Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Tusk obiecuje pracę dla młodych ludzi

Tusk obiecuje pracę dla młodych ludzi

Money.pl / 2011-09-22 16:48
Komentarze do wiadomości: Tusk obiecuje pracę dla młodych ludzi.
Wyświetlaj:
janol13 / 77.253.104.* / 2011-10-06 22:18
Panie Premierze. Głosowałem na Pana w ostatnich wyborach. Trudno to zrobić ponownie. Mam firmę szkoleniową. Płacę pełny VAT ale prawie nic z tego VAT-u nie mogę odliczyć. Ani paliwa, ani usług hotelarskich. Zostaje papier i ...?! Konsekwencją są horrendalne podatki i obłożenia ZUS. Realnie powyżej 50% uzyskanych dochodów.
Chciałbym dobrze płacić swoim pracownikom. Oni NA TO ZASŁUGUJĄ. Ale nie wiem jak długo jeszcze pociągne.
Mam dwie opcje:
- przenieść siedzibę firmy na CYPR
- głosować na ruch palikota- może coś się zmieni
Obie nie są dobrym rozwiązaniem
yo / 89.77.106.* / 2011-10-05 21:24
naczelny cudotwórca niech takie bajeczki niech sobie nagra na dyktafon i odtwarza sobie bez przerwy bo że będzie lepiej w tym kraju nie wierze już nikomu ani w jedno słowo odpowiem tylko na to trzeba mniej gadać o tym jak to się lepiej żyje a więcej robić żeby tak rzeczywiście było no ale jak się tylko gra w piłeczkę i nartach jeździe w dolomitach to problemów przeciętnych ludzi się nie widzi
ja sioo / 83.4.4.* / 2011-09-26 20:51
bez komentarza !!
wraca stara śpiewka
poddany / 83.27.176.* / 2011-09-24 15:11
Człowieku raz mogłeś kadzić drugi raz to pachnie lipą. Cztery lata temu wasze obiecanki moi synowie kupili , teraz już przyznają rację moim wypowiedziom z okresu poprzedniej kampanii . Marna to pociecha ale dobrze że zmądrzeli.
djey / 109.125.16.* / 2011-09-23 11:21
ten debil jest u wladzy i dalej zamiast dzialac obiecuje :)
trzeba byc naprawde kretynem aby na niego glosowac
JanuszPOlikot / 2011-09-22 22:51 / Tysiącznik na forum
Dyzma i co jeszcze POwiesz......?.....Młodym , PO szkołach POnadPOdstawowych z dużych miast.....:):):)
arch / 2011-09-23 06:41 / Tysiącznik na forum
stabilność za 1200 zł rudy pajacu !
Ryszard W / 83.4.88.* / 2011-09-22 21:37
można mu wikerzyc, robi to dopiero drugi raz a do trzech razy sztuka.
Biedni Polacy w objeciach oszusta.
Pomyłka Obywatelska / 178.235.37.* / 2011-09-22 20:50
PO MÓWI PA PA
arch / 2011-09-23 06:43 / Tysiącznik na forum
Przebudzenie czy rżnięcie głupa ?
Żadne Donald-mobile i inne chytre wybiegi nie zmienią faktu,że PO idzie na dno ale Tusk i jego samouwielbienie trwa ... do 9 pażdziernika a potem polityczny śmietnik.
No to się napijmy za zdrowy rozsądek wyborców i klęskę partaczy z pod szyldu PO.
Lysy 25 / 77.255.153.* / 2011-09-22 20:43
Obiecanki, cacanki a głupiemu staje.
tesa1959 / 2011-09-22 21:32 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Jeżeli ma co!!!
przedsiębiorca mielec / 89.231.196.* / 2011-09-22 20:22
Jeśli moi koledzy prowadzący firmy mieli jakies złudzenia to już ich nie mają. PO to banda oszustów pod kierownictwem służb specjalnych. Tak pomagają przedsiębiorcom że podoszą psy podatki, utrudniają biznesowi życie poprzez uniemożliwienie odliczenia VAT od samochodu dostawczego vana który ma 5 miejsc siedzących.!!! Wprowadzają wyższy taryfikator dla kierowców! Pod osłaną nocy przegłosowują ustawy o ograniczonym dostąpie do informacji publicznej żeby mogli bardziej krasć! Tusk ze swoją bandą osłaniał a raczej zabezpieczał ''mord smoleński'' bo Kaczynski został zamordowany jak i wszyscy którzy lecieli do Smoleńska. Prowadze firme już 17 lat ale takiego squrwysyńswa jak teraz to nie było nawet za SLD . a Polacy nie bardzo potrafią z Tuskiem rozmawiać bo z przyjemnoscią bym kilka - kilkanascie pytań zadał sztukmistrzowi z Kaszub. PO-PSL sprzedali koncesje na gaz łupkowy za grosze ZDRAJCY! teraz putinowcy mają jedną trzecią koncesji! Tak banda PO -PSL dba o Polaków i polski interes narodowy!
pumex / 89.151.30.* / 2011-09-22 19:36
Wystarczy obniżyć podatki i zus i zwolnić kilka tysięcy urzędasów i po sprawie. Jeżeli będą niskie podatki nie będę musiał zatrudniać ludzi na czarno. I to tyle cała filozofia
(@) / 89.79.218.* / 2011-09-22 20:25

zwolnić kilka tysięcy
urzędasów i po sprawie

Nie można ich zwolnić bo to są znajomi znajomych, bratanek wójta,syn burmistrza z żoną,syn prezydenta W.,ciocia ministra,wnuczek komendanta....itd....itp.....czyli spadkobiercy PO nieboszczce PZPR, Służbie Bezpieczeństwa, Milicji Obywatelskiej i RSW Książka i Prasa.
Ps: ( Według danych Raportu Komisji Likwidacyjnej na dzień 31 marca 1990 roku wartość księgowa majątku RSW wynosiła 3.154.236.086 starych złotych. )....................
Tadeusz W. / 77.45.44.* / 2011-09-22 19:28
Już dosyć - nawet dla zwolenników PO - obiecanki cacanki - obiecajcie wszystko wszystkim - może ktoś się na to nabierze. Przed wyborami jesteśmy dla was polityków ważni - bo legitymizujemy wasze wygodne i dostatnie życie! Ja też lubię wino - tyle, że nie obciążam tym hobby państwa. Wszyscy jesteście do bani - z lewa i prawa. Jak się wraca do tego kraju z zachodu to chce się rzygać ! Pięć godzin od granicy jadę 260 kilometrów narażając życie. I co widzę ? spotkanie w TVN 24 Premiera i posła Szejnfelda z biznesem w Czarnkowie. Zaimprowizowany kącik - lokalni notable, sekretarze i inni przydupasi w liczbie w zasadzie wykluczającej reprezentatywność biznesu. Z ekranu miód i ultramaryna - cud gospodarczy i sielska wizja turystyki.
Przyjedź pan do mnie to po godzinie mojej opowieści o prowadzeniu biznesu w Rzeczypospolitej popełni pan harakiri... Chętnie odpowiem, gdzie znikają pieniądze z podatków, jakie nieczytelne są przepisy, jaka jest fascynująca wykładnia prawa i gdzie znaleźć pieniądze na dziurę budżetową - wszystko wyłożę za darmo.
MariuszMax / 82.132.248.* / 2011-09-22 19:26
Mam 45 lat nikt w Polsce niechce mi dac po zawodowce stalej Pracy Na umowe za sr.krajowa anii za najnizsza krajowa.
Rolnicy Emeryci czy rencisci zyja za 600 zl na reke na miesiac na wioskach. 50 lat po wojnie a Polska jest dla wiekszosci Polakow biedackim Krajemw Europie ! Pan Tusk niejest Tepy wie jak z Polakow robic dziadow !!!!!!
sklave / 212.244.132.* / 2011-09-22 19:10
Banda nieudaczników została obdarzona władzą nieograniczoną, niczym niepohamowaną
Zadanie ich priorytetowe napełnić kasę swoją nie państwową.
Amerykan ceny winduje by powetować straty w Iraku i Afganistanie.
Przez co cały świat na dno ciągnie nieustannie. Kiedy przestanie?
Czy tylko wtedy. kiedy trzosy bankierów będą wielkie jak banie?
Czy możne kiedy lud oprzytomnieje i .............................
http://sklave.manifo.com/
rembert2 / 2011-09-22 19:03 / Tysiącznik na forum
Kitus bajdus ble ble ble-cztery lata rzadow i dalej puste obietnice,olac tych POmatolkow i premiera ktory nie nadaje sie nawet na wojta gminy
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy