swojego kraju
lecz przeciwko tym, o których myśleli, że są wrogami Islamu.

To o czym tu piszesz to ponoć słyszano gdzieś. Nie może to stanowić rzetelnych podstaw do aresztowania.
double agent sc / 173.32.52.* / 2010-09-19 05:05
Do sądzenia nie. Do aresztowania tak, zgodnie z prawem międzynarodowym. Jak interpretują to wszystko polscy sędziowie nie jest moją sprawą. Mam swoją opinię na ten temat, którą przedstawiłem. Rzetelne podstawy o zasądzeniu tego człowieka mają tylko Rosjanie, przynajmniej tak mi się wydaje na podstawie tego co się słyszy w niecenzurowanym i wolnym świecie.
ździcho / 87.205.80.* / 2010-09-19 19:02

Do aresztowania tak, zgodnie z prawem międzynarodowym.

Na podstawie tego, ze słyszano ponoć, że jest terrorystą? Daj spokój.
Rzetelne podstawy o zasądzeniu tego człowieka mają
tylko Rosjanie

A może te ich "rzetelne podstawy" to jedynie ich upór i zacietrzewienie, a prawdziwy cel, to przede wszystkim osłabienie morale Czeczenów. Zauwaz też, ze w niecenzurowanym świecie lansuje się pogląd, jakoby Zakajew był ścigany międzynarodowym listem gończym jak ktoś siejący ogólnoświatowy terror. Tymczasem skądinąd wiadomo, że Brytyjczycy z powodu tego, ze istnieją realne przesłanki ku temu iż jest prześladowany w Rosji, nadali mu międzynarodowy status uchodźcy, a to oznacza, że obcy kraj do którego się udaje, powinien mu udzielić schronienia a nie aresztować.
Double agent sc / 173.32.52.* / 2010-09-20 17:14
Masz rację jeśli chodzi o przedstawienie sprawy przez Rosjan. Z Zakajewem jest jednak bardziej skomplikowana sprawa. Brytyjczycy robili wiele błędów w przeszłości dając azyle polityczne. Nie mogą być wzorcem.
Eugeniusz-Emeryt / 89.231.164.* / 2010-09-17 15:18
Ja temu Panu nie wierzę. Premier zawsze kłamał i teraz też kłamie!!! Odda Zakajewa Ruskim, bo tak mu karze "przyjaciel Putin" z którym się obściskiwał w Katyniu przed "katastrofą" samolotu Prezydenckiego.

Najnowsze wpisy